kget - en to uk translation catalogue (766 entries)

en: Pattern
uk: Шаблон

en: Syntax
uk: Синтаксис

en: Escape sequences
uk: Керівні послідовності

en: Regular expression
uk: Формальний вираз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EnableSystemTray)
en: Enable system tray icon
uk: Ввімкнути піктограму системного лотка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AfterFinishActionEnabled)
en: Execute action after all downloads have been finished:
uk: Виконати дію, коли буде завершено всі отримання:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_AfterFinishAction)
en: Quit KGet
uk: Вийти з KGet

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: At startup:
uk: Під час запуску:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Restore Download State
uk: Відновити стан отримання

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Start All Downloads
uk: Почати всі отримання

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, kcfg_StartupAction)
en: Stop All Downloads
uk: Зупинити всі отримання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: History backend:
uk: Сервер журналу:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_EnableKUIServerIntegration)
en: Enable KDE Global Progress Tracking
uk: Увімкнути загальне слідкування за поступом KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportSingleTransfer)
en: Show every single download
uk: Показувати кожного окремого отримання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExportGlobalJob)
en: Show overall progress
uk: Показувати загальний поступ

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Handle existing Files/Transfers
uk: Обробка вже створених файлів/перенесень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAlwaysAsk)
en: Always ask
uk: Завжди питати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesAutomaticRename)
en: Automatic rename
uk: Автоматично перейменовувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FilesOverwrite)
en: Overwrite
uk: Перезаписувати

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ShowDropTarget)
en: Use Drop Target
uk: Використання цілі для кидання посилань

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AnimateDropTarget)
en: Enable animations
uk: Ввімкнути анімацію

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_DirectoriesAsSuggestion)
en: Use default folders for groups as suggestion
uk: Використовувати типові теки для груп

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AskForDestination)
en: Ask for destination if there are no default folders
uk: Запитувати про призначення, якщо не визначено типових тек

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, rename)
en: Rename
uk: Перейменувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (KIconButton, selectIcon)
en: Select Icon...
uk: Вибрати піктограму...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_KonquerorIntegration)
en: Use as download manager for Konqueror
uk: Використовувати як менеджер отримання для Konqueror

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_AutoPaste)
en: Monitor Clipboard for Files to Download
uk: Спостерігати за файлами для отримання у буфері обміну

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Case sensitive:
uk: Врахування регістру:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, increase)
en: &Increase Priority
uk: З&більшити пріоритет

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, decrease)
en: &Decrease Priority
uk: З&меншити пріоритет

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_maxnum)
en: Maximum downloads per group:
uk: Максимум отримань на групу:

[ctx: no limit for maximum downloads has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, kcfg_MaxConnections)
en: No limit
uk: Без обмеження

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_SpeedLimit)
en: Speed Limit
uk: Обмеження швидкості

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dllimitlb)
en: Global &download limit:
uk: Загальне обмеження &отримання:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_GlobalDownloadLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_GlobalUploadLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_TransferSpeedLimit) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: prop
en:  KiB/s
uk:  КіБ/с

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Global &upload limit:
uk: Загальне обмеження &вивантаження:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_per_transfer)
en: Per transfer:
uk: На перенесення:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ReconnectOnBroken)
en: Reconnect on Broken Connection
uk: У разі втрати зв'язку повторно встановлювати з'єднання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_retries_2)
en: Number of retries:
uk: Кількість спроб:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lb_after_2)
en: Retry after:
uk: Інтервал між спробами:

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_ReconnectDelay)
en:  sec
uk:  с

en: Could not open KWallet
uk: Не вдалося відкрити KWallet

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_WebinterfaceEnabled)
en: Enable Web Interface
uk: Увімкнути вебінтерфейс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, portLabel)
en: Port:
uk: Порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, userLabel)
en: User:
uk: Користувач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, passwordLabel)
en: Password:
uk: Пароль:

en: Include
uk: Включати

en: Exclude
uk: Виключати

note: i18n: ectx: label, entry (HistoryColumnWidths), group (Geometry)
en: The width of the columns in the history view
uk: Ширина стовпчиків у вікні перегляду журналу

en: Plugins
uk: Додатки

en: Turn Off Computer
uk: Вимкнути комп’ютер

en: Hibernate Computer
uk: Приспати комп’ютер

en: Suspend Computer
uk: Приспати комп’ютер у пам’ять

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Change appearance settings
uk: Змінити параметри вигляду

en: Groups
uk: Групи

en: Manage the groups
uk: Керування групами

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, networkGroupBox)
en: Network
uk: Мережа

en: Network and Downloads
uk: Мережа і отримання

en: Web Interface
uk: Вебінтерфейс

en: Control KGet over a Network or the Internet
uk: Керування KGet через мережу або Інтернет

en: Verification
uk: Перевірка

[ctx: integration of KGet with other applications]
en: Integration
uk: Інтеграція

[ctx: Advanced Options]
en: Advanced
uk: Додатково

en: Advanced Options
uk: Додаткові параметри

en: Transfer Plugins
uk: Додатки перенесення

en: New Group
uk: Нова група

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_ChecksumAutomaticVerification)
en: Automatic checksums verification
uk: Автоматична перевірка контрольних сум

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Used checksum:
uk: Використана контрольна сума:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_4)
en: Weak (fastest)
uk: Слабка (найшвидша)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_5)
en: Strong (recommended)
uk: Сильна (рекомендовано)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_6)
en: Strongest (slowest)
uk: Посилена (найповільніша)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, signatureGroup) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, signature) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, sigGroup)
en: Signature
uk: Підпис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticVerification)
en: Automatic verification
uk: Автоматична перевірка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SignatureAutomaticDownloading)
en: Automatic downloading of missing keys
uk: Автоматичне отримання відсутніх ключів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Keyservers:
uk: Сервери ключів:

en: Error
uk: Помилка

en: Filesize is larger than maximum file size supported by VFAT.
uk: Розмір файла перевищує максимальний припустимий розмір для VFAT.

[ctx: A mirror is removed when the file has the wrong download size]
en: %1 removed as it did report a wrong file size.
uk: %1 вилучено, оскільки отримано повідомлення про помилковий розмір.

[ctx: file in a filesystem]
en: File
uk: Файл

[ctx: status of the download]
en: Status
uk: Стан

[ctx: size of the download]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: checksum of a file]
en: Checksum
uk: Контрольна сума

[ctx: signature of a file]
en: Signature
uk: Підпис

en: No server for downloading keys is specified in settings. Downloading aborted.
uk: У параметрах програми не вказано сервера для отримання ключів. Отримання перервано.

en: No key server
uk: Не вказано сервера ключів

en: No useful key server found, key not downloaded. Add more servers to the settings or restart KGet and retry downloading.
uk: Не знайдено придатного до використання сервера ключів. Додайте записи серверів на допомогою діалогового вікна параметрів програми або перезапустіть KGet і повторіть спробу отримання.

en: Are you sure that you want to remove the group named %1?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити групу з назвою %1?

en: Remove Group
uk: Вилучити групу

en: Are you sure that you want to remove the following groups?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити наведені нижче групи?

en: Remove groups
uk: Вилучити групи

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
uk: <p>До списку отримань було додано такий пункт:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download added
uk: Додано отримання

en: <p>The following transfer has been added to the download list:</p>
uk: <p>До списку перенесень було додано такий пункт:</p>

en: <p>The following transfers have been added to the download list:</p>
uk: <p>До списку перенесень було додано такі пункти:</p>

en: My Downloads
uk: Мої отримання

en: The file %1 already exists.
    Overwrite?
uk: Файл %1 вже існує.
    Перезаписати його?

en: Overwrite existing file?
uk: Перезаписати існуючий файл?

