timezones4 - en to uk translation catalogue (728 entries)

en: Africa/Abidjan
uk: Африка/Абіджан

en: Africa/Accra
uk: Африка/Аккра

en: Africa/Addis_Ababa
uk: Африка/Аддис-Абеба

en: Africa/Algiers
uk: Африка/Алжир

en: Africa/Asmara
uk: Африка/Асмера

en: Africa/Asmera
uk: Африка/Асмера

en: Africa/Bamako
uk: Африка/Бамако

en: Africa/Bangui
uk: Африка/Бангі

en: Africa/Banjul
uk: Африка/Банжул

en: Africa/Bissau
uk: Африка/Бісау

en: Africa/Blantyre
uk: Африка/Блантайр

en: Africa/Brazzaville
uk: Африка/Браззавіль

en: Africa/Bujumbura
uk: Африка/Бужумбура

en: Africa/Cairo
uk: Африка/Каїр

en: Africa/Casablanca
uk: Африка/Касабланка

en: Africa/Ceuta
uk: Африка/Сеута

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ceuta & Melilla
uk: Сеута і Мелілья

en: Africa/Conakry
uk: Африка/Конакрі

en: Africa/Dakar
uk: Африка/Дакар

en: Africa/Dar_es_Salaam
uk: Африка/Дар-ес-Салам

en: Africa/Djibouti
uk: Африка/Джибуті

en: Africa/Douala
uk: Африка/Дуала

en: Africa/El_Aaiun
uk: Африка/Ель-Аюн

en: Africa/Freetown
uk: Африка/Фрітаун

en: Africa/Gaborone
uk: Африка/Габороне

en: Africa/Harare
uk: Африка/Хараре

en: Africa/Johannesburg
uk: Африка/Йоганесбург

en: Africa/Juba
uk: Африка/Джуба

en: Africa/Kampala
uk: Африка/Кампала

en: Africa/Khartoum
uk: Африка/Хартум

en: Africa/Kigali
uk: Африка/Кіґалі

en: Africa/Kinshasa
uk: Африка/Кіншаса

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Dem. Rep. of Congo
uk: захід Дем. Респ. Конго

en: Africa/Lagos
uk: Африка/Лагос

en: Africa/Libreville
uk: Африка/Лібревіль

en: Africa/Lome
uk: Африка/Ломе

en: Africa/Luanda
uk: Африка/Луанда

en: Africa/Lubumbashi
uk: Африка/Лубумбаші

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Dem. Rep. of Congo
uk: схід Дем. Респ. Конго

en: Africa/Lusaka
uk: Африка/Лусака

en: Africa/Malabo
uk: Африка/Малабо

en: Africa/Maputo
uk: Африка/Мапуту

en: Africa/Maseru
uk: Африка/Масеру

en: Africa/Mbabane
uk: Африка/Мбабане

en: Africa/Mogadishu
uk: Африка/Могадішу

en: Africa/Monrovia
uk: Африка/Монровія

en: Africa/Nairobi
uk: Африка/Найробі

en: Africa/Ndjamena
uk: Африка/Нджамена

en: Africa/Niamey
uk: Африка/Ніамей

en: Africa/Nouakchott
uk: Африка/Нуакшот

en: Africa/Ouagadougou
uk: Африка/Угадугу

en: Africa/Porto-Novo
uk: Африка/Порто-Ново

en: Africa/Pretoria
uk: Африка/Преторія

en: Africa/Sao_Tome
uk: Африка/Сан-Томе

en: Africa/Timbuktu
uk: Африка/Тімбукту

en: Africa/Tripoli
uk: Африка/Триполі

en: Africa/Tunis
uk: Африка/Туніс

en: Africa/Windhoek
uk: Африка/Віндхук

en: America/Adak
uk: Америка/Адак

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aleutian Islands
uk: Алеутські острови

en: America/Anchorage
uk: Америка/Анкорідж

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time
uk: Аляскинський час

en: America/Anguilla
uk: Америка/Ангілья

en: America/Antigua
uk: Америка/Антигуа

en: America/Araguaina
uk: Америка/Арагуайна

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tocantins
uk: Токантінс

en: America/Argentina/Buenos_Aires
uk: Америка/Аргентина/Буенос-Айрес

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Buenos Aires (BA, CF)
uk: Буенос-Айрес (BA, CF)

en: America/Argentina/Catamarca
uk: Америка/Аргентина/Катамарка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Catamarca (CT), Chubut (CH)
uk: Катамарка (CT), Чубут (CH)

en: America/Argentina/ComodRivadavia
uk: Америка/Аргентина/Комод-Рівадавія

en: America/Argentina/Cordoba
uk: Америка/Аргентина/Кордоба

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)
uk: більшість території (CB, CC, CN, ER, FM, LP, MN, NQ, RN, SA, SE, SF)

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)
uk: більшість території (CB, CC, CN, ER, FM, MN, SE, SF)

en: America/Argentina/Jujuy
uk: Америка/Аргентина/Жужуй

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Jujuy (JY)
uk: Жужуй (JY)

en: America/Argentina/La_Rioja
uk: Америка/Аргентина/Ла-Ріоя

note: i18n: comment to the previous timezone
en: La Rioja (LR)
uk: Ла-Ріоха (LR)

en: America/Argentina/Mendoza
uk: Америка/Аргентина/Мендоза

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mendoza (MZ)
uk: Мендоза (MZ)

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
uk: Америка/Аргентина/Ріо-Ґалеґос