en: Unable to save to: %1
uk: Неможливо зберегти до: %1

en: <p>The following URL cannot be downloaded, its protocol is not supported by KGet:</p> | <p>The following URLs cannot be downloaded, their protocols are not supported by KGet:</p>
uk[0]: <p>Дані з наведеної нижче адреси неможливо отримати, підтримки відповідного протоколу у KGet не передбачено:</p>
uk[1]: <p>Дані з наведеної нижче адреси неможливо отримати, підтримки відповідного протоколу у KGet не передбачено:</p>
uk[2]: <p>Дані з наведеної нижче адреси неможливо отримати, підтримки відповідного протоколу у KGet не передбачено:</p>
uk[3]: <p>Дані з наведеної нижче адреси неможливо отримати, підтримки відповідного протоколу у KGet не передбачено:</p>

en: Protocol unsupported
uk: Протокол не підтримується

en: New Download
uk: Нове отримання

en: Enter URL:
uk: Введіть адресу URL:

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Malformed URL:
    %1
uk: Неправильно сформований URL:
    %1

en: Malformed URL, protocol missing:
    %1
uk: Неправильно сформований URL, немає протоколу:
    %1

en: You have already completed a download from the location: 
    
    %1
    
    Download it again?
uk: Програма вже отримала дані з адреси: 
    
    %1
    
    Повторити їхнє отримання?

en: Download it again?
uk: Повторити отримання?

en: You have a download in progress from the location: 
    
    %1
    
    Delete it and download again?
uk: Зараз виконується отримання даних з адреси: 
    
    %1
    
    Вилучити дані і повторити отримання?

en: Delete it and download again?
uk: Вилучити і повторити отримання?

en: Directory is not writable
uk: В каталог неможливо записувати

en: You have already downloaded that file from another location.
    
    Download and delete the previous one?
uk: Ви вже отримали цей файл з іншої адреси.
    
    Вилучити попередній файл і отримати дані знову?

en: File already downloaded. Download anyway?
uk: Файл вже отримано. Отримати знову?

en: You are already downloading the same file
uk: Ви вже отримуєте той самий файл

en: File already exists
uk: Файл вже існує

en: Internet connection established, resuming transfers.
uk: Встановлено з’єднання з інтернетом, поновлюємо перенесення даних.

en: No internet connection, stopping transfers.
uk: З’єднання з інтернетом розірвано, припиняємо перенесення даних.

en: Plugin loader could not load the plugin: %1.
uk: Засобу завантаження додатків не вдалося завантажити додаток: %1.

en: Not deleting
    %1
    as it is a directory.
uk: Не вилучається
    %1,
    тому що це каталог.

en: Not deleting
    %1
    as it is not a local file.
uk: Не вилучається
    %1,
    тому що це не локальний файл.

en: <p>The following file has finished downloading:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
uk: <p>Завершено отримання файла:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download completed
uk: Отримання завершено

en: <p>The following transfer has been started:</p><p style="font-size: small;">%1</p>
uk: <p>Почато таке перенесення:</p><p style="font-size: small;">%1</p>

en: Download started
uk: Почато отримання

en: <p>There has been an error in the following transfer:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>The error message is:</p><p style="font-size: small;">%2</p>
uk: <p>Під час перенесення даних наведеного нижче пункту сталася помилка:</p><p style="font-size: small;">%1</p><p>Повідомлення про помилку:</p><p style="font-size: small;">%2</p>

en: Resolve
uk: Вирішення

en: KGet is now closing, as all downloads have completed.
uk: KGet буде закрито, оскільки завершено всі отримання.

en: The computer will now turn off, as all downloads have completed.
uk: Комп’ютер вимикається, оскільки завершено всі отримання.

[ctx: Shutting down computer]
en: Shutdown
uk: Вимикання

en: The computer will now suspend to disk, as all downloads have completed.
uk: Зараз операційну систему буде приспано на диск, оскільки завершено всі отримання.

[ctx: Hibernating computer]
en: Hibernating
uk: Присипляння

en: The computer will now suspend to RAM, as all downloads have completed.
uk: Зараз операційну систему буде приспано у оперативну пам’ять, оскільки завершено всі отримання.

[ctx: Suspending computer]
en: Suspending
uk: Присипляння у пам’ять

[ctx: abort the proposed action]
en: Abort
uk: Перервати

en: <p>All transfers have been finished.</p>
uk: <p>Всі перенесення було завершено.</p>

en: Downloads completed
uk: Отримання завершено

en: KGet is downloading %1 file | KGet is downloading %1 files
uk[0]: KGet отримує %1 файл
uk[1]: KGet отримує %1 файли
uk[2]: KGet отримує %1 файлів
uk[3]: KGet отримує один файл

en: KGet Transfer
uk: Перенесення KGet

en: Error trying to get %1
uk: Помилка під час спроби отримати %1

en: The key to verify the signature is missing, do you want to download it?
uk: Відсутній ключ для перевірки підпису, бажаєте отримати його?

en: The signature could not be verified for %1. See transfer settings for more information.
uk: Не вдалося перевірити підпис %1. Докладніше про перевірку можна дізнатися з параметрів перенесення.

en: Signature not verified
uk: Підпис не перевірено

en: Downloading....
uk: Отримуємо…

[ctx: transfer state: delayed]
en: Delayed
uk: Затримано

[ctx: transfer state: stopped]
en: Stopped
uk: Зупинено

[ctx: transfer state: aborted]
en: Aborted
uk: Припинено

[ctx: transfer state: finished]
en: Finished
uk: Завершено

[ctx: changing the destination of the file]
en: Changing destination
uk: Зміна призначення

en: 1 Item | %1 Items
uk[0]: %1 елемент
uk[1]: %1 елементи
uk[2]: %1 елементів
uk[3]: 1 елемент

en: %1/s
uk: %1/с

[ctx: start transfergroup downloads]
en: Start
uk: Почати

[ctx: stop transfergroup downloads]
en: Stop
uk: Зупинити

[ctx: not available]
en: n/a
uk: н/д

en: Stalled
uk: Застрягло

[ctx: name of download]
en: Name
uk: Назва

[ctx: status of download]
en: Status
uk: Стан

[ctx: size of download]
en: Size
uk: Розмір

[ctx: progress of download]
en: Progress
uk: Поступ

[ctx: speed of download]
en: Speed
uk: Швидкість

[ctx: remaining time of download]
en: Remaining Time
uk: Залишилось часу

en: Question
uk: Питання

en: Appl&y to all
uk: Зас&тосувати до всіх

en: No download directory specified.
uk: Не вказано каталогу для зберігання отриманих даних.

en: Invalid download directory specified.
uk: Вказано некоректний каталог для зберігання отриманих даних.

en: Download directory is not writeable.
uk: Запис до каталогу отриманих даних неможливий.

en: No download destination specified.
uk: Не вказано каталогу призначення даних.

en: Invalid download destination specified.
uk: Вказано некоректний каталог призначення даних.

en: Download destination is not writeable.
uk: Запис до каталогу призначення даних неможливий.

en: No URL specified.
uk: Не вказано адреси.

en: Malformed URL.
uk: Неправильна адреса URL.

en: Malformed URL, protocol missing.
uk: Неправильно сформована адреса, не вказано протоколу.

en: Malformed URL, host missing.
uk: Неправильно сформовано адресу, не вказано вузла.

en: Invalid download directory specified:
    %1
uk: Вказано некоректний каталог для зберігання отриманих даних:
    %1

en: Download directory is not writeable:
    %1
uk: Запис до каталогу отримання даних неможливий:
    %1

en: Invalid download destination specified:
    %1
uk: Вказано некоректний каталог призначення даних:
    %1

en: Download destination is not writeable:
    %1
uk: Запис до каталогу призначення отриманих даних неможливий:
    %1

en: Malformed URL, host missing:
    %1
uk: Неправильно сформовано адресу, не вказано вузла:
    %1

en: File already exists. Overwrite it?
uk: Файл вже існує. Перезаписати його?