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Santa Cruz (SC)
uk: Санта-Круз (SC)

en: America/Argentina/Salta
uk: Америка/Аргентина/Салта

en: America/Argentina/San_Juan
uk: Америка/Аргентина/Сан-Хуан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: San Juan (SJ)
uk: Сан-Хуан (SJ)

en: America/Argentina/San_Luis
uk: Америка/Аргентина/Сан-Луїс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: San Luis (SL)
uk: Сан-Луїс (SL)

en: America/Argentina/Tucuman
uk: Америка/Аргентина/Тукуман

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tucuman (TM)
uk: Тукуман (TM)

en: America/Argentina/Ushuaia
uk: Америка/Аргентина/Ушуая

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tierra del Fuego (TF)
uk: Тьєрра-дель-Фуего (TF)

en: America/Aruba
uk: Америка/Аруба

en: America/Asuncion
uk: Америка/Асунсьйон

en: America/Atikokan
uk: Америка/Атікокан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Standard Time - Atikokan, Ontario and Southampton I, Nunavut
uk: Східний стандартний час — Атікокан, Онтаріо і Саутгемптон I, Нунавут

en: America/Atka
uk: Америка/Атка

en: America/Bahia
uk: Америка/Байя

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Bahia
uk: Байя

en: America/Bahia_Banderas
uk: Америка/Бая-де-Бандерас

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Central Time - Bahia de Banderas
uk: Мексиканський центральний час — Бая-де-Бандерас

en: America/Barbados
uk: Америка/Барбадос

en: America/Belem
uk: Америка/Белем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amapa, E Para
uk: Амапа, схід Пара

en: America/Belize
uk: Америка/Беліз

en: America/Blanc-Sablon
uk: Америка/Бланк-Сабон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Standard Time - Quebec - Lower North Shore
uk: Атлантичний стандартний час — Квебек — Нижнє північне узбережжя

en: America/Boa_Vista
uk: Америка/Боавішта

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Roraima
uk: Рораїма

en: America/Bogota
uk: Америка/Богота

en: America/Boise
uk: Америка/Бойсе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - south Idaho & east Oregon
uk: Гірський час — південь Айдахо і схід Орегону

en: America/Buenos_Aires
uk: Америка/Буенос-Айрес

en: America/Calgary
uk: Америка/Калгарі

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Alberta, east British Columbia & west Saskatchewan
uk: Гірський час — Альберта, схід Британської Колумбії і захід Саскачевану

en: America/Cambridge_Bay
uk: Америка/Кембрідж-Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Nunavut
uk: Гірський час — захід Нунавуту

en: America/Campo_Grande
uk: Америка/Кампо-Гранде

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mato Grosso do Sul
uk: Мату-Гросу-ду-Сул

en: America/Cancun
uk: Америка/Канкун

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Quintana Roo
uk: Центральний час — Кінтана-Роо

en: America/Caracas
uk: Америка/Каракас

en: America/Catamarca
uk: Америка/Катамарка

en: America/Cayenne
uk: Америка/Каєнна

en: America/Cayman
uk: Америка/Кайманові острови

en: America/Chicago
uk: Америка/Чикаго

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time
uk: Центральний час

en: America/Chihuahua
uk: Америка/Чиуауа

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Chihuahua
uk: Гірський час — Чиуауа

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Mountain Time - Chihuahua away from US border
uk: Мексиканський гірський час — Чіуауа на віддалі від кордону з США

en: America/Coral_Harbour
uk: Америка/Коралова затока

en: America/Cordoba
uk: Америка/Кордоба

en: America/Costa_Rica
uk: Америка/Коста-Ріка

en: America/Creston
uk: Америка/Крестон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Creston, British Columbia
uk: Гірський стандартний час — Крестон, Британська Колумбія

en: America/Cuiaba
uk: Америка/Куяба

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mato Grosso
uk: Мату-Гросу

en: America/Curacao
uk: Америка/Кюрасао

en: America/Danmarkshavn
uk: Америка/Данмаркшавн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east coast, north of Scoresbysund
uk: східне узбережжя, північ Скоресбісунда

en: America/Dawson
uk: Америка/Доусон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - north Yukon
uk: Тихоокеанський час — північ Юкону

en: America/Dawson_Creek
uk: Америка/Доусон-Крік

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Dawson Creek & Fort Saint John, British Columbia
uk: Гірський стандартний час — Доусон-Крік і форт Сент-Джон, Британська Колумбія

en: America/Denver
uk: Америка/Денвер

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time
uk: Гірський час

en: America/Detroit
uk: Америка/Детройт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Michigan - most locations
uk: Східний час — Мічиган — більшість території

en: America/Dominica
uk: Америка/Домініка

en: America/Edmonton
uk: Америка/Едмонтон

en: America/Eirunepe
uk: Америка/Ейрунепе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: W Amazonas
uk: захід Амазонас

en: America/El_Salvador
uk: Америка/Сальвадор

en: America/Ensenada
uk: Америка/Енсенада

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time
uk: Тихокеанський час

en: America/Fort_Wayne
uk: Америка/Форт-Вейн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - most locations
uk: Східний час — Індіана — більшість території

en: America/Fortaleza
uk: Америка/Форталецца

note: i18n: comment to the previous timezone
en: NE Brazil (MA, PI, CE, RN, PB)
uk: Піівнічно-східна Бразилія (MA, PI, CE, RN, PB)

en: America/Fredericton
uk: Америка/Фредеріктон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia (most places), PEI
uk: Атлантичний час — Нова Шотландія (більшість території), острів Св. Едуарда

en: America/Glace_Bay
uk: Америка/Глейс-Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Nova Scotia - places that did not observe DST 1966-1971
uk: Атлантичний час — Нова Шотландія — місцевості, де не використовувався літній час 1966-1971

en: America/Godthab
uk: Америка/Ґотхоб

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most locations
uk: більшість території

en: America/Goose_Bay
uk: Америка/Гуз-Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - Labrador - most locations
uk: Атлантичний час — Лабрадор — більшість території

en: America/Grand_Turk
uk: Америка/Гранд-Тюрк

en: America/Grenada
uk: Америка/Гренада

en: America/Guadeloupe
uk: Америка/Гваделупа

en: America/Guatemala
uk: Америка/Гватемала

en: America/Guayaquil
uk: Америка/Гуаякіль

note: i18n: comment to the previous timezone
en: mainland
uk: основна територія

en: America/Guyana
uk: Америка/Гайяна

en: America/Halifax
uk: Америка/Галіфакс

en: America/Havana
uk: Америка/Гавана

en: America/Hermosillo
uk: Америка/Ермосільо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Sonora
uk: Гірський стандартний час — Сонора

en: America/Indiana/Indianapolis
uk: Америка/Індіана/Індіанаполіс

en: America/Indiana/Knox
uk: Америка/Індіана/Нокс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Starke County
uk: Східний час — Індіана — округ Старке