en: You have already downloaded that file from another location.
    Download and delete the previous one?
uk: Ви вже отримали цей файл з іншої адреси.
    Вилучити попередній файл і отримати дані знову?

en: You are already downloading that file from another location.
    Download and delete the previous one?
uk: Ви вже отримуєте цей файл з іншої адреси.
    Вилучити попередній файл і отримати дані знову?

en: You have already completed a download from that location. Download it again?
uk: Програма вже отримала дані з цієї адреси. Повторити їхнє отримання?

en: You have a download in progress from that location.
    Delete it and download again?
uk: Зараз виконується отримання даних з цієї адреси.
    Вилучити дані і повторити отримання?

en: File already exists:
    %1
    Overwrite it?
uk: Файл з такою назвою вже існує:
    %1
    Перезаписати його?

en: Malformed URLs.
uk: Неправильно сформовані адреси.

en: Malformed URLs, protocol missing.
uk: Неправильно сформовані адреси, не вказано протоколу.

en: Malformed URLs, host missing.
uk: Неправильно сформовані адреси, не вказано вузла.

en: Malformed URLs:
    %1
uk: Неправильно сформовані адреси:
    %1

en: Malformed URLs, protocol missing:
    %1
uk: Неправильно сформовані адреси, не вказано протоколу:
    %1

en: Malformed URLs, host missing:
    %1
uk: Неправильно сформовані адреси, не вказано вузла:
    %1

en: Destinations are not writable:
    %1
uk: Запис до каталогів призначення неможливий:
    %1

en: Files exist already. Overwrite them?
uk: Файли з такими назвами вже існують. Перезаписати ці файли?

en: You have already completed downloads at those destinations. Download them again?
uk: Програма вже отримала дані до цих каталогів. Повторити їхнє отримання?

en: You have downloads in progress to these destinations.
    Delete them and download again?
uk: Зараз виконується отримання до таких каталогів.
    Вилучити дані і повторити отримання?

en: You have already completed downloads from these locations. Download them again?
uk: Програма вже отримала дані з цих адрес. Повторити їхнє отримання?

en: You have downloads in progress from these locations.
    Delete them and download again?
uk: Зараз виконується отримання даних з цих адрес.
    Вилучити дані і повторити отримання?

en: Files exist already:
    %1
    Overwrite them?
uk: Файли з такими назвами вже існують:
    %1
    Перезаписати ці файли?

en: You have already completed downloads at those destinations: 
    
    %1
    
     Download them again?
uk: Програма вже отримала дані до таких каталогів: 
    
    %1
    
    Повторити їхнє отримання?

en: You have downloads in progress to these destinations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
uk: Зараз виконується отримання до таких каталогів: 
    
    %1
    
    Вилучити дані і повторити отримання?

en: You have already completed downloads from these locations: 
    
    %1
    
    Download them again?
uk: Програма вже отримала дані з таких адрес: 
    
    %1
    
    Повторити їхнє отримання?

en: You have downloads in progress from these locations: 
    
    %1
    
    Delete them and download again?
uk: Зараз виконується отримання даних з таких адрес: 
    
    %1
    
    Вилучити дані і повторити отримання?

[ctx: the type of the hash, e.g. MD5]
en: Type
uk: Тип

[ctx: the used hash for verification]
en: Hash
uk: Хеш

[ctx: verification-result of a file, can be true/false]
en: Verified
uk: Перевірено

en: Unable to start WebInterface: Could not open KWallet
uk: Не вдалося скористатися вебінтерфейсом: не вдалося відкрити KWallet

[ctx: @info]
en: Unable to start WebInterface: %1
uk: Не вдалося скористатися вебінтерфейсом: %1

[ctx: @item speed of transfer per seconds]
en: %1/s
uk: %1/с

[ctx: @label]
en: KGet Web Interface
uk: Вебінтерфейс KGet

[ctx: @label number]
en: Nr
uk: №

[ctx: @label]
en: File name
uk: Назва файла

[ctx: @label Progress of transfer]
en: Finished
uk: Завершено

[ctx: @label Speed of transfer]
en: Speed
uk: Швидкість

[ctx: @label Status of transfer]
en: Status
uk: Стан

[ctx: @action:button start a transfer]
en: Start
uk: Почати

[ctx: @action:button]
en: Stop
uk: Зупинити

[ctx: @action:button]
en: Remove
uk: Вилучити

[ctx: @label Download from]
en: Source:
uk: Джерело:

[ctx: @label Save download to]
en: Saving to:
uk: Збереження до:

[ctx: @label Title in header]
en: Web Interface
uk: Вебінтерфейс

[ctx: @action]
en: Settings
uk: Параметри

[ctx: @action]
en: Refresh
uk: Оновити

[ctx: @action]
en: Enter URL:
uk: Введіть адресу URL:

[ctx: @action:button]
en: OK
uk: Гаразд

[ctx: @action Refresh download list every x (seconds)]
en: Refresh download list every
uk: Оновлювати список отримань кожні

[ctx: @action (Refresh very x )seconds]
en: seconds
uk: секунд

[ctx: @action:button]
en: Save Settings
uk: Зберегти параметри

[ctx: @title]
en: Downloads
uk: Отримання

[ctx: @label text in footer]
en: KGet Web Interface | Valid XHTML 1.0 Strict &amp; CSS
uk: Вебінтерфейс KGet | Чинний XHTML 1.0 Strict &amp; CSS

en: An advanced download manager by KDE
uk: Покращений менеджер отримання даних від KDE

en: (C) 2005 - 2012, The KGet developers
    (C) 2001 - 2002, Patrick Charbonnier
    (C) 2002, Carsten Pfeiffer
    (C) 1998 - 2000, Matej Koss
uk: © Розробники KGet, 2005–2012
    © Patrick Charbonnier, 2001–2002
    © Carsten Pfeiffer, 2002
    © Matej Koss, 1998–2000

en: Maintainer, Core Developer, Torrent Plugin Author
uk: Супровідник, основний розробник, автор додатка для торентів

en: Core Developer
uk: Головний розробник

en: Core Developer, Multithreaded Plugin Author
uk: Головний розробник, автор додатку отримання у декілька потоків

en: Developer
uk: Розробник

en: Google Summer of Code Student
uk: Студент Google Summer of Code

en: Mms Plugin Author
uk: Автор додатка MMS

en: Former Developer
uk: Колишній розробник

en: BTCore (KTorrent) Developer
uk: Розробник BTCore (KTorrent)

en: Design of Web Interface
uk: Дизайн вебінтерфейсу

en: Start KGet with drop target
uk: Запускати KGet з вікном цілі

en: Start KGet with hidden main window
uk: Запускати KGet з прихованим головним вікном

en: Start KGet without drop target animation
uk: Запускати KGet без анімації вкидання цілей

en: Execute Unit Testing
uk: Виконати перевірку модулів

en: URL(s) to download
uk: URL для отримання

en: &New Download...
uk: &Нове отримання...

en: Opens a dialog to add a transfer to the list
uk: Відкриває діалогове вікно додавання пункту перенесення до списку

en: &Import Transfers...
uk: &Імпортувати перенесення...

en: Imports a list of transfers
uk: Імпортує список перенесень

en: &Export Transfers List...
uk: &Експортувати список перенесень...

en: Exports the current transfers into a file
uk: Експортує список поточних перенесень до файла

en: &Create a Metalink...
uk: С&творити метапосилання…

en: Creates or modifies a metalink and saves it on disk
uk: Створює або змінює метапосилання і зберігає його на диску

en: Top Priority
uk: Найвищий пріоритет

en: Download selected transfer first
uk: Отримати позначене перенесення першим

en: Least Priority
uk: Найнижчий пріоритет

en: Download selected transfer last
uk: Отримати позначене перенесення останнім

en: Increase Priority
uk: Збільшити пріоритет

en: Increase priority for selected transfer
uk: Збільшити пріоритетність позначеного перенесення

en: Decrease Priority
uk: Зменшити пріоритет

en: Decrease priority for selected transfer
uk: Зменшити пріоритетність позначеного перенесення

en: Delete Group | Delete Groups
uk[0]: Вилучити групи
uk[1]: Вилучити групи
uk[2]: Вилучити групи
uk[3]: Вилучити групу

en: Delete selected group
uk: Вилучити позначену групу

en: Rename Group... | Rename Groups...
uk[0]: Перейменувати групи...
uk[1]: Перейменувати групи...
uk[2]: Перейменувати групи...
uk[3]: Перейменувати групу...

en: Set Icon...
uk: Встановити піктограму...

en: Select a custom icon for the selected group
uk: Вибрати нетипову піктограму для позначеної групи

en: Auto-Paste Mode
uk: Режим автовставки

en: <b>Auto paste</b> button toggles the auto-paste mode on and off.
    When set, KGet will periodically scan the clipboard for URLs and paste them automatically.
uk: Кнопка <b>Автовставка</b> перемикає режим автовставляння
    Якщо ввімкнено, KGet буде періодично перевіряти кишеню
    щодо URL та вставляти їх автоматично.

en: Use KGet as Konqueror Download Manager
uk: Використовувати KGet як менеджер отримань для Konqueror

[ctx: delete selected transfer item]
en: Remove Selected
uk: Вилучити позначені

en: Removes selected transfer and deletes files from disk if it's not finished
uk: Вилучає позначене перенесення та вилучає файли з диска, якщо його не завершено

[ctx: delete all finished transfers]
en: Remove All Finished
uk: Вилучити всі завершені

en: Removes all finished transfers and leaves all files on disk
uk: Вилучає всі завершені перенесення і залишає всі файли на диску

[ctx: delete selected transfer item and files]
en: Remove Selected and Delete Files
uk: Вилучити позначені пункти і файли

en: Removes selected transfer and deletes files from disk in any case
uk: Вилучає позначене перенесення та вилучає файли з диска, навіть якщо його не завершено

[ctx: redownload selected transfer item]
en: Redownload Selected
uk: Повторно отримати позначені

en: Start All
uk: Почати всі

en: Starts / resumes all transfers
uk: Розпочинає/Продовжує всі перенесення

en: Start Selected
uk: Почати позначене

en: Starts / resumes selected transfer
uk: Розпочинає/Продовжує позначене перенесення

en: Pause All
uk: Призупинити всі

en: Pauses all transfers
uk: Призупиняє всі перенесення

en: Stop Selected
uk: Зупинити вибрані

en: Pauses selected transfer
uk: Призупиняє позначене перенесення

en: Start
uk: Почати

en: Pause
uk: Призупинити

en: Open Destination
uk: Відкрити місце призначення

en: Open File
uk: Відкрити файл

en: Show Details
uk: Показати подробиці

en: Copy URL to Clipboard
uk: Скопіювати URL до кишені

en: &Transfer History
uk: Ж&урнал перенесень

en: &Group Settings
uk: Пара&метри групи

en: &Transfer Settings
uk: Парам&етри перенесення

en: Import &Links...
uk: Імпортувати &посилання...

en: After downloads finished action
uk: Дія по завершенню отримань

en: Choose an action that is executed after all downloads have been finished.
uk: Виберіть дію, яку слід виконати, коли буде завершено всі отримання.

en: No Action
uk: Жодних дій

en: This is the first time you have run KGet.
    Would you like to enable KGet as the download manager for Konqueror?
uk: Це перший запуск KGet.
    Використовувати KGet як інструмент керування отриманнями у Konqueror?

en: Konqueror Integration
uk: Інтеграція з Konqueror

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Do Not Enable
uk: Не вмикати

en: All Openable Files
uk: Всі файли, які можна відкрити

en: Some transfers are still running.
    Are you sure you want to close KGet?
uk: Деякі перенесення ще тривають.
    Ви справді хочете закрити KGet?

en: Confirm Quit
uk: Підтвердження виходу

en: KGet Transfer List
uk: Список перенесень KGet

en: Text File
uk: Текстовий файл

en: Export Transfers
uk: Експортувати перенесення

en: Enter Group Name
uk: Введіть назву групи

en: Group name:
uk: Назва групи:

en: Are you sure you want to delete the selected transfer? | Are you sure you want to delete the selected transfers?
uk[0]: Ви впевнені, що хочете вилучити позначені перенесення?
uk[1]: Ви впевнені, що хочете вилучити позначені перенесення?
uk[2]: Ви впевнені, що хочете вилучити позначені перенесення?
uk[3]: Ви впевнені, що хочете вилучити позначене перенесення?

en: Confirm transfer delete
uk: Підтвердження вилучення перенесень

en: Are you sure you want to delete the selected transfer including files? | Are you sure you want to delete the selected transfers including files?
uk[0]: Ви впевнені, що хочете вилучити позначені перенесення разом з файлами?
uk[1]: Ви впевнені, що хочете вилучити позначені перенесення разом з файлами?
uk[2]: Ви впевнені, що хочете вилучити позначені перенесення разом з файлами?
uk[3]: Ви впевнені, що хочете вилучити позначене перенесення разом з файлами?

en: KGet has been temporarily disabled as download manager for Konqueror. If you want to disable it forever, go to Settings->Advanced and disable "Use as download manager for Konqueror".
uk: KGet було тимчасово вимкнено як менеджер отримань для Konqueror. Якщо ви хочете вимкнути його назавжди, скористайтеся пунктом меню «Параметри->Додаткові» і зніміть позначку з пункту «Використовувати як менеджер отримань для Konqueror».

en: The dropped file is a KGet Transfer List
uk: Втраченим файлом був файл списку перенесень KGet

en: &Download
uk: &Отримати

en: &Load transfer list
uk: &Завантажити список перенесень

en: Advanced Details for %1
uk: Додаткові подробиці для: %1

en: Files
uk: Файли

en: Trackers
uk: Координатори

en: Webseeds
uk: Вебпоширення

en: Chunk
uk: Шматок

en: Progress
uk: Поступ

en: Peer
uk: Вузол

en: Down Speed
uk: Швидкість отримання

en: Number of the chunk
uk: Номер шматка

en: Download progress of the chunk
uk: Поступ отримання шматка

en: Which peer we are downloading it from
uk: Показує вузол, з якого виконується отримання

en: Download speed of the chunk
uk: Швидкість отримання шматка

en: Which files the chunk is located in
uk: Показує файли, у яких розташовано шматок

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChunkDownloadView) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chunks
uk: Шматки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Total:
uk: Всього:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Currently downloading:
uk: Отримуємо:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Downloaded:
uk: Отримано:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Excluded:
uk: Виключено:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Left:
uk: Залишилося:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_8)
en: Size:
uk: Розмір:

[ctx: Open file]
en: Open
uk: Відкрити

en: Download first
uk: Отримати першим

en: Download normally
uk: Отримати звичайно

en: Download last
uk: Отримати останнім

en: Do Not Download
uk: Не отримувати

en: Delete File(s)
uk: Вилучити файл(и)

en: Move File
uk: Пересунути файл

en: Collapse Folder Tree
uk: Згорнути дерево тек

en: Expand Folder Tree
uk: Розгорнути дерево тек

en: You will lose all data in this file, are you sure you want to do this? | You will lose all data in these files, are you sure you want to do this?
uk[0]: Ви втратите всі дані в цих файлах, ви певні, що хочете це зробити?
uk[1]: Ви втратите всі дані в цих файлах, ви певні, що хочете це зробити?
uk[2]: Ви втратите всі дані в цих файлах, ви певні, що хочете це зробити?
uk[3]: Ви втратите всі дані в цьому файлі, ви певні, що хочете це зробити?

en: Select a directory to move the data to.
uk: Виберіть каталог, куди пересунути дані.