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Starke County
uk: Центральний час — Індіана — округ Старк

en: America/Indiana/Marengo
uk: Америка/Індіана/Маренґо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Crawford County
uk: Східний час — Індіана — округ Кроуфорд

en: America/Indiana/Petersburg
uk: Америка/Індіана/Пітерсберг

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Pike County
uk: Центральний час — Індіана — округ Пайк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pike County
uk: Східний час — Індіана — округ Пайк

en: America/Indiana/Tell_City
uk: Америка/Індіана/Тел-Сіті

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Indiana - Perry County
uk: Центральний час — Індіана — округ Перрі

en: America/Indiana/Vevay
uk: Америка/Індіана/Вевей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Switzerland County
uk: Східний час — Індіана — округ Свіцерленд

en: America/Indiana/Vincennes
uk: Америка/Індіана/Вінсенес

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Daviess, Dubois, Knox & Martin Counties
uk: Східний час — Індіана — округи Девіс, Дюбуа, Нокс і Мартін

en: America/Indiana/Winamac
uk: Америка/Індіана/Вінамак

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Indiana - Pulaski County
uk: Східний час — Індіана — округ Пуласкі

en: America/Indianapolis
uk: Америка/Індіанаполіс

en: America/Inuvik
uk: Америка/Інуїк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - west Northwest Territories
uk: Гірський час — захід Північно-західних територій

en: America/Iqaluit
uk: Америка/Ікалуїт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - east Nunavut - most locations
uk: Східний час — східний Нунавут — більшість території

en: America/Jamaica
uk: Америка/Ямайка

en: America/Jujuy
uk: Америка/Жужуй

en: America/Juneau
uk: Америка/Джуно

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - Alaska panhandle
uk: Аляскинський час — «півострів» Аляски

en: America/Kentucky/Louisville
uk: Америка/Кентуккі/Луїсвілль

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Louisville area
uk: Східний час — Кентуккі — Область Луїсвілля

en: America/Kentucky/Monticello
uk: Америка/Кентуки/Монтісельо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Kentucky - Wayne County
uk: Східний час — Кентуккі — округ Вейн

en: America/Knox_IN
uk: Америка/Індіана-Нокс

en: America/Kralendijk
uk: Америка/Кралендейк

en: America/La_Paz
uk: Америка/Ла-Паз

en: America/Lima
uk: Америка/Ліма

en: America/Los_Angeles
uk: Америка/Лос-Анжелес

en: America/Louisville
uk: Америка/Луїсвілль

en: America/Lower_Princes
uk: Америка/Лоуер-Прінсес

en: America/Maceio
uk: Америка/Масейо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alagoas, Sergipe
uk: Алагоас, Сержипе

en: America/Managua
uk: Америка/Манагуа

en: America/Manaus
uk: Америка/Манаус

note: i18n: comment to the previous timezone
en: E Amazonas
uk: схід Амазонас

en: America/Marigot
uk: Америка/Марігот

en: America/Martinique
uk: Америка/Мартініка

en: America/Matamoros
uk: Америка/Матаморос

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas near US border
uk: Мексиканський центральний час - Коауїла, Дуранго, Нуево-Леон, Тамауліпас поблизу від кордону з США

en: America/Mazatlan
uk: Америка/Мазатлан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - S Baja, Nayarit, Sinaloa
uk: Гірський час — Нижньокаліфорнійська пустеля, Наярит, Синалоа

en: America/Mendoza
uk: Америка/Мендоза

en: America/Menominee
uk: Америка/Меноміні

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Michigan - Dickinson, Gogebic, Iron & Menominee Counties
uk: Центральний час — Мічиган — округи Дікінсон, Гогебік, Айрон і Меноміні

en: America/Merida
uk: Америка/Меріда

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Campeche, Yucatan
uk: Центральний час — Кампече, Юкатан

en: America/Metlakatla
uk: Америка/Метлакатла

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Metlakatla Time - Annette Island
uk: Час Метлакатли — острів Анетти

en: America/Mexico_City
uk: Америка/Мехіко

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - most locations
uk: Центральний час — більшість території

en: America/Miquelon
uk: Америка/Мікелон

en: America/Moncton
uk: Америка/Монктон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic Time - New Brunswick
uk: Атлантичний час — Нью-Брансуїк

en: America/Monterrey
uk: Америка/Монтерей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas
uk: Центральний час — Коахілья, Дуранго, Новий Леон, Тамауліпас

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Central Time - Coahuila, Durango, Nuevo Leon, Tamaulipas away from US border
uk: Мексиканський центральний час - Коауїла, Дуранго, Нуево-Леон, Тамауліпас на віддалі від кордону з США

en: America/Montevideo
uk: Америка/Монтевідео

en: America/Montreal
uk: Америка/Монреаль

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Quebec - most locations
uk: Східний час — Квебек — більшість території

en: America/Montserrat
uk: Америка/Монсеррат

en: America/Nassau
uk: Америка/Насау

en: America/New_York
uk: Америка/Нью-Йорк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time
uk: Східний час

en: America/Nipigon
uk: Америка/Ніпігон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario & Quebec - places that did not observe DST 1967-1973
uk: Східний час — Онтаріо і Квебек — місцевості, де не використовувався літній час 1966-1973

en: America/Nome
uk: Америка/Ном

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - west Alaska
uk: Аляскинський час — захід Аляски

en: America/Noronha
uk: Америка/Норонга

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atlantic islands
uk: Острови у Атлантиці

en: America/North_Dakota/Beulah
uk: Америка/Північна_Дакота/Б’юла

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Mercer County
uk: Центральний час — Північна Дакота — округ Мерсер

en: America/North_Dakota/Center
uk: Америка/Північна Дакота/Центр

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Oliver County
uk: Центральний час — Північна Дакота — округ Олівер

en: America/North_Dakota/New_Salem
uk: Америка/Північна Дакота/Нью Салем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - North Dakota - Morton County (except Mandan area)
uk: Центральний час — Північна Дакота — округ Мортон (окрім області Мандан)

en: America/Ojinaga
uk: Америка/Охінага

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Mountain Time - Chihuahua near US border
uk: Гірський час США — Чіуауа поблизу кордону з США

en: America/Ontario
uk: Америка/Онтаріо

en: America/Panama
uk: Америка/Панама

en: America/Pangnirtung
uk: Америка/Пангніртунг

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Pangnirtung, Nunavut
uk: Східний час — Пангніртунг, Нунавут

en: America/Paramaribo
uk: Америка/Парамарібо

en: America/Phoenix
uk: Америка/Фенікс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Standard Time - Arizona
uk: Гірський стандартний час — Аризона