en: Priority
uk: Пріоритет

en: Preview
uk: Перегляд

[ctx: Percent of File Downloaded]
en: % Complete
uk: % завершено

[ctx: Download first]
en: First
uk: Перший

[ctx: Download last]
en: Last
uk: Останній

[ctx: Download Normal (not as first or last)]
en: Normal
uk: Звичайний

[ctx: Preview available]
en: Available
uk: Наявний

[ctx: Preview pending]
en: Pending
uk: В очікуванні

[ctx: No preview available]
en: No
uk: Ні

[ctx: Download normally(not as first or last)]
en: Normal
uk: Звичайно

[ctx: preview available]
en: Available
uk: Наявний

en: Kick Peer
uk: Копнути вузол

en: Ban Peer
uk: Заборонити вузол

[ctx: Choked]
en: Yes
uk: Так

[ctx: Not choked]
en: No
uk: Ні

[ctx: Snubbed]
en: Yes
uk: Так

[ctx: Not snubbed]
en: No
uk: Ні

[ctx: Interested]
en: Yes
uk: Так

[ctx: Not Interested]
en: No
uk: Ні

[ctx: Interesting]
en: Yes
uk: Так

[ctx: Not Interesting]
en: No
uk: Ні

en: IP Address
uk: Адреса IP

en: Client
uk: Клієнт

en: Up Speed
uk: Швидкість вивантаження

en: Choked
uk: Задихнувся

en: Snubbed
uk: Обрізано

en: Availability
uk: Наявність

en: Score
uk: Рахунок

en: Upload Slot
uk: Позиція вивантаження

en: Requests
uk: Запитів

en: Downloaded
uk: Отримано

en: Uploaded
uk: Вивантажено

en: Interested
uk: Той, у якому було зацікавлення

en: Interesting
uk: Цікавий

en: IP address of the peer
uk: IP-адреса вузла

en: Which client the peer is using
uk: Який клієнт використовує вузол

en: Download speed
uk: Швидкість отримання

en: Upload speed
uk: Швидкість вивантаження

en: Whether or not the peer has choked us. If we are choked, the peer will not send us any data.
uk: Чи буде вузол зупиняти передачу нам. Якщо у нас передачу буде зупинено через те, що вузол не надсилатиме нам даних.

en: Snubbed means the peer has not sent us any data in the last 2 minutes
uk: «Обрізано» означає, що вузол не надсилав нам ніяких даних протягом останніх 2 хвилин

en: How much of the torrent's data the peer has
uk: Об’єм даних, які вузол має для цього торента

en: Whether or not the peer has DHT enabled
uk: Чи увімкнено на вузлі DHT

en: The score of the peer. KTorrent uses this to determine who to upload to.
uk: Оцінка вузла, яку KTorrent використає для визначення вузла для вивантаження.

en: Only peers which have an upload slot will get data from us
uk: Дані від нас отримуватимуть лише вузли, які мають гніздо вивантаження

en: The number of download and upload requests
uk: Кількість запитів на отримання і вивантаження

en: How much data we have downloaded from this peer
uk: Об’єм даних, отриманих з цього вузла

en: How much data we have uploaded to this peer
uk: Об’єм даних, вивантажених на цей вузол

en: Whether the peer is interested in downloading data from us
uk: Чи зацікавлений вузол у отриманні наших даних

en: Whether we are interested in downloading from this peer
uk: Чи зацікавлені ми у отриманні даних з цього вузла

en: File
uk: Файл

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Size
uk: Розмір

en: Url
uk: URL

en: Status
uk: Стан

en: Seeders
uk: Поширювачі

en: Leechers
uk: П’явки

en: Times Downloaded
uk: Повторних отримань

en: Next Update
uk: Наступне оновлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_add_tracker)
en: Add Tracker
uk: Додати координатора

en: Enter the URL of the tracker:
uk: Введіть адресу координатора:

en: There already is a tracker named <b>%1</b>.
uk: Вже існує координатор з назвою <b>%1</b>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_remove_tracker)
en: Remove Tracker
uk: Вилучити координатор

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_change_tracker)
en: Change Tracker
uk: Змінити координатора

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_scrape)
en: Update Trackers
uk: Оновити дані координаторів

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_restore_defaults)
en: Restore Defaults
uk: Відновити типові параметри

en: Speed
uk: Швидкість

en: Cannot add the webseed %1, it is already part of the list of webseeds.
uk: Не вдалося додати вебпоширення %1, воно вже є частиною списку вебпоширень.

en: Cannot remove webseed %1, it is part of the torrent.
uk: Неможливо вилучити поширювача %1, оскільки він є частиною торента.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_webseed)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Webseed to add to the torrent.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Note: </span>Only http webseeds are supported.</p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Bitstream Vera Sans'; font-size:8pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Вебпоширення, що додається до торента.</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-weight:600;">Зауважте: </span>Підтримуються лише вебпоширення http.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: Add Webseed
uk: Додати вебпоширення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove)
en: Remove Webseed
uk: Вилучити вебпоширення

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Stats
uk: Статистика

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Seeders:
uk: Поширювачі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Download speed:
uk: Швидкість отримання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Leechers:
uk: П'явки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Upload speed:
uk: Швидкість вивантаження:

[ctx: chunks left]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Left:
uk: Залишилося:

[ctx: all chunks]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: All:
uk: Всі:

[ctx: source-file]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: Source:
uk: Джерело:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, destLabel)
en: Saving to:
uk: Збереження до:

en: Select a default torrent folder
uk: Виберіть типову теку торента

en: Select a default temporary folder
uk: Виберіть типову тимчасову теку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uploadLimitLabel)
en: Upload limit per transfer:
uk: Обмеження вивантаження на передачу:

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: No Limit
uk: Без обмеження

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, downloadBox)
en: KiB
uk: КіБ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, downloadLabel)
en: Download limit per transfer:
uk: Обмеження отримання на передачу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, utpBox)
en: Enable UTP protocol
uk: Увімкнути протокол UTP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, folderGroupBox)
en: Folders
uk: Теки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrentFolderLabel)
en: Default torrent folder:
uk: Типова тека торентів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tempFolderLabel)
en: Default temporary folder:
uk: Типова тимчасова тека:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preallocBox)
en: Pre-allocate disk space
uk: Попереднє виділення простору на диску

en: Downloading Torrent File....
uk: Отримання файла торента...

[ctx: transfer state: downloading]
en: Downloading....
uk: Отримуємо…

en: Cannot add a tracker to a private torrent.
uk: Неможливо додати координатора до приватного торента.

en: Torrent file does not exist
uk: Файла торента не існує

en: Analyzing torrent....
uk: Аналіз торента...

en: Cannot initialize port...
uk: Не вдалося ініціалізувати порт…

[ctx: Transfer status: seeding]
en: Seeding....
uk: Поширення...

en: Cannot initialize libktorrent. Torrent support might not work.
uk: Не вдалося ініціалізувати libktorrent. Підтримка торентів може виявитися непрацездатною!

en: &Advanced Details
uk: Дода&ткові параметри

en: &Scan Files
uk: &Сканувати файли

en: Error scanning data: %1
uk: Помилка сканування даних: %1

en: Scanning data of <b>%1</b> :
uk: Сканування даних <b>%1</b>:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, torrent_label)
en: Scanning data of torrent:
uk: Сканування даних торента:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Number of chunks found:
uk: Знайдено шматків:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Number of chunks failed:
uk: Кількість шматків з помилками :

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of chunks not downloaded:
uk: Шматків не отриманих:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of chunks downloaded:
uk: Шматків отриманих:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, cancel)
en: Cancel
uk: Скасувати

en: Append
uk: Дописати

en: Replace file
uk: Замінити файл

en: Replace file-ending
uk: Замінити кінець файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_1)
en: Change string:
uk: Рядок зміни:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Mode:
uk: Режим:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Checksum type:
uk: Тип контрольної суми:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Result:
uk: Результат:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: label
uk: мітка

en: Add item
uk: Додати елемент

en: %1 would become %2
uk: %1 буде перетворено на %2

[ctx: the string that is used to modify an url]
en: Change string
uk: Рядок зміни

[ctx: the mode defines how the url should be changed]
en: Change mode
uk: Режим зміни

[ctx: the type of the checksum e.g. md5]
en: Checksum type
uk: Тип контрольної суми

note: i18n: ectx: label, entry (SearchStrings), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesNameList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engines
uk: Список доступних пошукових рушіїв

note: i18n: ectx: label, entry (UrlChangeModeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (ChecksumTypeList), group (ChecksumSearch) i18n: ectx: label, entry (PathList), group (UserScripts) i18n: ectx: label, entry (SearchEnginesUrlList), group (SearchEngines)
en: List of the available search engine URLs
uk: Список адрес доступних пошукових рушіїв

[ctx: Transfer state: processing script]
en: Processing script....
uk: Виконання скрипту...