en: America/Port-au-Prince
uk: Америка/Порт-о-Пренс

en: America/Port_of_Spain
uk: Америка/Порт-оф-Спейн

en: America/Porto_Acre
uk: Америка/Порту-Акрі

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Acre
uk: Акрі

en: America/Porto_Velho
uk: Америка/Порто-Велго

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Rondonia
uk: Рондонія

en: America/Puerto_Rico
uk: Америка/Пуерто-Ріко

en: America/Rainy_River
uk: Америка/Рейні-Ривер

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Rainy River & Fort Frances, Ontario
uk: Центральний час — Рейні-рівер і Форт-Франсез, Онтаріо

en: America/Rankin_Inlet
uk: Америка/Ранклін-Інлет

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - central Nunavut
uk: Центральний час — центральний Нунавут

en: America/Recife
uk: Америка/Ресіфе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pernambuco
uk: Пернамбуко

en: America/Regina
uk: Америка/Реджина

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - most locations
uk: Центральний стандартний час — Саскачеван — більшість території

en: America/Resolute
uk: Америка/Резолют

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Resolute, Nunavut
uk: Східний час — Резолют, Нунавут

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Resolute, Nunavut
uk: Центральний стандартний час — Резолют, Нунавут

en: America/Rio_Branco
uk: Америка/Ріо-Бранко

en: America/Rosario
uk: Америка/Росаріо

en: America/Santa_Isabel
uk: Америка/Санта-Ісабель

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mexican Pacific Time - Baja California away from US border
uk: Мексиканський тихоокеанський час — Нижня Каліфорнія на віддалі від кордону з США

en: America/Santarem
uk: Америка/Сантарем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: W Para
uk: захід Пара

en: America/Santiago
uk: Америка/Сантьяго

en: America/Santo_Domingo
uk: Америка/Санто-Домінго

en: America/Sao_Paulo
uk: Америка/Сан-Паулу

note: i18n: comment to the previous timezone
en: S & SE Brazil (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)
uk: південь і південний схід Бразилії (GO, DF, MG, ES, RJ, SP, PR, SC, RS)

en: America/Saskatoon
uk: Америка/Саскатун

en: America/Scoresbysund
uk: Америка/Скоресбісунд

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Scoresbysund / Ittoqqortoormiit
uk: Скоресбісунд / Іттоккортоормііт

en: America/Shiprock
uk: Америка/Шіпрок

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - Navajo
uk: Гірський час — Навахо

en: America/Sitka
uk: Америка/Ситка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - southeast Alaska panhandle
uk: Час Аляски — піденно-східний виступ Аляски

en: America/St_Barthelemy
uk: Америка/Сен-Бертельмі

en: America/St_Johns
uk: Америка/Сент-Джонс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Newfoundland Time, including SE Labrador
uk: Ньюфаундлендський час, зокрема південно-східний Лабрадор

en: America/St_Kitts
uk: Америка/Сент-Кітс

en: America/St_Lucia
uk: Америка/Санта-Лючія

en: America/St_Thomas
uk: Америка/Сент-Томас

en: America/St_Vincent
uk: Америка/Сент-Вісент

en: America/Swift_Current
uk: Америка/Свіфт-Карент

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Standard Time - Saskatchewan - midwest
uk: Центральний стандартний час — Саскачеван — середній захід

en: America/Tegucigalpa
uk: Америка/Тегусігальпа

en: America/Thule
uk: Америка/Туле

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Thule / Pituffik
uk: Туле / Пітуффік

en: America/Thunder_Bay
uk: Америка/Сандер-Бей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Thunder Bay, Ontario
uk: Східний час — Тандер-бей, Онтаріо

en: America/Tijuana
uk: Америка/Тіхуана

note: i18n: comment to the previous timezone
en: US Pacific Time - Baja California near US border
uk: Тихоокеанський час США — Нижня Каліфорнія поблизу кордону з США

en: America/Toronto
uk: Америка/Торонто

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Eastern Time - Ontario - most locations
uk: Східний час — Онтаріо — більшість території

en: America/Tortola
uk: Америка/Тортола

en: America/Vancouver
uk: Америка/Ванкувер

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - west British Columbia
uk: Тихоокеанський час — захід Британської Колумбії

en: America/Virgin
uk: Америка/Віргінські острови

en: America/Whitehorse
uk: Америка/Вайтхорс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pacific Time - south Yukon
uk: Тихоокеанський час — південь Юкона

en: America/Winnipeg
uk: Америка/Вінніпег

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Central Time - Manitoba & west Ontario
uk: Центральний час — Манітоба і захід Онтаріо

en: America/Yakutat
uk: Америка/Якутат

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Alaska Time - Alaska panhandle neck
uk: Аляскинський час — «шийка» півострова

en: America/Yellowknife
uk: Америка/Єллоунайф

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mountain Time - central Northwest Territories
uk: Гірський час — центральна частина Північно-Західних Територій

en: Antarctica/Casey
uk: Антарктика/Кейсі

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Casey Station, Bailey Peninsula
uk: Станція «Кейсі», півострів Бейлі

en: Antarctica/Davis
uk: Антарктика/Девіс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Davis Station, Vestfold Hills
uk: Станція «Девіс», пагорби Вестфолд

en: Antarctica/DumontDUrville
uk: Антарктика/Дюмон-д'Юрвіль

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Dumont-d'Urville Station, Terre Adelie
uk: Станція «Дюмон-д’Юрвіль», Гори Аделі

en: Antarctica/Macquarie
uk: Антарктида/Маккуорі

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Macquarie Island Station, Macquarie Island
uk: Острівна станція Маккуорі, острів Маккуорі

en: Antarctica/Mawson
uk: Антарктика/Моусон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Mawson Station, Holme Bay
uk: Станція «Моусон», затока Гольме

en: Antarctica/McMurdo
uk: Антарктика/Мак-Мердо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: McMurdo Station, Ross Island
uk: Станція «Мак-Мердо», острів Росс

en: Antarctica/Palmer
uk: Антарктика/Палмер

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Palmer Station, Anvers Island
uk: Станція «Палмер», острів Анверс

en: Antarctica/Rothera
uk: Антарктика/Ротера

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Rothera Station, Adelaide Island
uk: Станція «Ротера», острів Аделаїда

en: Antarctica/South_Pole
uk: Антарктика/Південний полюс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Amundsen-Scott Station, South Pole
uk: Станція «Амундсен-Скотт», Південний полюс

en: Antarctica/Syowa
uk: Антарктика/Сьова

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Syowa Station, E Ongul I
uk: Станція «Сьова», схід Онгул I

en: Antarctica/Vostok
uk: Антарктика/Восток

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, S Magnetic Pole
uk: Станція «Восток», південний магнітний полюс

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Vostok Station, Lake Vostok
uk: Станція «Восток», озеро Восток

en: Arctic/Longyearbyen
uk: Арктика/Лонг'єрб'єн

en: Asia/Aden
uk: Азія/Аден

en: Asia/Almaty
uk: Азія/Алмати

en: Asia/Amman
uk: Азія/Амман

en: Asia/Anadyr
uk: Азія/Анадир

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+10 - Bering Sea
uk: Москва +10 — Берингове море

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Bering Sea
uk: Москва +8 — Берингове море

en: Asia/Aqtau
uk: Азія/Актау

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Atyrau (Atirau, Gur'yev), Mangghystau (Mankistau)
uk: Атирау (Атірау, Гурьєв), Мангистау (Манкистау)

en: Asia/Aqtobe
uk: Азія/Актобе (Актюбинськ)

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Aqtobe (Aktobe)
uk: Актюбе (Актубе)

en: Asia/Ashgabat
uk: Азія/Ашгабад

en: Asia/Ashkhabad
uk: Азія/Ашгабад

en: Asia/Baghdad
uk: Азія/Багдад

en: Asia/Bahrain
uk: Азія/Бахрейн

en: Asia/Baku
uk: Азія/Баку

en: Asia/Bangkok
uk: Азія/Бангкок

en: Asia/Beijing
uk: Азія/Пекін

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east China - Beijing, Guangdong, Shanghai, etc.
uk: схід Китаю — Пекін, Гуандун, Шанхай тощо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China Standard Time
uk: Китайський стандартний час

en: Asia/Beirut
uk: Азія/Бейрут

en: Asia/Bishkek
uk: Азія/Бішкек

en: Asia/Brunei
uk: Азія/Бруней

en: Asia/Calcutta
uk: Азія/Калькутта

en: Asia/Choibalsan
uk: Азія/Чойлбалсан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Dornod, Sukhbaatar
uk: Дорнод, Сухе-Батор

en: Asia/Chongqing
uk: Азія/Чонкін

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central China - Sichuan, Yunnan, Guangxi, Shaanxi, Guizhou, etc.
uk: центральний Китай — Сичуань, Юнань, Гуаньсі, Шеньсі, Гуйчжоу тощо

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China mountains
uk: Китай, гори

en: Asia/Chungking
uk: Азія/Чунцин

en: Asia/Colombo
uk: Азія/Коломбо

en: Asia/Dacca
uk: Азія/Дакка

en: Asia/Damascus
uk: Азія/Дамаск

en: Asia/Dhaka
uk: Азія/Дакка

en: Asia/Dili
uk: Азія/Ділі

en: Asia/Dubai
uk: Азія/Дубаї

en: Asia/Dushanbe
uk: Азія/Душанбе

en: Asia/Gaza
uk: Азія/Ґаза

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gaza Strip
uk: Сектор Гази

en: Asia/Harbin
uk: Азія/Харбін

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Heilongjiang (except Mohe), Jilin
uk: Хейлунцзян (окрім Мохе), Гірин

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China north
uk: Північ Китаю

en: Asia/Hebron
uk: Азія/Хеврон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: West Bank
uk: Західний Берег ріки Йордан

en: Asia/Ho_Chi_Minh
uk: Азія/Хошимін

en: Asia/Hong_Kong
uk: Азія/Гонконг(Сянган)

en: Asia/Hovd
uk: Азія/Ховд

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Bayan-Olgiy, Govi-Altai, Hovd, Uvs, Zavkhan
uk: Баян-Улегейський, Гобі-Алтайський аймаки, Ховд, Увс, Завхан

en: Asia/Irkutsk
uk: Азія/Іркутськ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+05 - Lake Baikal
uk: Москва +05 — озеро Байкал

en: Asia/Jakarta
uk: Азія/Джакарта

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Java & Sumatra
uk: Ява і Суматра

en: Asia/Jayapura
uk: Азія/Джаяпура

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Irian Jaya & the Moluccas
uk: Західне Папуа і Молукські острови

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west New Guinea (Irian Jaya) & Malukus (Moluccas)
uk: західна Нова Гвінея (Іріан Джая) та Молуккські острови

en: Asia/Jerusalem
uk: Азія/Єрусалим

en: Asia/Kabul
uk: Азія/Кабул

en: Asia/Kamchatka
uk: Азія/Камчатка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+09 - Kamchatka
uk: Москва +09 — Камчатка

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Kamchatka
uk: Москва +08 — Камчатка

en: Asia/Karachi
uk: Азія/Карачі

en: Asia/Kashgar
uk: Азія/Кашгар

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Tibet & Xinjiang
uk: захід Тибету і Синцзянь

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China west Xinjiang
uk: Китай, захід Синцзянь

en: Asia/Kathmandu
uk: Азія/Катманду

en: Asia/Katmandu
uk: Азія/Катманду

en: Asia/Kolkata
uk: Азія/Калькутта

en: Asia/Krasnoyarsk
uk: Азія/Красноярськ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+04 - Yenisei River
uk: Москва +04 — ріка Єнісей

en: Asia/Kuala_Lumpur
uk: Азія/Куала-Лумпур

note: i18n: comment to the previous timezone
en: peninsular Malaysia
uk: півострів Малайзія

en: Asia/Kuching
uk: Азія/Кучінг

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Sabah & Sarawak
uk: Сабах і Саравак

en: Asia/Kuwait
uk: Азія/Кувейт

en: Asia/Macao
uk: Азія/Макао

en: Asia/Macau
uk: Азія/Макау

en: Asia/Magadan
uk: Азія/Магадан

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+08 - Magadan
uk: Москва +08 — Магадан

en: Asia/Makassar
uk: Азія/Макасар

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east & south Borneo, Celebes, Bali, Nusa Tenggara, west Timor
uk: схід і південь Калімантана, Сулавесі, Балі, Малі Зондські острови, західний Тимор