[ctx: Transfer State: Finished]
en: Finished
uk: Завершено

[ctx: Transfer State: Aborted]
en: Aborted
uk: Перервано

[ctx: Configure script]
en: Configure script
uk: Скрипт налаштування

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: User Scripts
uk: Скрипти користувача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, scriptTreeWidget)
en: Path
uk: Шлях

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, scriptTreeWidget)
en: RegExp
uk: Форм. вираз

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, scriptTreeWidget)
en: Description
uk: Опис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newScriptButton)
en: New Script....
uk: Новий скрипт...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeScriptButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEngineBt)
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editScriptButton)
en: Edit....
uk: Змінити...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureScriptButton)
en: Configure....
uk: Налаштувати...

en: Add New Script
uk: Додати новий скрипт

en: Edit Script
uk: Змінити скрипт

en: Set Script File
uk: Вказати файл скрипту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scriptUrlRegexpLabel)
en: Regexp:
uk: Формальний вираз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scriptPathLabel)
en: Path:
uk: Шлях:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, scriptDescriptionLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Description:
uk: Опис:

note: i18n: ectx: label, entry (UrlRegexpList), group (UserScripts)
en: List of the Regexp to match input URL
uk: Список формальних виразів для пошуку введеної адреси URL

note: i18n: ectx: label, entry (DescriptionList), group (UserScripts)
en: List of descriptions for user scripts
uk: Список описів скриптів користувача

note: i18n: ectx: label, entry (EnableList), group (UserScripts)
en: List of whether the script is enabled
uk: Список станів вмикання скриптів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, fileSettingGroupBox)
en: File Settings
uk: Параметри файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fileNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_10)
en: Filename:
uk: Назва файла:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, fileNameComboBox)
en: Use Normalized Name
uk: Використовувати нормалізовану назву

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, fileNameComboBox)
en: Use Literal Name
uk: Використовувати назву буквально

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, qualityLabel)
en: Quality:
uk: Якість:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Best Quality (.mp4)
uk: Найкраща якість (.mp4)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, qualityComboBox)
en: Normal Quality (.flv)
uk: Звичайна якість (.flv)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, loginGroupBox)
en: Provide login info of your YouTube account in order to access restricted media.
uk: Вкажіть реєстраційні дані вашого облікового запису YouTube, щоб отримати доступ до даних з обмеженням перегляду.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, loginGroupBox)
en: Login Info
uk: Реєстраційні дані

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, usernameLabel)
en: Username:
uk: Користувач:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useNetrcCheck)
en: .netrc must have a hostname called 'youtube'.
uk: у .netrc має бути назва вузла «youtube».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useNetrcCheck)
en: User .netrc file
uk: Файл .netrc користувача

[ctx: transfer state: connecting]
en: Connecting....
uk: Встановлення з’єднання...

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to repair it?
uk: Не вдалося перевірити отримання (%1). Бажаєте полагодити його?

en: The download (%1) could not be verified. Do you want to redownload it?
uk: Не вдалося перевірити отримання (%1). Бажаєте повторно отримати його?

en: Verification failed.
uk: Спроба перевірки зазнала невдачі.

en: The download could not be verified, do you want to repair (if repairing does not work the download would be restarted) it?
uk: Не вдалося перевірити отримання. Бажаєте виправити дані (якщо виправлення буде неможливим, програма виконає повторне отримання)?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Number of simultaneous file downloads:
uk: Кількість файлів для одночасного отримання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Number of mirrors per file:
uk: Кількість дзеркал на один файл:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Number of connections per URL:
uk: Кількість з’єднань на одну адресу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Select the files you want to be downloaded.
uk: Оберіть файли, які ви бажаєте отримати.

en: File Selection
uk: Вибір файла

en: Downloading Metalink File....
uk: Отримання файла метапосилання...

en: A newer version of this Metalink might exist, do you want to download it?
uk: Може існувати новіша версія цього метапосилання, бажаєте її отримати?

en: Redownload Metalink
uk: Повторне отримання метапосилання

en: Download failed, no working URLs were found.
uk: Спроба отримання зазнала невдачі, не було знайдено працездатних адрес.

en: The download could not be verified, try to repair it?
uk: Перевірити отримане не вдалося, спробувати полагодити?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, engineNameLabel)
en: Engine name:
uk: Назва рушія:

en: Insert Engine
uk: Вставити рушій

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Search Engines
uk: Рушії пошуку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, enginesTreeWidget)
en: Engine Name
uk: Назва рушія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, newEngineBt)
en: New Engine...
uk: Новий рушій...

[ctx: transfer state: running]
en: Running....
uk: Виконується...

[ctx: Transfer State:Finished]
en: Finished
uk: Завершено

en: Download failed, could not access this URL.
uk: Не вдалося отримати дані: немає доступу до вказаної адреси.

en: This URL does not allow multiple connections,
    the download will take longer.
uk: Сервером за цією адресою не підтримується використання декількох з’єднань одночасно, отримання даних триватиму довше.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enginesCheckBox)
en: Use search engines
uk: Використовувати пошукові рушії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, verificationCheckBox)
en: Search for verification information
uk: Шукати дані для перевірки

en: Failed to write to the file.
uk: Не вдалося виконати запис до файла.

en: Semantic Desktop
uk: Семантична стільниця

[ctx: fix position for droptarget]
en: Sticky
uk: Приліпити

en: Show Main Window
uk: Показати головне вікно

en: Hide Main Window
uk: Сховати головне вікно

en: Drop Target
uk: Вкинути ціль

en: You can drag download links into the drop target.
uk: Ви можете перетягнути посилання для отримання у ціль вкидання.

[ctx: %1 filename, %2 percent complete, %3 downloaded out of %4 total size]
en: %1(%2% %3/%4) Speed:%5/s
uk: %1(%2% %3/%4) Швидкість:%5/с

en: Ready
uk: Готово

en: Group Settings for %1
uk: Параметри групи для %1

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Group Settings
uk: Параметри групи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Default &folder:
uk: Т&ипова тека:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_2)
en: Moves all transfers with the regular expression to this group
uk: Пересувати всі перенесення, що відповідають формальному виразу, до цієї групи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Regular &expression:
uk: &Формальний вираз:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, regExpEdit)
en: *movies*
uk: *фільми*