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east & south Borneo, Sulawesi (Celebes), Bali, Nusa Tenggara, west Timor
uk: схід і південь Калімантана, Сулавесі, Балі, Малі Зондські острови, західний Тимор

en: Asia/Manila
uk: Азія/Маніла

en: Asia/Muscat
uk: Азія/Мускат

en: Asia/Nicosia
uk: Азія/Нікосія

en: Asia/Novokuznetsk
uk: Азія/Новокузнецьк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novokuznetsk
uk: Москва +03 — Новокузнецьк

en: Asia/Novosibirsk
uk: Азія/Новосибірськ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - Novosibirsk
uk: Москва +03 — Новосибірськ

en: Asia/Omsk
uk: Азія/Омск

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+03 - west Siberia
uk: Москва +03 — Західний Сибір

en: Asia/Oral
uk: Азія/Орал

note: i18n: comment to the previous timezone
en: West Kazakhstan
uk: Західний Казахстан

en: Asia/Phnom_Penh
uk: Азія/Пномпень

en: Asia/Pontianak
uk: Азія/Понтіанак

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west & central Borneo
uk: захід і центральна частина Борнео

en: Asia/Pyongyang
uk: Азія/Пхеньян

en: Asia/Qatar
uk: Азія/Катар

en: Asia/Qyzylorda
uk: Азія/Кзил-Орда

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Qyzylorda (Kyzylorda, Kzyl-Orda)
uk: Кизилорда (Кзил-Орда)

en: Asia/Rangoon
uk: Азія/Рангун

en: Asia/Riyadh
uk: Азія/Ер-Ріяд

en: Asia/Saigon
uk: Азія/Сайгон

en: Asia/Sakhalin
uk: Азія/Сахалін

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Sakhalin Island
uk: Москва +07 — острів Сахалін

en: Asia/Samarkand
uk: Азія/Самарканд

note: i18n: comment to the previous timezone
en: west Uzbekistan
uk: захід Узбекистану

en: Asia/Seoul
uk: Азія/Сеул

en: Asia/Shanghai
uk: Азія/Шанхай

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China east
uk: Схід Китаю

en: Asia/Singapore
uk: Азія/Сінгапур

en: Asia/Taipei
uk: Азія/Тайбей

en: Asia/Tashkent
uk: Азія/Ташкент

note: i18n: comment to the previous timezone
en: east Uzbekistan
uk: схід Узбекистану

en: Asia/Tbilisi
uk: Азія/Тбілісі

en: Asia/Tehran
uk: Азія/Тегеран

en: Asia/Tel_Aviv
uk: Азія/Тель-Авів

en: Asia/Thimbu
uk: Азія/Тхімпху

en: Asia/Thimphu
uk: Азія/Тхімпху

en: Asia/Tokyo
uk: Азія/Токіо

en: Asia/Ujung_Pandang
uk: Азія/Уйжунг-Панданг

en: Asia/Ulaanbaatar
uk: Азія/Улан-Батор

en: Asia/Ulan_Bator
uk: Азія/Улан-Батор

en: Asia/Urumqi
uk: Азія/Урумчи

note: i18n: comment to the previous timezone
en: most of Tibet & Xinjiang
uk: більша частина Тибету і Синцзянь

note: i18n: comment to the previous timezone
en: China Xinjiang-Tibet
uk: Китай, Синцзянь-Тибет

en: Asia/Vientiane
uk: Азія/В'єнтьян

en: Asia/Vladivostok
uk: Азія/Владивосток

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+07 - Amur River
uk: Москва +07 — ріка Амур

en: Asia/Yakutsk
uk: Азія/Якутськ

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+06 - Lena River
uk: Москва +06 — ріка Лєна

en: Asia/Yekaterinburg
uk: Азія/Єкатеринбург

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+02 - Urals
uk: Москва +02 — Урал

en: Asia/Yerevan
uk: Азія/Єреван

en: Atlantic/Azores
uk: Атлантика/Азори

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Azores
uk: Азорські острови

en: Atlantic/Bermuda
uk: Атлантика/Бермуди

en: Atlantic/Canary
uk: Атлантика/Канари

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Canary Islands
uk: Канарські острови

en: Atlantic/Cape_Verde
uk: Атлантика/Кабо-Верде

en: Atlantic/Faeroe
uk: Атлантика/Фарери

en: Atlantic/Faroe
uk: Атлантика/Фарери

en: Atlantic/Jan_Mayen
uk: Атлантика/Ян-Майєн

en: Atlantic/Madeira
uk: Атлантика/Мадейра

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Madeira Islands
uk: Острови Мадейра

en: Atlantic/Reykjavik
uk: Атлантика/Рейк'явік

en: Atlantic/South_Georgia
uk: Атлантика/Південна Джорджія

en: Atlantic/St_Helena
uk: Атлантика/Острів Святої Єлени

en: Atlantic/Stanley
uk: Атлантика/Стенлі

en: Australia/ACT
uk: Австралія/Австралійська столична територія

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - most locations
uk: Новий Південний Уельс — більшість території

en: Australia/Adelaide
uk: Австралія/Аделаїда

note: i18n: comment to the previous timezone
en: South Australia
uk: Південна Австралія

en: Australia/Brisbane
uk: Австралія/Брісбен

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - most locations
uk: Квінсленд — більшість території

en: Australia/Broken_Hill
uk: Австралія/Брокен-Хіл

note: i18n: comment to the previous timezone
en: New South Wales - Yancowinna
uk: Новий Південний Уельс — Янковінна

en: Australia/Canberra
uk: Австралія/Канберра

en: Australia/Currie
uk: Австралія/Кур’є

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - King Island
uk: Тасманія — острів Кінґ

en: Australia/Darwin
uk: Австралія/Дарвін

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Northern Territory
uk: Північна Територія

en: Australia/Eucla
uk: Австралія/Юкла

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - Eucla area
uk: Західна Австралія — область Юкла

en: Australia/Hobart
uk: Австралія/Хобарт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Tasmania - most locations
uk: Тасманія — більшість території

en: Australia/LHI
uk: Австралія/Острів Лорд-Хау

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Lord Howe Island
uk: Острів Лорд-Хау

en: Australia/Lindeman
uk: Австралія/Ліндеман

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Queensland - Holiday Islands
uk: Квінслен — острови Холідей