[ctx: No value has been set]
note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadBox) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, uploadSpin) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, downloadSpin) i18n: ectx: pr
en: Not set
uk: Не встановлено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Maximum &download speed:
uk: Макс. &швидкість отримання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Maximum &upload speed:
uk: Макс. шви&дкість вивантаження:

en: Transfer History
uk: Журнал перенесень

en: &Open File
uk: Від&крити файл

[ctx: The transfer is running]
en: Running
uk: Виконується

[ctx: The transfer is stopped]
en: Stopped
uk: Зупинено

[ctx: The transfer is aborted]
en: Aborted
uk: Припинено

[ctx: The transfer is finished]
en: Finished
uk: Завершено

en: Source File
uk: Файл-джерело

en: Destination
uk: Призначення

en: Time
uk: Час

en: File Size
uk: Розмір файла

en: Less than 1MiB
uk: Менший за 1МіБ

en: Between 1MiB-10MiB
uk: У діапазоні 1МіБ–10МіБ

en: Between 10MiB-100MiB
uk: У діапазоні 10МіБ–100МіБ

en: Between 100MiB-1GiB
uk: У діапазоні 100МіБ–1ГіБ

en: More than 1GiB
uk: Більший за 1ГіБ

en: Today
uk: Сьогодні

en: Last week
uk: Попереднього тижня

en: Last month
uk: Попереднього місяця

en: A long time ago
uk: Давно

[ctx: the transfer has been finished]
en: Finished
uk: Завершено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clearButton)
en: Clear History
uk: Спорожнити журнал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: View Modes:
uk: Режими перегляду:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Select Ranges:
uk: Вибір діапазону:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Date
uk: Дата

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, rangeType)
en: Host
uk: Вузол

note: i18n: ectx: property (placeholderText), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Filter history
uk: Фільтрування журналу

[ctx: delete selected transfer]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Delete Selected
uk: Вилучити вибрані

note: i18n: ectx: property (text), widget (KLineEdit, searchBar)
en: Download
uk: Отримати

en: Last Month
uk: Попереднього місяця

en: Under 10MiB
uk: Менші за 10МіБ

en: Between 10MiB and 50MiB
uk: Між 10МіБ і 50МіБ

en: Between 50MiB and 100MiB
uk: Між 10МіБ і 100МіБ

en: More than 100MiB
uk: Більші за 100МіБ

en: Download again
uk: Отримати знов

[ctx: Delete selected history-item]
en: Delete selected
uk: Вилучити вибране

en: Open file
uk: Відкрити файл

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (Downloads)
en: &Downloads
uk: &Отримання

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uk: &Довідка

note: i18n: ectx: ToolBar (kget_toolbar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: &File with links to import:
uk: &Файл посилань для імпорту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, importLinks)
en: &Import Links
uk: &Імпортувати посилання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Show:
uk: Показати:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, showWebContent)
en: Show &web content
uk: Показати &вміст з Тенет

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, textFilter)
en: You can use wildcards for filtering.
uk: Для фільтрування ви можете скористатися шаблонами.

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, textFilter)
en: Filter files here....
uk: Фільтрувати файли тут...

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, selectAll)
en: &Select All
uk: &Вибрати всі

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deselectAll)
en: D&eselect All
uk: С&касувати вибір

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, invertSelection)
en: Inver&t Selection
uk: Інверт&увати вибір

en: Import Links
uk: Імпортувати посилання

en: Contains
uk: Містить

en: Does Not Contain
uk: Не містить

en: All
uk: Всі

en: Videos
uk: Відео

en: Images
uk: Зображення

en: Audio
uk: Звук

en: Archives
uk: Архіви

[ctx: of a filter, e.g. RegExp or Wildcard]
en: Pattern Syntax
uk: Синтаксис шаблонів

en: Escape Sequences
uk: Керівні послідовності

en: Regular Expression
uk: Формальний вираз

[ctx: name of a file]
en: Name
uk: Назва

[ctx: Download the items which have been selected]
en: &Download
uk: &Отримати

en: Auxiliary header
uk: Додатковий заголовок

en: File Name
uk: Назва файла

[ctx: list header: type of file]
en: File Type
uk: Тип файла

en: Location (URL)
uk: Адреса (URL)

en: Links in: %1 - KGet
uk: Посилання в: %1 - KGet

en: &Select All Filtered
uk: Ви&брати всі фільтровані

en: D&eselect All Filtered
uk: Ск&асувати вибір фільтрованих

en: Filter Column
uk: Фільтрувати стовпчик

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Identity
uk: Профіль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Version:
uk: Версія:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Logo:
uk: Логотип:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, logo)
en: URL to the logo
uk: Адреса логотипа

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label_13)
en: The language of the file
uk: Мова файла

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: Language:
uk: Мова:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_14)
en: Operating systems:
uk: Операційні системи:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, os)
en: Supported OSes, separated with commas
uk: Список підтримуваних ОС, відокремлених комами

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_18)
en: Copyright:
uk: Авторські права:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_20)
en: Publisher:
uk: Поширювач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Name:
uk: Назва:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_name) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, pub_url)
en: publisher
uk: поширювач

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, pub_name)
en: Name of the publisher
uk: Назва поширювача

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, pub_url)
en: URL to the publisher
uk: Адреса поширювача

en: Import dropped files
uk: Імпортувати скинуті файли

[ctx: General options.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, partialChecksums)
en: Create partial checksums
uk: Створити часткові контрольні суми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: General URL:
uk: Загальна адреса:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Automatically create checksums for the selected types. Keep in mind that this might take a while.
uk: Автоматично створювати контрольні суми для обраних типів. Пам’ятайте, що створення таких сум може бути досить тривалим.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Enter URLs here if all the dropped files are on that server and in the same directory. For each dropped file the URL would consist of the entered part and the filename.
uk: Тут ви можете ввести адреси, якщо всі скинуті файли зберігаються на відповідному сервері у одній теці. Адреса кожного зі скинутих файлів складатиметься з вказаної основної частини і назви файла.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Types of the checksums:
uk: Типи контрольних сум:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Create checksums:
uk: Створення контрольних сум:

[ctx: These entries are optional.]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite_2)
en: Optional
uk: Необов'язкові

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Optional data:
uk: Необов'язкові дані:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Enter information that all chosen files share.
uk: Введіть відомості, спільні для всіх оприлюднених файлів.

en: File Properties
uk: Властивості файла

en: Enter a filename.
uk: Введіть назву файла.

en: The filename exists already, choose a different one.
uk: Файл з такою назвою вже існує, оберіть іншу назву.

en: Enter at least one URL.
uk: Вкажіть принаймні одну адресу URL.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3)
en: Required
uk: Обов'язковий

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Used Mirrors:
uk: Використані дзеркала:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: Recommended
uk: Рекомендовано

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_11)
en: File size (in bytes):
uk: Розмір файла (у байтах):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Verification:
uk: Перевірка:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, Seite)
en: Optional
uk: Необов'язкові

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, add_local_file)
en: Adds local files adding a lot information automatically.
uk: Якщо буде додано локальні файли, значну частину відомостей буде додано автоматично.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, add_local_file)
en: Add local files
uk: Додати локальні файли

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Adding local files...
uk: Додавання локальних файлів...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: General information:
uk: Загальні відомості:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Here you can enter optional general information on the metalink.
uk: Тут ви можете ввести необов’язкові загальні відомості щодо метапосилання.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Origin:
uk: Джерело:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, origin)
en: Web URL to the metalink
uk: Вебадреса метапосилання

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic means that updated metalinks can be found at "Origin".
uk: «Динамічність» означає, що оновлені метапосилання можна знайти у «Джерелі».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDynamic)
en: Dynamic:
uk: Динамічність:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, publishedGroupBox)
en: Metalink published
uk: Поширювач метапосилання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_30) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_29)
en: Date and time:
uk: Дата та час:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_publishedtimeoffset) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, use_updatedtimeoffset)
en: Timezone offset:
uk: Часовий пояс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8)
en: Negative offset:
uk: Від’ємний відступ:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, updatedGroupBox)
en: Metalink updated
uk: Оновлення метапосилання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: This assistant allows you to create metalinks from scratch or base them on existing metalinks. A lot of the fields are optional or recommended, so enter them if desired. The minimum is a save location, at least one file and one URL.
uk: За допомогою цього помічника ви зможете створити метапосилання з нуля або на основі існуючих метапосилань. Значна кількість полів є необов’язковими для заповнення, отже ви можете їх пропустити. Вам слід обов’язково вказати адресу для зберігання, один файл і одну адресу URL.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save created Metalink at:
uk: Зберегти створене метапосилання як:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, createButton)
en: Create new Metalink
uk: Створити метапосилання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, loadButton)
en: Load existing Metalink:
uk: Завантажити метапосилання:

note: i18n: ectx: property (filter), widget (KUrlRequester, load)
en: *.metalink *.meta4|Metalink file (*.metalink *.meta4)
uk: *.metalink *.meta4|Файл метапосилання (*.metalink *.meta4)

en: Create a Metalink
uk: Створити метапосилання

en: Add at least one file.
uk: Вкажіть принаймні один файл.

en: You need to set mirrors for the entries with an icon.
uk: Для записів з піктограмою вам слід вказати дзеркала.

en: General optional information for the metalink.
uk: Загальні додаткові відомості щодо метапосилання.

en: Unable to load: %1
uk: Не вдалося завантажити: %1

en: Metalink Version 4.0 file (*.meta4)
uk: Файл метапосилання версії 4.0 (*.meta4)

en: Metalink Version 3.0 file (*.metalink)
uk: Файл метапосилання версії 3.0 (*.metalink *.meta4)

en: Define the saving location.
uk: Визначити адресу зберігання.