en: Australia/Lord_Howe
uk: Австралія/Лорд-Хау

en: Australia/Melbourne
uk: Австралія/Мельбурн

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Victoria
uk: Вікторія

en: Australia/NSW
uk: Австралія/Новий Південний Уельс

en: Australia/North
uk: Австралія/Північ

en: Australia/Perth
uk: Австралія/Перт

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Western Australia - most locations
uk: Західна Австралія — більшість території

en: Australia/Queensland
uk: Австралія/Квінсленд

en: Australia/South
uk: Австралія/Південь

en: Australia/Sydney
uk: Австралія/Сідней

en: Australia/Tasmania
uk: Австралія/Тасманія

en: Australia/Victoria
uk: Австралія/Вікторія

en: Australia/West
uk: Австралія/Захід

en: Australia/Yancowinna
uk: Австралія/Якнковінна

en: Brazil/Acre
uk: Бразилія/Акрі

en: Brazil/DeNoronha
uk: Бразилія/Фернанду-ді-Норонья

en: Brazil/East
uk: Бразилія/Схід

en: Brazil/West
uk: Бразилія/Захід

en: Canada/Atlantic
uk: Канада/Атлантичне узбережжя

en: Canada/Central
uk: Канада/Центральна частина

en: Canada/East-Saskatchewan
uk: Канада/Схід-Саскачеван

en: Canada/Eastern
uk: Канада/Східна частина

en: Canada/Mountain
uk: Канада/Гори

en: Canada/Newfoundland
uk: Канада/Ньюфаундленд

en: Canada/Pacific
uk: Канада/Тихоокеанське узбережжя

en: Canada/Saskatchewan
uk: Канада/Саскачеван

en: Canada/Yukon
uk: Канада/Юкон

en: Chile/Continental
uk: Чилі/Континентальна частина

en: Chile/EasterIsland
uk: Чилі/Острів Пасхи

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Easter Island & Sala y Gomez
uk: Острів Пасхи і Сала-і-Гомес

en: Cuba
uk: Куба

en: Egypt
uk: Єгипет

en: Eire
uk: Ірландія

en: Europe/Amsterdam
uk: Європа/Амстердам

en: Europe/Andorra
uk: Європа/Андорра

en: Europe/Athens
uk: Європа/Афіни

en: Europe/Belfast
uk: Європа/Белфаст

en: Europe/Belgrade
uk: Європа/Бєлград

en: Europe/Berlin
uk: Європа/Берлін

en: Europe/Bratislava
uk: Європа/Братислава

en: Europe/Brussels
uk: Європа/Брюссель

en: Europe/Bucharest
uk: Європа/Бухарест

en: Europe/Budapest
uk: Європа/Будапешт

en: Europe/Chisinau
uk: Європа/Кишинів

en: Europe/Copenhagen
uk: Європа/Копенгаген

en: Europe/Dublin
uk: Європа/Дублін

en: Europe/Gibraltar
uk: Європа/Гібралтар

en: Europe/Guernsey
uk: Європа/Гернсі

en: Europe/Helsinki
uk: Європа/Гельсінки

en: Europe/Isle_of_Man
uk: Європа/Острів_Мен

en: Europe/Istanbul
uk: Європа/Стамбул

en: Europe/Jersey
uk: Європа/Джерсі

en: Europe/Kaliningrad
uk: Європа/Калінінград

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow-01 - Kaliningrad
uk: Москва -01 — Калінінград

en: Europe/Kiev
uk: Європа/Київ

en: Europe/Lisbon
uk: Європа/Лісабон

en: Europe/Ljubljana
uk: Європа/Любляна

en: Europe/London
uk: Європа/Лондон

en: Europe/Luxembourg
uk: Європа/Люксембург

en: Europe/Madrid
uk: Європа/Мадрід

en: Europe/Malta
uk: Європа/Мальта

en: Europe/Mariehamn
uk: Європа/Марієхамн

en: Europe/Minsk
uk: Європа/Мінськ

en: Europe/Monaco
uk: Європа/Монако

en: Europe/Moscow
uk: Європа/Москва

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - west Russia
uk: Москва +00 — захід Росії

en: Europe/Oslo
uk: Європа/Осло

en: Europe/Paris
uk: Європа/Париж

en: Europe/Podgorica
uk: Європа/Подгоріца

en: Europe/Prague
uk: Європа/Прага

en: Europe/Riga
uk: Європа/Рига

en: Europe/Rome
uk: Європа/Рим

en: Europe/Samara
uk: Європа/Самара

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+01 - Samara, Udmurtia
uk: Москва +01 — Самара, Удмуртія

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - Samara, Udmurtia
uk: Москва+00 — Самара, Удмуртія

en: Europe/San_Marino
uk: Європа/Сан-Маріно

en: Europe/Sarajevo
uk: Європа/Сараєво

en: Europe/Simferopol
uk: Європа/Сімферополь

note: i18n: comment to the previous timezone
en: central Crimea
uk: центр Криму

en: Europe/Skopje
uk: Європа/Скоп'є

en: Europe/Sofia
uk: Європа/Софія

en: Europe/Stockholm
uk: Європа/Стокгольм

en: Europe/Tallinn
uk: Європа/Таллінн

en: Europe/Tirane
uk: Європа/Тирана

en: Europe/Tiraspol
uk: Європа/Тирасполь

en: Europe/Uzhgorod
uk: Європа/Ужгород

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ruthenia
uk: Рутенія

en: Europe/Vaduz
uk: Європа/Вадуц

en: Europe/Vatican
uk: Європа/Ватікан

en: Europe/Vienna
uk: Європа/Відень

en: Europe/Vilnius
uk: Європа/Вільнюс

en: Europe/Volgograd
uk: Європа/Волгоград

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Moscow+00 - Caspian Sea
uk: Москва +00 — Каспійське море

en: Europe/Warsaw
uk: Європа/Варшава

en: Europe/Zagreb
uk: Європа/Загреб

en: Europe/Zaporozhye
uk: Європа/Запоріжжя

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Zaporozh'ye, E Lugansk / Zaporizhia, E Luhansk
uk: Запоріжжя, Схід, Луганськ

en: Europe/Zurich
uk: Європа/Цюріх

en: GB
uk: Великобританія

en: GB-Eire
uk: Великобританія-Ірландія

en: Hongkong
uk: Гонконг

en: Iceland
uk: Ісландія

en: Indian/Antananarivo
uk: Індійський океан/Антананаріву

en: Indian/Chagos
uk: Індійський океан/Чагос

en: Indian/Christmas
uk: Індійський океан/Острів Різдва

en: Indian/Cocos
uk: Індійський океан/Кокосові острови

en: Indian/Comoro
uk: Індійський океан/Коморо

en: Indian/Kerguelen
uk: Індійський океан/Кергелен

en: Indian/Mahe
uk: Індійський океан/Маге

en: Indian/Maldives
uk: Індійський океан/Мальдіви

en: Indian/Mauritius
uk: Індійський океан/Острів Маврикій

en: Indian/Mayotte
uk: Індійський океан/Майотт

en: Indian/Reunion
uk: Індійський океан/Реюньйон

en: Iran
uk: Іран

en: Israel
uk: Ізраїль

en: Jamaica
uk: Ямайка

en: Japan
uk: Японія

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Kwajalein
uk: Кваджалейн

en: Libya
uk: Лівія

en: Mexico/BajaNorte
uk: Мексика/Північна Нижня Каліфорнія

en: Mexico/BajaSur
uk: Мексика/Південна Нижня Каліфорнія

en: Mexico/General
uk: Мексика/Загальний

en: NZ
uk: Нова Зеландія

en: NZ-CHAT
uk: Нова Зеландія-Чатем

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chatham Islands
uk: Острови Чатем

en: Navajo
uk: Навахо

en: PRC
uk: КНР

en: Pacific/Apia
uk: Тихий океан/Апіа

en: Pacific/Auckland
uk: Тихий океан/Окленд

en: Pacific/Chatham
uk: Тихий океан/Чатем

en: Pacific/Chuuk
uk: Тихий_океан/Чуук

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Chuuk (Truk) and Yap
uk: Чуук (Трук) та Яп

en: Pacific/Easter
uk: Тихий океан/Острів Пасхи

en: Pacific/Efate
uk: Тихий океан/Ефате

en: Pacific/Enderbury
uk: Тихий океан/Енденбері

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Phoenix Islands
uk: Острови Фенікс

en: Pacific/Fakaofo
uk: Тихий океан/Факаофо

en: Pacific/Fiji
uk: Тихий океан/Фіджі

en: Pacific/Funafuti
uk: Тихий океан/Фунафуті

en: Pacific/Galapagos
uk: Тихий океан/Галапагосські острови

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Galapagos Islands
uk: Галапагоські острови

en: Pacific/Gambier
uk: Тихий океан/Гамб'єр

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gambier Islands
uk: Острови Гамб’є

en: Pacific/Guadalcanal
uk: Тихий океан/Гуадальканал

en: Pacific/Guam
uk: Тихий океан/Гуам

en: Pacific/Honolulu
uk: Тихий океан/Гонолулу

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Hawaii
uk: Гавайї

en: Pacific/Johnston
uk: Тихий океан/Джонстон

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Johnston Atoll
uk: Атол Джонстон

en: Pacific/Kiritimati
uk: Тихий океан/Кіріматі

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Line Islands
uk: Острови Лайн

en: Pacific/Kosrae
uk: Тихий океан/Косрае

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Kosrae
uk: Косрае

en: Pacific/Kwajalein
uk: Тихий океан/Кваялейн

en: Pacific/Majuro
uk: Тихий океан/Маджуро

en: Pacific/Marquesas
uk: Тихий океан/Маркізькі острови

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Marquesas Islands
uk: Маркізькі острови

en: Pacific/Midway
uk: Тихий океан/острів Мідуей

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Midway Islands
uk: Острови Мідуей

en: Pacific/Nauru
uk: Тихий океан/Науру

en: Pacific/Niue
uk: Тихий океан/Ніуе

en: Pacific/Norfolk
uk: Тихий океан/Норфолк

en: Pacific/Noumea
uk: Тихий океан/Нумеа

en: Pacific/Pago_Pago
uk: Тихий океан/Паго-Паго

en: Pacific/Palau
uk: Тихий океан/Палау

en: Pacific/Pitcairn
uk: Тихий океан/Піткерн

en: Pacific/Pohnpei
uk: Тихий_океан/Понпеї

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Pohnpei (Ponape)
uk: Понпеї (Понапе)

en: Pacific/Ponape
uk: Тихий океан/Понапе

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Ponape (Pohnpei)
uk: Понапе

en: Pacific/Port_Moresby
uk: Тихий океан/Порт-Морсбі

en: Pacific/Rarotonga
uk: Тихий океан/Раротонга

en: Pacific/Saipan
uk: Тихий океан/Сайпан

en: Pacific/Samoa
uk: Тихий океан/Самоа

en: Pacific/Tahiti
uk: Тихий океан/Таїті

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Society Islands
uk: Остова Товариства

en: Pacific/Tarawa
uk: Тихий океан/Тарава

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Gilbert Islands
uk: Острови Гільберта

en: Pacific/Tongatapu
uk: Тихий океан/Тонгатапу

en: Pacific/Truk
uk: Тихий океан/Трук

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Truk (Chuuk) and Yap
uk: Острови Трук і Яп

en: Pacific/Wake
uk: Тихий океан/Вейк

note: i18n: comment to the previous timezone
en: Wake Island
uk: Острів Вейк

en: Pacific/Wallis
uk: Тихий океан/Волліс

en: Pacific/Yap
uk: Тихий океан/Яп

en: Poland
uk: Польща

en: Portugal
uk: Португалія

en: ROC
uk: Тайвань

en: ROK
uk: Республіка Корея

en: Singapore
uk: Сінгапур

en: Turkey
uk: Туреччина

en: US/Alaska
uk: США/Аляска

en: US/Aleutian
uk: США/Алеутські острови

en: US/Arizona
uk: США/Аризона

en: US/Central
uk: США/Центральна частина

en: US/East-Indiana
uk: США/Схід-Індіана

en: US/Eastern
uk: США/Схід

en: US/Hawaii
uk: США/Гавайї

en: US/Indiana-Starke
uk: США/Індіана-Старке

en: US/Michigan
uk: США/Мічиган

en: US/Mountain
uk: США/Гірська частина

en: US/Pacific
uk: США/Тихоокеанська частина

en: US/Samoa
uk: США/Самоа