[ctx: file as in file on hard drive]
en: Files
uk: Файли

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelMirror)
en: Mirror:
uk: Дзеркало:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelConnections)
en: Number of connections:
uk: Кількість з’єднань:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, url)
en: Enter a URL
uk: Введіть адресу URL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPriority)
en: Priority:
uk: Пріоритет:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KIntNumInput, priority)
en: Optional: The priority of the mirror, 1 highest 999999 lowest.
uk: Додатковий параметр: пріоритет дзеркала, 1 — найвищий, 999999 — найнижчий.

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntNumInput, priority)
en: not specified
uk: не вказано

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLocation)
en: Location:
uk: Адреса:

[ctx: Mirror as in server, in url]
en: Mirror
uk: Дзеркало

[ctx: The priority of the mirror]
en: Priority
uk: Пріоритет

[ctx: Number of paralell connections to the mirror]
en: Connections
uk: З'єднання

[ctx: Location = country]
en: Location
uk: Адреса

en: Add mirror
uk: Додати дзеркало

en: Modify the used mirrors
uk: Змінити використані дзеркала

en: Select at least one source url.
uk: Вкажіть принаймні одну початкову адресу.

en: Files that exist already in the current folder have been marked.
uk: Було позначено файл, який вже зберігається у поточній теці.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Destination:
uk: Призначення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: Transfer group:
uk: Група перенесення:

en: Rename File
uk: Перейменувати файл

en: Rename %1 to:
uk: Перейменувати %1 на:

en: &Rename
uk: П&ерейменувати

[ctx: trust level]
en: Unknown
uk: Невідомий

[ctx: trust level]
en: Undefined
uk: Не визначено

[ctx: trust level]
en: Never
uk: Ніколи

[ctx: trust level]
en: Marginal
uk: Неповна

[ctx: trust level]
en: Full
uk: Повна

[ctx: trust level]
en: Ultimate
uk: Безмежна

[ctx: Signature here is meant in cryptographic terms, so the signature of a file.]
en: Signature of %1.
uk: Підпис %1.

en: This option is not supported for the current transfer.
uk: Для поточного перенесення цей параметр не підтримується.

en: Detached OpenPGP ASCII signature (*.asc)
uk: відокремлений ASCII-підпис OpenPGP (*.asc)

en: Detached OpenPGP binary signature (*.sig)
uk: відокремлений бінарний підпис OpenPGP (*.sig)

en: Load Signature File
uk: Завантаження файла підпису

en: You need to define a signature.
uk: Вам слід визначити підпис.

en: No fingerprint could be found, check if the signature is correct or verify the download.
uk: Не знайдено жодного відбитка, перевірте правильність підпису або отримані дані.

en: The key has been revoked.
uk: Ключ було відкликано.

en: The key is disabled.
uk: Ключ було скасовано.

en: The key is invalid.
uk: Ключ є некоректним.

en: The key is expired.
uk: Строк дії ключа вичерпано.

en: The key is not to be trusted.
uk: Ключ не є надійним.

en: The key is to be trusted marginally.
uk: Обмежена довіра до ключа.

en: Trust level of the key is unclear.
uk: Рівень довіри до ключа не визначено.

en: Unlimited
uk: Не обмежено

[ctx: pgp signature is verified]
en: Verified
uk: Перевірено

[ctx: pgp signature is not verified]
en: Failed
uk: Не перевірено

en: Caution: Verification failed. Either you entered the wrong signature, or the data has been modified.
uk: Попередження: спроба перевірки завершилася невдало. Ви або вказали помилковий підпис, або дані було змінено.

en: Verification not possible. Check the entered data, whether gpg-agent is running, or whether you have an Internet connection (for retrieving keys.)
uk: Перевірка неможлива. Переконайтеся у правильності введених даних, у тому, чи запущено агент gpg, та у тому, чи встановлено з’єднання з мережею інтернет (для отримання ключів).

en: Feature is not supported, as KGet is not compiled with QPGME support.
uk: Можливість не підтримується, оскільки KGet не було зібрано з підтримкою QPGME.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, binaryLabel)
en: Has binary PGP signature.
uk: Має бінарний підпис PGP.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, asciiLabel)
en: Ascii PGP signature:
uk: ASCII-підпис PGP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, loadSignature)
en: Load Signature
uk: Завантажити підпис

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, verify)
en: Verify
uk: Перевірити

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, keyGroup)
en: Key
uk: Ключ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Issuer:
uk: Джерело:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail:
uk: Ел. пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9)
en: Comment:
uk: Коментар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Creation:
uk: Створено:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Expiration:
uk: Строк дії:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Trust:
uk: Довіра:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Fingerprint:
uk: Відбиток:

en: Average speed: %1/s
uk: Середня швидкість: %1/с

en: %1 of %2
uk: %1 з %2

[ctx: @label transfer source]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sourceLabel)
en: Source:
uk: Джерело:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Status:
uk: Стан:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Remaining Time:
uk: Час, що залишився:

en: Transfer Settings for %1
uk: Параметри перенесення для %1

en: Changing the destination did not work, the destination stays unmodified.
uk: Не вдалося змінити призначення, призначення залишиться незмінним.

en: Destination unmodified
uk: Незмінне призначення

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, ktitlewidget)
en: Transfer Settings
uk: Параметри перенесення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Download des&tination:
uk: П&ризначення отримання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelUpload)
en: &Upload limit:
uk: &Обмеження вивантаження:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelDownload)
en: &Download limit:
uk: Об&меження отримання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelShareRatio)
en: Maximum &share ratio:
uk: Максимальне ві&дношення за-/вивантаження:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, mirrors)
en: Modify the mirrors used for downloading.
uk: Змінити дзеркала отримання.

[ctx: The available mirrors (servers) for downloading]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, mirrors)
en: Mirrors
uk: Дзеркала

[ctx: verification of the download (e.g. by using MD5)]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, verification)
en: Verification
uk: Перевірка

en: Select columns
uk: Виберіть стовпчики

en: Transfer Details
uk: Подробиці перенесення

en: Download Manager
uk: Керування отриманнями

[ctx: hash type as in md5t, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Hash type:
uk: Тип хешу:

[ctx: hash as a hash of type md5, sha1 etc.]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Hash:
uk: Хеш:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KLineEdit, newHash)
en: Enter a hash key
uk: Введіть ключ хешу

en: Add checksum
uk: Додати контрольну суму

en: Transfer Verification for %1
uk: Перевірка перенесення для %1

en: %1 was successfully verified.
uk: %1 було успішно перевірено.

en: Verification successful
uk: Успішна перевірка

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, verify)
en: Verify the finished download with the selected checksum.
uk: Перевірити отримане за допомогою вказаної контрольної суми.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, verify)
en: &Verify
uk: &Перевірити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Verifying:
uk: Перевірка:
