kopete - en to uk translation catalogue (3681 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, fastLearner)
en: I am a fast learner
uk: Я — швидко навчаюся

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListGroupSorting) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, trServices) i1
en: Name
uk: Ім'я

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, listServers)
en: Description
uk: Опис

[ctx: 1st message shown to users on first run of Kopete. Please keep the formatting.]
en: <h2>Welcome to Kopete</h2><p>Which messaging service do you want to connect to?</p>
uk: <h2>Ласкаво просимо до Kopete</h2><p>З якою службою повідомлень ви хочете з'єднатись?</p>

en: Step Two: Account Information
uk: Крок два: Інформація про обліковий запис

[ctx: 2nd message shown to users on first run of Kopete. Please keep the formatting.]
en: <h2>Congratulations</h2><p>You have finished configuring the account. You can add more accounts with <i>Settings->Configure</i>.  Please click the "Finish" button.</p>
uk: <h2>Поздоровляємо</h2><p>Ви закінчили налаштування облікового запису. Ще облікові записи можна додати через <i>Параметри->Налаштувати</i>.  Будь ласка, натисніть кнопку «Завершити».</p>

en: Cannot load the %1 protocol plugin.
uk: Не вдається завантажити додаток протоколу %1.

en: Error While Adding Account
uk: Помилка при додаванні облікового запису

en: This protocol does not currently support adding accounts.
uk: Цей протокол ще не підтримує додавання облікових записів.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAccountWizardPage1)
en: Step One: Select Messaging Service
uk: Крок один: Вибір служби повідомлень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_header)
en: <h2>Welcome to the Add Account Wizard</h2>
    <p>Select the messaging service from the list below.</p>
uk: <h2>Ласкаво просимо до Майстра додавання облікових записів</h2>
    <p>Виберіть службу повідомлень зі списку нижче.</p>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddAccountWizardPage2)
en: Finished
uk: Завершено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_header)
en: <h2>Congratulations</h2>
    <p>You have finished configuring the account. Please click the "Finish" button.</p>
uk: <h2>Поздоровляємо.</h2> 
    <p>Ви завершили налаштування облікового запису. Будь ласка, натисніть кнопку «Завершити».</p>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Use a custom color for this account
uk: Використовувати нетиповий колір для цього облікового запису

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Account are often differentiated by the protocol icon. But if you have severals accounts of the same protocol, you may apply a color filter to that icon to differentiate accounts from the same protocols.
uk: Облікові записи можна розрізняти по піктограмах протоколів. Але, якщо ви маєте декілька облікових записів того самого протоколу, можна застосувати кольорові фільтри, щоб ці облікові записи з однаковим протоколом відрізнялись.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mUseColor)
en: Use &custom color
    for account:
uk: Використовувати нетиповий колір
    для облікового запису:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, mColorButton)
en: Account custom color selector
uk: Вибір нетипового кольору для облікового запису

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: Connect right after Finish is pressed
uk: З'єднати зразу після натискання «Завершити»

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: If this is checked, the account will be connected right after you clicked on <i>Finished</i>.
uk: Якщо цей пункт буде позначено, обліковий запис буде з'єднуватись відразу після натискання <i>Завершено</i>.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mConnectNow)
en: Co&nnect now
uk: З'єд&нати тепер

en: Copy Link Address
uk: Скопіювати адресу посилання

en: Save Conversation
uk: Зберегти балачку

en: <qt>Could not open <b>%1</b> for writing.</qt>
uk: <qt>Неможливо відкрити <b>%1</b> для запису.</qt>

en: Error While Saving
uk: Помилка при збереженні

en: User Has Left
uk: Користувач вийшов

en: Chat style could not be found, or is invalid.
uk: Стиль балачки не було знайдено або вказаний стиль не є коректним.

en: Save File as
uk: Зберегти файл як

en: Wav file (*.wav)
uk: Файл wav (*.wav)

en: Chat Text Edit Part
uk: Частина редагування тексту повідомлень

en: A simple rich text editor part
uk: Компонент простого редактора збагаченого тексту

en: <qt>You have received a message from <b>%1</b> in the last second. Are you sure you want to clear this chat?</qt>
uk: <qt>Ви отримали повідомлення від <b>%1</b> в останню секунду. Ви впевнені, що хочете спорожнити вікно балачки?</qt>

en: Unread Message
uk: Непрочитане повідомлення

[ctx: @action:button]
en: Clear Chat
uk: Спорожнити балачку

en: <qt>You are about to leave the groupchat session <b>%1</b>.<br />You will not receive future messages from this conversation.</qt>
uk: <qt>Ви збираєтесь вийти з сеансу групової балачки <b>%1</b>.<br />>Ви вже не будете отримувати повідомлення з цієї балачки.</qt>

en: Closing Group Chat
uk: Закриття групової балачки

[ctx: @action:button]
en: Close Chat
uk: Закрити балачку

en: <qt>You have received a message from <b>%1</b> in the last second. Are you sure you want to close this chat?</qt>
uk: <qt>Ви отримали повідомлення від <b>%1</b> в останню секунду. Ви впевнені, що хочете закрити вікно балачки?</qt>

en: You have a message send in progress, which will be aborted if this chat is closed. Are you sure you want to close this chat?
uk: Ви маєте повідомлення в процесі пересилки, яку буде перервано, якщо ви закриєте вікно цієї балачки. Ви впевнені, що хочете закрити це вікно?

en: Message in Transit
uk: Повідомлення відсилається

en: One other person in the chat | %1 other people in the chat
uk[0]: %1 інша особа в балачці
uk[1]: %1 інші особи в балачці
uk[2]: %1 інших осіб в балачці
uk[3]: Одна інша особа в балачці

en: %1 is typing a message
uk: %1 друкує повідомлення

[ctx: %1 is a list of names]
en: %1 are typing a message
uk: %1 друкують повідомлення

en: %1 is now known as %2
uk: %1 тепер відомий як %2

[ctx: %1 is a contact's name]
en: %1 deleted status message
uk: %1 вилучено повідомлення щодо стану

[ctx: %1 is a contact's name]
en: %1 changed status message: %2
uk: %1 змінено повідомлення щодо стану: %2

en: %1 has joined the chat.
uk: %1 приєднався до балачки.

en: %1 status message is %2
uk: Повідомленням щодо стану %1 є %2

en: %1 has left the chat.
uk: %1 покинув балачку.

en: %1 has left the chat (%2).
uk: %1 покинув балачку (%2).

en: You are now marked as %1.
uk: Вас тепер позначено як %1.

en: %2 is now %1.
uk: %2 тепер %1.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1)
en: Participants
uk: Учасники

[ctx: @action:button]
en: Send
uk: Надіслати

[ctx: @info:status]
en: Ready.
uk: Готово.

en: &Send Message
uk: &Відіслати повідомлення

en: Send File...
uk: Надіслати файл…

en: Close All Chats
uk: Закрити всі балачки

en: &Activate Next Active Tab
uk: &Активізувати наступну активну вкладку

en: &Activate Next Tab
uk: &Активізувати наступну вкладку

en: &Activate Previous Tab
uk: &Активізувати попередню вкладку

en: Nic&k Completion
uk: Завершення &псевдонімів

en: &Detach Chat
uk: В&ідокремити балачку

en: Close &All But This Tab
uk: Закрити в&сі вкладки, крім цієї

en: &Move Tab to Window
uk: Пере&містити вкладку до вікна

en: &Tab Placement
uk: Розташування &вкладок

en: Previous History
uk: Попередня історія

en: Next History
uk: Наступна історія

en: Automatic Spell Checking
uk: Автоматична перевірка правопису

en: Show Participants
uk: Показати учасників

en: Co&ntacts
uk: Ко&нтакти

en: Toolbar Animation
uk: Анімація пеналу

[ctx: @info:tooltip]
en: Close the current tab
uk: Закрити поточну вкладку

en: More...
uk: Більше…

en: Top
uk: Вгорі

en: Bottom
uk: Внизу

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &Chat
uk: &Балачка

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: &Format
uk: &Формат

note: i18n: ectx: Menu (tabs)
en: &Tabs
uk: &Вкладки

note: i18n: ectx: Menu (settings) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: ectx: ToolBar (chatToolBar)
en: Chat Toolbar
uk: Пенал балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (AccountTreeWidget, mAccountList) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting) i18n: ectx: ToolBar (statusToolBar) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, statusGroup_) i18n: ectx: property (text), widget (QTab
en: Status
uk: Стан

note: i18n: ectx: ToolBar (formatToolBar)
en: Format Toolbar
uk: Пенал форматування

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the font and colors settings have changed.
uk: Відкривається за зміни параметрів шрифтів і кольорів.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the message overrides settings have changed.
uk: Відкривається за зміни параметрів перевизначення повідомлення.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the chat window style has changed.
uk: Відкривається, коли змінюється стиль вікна балачки.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when ChatWindowStyle variant has changed.
uk: Відкривається за зміни варіанта стилю вікна балачки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Name of a Adium/Kopete chat window style.
uk: Назва стилю вікна балачки Adium/Kopete.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Relative path to a CSS variant for the current style.
uk: Відносний шлях до варіанта CSS поточного стилю.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Group consecutive messages from the same user as one block.
uk: Групувати послідовні повідомлення одного користувача у блоки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Use a compact variant of the chat style for chatrooms.
uk: Використовувати стислий варіант стилю балачки у кімнатах балачки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Text color used when highlighting.
uk: Колір тексту для підсвічування.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Background color used when highlighting.
uk: Колір тла, який використовуватиметься для підсвічування.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Disable custom formatting set by users.
uk: Вимкнути нетипове форматування, встановлене користувачами.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat text color.
uk: Колір тексту балачки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat background color.
uk: Колір тла балачки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat link color.
uk: Колір посилань балачки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Chat font.
uk: Шрифт балачки.

en: Download
uk: Отримати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Play
uk: Відтворити

en: Save as
uk: Зберегти як

en: << Prev
uk: << Попр

en: (0) Next >>
uk: (0) Далі >>

en: &Set Font...
uk: &Встановити шрифт…

en: Set Text &Color...
uk: Встановити &колір тексту…

en: Set &Background Color...
uk: Встановити колір &тла…

en: Spacer for Animation
uk: Розпірка для анімації

en: (%1) Next >>
uk: (%1) Далі >>

en: Cl&ose Chat
uk: Закр&ити балачку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, send_btn)
en: Send
uk: Надіслати

en: Reply
uk: Відповісти

en: Add Smiley
uk: Додати посмішку

note: i18n: ectx: Menu (format)
en: F&ormat
uk: Ф&ормат

note: i18n: ectx: Menu (alignment)
en: &Alignment
uk: &Вирівнювання

en: Input auto-resize
uk: Авторозміри поля введення

en: Enable &Rich Text
uk: Ввімкнути &форматування у тексті

en: Reset Font And Color
uk: Відновити шрифт і колір

en: Modify Account
uk: Змінити обліковий запис

en: Are you sure you want to remove the account "%1"?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити обліковий запис «%1»?

en: Remove Account
uk: Вилучити обліковий запис

en: Are you sure you want to remove the identity "%1"?
uk: Ви дійсно хочете вилучити особу «%1»?

en: Remove Identity
uk: Вилучити особу

en: Before removing the identity %1, the following accounts must be assigned to another identity:
uk: Перед вилученням особи %1, потрібно приписати наступні облікові записи до іншої особи:

en: Select an identity for the account:
uk: Виберіть особу для облікового запису:

en: New Identity
uk: Нова особа

[ctx: String used for creating first copy of a named item]
en: Copy of %1
uk: Копія з %1

[ctx: String used for creating second and subsequent copies of a named item]
en: Copy %1 of %2
uk: Копія %1 з %2

en: &Add Account...
uk: &Додати запис…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: &Modify Account...
uk: &Змінити запис…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove)
en: &Remove Account
uk: Ви&лучити запис

en: &Switch Identity...
uk: Пере&мкнути особу…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor)
en: Set C&olor...
uk: Встановити &колір…

en: Add &Identity...
uk: Дод&ати особу…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityCopy)
en: &Copy Identity...
uk: Скопі&ювати особу…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: M&odify Identity...
uk: Зм&інити особу…

en: R&emove Identity
uk: Вил&учити особу

en: Set &Default
uk: Встановити &типовою

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, KopeteAccountConfigBase)
en: Manage Accounts
uk: Керування обліковими записами

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (AccountTreeWidget, mAccountList)
en: This widget shows your identities and accounts in a hierarchical view. Each configured identity shows its associated accounts.
uk: У цьому віджеті показано ваші профілі і облікові записи у ієрархічному вигляді. У кожному з налаштованих профілів показано облікові записи цього профілю.

note: i18n: ectx: property (text), widget (AccountTreeWidget, mAccountList)
en: Account ID
uk: ІД облікового запису

[ctx: second-person command]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <span style=" font-style:italic;">Check to Include in Global Connection</span>
uk: <span style=" font-style:italic;">Позначте, що включити до загального з’єднання</span>

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label_2)
en: Use drag & drop to increase or decrease the priority of accounts, accounts at the top of the list have highest priority.
    
    The priority is used to determine which contact to use when you click on a metacontact: Kopete will use the contact of the account with the greatest priority (if all contacts have the same online status).
uk: Скористайтеся перетягуванням зі скиданням для підвищення або зниження пріоритету облікових записів. Облікові записи верхньої частини списку матимуть найвищий пріоритет.
    
    Пріоритет використовується для визначення того, який з контактів слід використовувати після натискання позначки метаконтакту: Kopete скористається обліковим записом з найвищим пріоритетом (якщо декілька облікових записів матимуть стан «у мережі»).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: <span style=" font-style:italic;">Accounts at the top of the list have highest priority</span>
uk: <span style=" font-style:italic;">Облікові записи верхньої частини списку матимуть найвищий пріоритет</span>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupBoxAccounts)
en: Accounts
uk: Облікові записи

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountAdd)
en: Add a new account
uk: Додати новий обліковий запис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountAdd)
en: Add Account
    KAction replaces
    these labels!
uk: Додати обліковий запис
    KAction замінює
    ці надписи!

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountRemove)
en: Remove selected account
uk: Вилучити вибраний обліковий запис

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: Modify selected account
uk: Змінити вибраний обліковий запис

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountModify)
en: Lets you edit the account's properties.
uk: Дозволяє редагувати властивості облікового запису.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Associate the selected account with another identity
uk: Пов’язати цей обліковий запис з іншою особою

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Each account is associated with exactly one identity. You can use this button to change the association and switch an account to a different identity
uk: Кожен обліковий запис пов’язано з лише одним профілем. Ви можете скористатися цією кнопкою для зміни цього зв’язку і пов’язати обліковий запис з іншим профілем

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonAccountSwitchIdentity)
en: Switch &Identity...
uk: Перемкнути о&собу…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonAccountSetColor)
en: Set a custom color for this account
uk: Встановити нетиповий колір для цього облікового запису

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mGroupBoxIdentities)
en: Identities
uk: Особи

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityAdd)
en: Add a new identity
uk: Додати нову особу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityAdd)
en: A&dd Identity...
uk: Дода&ти особу…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityCopy)
en: Create a new identity based on an existing one
uk: Створити нову особу на основі існуючої

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove)
en: Remove selected identity
uk: Вилучити вибрану особу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentityRemove)
en: R&emove
uk: Ви&лучити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: Modify selected identity
uk: Змінити вибрану особу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, mButtonIdentityModify)
en: Let you edit the account's properties.
uk: Дозволяє редагувати властивості облікового запису.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, mButtonIdentitySetDefault)
en: Set the selected identity as default identity
uk: Встановити вибрану особу як типову

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mButtonIdentitySetDefault)
en: &Set Default
uk: Встановити як &типову

en: Contact List
uk: Список контактів

en: Colors && Fonts
uk: Кольори і шрифти

en: Advanced
uk: Додатково

en: Layout
uk: Компонування

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearanceConfig_Advanced)
en: Contact List Advanced
uk: Додаткові параметри списку контактів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Contact List Animations
uk: Анімації контактного списку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAnimateChange)
en: A&nimate changes to contact list items
uk: &Анімація змін у списку контактів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListFading)
en: Fade in / out contacts as the&y appear / disappear
uk: Поступова по&ява/згасання контактів, коли вони з'являються/зникають

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListFolding)
en: Fo&ld in / out contacts as they appear / disappear
uk: Зго&ртати/розгортати контакти, коли вони з'являються/зникають

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Contact List Auto-Hide
uk: Автоматично ховати список контактів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHide)
en: A&uto-hide contact list
uk: Ав&томатично ховати список контактів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHideVScroll)
en: Since vertical scrollbars occupy space, we introduced this auto-hide feature. The vertical scrollbar will not be available until you move your mouse over the contact list.<br>
    (<b>Disabled</b> if "<b>Hide vertical scrollbar</b>" option is selected above.)
uk: Ми впровадили цю можливість автоприховування, бо вертикальні панелі гортання займають місце. Щоб з'явилась вертикальна панель гортання, пересуньте вказівник мишки на список контактів.<br>
    (<b>Вимкнено</b>, якщо вище вибрано параметр «<b>Сховати вертикальну панель гортання</b>».)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListAutoHideVScroll)
en: Auto-hide vertical &scrollbar
uk: Автоматично ховати вертикальну &панель гортання

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, kcfg_contactListAutoHideTimeout)
en: The timeout value for both contact list and scrollbar auto-hiding.
uk: Час очікування для списку контактів і автоприховування панелей гортання.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (QSpinBox, kcfg_contactListAutoHideTimeout)
en:  Sec
uk:  сек

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: after the cursor leaves the window
uk: після переведення курсора з вікна

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kcfg_contactListResizeAnchor)
en: &Automatically resize contact list window to fit number of contacts onscreen
uk: &Автоматично змінювати розмір списку контактів, щоб вмістити всі контакти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, top)
en: Anchor resizing at &top
uk: Закріпити &згори

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, bottom)
en: Anchor resizing at &bottom
uk: Закріпити &внизу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, kcfg_contactListUseCustomFont)
en: C&ustom Fonts
uk: Н&етипові шрифти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mNormalFontLabel)
en: Base font:
uk: Основний шрифт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mSmallFontLabel)
en: Small font:
uk: Малий шрифт:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Colors
uk: Кольори

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_greyIdleMetaContacts)
en: Tint &idle contacts:
uk: Відтіняти &бездіяльні контакти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: &Group names:
uk: Назви &груп:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AppearanceConfig_ContactList)
en: Contact List Appearance
uk: Вигляд списку контактів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Group sorting:
uk: Впорядкування групи:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListGroupSorting) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_contactListMetaContactSorting)
en: Manual
uk: Вручну

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Contact sorting:
uk: Впорядкування контактів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconMode)
en: Use contact photos &when available
uk: Використовувати фото контактів, &якщо вони наявні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconBorders)
en: Borders
uk: Межі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIconRounded)
en: Rounded corners
uk: Заокруглені кути

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_groupContactByGroup)
en: Arrange metacontacts by &group
uk: Організувати метаконтакти по &групах

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showOfflineGrouped)
en: Show offline contacts in a &separate group
uk: Показати від’єднаних користувачів у &окремій групі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListTreeView)
en: Show tree &branch lines
uk: Показувати лінії &гілок дерева

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListIndentContact)
en: In&dent contacts
uk: Ві&дступ для контактів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_contactListHideVerticalScrollBar)
en: <b>Always</b> disables the vertical scrollbar
uk: <b>Завжди</b> вимикає вертикальну панель гортання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_contactListHideVerticalScrollBar)
en: &Hide vertical scrollbar
uk: &Сховати вертикальну панель гортання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showIdentityIcons)
en: Show identities in status bar instead of accounts
uk: Показувати у смужці стану назви профілів, а не облікових записів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mEditTooltips)
en: Change &Tooltip Contents...
uk: Змінити вміст &підказки…

en: Show Icon
uk: Показати піктограму

en: Unsaved data?
uk: Незбережені дані?

en: Reserved Layout Name
uk: Зарезервована назва компонування

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be overwritten. Please select a different name.
uk: Компонування «%1» є одним з типових, його не можна перезаписувати. Будь ласка, оберіть іншу назву.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Layout name:
uk: Назва компонування:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, removeEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, visibleRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPush
en: Remove
uk: Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, previewButton) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Preview
uk: Перегляд

en: Optimal width
uk: Оптимальна ширина

en: Small
uk: Малі

en: Bold
uk: Жирний

en: Italic
uk: Курсив

en: Center
uk: По центру

en: Alignment
uk: Вирівнювання

en: Width
uk: Ширина

en: Tooltip Editor
uk: Редактор підказок

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, tbDown)
en: Use this arrow to reorder the items in the list.
uk: Скористайтесь цією стрілкою для зміни порядку елементів у списку.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QToolButton, tbAdd)
en: Use this arrows to add or remove items to your contact tooltips.
uk: Скористайтеся стрілками, щоб додати або вилучити елементи з підказок контактів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Using the arrow buttons, put on the right the items you want to see in the contact tooltips. You can then sort them.
uk: За допомогою кнопок стрілок виберіть праворуч елементи, які ви хочете бачити в підказках контактів. Потім можете їх впорядкувати.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <b>Here you can customize the contact tooltips</b>
uk: <b>Тут можна змінити підказки для контактів</b>

en: Reset sliders & options to default values
uk: Відновити типові позиції повзунків та значення параметрів

en: Execute
uk: Виконати

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AVDeviceConfig_VideoDevice)
en: Video
uk: Відео

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, deviceTab)
en: Device
uk: Пристрій

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, deviceLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Device:
uk: Пристрій:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, inputLabel)
en: Input:
uk: Ввід:

[ctx: Label of a combo box containing video standards like PAL-B, NTSC-M, etc]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, standardLabel)
en: Standard:
uk: Стандарт:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mDeviceKComboBox)
en: Select the device to take video input from
uk: Виберіть пристрій, з якого отримувати відео

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mInputKComboBox)
en: Select from multiple inputs provided by some devices
uk: Виберіть з декількох вводів, які надані деякими пристроями

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mStandardKComboBox)
en: Select the video standard to use
uk: Виберіть стандарт відео

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, controlsTab)
en: Sliders
uk: Повзунки

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, optionsTab)
en: Optio&ns
uk: Пара&метри

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, actionsTab)
en: Actions
uk: Дії

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &General
uk: &Загальне

en: &Events
uk: &Події

en: A&way Settings
uk: Параметри &відсутності

en: Cha&t
uk: Бала&чка

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Auto Away
uk: Автовстановлення відсутності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useAutoAway)
en: &Use auto away
uk: В&икористовувати автовстановлення відсутності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Become away after
uk: Перехід у «відсутній» після

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: minutes of inactivity
uk: хвилин бездіяльності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoAwayGoAvailable)
en: Become available when detecting activity again
uk: Ставати знов доступним при виявленні діяльності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_autoAwayAskAvailable)
en: Confirm before becoming available
uk: Підтверджувати встановлення стану «у мережі»

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Auto Away Message
uk: Автоматичне повідомлення про відсутність

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useLastAwayMessage)
en: Display the &last away message used
uk: По&казати попередньо вжите повідомлення про відсутність

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useCustomAwayMessage)
en: Display the &following away message:
uk: Показати наст&упне повідомлення про відсутність:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Title:
uk: Звернення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatusMessage) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Message:
uk: Повідомлення:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_Chat) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Chat
uk: Балачка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showEvents)
en: Show events in chat &window
uk: Показувати поді&ї в вікні балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_highlightEnabled)
en: High&light messages containing your nickname
uk: Під&свічувати повідомлення, які містять ваш псевдонім

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_spellCheck)
en: E&nable automatic spell checking by default
uk: Типово уві&мкнути автоматичну перевірку правопису

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_richTextByDefault)
en: E&nable rich text by default
uk: Т&ипово увімкнути форматований текст

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_AlwaysShowTabs)
en: &Always show tabs
uk: &Завжди показувати вкладки

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, interfaceGroup)
en: &Interface Preference
uk: Налаштування &інтерфейсу

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, chatWindowGroup)
en: Chat Window Grouping &Policy
uk: Правила &групування вікна балачок

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Every chat will have its own window.
uk: Кожна балачка матиме власне вікно.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Open All Messages in New Chat Window
uk: Відкривати всі повідомлення в новому вікні балачки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Same Account in Same Chat Window
uk: Групові повідомлення з того самого облікового запису в одному вікні балачки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group All Messages in Same Chat Window
uk: Групувати всі повідомлення в одному вікні балачок

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Contacts in Same Group in Same Chat Window
uk: Групувати повідомлення від контактів з однієї групи в одному вікні балачки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_chatWindowGroupPolicy)
en: Group Messages From Same Metacontact in Same Chat Window
uk: Групувати повідомлення від того самого метаконтакту в одному вікні балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showDates)
en: Show message dates
uk: Показувати дати повідомлень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_truncateContactName)
en: &Truncate contact name with more characters than:
uk: В&корочувати імена контактів, що мають більше символів, ніж:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, txtChatViewBufferSize)
en: Limit the maximum number of lines visible in a chat window to improve speed for complex layouts.
uk: Обмежити максимальну кількість видимих рядків у вікні балачок для покращення швидкодії складних розкладок.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtChatViewBufferSize)
en: Ma&ximum number of chat window lines:
uk: &Максимальна кількість рядків вікна балачки:

en: Animation is not possible as your Qt version does not support the mng video format.
uk: Анімація неможлива, бо ваша версія Qt не підтримує формат відео mng.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_Events)
en: Events
uk: Події

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, notifyGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_8)
en: Notifications
uk: Сповіщення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate the system tray icon on an incoming message
uk: Анімація піктограми системного лотка під час отримання нового повідомлення

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate the system tray icon whenever a message comes in.
uk: Анімація піктограми системного лотка під час отримання повідомлення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotify)
en: Animate s&ystem tray icon
uk: Анімація піктограми в системному &лотку

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: Left mouse click on flashing system tray opens message instead of restoring/minimizing contact list
uk: Клацання лівою кнопкою мишки на системному лотку, який блимає, відкриває повідомлення, замість відновлення/мінімізації списку контактів

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: A left mouse click on the flashing system tray icon opens the incoming message instead of restoring/minimizing the contact list (e.g. to check who is sending messages). A middle click always opens this message.
uk: Клацання лівою кнопкою мишки на піктограмі системного лотка, яка блимає, відкриває вхідне повідомлення, замість відновлення/мінімізації списку контактів (напр., щоб взнати хто надіслав повідомлення). Клацання середньою кнопкою завжди відкриває це повідомлення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifyLeftClickOpensMessage)
en: &Left mouse click opens message
uk: Клацання &лівою кнопкою мишки відкриває повідомлення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_animateOnMessageWithOpenChat)
en: Animate the contact list or the system tray icon on an incoming message with open chat
uk: Анімація піктограми системного лотка під час отримання нового повідомлення у відкритій балачці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_animateOnMessageWithOpenChat)
en: Animate on message with open chat
uk: Анімація у разі повідомлення у відкритій балачці

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender)
en: Use a single notification for messages from the same sender
uk: Використовувати одне сповіщення для всіх повідомлень одного відправника

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_balloonGroupMessageNotificationsPerSender)
en: When a message arrives from a user who already has a message for which a notification is still active, then that notification is updated to indicate a new message has arrived, instead of creating a new notification.
uk: Коли надходить повідомлення від користувача, сповіщення про попереднє повідомлення якого ще є активним, програма оновить повідомлення у існуючому сповіщенні, а не створюватиме нового сповіщення.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: The "Ignore" button of the new message popup closes the chat window for the sender
uk: Кнопка «Ігнорувати» в бульбашці закриває вікно балачки для відправника

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: If there is already a chat window opened for the sender of the message displayed in the new message popup the "Ignore" button will close this chat window.
uk: Якщо вже є відкрито вікно балачки для відправника повідомлення, яке показано в бульбашці, кнопка «Ігнорувати» закриє вікно балачки.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_balloonNotifyIgnoreClosesChatView)
en: Button "I&gnore" in new message popups closes chat
uk: Кнопка «&Ігнорувати» у бульбашці нового повідомлення закриває балачку

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: Notify only highlighted messages in group chats
uk: Сповіщати тільки про підсвічені повідомлення в групових балачках

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: In very active group chats, important messages can be singled out by preventing notifications for non-highlighted messages.
uk: У дуже активній груповій балачці важливі повідомлення можна позначати, виключаючи непідсвічені повідомлення зі сповіщення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyHighlightedMessagesInGroupChats)
en: Exclude non-&highlighted messages in group chats
uk: Виключати непідсвічені повідомлення з групови&х балачок

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: Use the same notifications for events in the active chat window and other chat windows on the current desktop (usually less intrusive)
uk: Використовувати однакові сповіщення про події в активному вікні балачки та інших вікнах балачки на поточній стільниці

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: If activated, events for chat windows that are on the current desktop will be handled like events in the active chat window: The system tray icon and the sender icon in the contact list are not animated and the "Incoming Message for Active Chat" event is used for the notification. Chat windows on other desktops will trigger notifications.
    If not activated, all chat windows except the active one will notify you that an event has occurred using animations (if activated) and the "Incoming Message" event.
uk: Якщо активовано, події для вікон балачки на поточній стільниці будуть опрацьовуватись як події в активному вікні балачки: піктограму системного лотка і піктограму відсилача в списку контактів не буде анімовано, а для сповіщення використовуватиметься подія «Вхідне повідомлення для активної балачки». Вікна балачки на інших стільницях будуть спричиняти сповіщення.
    Якщо не активовано, всі вікна, за винятком активного, будуть сповіщати про події за допомогою анімації (якщо увімкнено) і виклику події «Вхідне повідомлення».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueOnlyMessagesOnAnotherDesktop)
en: Treat all chats on the current des&ktop like active chats
uk: Вважати всі балачки на поточній с&тільниці активними

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Miscellaneous
uk: Різне

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: Enable events if your account status is "Away"
uk: Вмикає події, якщо стан вашого облікового запису - «відійшов»

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: Enable notification events even if your account status is "Away" or less available, e.g. "Not Available" or "Do not Disturb". Note: This does not affect the flashing of the system tray icon.
uk: Вмикає сповіщення про події, якщо стан вашого облікового запису — «відійшов» або «доступність обмежено», наприклад «недоступний» або «не турбувати». Примітка: Це не впливає на обертання піктограми системного лотка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_enableEventsWhileAway)
en: E&nable events while away
uk: Умо&жливити події під час відсутності

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: Switch to the desktop which contains the chat window for the sender when opening his/her message
uk: Перемкнути до стільниці, яка містить вікно балачки для відправника під час відкривання його повідомлення

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: If there is already a chat window open for the sender of the message, opening his/her message will cause a switch to the desktop which contains this chat window.
uk: Якщо вже є відкрите вікно балачки для відправника повідомлення, відкриття повідомлення співрозмовника спричинить перемикання до стільниці, яка містить це вікно балачки.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_trayflashNotifySetCurrentDesktopToChatView)
en: Switch &to desktop containing chat on opening message
uk: Перемкнути &до стільниці, яка містить балачку відкритого повідомлення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: Raise the chat window/tab on an incoming message
uk: Піднімати вікно/вкладку при вхідних повідомленнях

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: If there is already a chat window opened for the sender of an incoming message this window will be put on the current desktop and in front of all other windows.
uk: Якщо вже є відкрите вікно балачки для відправника повідомлення, це вікно буде перенесене на поточну стільницю поверх усіх інших вікон.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_raiseMessageWindow)
en: &Raise window on incoming message
uk: &Піднімати вікно при вхідних повідомленнях

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BehaviorConfig_General) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_4)
en: General
uk: Загальне

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: System Tray
uk: Системний лоток

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: Show the icon in the system tray
uk: Показувати піктограму системного лотка

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: By default, the system tray icon indicates new incoming messages using an animation. A left or middle mouse click on the icon will open the message in a new chat window. Pressing the "View" button in the notification popup has the same effect.
uk: Типово, обертання піктограми системного лотка сповіщає про надходження нових повідомлень. Клацання лівою або середньою кнопкою мишки на піктограмі, відкриє повідомлення в новому вікні балачки. Натискання кнопки «Переглянути» у бульбашці має такий самий ефект.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_showSystemTray)
en: Show system &tray icon
uk: Показувати піктограму в системному &лотку

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start with the main window minimized to the system tray
uk: Запускати з прихованим головним вікном, мінімізованим у системний лоток

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start with the main window hidden. The only visible item is the system tray icon.
uk: Запускати зі схованим головним вікном. Єдиним видимим елементом буде піктограма системного лотка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_startDocked)
en: Start &with hidden main window
uk: Запускати з прихованим &головним вікном

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Message Handling
uk: Опрацювання повідомлень

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: Instantly open incoming messages
uk: Відразу відкривати вхідні повідомлення

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: If there is no chat window open, a new message arriving will cause a new window to open. If there is already a chat window opened for that sender, the message will immediately be displayed there.
uk: Якщо немає відкритого вікна балачки, при надходженні нового повідомлення буде відкрито нове вікно. Якщо вікно балачки з відправником вже існує, повідомлення буде показане в цьому вікні.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, mInstantMessageOpeningChk)
en: Open messages instantl&y
uk: Відкривати повідомлення негайн&о

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Use a message queue to store incoming messages
uk: Використовувати чергу для зберігання вхідних повідомлень

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Store new incoming messages in a message queue. New messages are messages that cannot be displayed in an already open chat window. Only queued messages trigger notification via chat window and system tray icon animations.
uk: Зберігати нові вхідні повідомлення в черзі. Нові повідомлення — це повідомлення, які не можуть бути показані в уже відкритому вікні балачки. Лише повідомлення з черги або стосу викликають сповіщення через вікно балачки та анімацію піктограми лотка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_useMessageQueue)
en: Use message &queue
uk: Використовувати &чергу повідомлень

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Also add unread messages to queue
uk: Також додавати непрочитані повідомлення в чергу

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Unread messages are messages that will be displayed in an already opened but inactive chat window. Only incoming queued messages trigger notification via chat window and system tray icon animations. With this option disabled only new incoming messages are queued, i.e. messages that cannot be displayed in an already open chat window.
uk: Непрочитані повідомлення — це повідомлення, які буде показано в уже відкритому, але неактивному вікні балачки. Тільки вхідні повідомлення з черги викликають сповіщення через вікно балачки та анімацію піктограми лотка. Якщо цей пункт не буде позначено, лише нові вхідні повідомлення, тобто повідомлення, які не можна показати в уже відкритому вікні балачки, додаватимуться до черги.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_queueUnreadMessages)
en: Queue unrea&d messages
uk: Додавати н&епрочитані повідомлення до черги

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, initialStatusGroup) i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Initial Status
uk: Початковий стан

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Set the initial status
uk: Встановити початковий стан

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: When starting Kopete, and whenever your computer is online, all your accounts will go into the status selected here. You can exclude accounts individually in their properties.
uk: Під час запуску Kopete, якщо ваш комп'ютер з’єднаний з мережею, всі ваші облікові записи буде з’єднано автоматично. Можна виключати облікові записи з цього списку окремо у їхніх властивостях.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Offline
uk: Поза мережею

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Online
uk: В мережі

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Away
uk: Відсутній

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus)
en: Busy
uk: Зайнят(а|ий)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_initialStatus) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, invisibleTab)
en: Invisible
uk: Невидимий

en: &Style
uk: Ст&иль

en: &Emoticons
uk: &Емоційки

en: (No Variant)
uk: (Варіанти відсутні)

en: Choose Chat Window Style to Install
uk: Виберіть стиль вікна балачки для встановлення

en: The specified archive cannot be opened.
    Make sure that the archive is a valid ZIP or TAR archive.
uk: Вказаний архів неможливо відкрити.
    Перевірте чи є він коректним архівом ZIP або TAR.

en: Cannot Open Archive
uk: Неможливо відкрити архів

en: Could not find a suitable place to install the chat window style.
uk: Не вдалося знати придатного місця для встановлення стилю вікна балачки.

en: Cannot Find Styles Directory
uk: Неможливо знайти каталог стилів

en: The specified archive does not contain a valid chat window style.
uk: Вказаний архів не містить правильного стилю вікна балачки.

en: Invalid Style
uk: Неправильний стиль

en: The chat window style was successfully installed.
uk: Стиль вікна балачки було успішно встановлено.

en: Install Successful
uk: Встановлення успішне

en: An unknown error occurred while trying to install the chat window style.
uk: Під час спроби встановлення стилю вікна балачки сталася невідома помилка.

en: Unknown Error
uk: Невідома помилка

[ctx: @info]
en: The Chat Window Style <resource>%1</resource> was successfully deleted.
uk: Було успішно вилучено стиль вікна балачки <resource>%1</resource>.

[ctx: @info]
en: An error occurred while trying to delete the <resource>%1</resource> Chat Window Style. Your account might not have permission to remove it.
uk: Під час спроби вилученні стилю вікна балачки <resource>%1</resource> сталася помилка. Можливо, ваш обліковий запис не має прав для його вилучення.

[ctx: @title:window]
en: Chat Window Style <resource>%1</resource> installation
uk: Встановлення стилю вікна балачки <resource>%1</resource>

[ctx: @info]
en: The specified archive <filename>%1</filename> cannot be opened.
    Make sure that the archive is a valid ZIP or TAR archive.
uk: Вказаний архів <filename>%1</filename> неможливо відкрити.
    Перевірте чи є він коректним архівом ZIP або TAR.

[ctx: @info]
en: Could not find a suitable place to install the Chat Window Style <resource>%1</resource>.
uk: Не вдалося знати придатного місця для встановлення стилю вікна балачки <resource>%1</resource>.

[ctx: @info]
en: The specified archive <filename>%1</filename> does not contain a valid Chat Window Style.
uk: Вказаний архів <filename>%1</filename> не містить правильного стилю вікна балачки.

[ctx: @info]
en: An unknown error occurred while trying to install the Chat Window Style <resource>%1</resource>.
uk: Під час спроби встановлення стилю вікна балачки <resource>%1</resource> сталася невідома помилка.

en: One Chat Window Style package has been installed. | %1 Chat Window Style packages have been installed.
uk[0]: Встановлено %1 пакунок стилю вікна балачки.
uk[1]: Встановлено %1 пакунки стилю вікна балачки.
uk[2]: Встановлено %1 пакунків стилю вікна балачки.
uk[3]: Встановлено %1 пакунок стилю вікна балачки.

[ctx: This is the myself preview contact id]
en: myself@preview
uk: я@перегляд

[ctx: This is the myself preview contact nickname]
en: Myself
uk: я

en: Jack
uk: Пилип

[ctx: This is the other preview contact id]
en: jack@preview
uk: пилип@перегляд

[ctx: This is the other preview contact nickname]
en: Jack
uk: Пилип

[ctx: preview of a chat session]
en: Preview Session
uk: Попередній перегляд сеансу

en: Hello, this is an incoming message :-)
uk: Привіт, це вхідне повідомлення :-)

en: Hello, this is an incoming consecutive message.
uk: Привіт, це вхідне послідовне повідомлення.

en: Ok, this is an outgoing message
uk: Гаразд, це вихідне повідомлення

en: Ok, an outgoing consecutive message.
uk: Гаразд, вихідне послідовне повідомлення.

en: Message that is being sent.
uk: Повідомлення, що надсилається.

en: Delivered message.
uk: Доставлене повідомлення.

en: Message that cannot be delivered.
uk: Повідомлення, яке не може бути доставлено.

en: Here is an incoming colored message.
uk: Ось вхідне кольорове повідомлення.

en: This is an internal message
uk: Це внутрішнє повідомлення

en: performed an action
uk: виконав дію

en: This is a highlighted message
uk: Це позначене повідомлення

en: Hello, this is an incoming file transfer request
uk: Привіт, це запит на передавання вхідного файла

en: Hello, this is a disabled incoming file transfer request
uk: Привіт, це вимкнений запит на передавання вхідного файла

en: Bye
uk: Па

en: Configure Emoticon Themes
uk: Налаштувати теми емоційок

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kcfg_chatFontSelection)
en: Fonts
uk: Шрифти

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KFontRequester, kcfg_chatFont)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Base font in the chat window</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p></body></html>
uk: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Основний шрифт у вікні балачки</p>
    <p style="-qt-paragraph-type:empty; margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Base &font:
uk: Основний &шрифт:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Use normal screen font
uk: Використовувати звичайний екранний шрифт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton)
en: Use system font
uk: Використовувати системний шрифт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2)
en: Use custom font:
uk: Використовувати нетиповий шрифт:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatTextColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatTextColor)
en: The color of normal text
uk: Колір звичайного шрифту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Highlight foreground:
uk: Під&свічування тексту:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_highlightForegroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_highlightForegroundColor)
en: Foreground color for highlighted messages
uk: Колір тесту для позначених повідомлень

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatBackgroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatBackgroundColor)
en: Color for the background of the chat window
uk: Колір тла вікна балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: &Background color:
uk: Колір &тла:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_highlightBackgroundColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_highlightBackgroundColor)
en: Background color for highlighted messages
uk: Виберіть колір тла для позначених повідомлень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Highlight bac&kground:
uk: Підсвічування т&ла:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KColorButton, kcfg_chatLinkColor) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, kcfg_chatLinkColor)
en: Color used for links in chats
uk: Колір, що використовуватиметься для посилань у балачках

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: &Link color:
uk: Колір &посилань:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Formatting Overrides
uk: Форматування перезаписує

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride)
en: Disregard the colors (background and foreground), and font (size and typeface) of incoming messages
uk: Не зважати на кольори (тла і тексту) та шрифт (розмір та гарнітуру) у вхідних повідомленнях

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_chatFmtOverride)
en: Ignore peer's formatting
uk: Ігнорувати форматування співрозмовників

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useEmoticons)
en: If this is checked, the text representation of emoticons in messages will be replaced by an image
uk: Якщо увімкнено, текстові відповідники емоційок в повідомленнях буде замінено на зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useEmoticons)
en: U&se the following emoticon theme:
uk: В&икористовувати тему емоційок:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnManageThemes)
en: &Manage Emoticons...
uk: &Керування емоційками…

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ChatWindowConfig_Style)
en: Chat Window Appearance
uk: Вигляд вікна балачки

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Display
uk: Показати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_groupConsecutiveMessages)
en: Group consecuti&ve messages
uk: Гурту&вати суміжні повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useCompact)
en: Co&mpact style in chatrooms
uk: &Стислий стиль у кімнатах балачки

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, stylesGroupBox)
en: Styles
uk: Стилі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Style variant:
uk: Варіант стилю:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnGetStyles)
en: Get new Chat Window styles over the Internet
uk: Отримати з Інтернету нові стилі вікон балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnGetStyles)
en: &Get New...
uk: &Нове…

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, installButton)
en: &Install...
uk: &Встановити…

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete
uk: &Вилучити

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: For each tab
uk: Для кожної вкладки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_ShowContactName)
en: Show contact name
uk: Показувати ім’я контакту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_HoverClose)
en: Show close button
uk: Показувати кнопку закриття

en: General Plugins
uk: Загальні додатки

en: &Manager
uk: &Менеджер

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Online Status Menu
uk: Меню стану у мережі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Protocol's online status menu:
uk: Меню мережевого стану протоколу:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: As Global Status Menu
uk: Як загальне меню стану

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: Only Statuses With Matching Category
uk: Лише стани з відповідною категорією

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, kcfg_protocolStatusMenuType)
en: All Statuses With Parent Category
uk: Всі стани у батьківській категорії

en: Free For Chat
uk: Вільний для балачки

en: Extended Away
uk: Немає на місці

en: Idle
uk: Бездіяльний

en: Do Not Change
uk: Не змінювати

en: New Status
uk: Новий стан

en: New Group
uk: Нова група

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAddStatus) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCustomAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButt
en: Add
uk: Додати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbAddGroup)
en: Add Group
uk: Додати групу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Category:
uk: Категорія:

en: Title
uk: Звертання

en: Placeholder
uk: Заповнювач

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Display Name
uk: Екранне ім'я

en: Status Title
uk: Заголовок стану

en: Status Message
uk: Повідомлення про стан

en: Contact Icons
uk: Піктограми контактів

en: The layout '%1' is one of the default layouts and cannot be deleted.
uk: Компонування «%1» є одним з типових компонувань, його не можна вилучати.

en: Cannot Delete Default Layouts
uk: Типові компонування не можна вилучати

en: <qt>This contact is already on your contact list. It is a child contact of <b>%1</b></qt>
uk: <qt>Цей контакт вже є у вашому списку. Це нащадок <b>%1</b></qt>

en: <qt>Are you sure you want to merge meta contacts?
    <b>%1</b>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете об’єднати метаконтакти?
    <b>%1</b>

en: Meta Contact Merge
uk: Об’єднання метаконтактів

en: Select Address Book
uk: Виберіть адресну книгу

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ContactSelectorWidget_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MetaContactSelectorWidget_Base) i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddressBookSelectorWidget_Base)
en: Select Contact
uk: Вибрати контакт

en: No writeable address book resource found.
uk: Не знайдено адресної книги, у яку можна записувати.

en: Add or enable one using the KDE System Settings.
uk: Додайте або увімкніть в Системних параметрах KDE.

en:  (already in address book)
uk:  (вже є в адресній книзі)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: This wizard helps you export instant messaging contacts to the KDE address book.
uk: Цей майстер допомагає експортувати контакти миттєвого зв'язку в адресну книгу KDE.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: &Select Address Book
uk: &Виберіть адресну книгу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Selected contacts will be added to the KDE address book.
uk: Вибрані контакти будуть додані до адресної книги KDE.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectAll)
en: Select &All
uk: Вибрати &все

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnDeselectAll)
en: &Deselect All
uk: &Скасувати вибір всього

en: <Not Set>
uk: <Не встановлено>

en: Export to Address Book
uk: Експортувати в адресну книгу

en: Export
uk: Експортувати

en: Set address book fields using the selected data from Kopete
uk: Встановити поля адресної книги з вибраних даних в Kopete

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AddressBookExportUI)
en: Merge with Address Book
uk: Злити з адресною книгою

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblFirstName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: First name:
uk: Ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblHomePhone)
en: Home phone:
uk: Домашній телефон:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblWorkPhone) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Work phone:
uk: Робочий телефон:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mobileLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblMobilePhone) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Mobile phone:
uk: Мобільний телефон:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblLastName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, LastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Last name:
uk: Прізвище:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, mLblEmail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmail) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblEmail_2)
en: Email:
uk: Ел. пошта:

en: Create New Group...
uk: Створити нову групу…

en: &Move To
uk: Перес&унути в

en: &Copy To
uk: &Копіювати в

en: Merge Meta Contacts
uk: Створити метаконтакт

en: Send Email...
uk: Відіслати листа…

[ctx: verb, rename a contact]
en: Rename
uk: Перейменувати

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Add Contact
uk: Дод&ати контакт

en: Select Account
uk: Виберіть обліковий запис

en: Add to Your Contact List
uk: Додати до списку контактів

en: &Properties
uk: В&ластивості

en: Please enter the name for the new group:
uk: Введіть, будь ласка, назву для нової групи:

en: <qt>Are you sure you want to remove the contact <b>%1</b> from your contact list?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити контакт <b>%1</b> зі списку контактів?</qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the group <b>%1</b> and all contacts that are contained within it?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити групу <b>%1</b> і всі контакти в ній?</qt>

en: Are you sure you want to remove these contacts from your contact list?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити ці контакти зі списку контактів?

en: Are you sure you want to remove these groups and contacts from your contact list?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити ці групи і контакти зі списку контактів?

en: Account %1 is offline. Do you really want to move this metacontact?
uk: Власник облікового запису %1 перебуває поза мережею. Ви справді хочете пересунути цей метаконтакт?

en: Move contact
uk: Пересування контакту

en: There is no email address set for this contact in the KDE address book.
uk: Немає адреси електронної пошти для цього контакту в адресній книзі KDE.

en: No Email Address in Address Book
uk: Адреса електронної пошти відсутня в адресній книзі

en: This contact was not found in the KDE address book. Check that a contact is selected in the properties dialog.
uk: Цей контакт не знайдено в адресній книзі KDE. Перевірте, що контакт вибрано в діалозі властивостей.

en: Not Found in Address Book
uk: Не знайдено в адресній книзі

en: Rename Contact
uk: Перейменувати контакт

en: Remove Contact
uk: Вилучити контакт

en: Send Single Message...
uk: Надіслати окреме повідомлення…

en: &Add Subcontact
uk: &Додати підконтакт

en: Rename Group
uk: Перейменувати групу

en: Remove Group
uk: Вилучити групу

en: Send Message to Group
uk: Надіслати повідомлення до групи

en: &Add Contact to Group
uk: &Додати контакт до групи

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Make Meta Contact
uk: Створити метаконтакт

en: Add Contact
uk: Додати контакт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDisplayName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Name:
uk: &Ім'я:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpIcons)
en: Icons
uk: Піктограми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Use custom &icons
uk: Використовувати нетипові п&іктограми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOpen)
en: O&pen:
uk: Від&крити:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClosed)
en: C&losed:
uk: Закр&ити:

en: Properties of Group %1
uk: Властивості групи %1

en: Custom &Notifications
uk: Нестандартні с&повіщення

en: Properties of Meta Contact %1
uk: Властивості метаконтакту %1

en: Sync KABC...
uk: Синхронізувати KABC…

en: (custom name)
uk: (нетипове ім’я)

en: (nick name)
uk: (псевдонім)

en: (formatted name)
uk: (форматоване ім’я)

en: (contact id)
uk: (ід. контакту)

en: No Contacts with Photo Support
uk: Немає контактів з підтримкою фото

en: No contacts were imported from the address book.
uk: Жодного контакту не було імпортовано з адресної книги.

en: No Change
uk: Без змін

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpAddressbook)
en: Address Book Link
uk: Посилання на адресну книгу

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnExportKABC)
en: Export contact's details to the KDE Address Book
uk: Експортувати подробиці контакту в адресну книгу KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnExportKABC)
en: E&xport Details...
uk: Е&кспортувати подробиці…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnImportKABC)
en: Import contacts from the KDE Address Book
uk: Імпортувати контакти з адресної книги KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnImportKABC)
en: &Import Contacts
uk: &Імпортувати контакти

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Display Name Source
uk: Показати джерело імені

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameKABC)
en: Use address book &name (needs address book link)
uk: Використовувати &ім'я з адресної книги (потребує посилання адресної книги)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameContact) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoContact)
en: From contact:
uk: Від контакту:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbAccountName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, cmbAccountPhoto)
en: Contact with which to synchronize the displayname.
uk: Контакт, з яким синхронізувати екранне ім'я.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioNameCustom)
en: Cus&tom:
uk: Нети&пове:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Photo Source
uk: Джерело фото

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoKABC)
en: U&se address book photo (needs address book link)
uk: В&икористовувати фото з адресної книги (потребує посилання адресної книги)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, photoLabel) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Photo
uk: Фото

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPhotoCustom)
en: Custom:
uk: Нетипове:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnChoosePhoto)
en: Choose...
uk: Вибрати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkSyncPhoto)
en: S&ync photo to address book
uk: Син&хронізувати фото до адресної книги

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Ad&vanced
uk: До&датково

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Check to set custom icons for this contact
uk: Ввімкніть, щоб встановити для цього контакту нетипові піктограми

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkUseCustomIcons)
en: Use custom status &icons
uk: Використовувати нетипові п&іктограми стану

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOnline)
en: &Online:
uk: В м&ережі:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOffline)
en: O&ffline:
uk: По&за мережею:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAway)
en: Awa&y:
uk: Відс&утній:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblUnknown)
en: Un&known:
uk: Неві&домий:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, groupLabel)
en: &Group:
uk: &Група:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, kabcLabel)
en: Address book entry:
uk: Запис адресної книги:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, AccountIdentityBase) i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, title)
en: Account Identity
uk: Особа облікового запису

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, selectText)
en: Select the identity to be used by the accounts:
uk: Виберіть особу, яку використовувати для облікових записів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accounts)
en: <img name=foobar> My Account
uk: <img name=foobar> Мій обліковий запис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, identityList)
en: Identity
uk: Особа

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IdentityDetailed)
en: Detailed Info
uk: Детальна інформація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, emailLabel)
en: E-mail:
uk: Ел. пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, phoneLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Private phone:
uk: Особистий телефон:

en: Identity Information
uk: Інформацію про особу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, photo)
en: No Photo
uk: Немає фото

en: General Information
uk: Загальна інформація

en: Detailed Information
uk: Докладна інформація

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, IdentityGeneral)
en: General Info
uk: Загальна інформація

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, selectPhoto)
en: Select Photo
uk: Виберіть фото

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QToolButton, clearPhoto)
en: Clear Photo
uk: Очистити фото

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelLabel)
en: Show as:
uk: Показати як:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNickName) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNick)
en: Nickname:
uk: Псевдонім:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, identityName)
en: Identity Name
uk: Назва особи

[ctx: Button to open account configuration widget]
en: Click to add an account
uk: Натисніть, щоб додати обліковий запис

en: View
uk: Перегляд

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (edit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnEdit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_edit)
en: &Edit
uk: З&міни

note: i18n: ectx: ToolBar (quickSearchBar)
en: Quick Search Bar
uk: Смужка швидкого пошуку

note: i18n: ectx: Menu (contact_popup_actions)
en: &Other Actions
uk: &Інші дії

note: i18n: ectx: Menu (contact_popup_groups)
en: &Groups
uk: &Групи

en: Global status message
uk: Глобальне повідомлення про стан

en: Service messages
uk: Повідомлення служби

en: &Export Contacts...
uk: &Експортувати контакти…

en: &Away
uk: &Відсутній

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: &Busy
uk: &Зайнятий

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: &Invisible
uk: &Невидимий

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnline)
en: &Online
uk: В м&ережі

en: &Set Status
uk: &Встановити стан

en: Configure &Global Shortcuts...
uk: Налаштувати глобальні с&корочення…

en: Show &All
uk: Показати &всі

en: Show Offline &Users
uk: Показувати користува&чів, які поза мережею

en: Show Empty &Groups
uk: Показувати порожні &групи

en: Read Message
uk: Читати повідомлення

en: Read the next pending message
uk: Прочитати наступне відкладене повідомлення

en: Show/Hide Contact List
uk: Показати/сховати список контактів

en: Show or hide the contact list
uk: Показати або сховати список контактів

en: Set Away/Back
uk: Встановити - відсутній/повернувся

en: <qt>Closing the main window will keep Kopete running in the system tray. Use 'Quit' from the 'File' menu to quit the application.</qt>
uk: <qt>Після закриття головного вікна Kopete продовжуватиме працювати у системному лотку. Натисніть «Вийти» з меню «Файл», щоб зупинити програму.</qt>

en: Docking in System Tray
uk: Швартування в системному лотку

[ctx: @label:textbox formatted status title]
en: <b>Status&nbsp;Title:</b>&nbsp;%1
uk: <b>Заголовок&nbsp;стану:</b>&nbsp;%1

[ctx: @label:textbox formatted status message]
en: <br /><b>Status&nbsp;Message:</b>&nbsp;%1
uk: <br /><b>Повідомлення&nbsp;стану:</b>&nbsp;%1

en: Kopete, the KDE Instant Messenger
uk: Kopete, програма KDE для миттєвого зв'язку

en: (c) 2001-2004, Duncan Mac-Vicar Prett
    (c) 2002-2016, Kopete Development Team
uk: © Duncan Mac-Vicar Prett, 2001–2004
    © Команда розробників Kopete, 2002–2016

en: Developer and maintainer
uk: Розробник і супровідник

en: Developer and Project founder
uk: Розробник та засновник проекту

en: Developer, Yahoo plugin maintainer
uk: Розробник, супроводжувач додатка Yahoo

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_lastName)
en: Developer
uk: Розробник

en: Developer, Connection status plugin author
uk: Розробник, автор модуля стану зв'язку

en: Developer, Video device support
uk: Розробник, підтримка відеопристроїв

en: Developer, MSN
uk: Розробник, MSN

en: Developer, Gadu plugin maintainer
uk: Розробник, супроводжувач додатка Gadu

en: Lead Developer, AIM and ICQ plugin maintainer
uk: Провідний розробник, супроводжувач додатків AIM і ICQ

en: IRC plugin maintainer
uk: Супроводжувач додатка IRC

en: Lead Developer, Telepathy and Messenger plugin maintainer
uk: Провідний розробник, супроводжувач додатків Telepathy і Messenger

en: Lead Developer, MSN plugin maintainer
uk: Головний розробник, супроводжувач додатка MSN

en: Artist / Developer, Artwork maintainer
uk: Художник / розробник, супроводжувач графіки

en: Developer, UI maintainer
uk: Розробник, супроводжувач інтерфейсу користувача

en: Developer, WLM plugin maintainer
uk: Розробник, супроводжувач додатка WLM

en: Developer, Jabber plugin maintainer
uk: Розробник, супроводжувач додатка Jabber

en: Lead Developer, GroupWise maintainer
uk: Провідний розробник, супроводжувач GroupWise

en: Developer, AIM and ICQ
uk: Розробник, AIM і ICQ

en: Developer, Bonjour Plugin Maintainer
uk: Розробник, супроводжувач додатка Bonjour

en: Konki style author
uk: Автор стилю Konki

en: Hacker style author
uk: Автор стилю Хакер

en: Kopete's icon author
uk: Автор піктограм Kopete

en: Sounds
uk: Звуки

en: Kopete Docugoddess, Bug and Patch Testing.
uk: Документація Kopete, звіти про помилки та тестування латок.

en: Iris Jabber Backend Library
uk: Бібліотека підтримки Iris Jabber

en: OscarSocket author
uk: Автор OscarSocket

en: Kmerlin MSN code
uk: Код Kmerlin MSN

en: Former developer
uk: Колишній розробник

en: Former developer, project co-founder
uk: Колишній розробник, співзасновник проекту

en: Misc bugfixes and enhancements
uk: Виправлення різних помилок та вдосконалення

en: Former developer, original Gadu plugin author
uk: Колишній розробник, перший автор додатка Gadu

en: Former developer, Jabber plugin author
uk: Колишній розробник, автор додатка Jabber

en: Former developer, Oscar plugin
uk: Колишній розробник, автор додатка Oscar

en: Former developer and WinPopup maintainer
uk: Колишній розробник, супроводжувач додатка WinPopup

en: Do not load plugins. This option overrides all other options.
uk: Не завантажувати додатки. Позначення цього пункту призведе до нехтування позначенням інших пунктів.

en: Disable auto-connection
uk: Вимкнути автоз'єднання

en: Auto-connect the specified accounts. Use a comma-separated list
    to auto-connect multiple accounts.
uk: Проводити автоз'єднання вказаних облікових записів. Для автоз'єднання
    декількох облікових записів використовуйте список розділений комами.

en: Do not load the specified plugin. Use a comma-separated list
    to disable multiple plugins.
uk: Не завантажувати вказаний додаток. Щоб вказати декілька додатків,
    використовуйте список, розділений комами.

en: Load only the specified plugins. Use a comma-separated list
    to load multiple plugins. This option has no effect when
    --noplugins is set and overrides all other plugin related
    command line options.
uk: Завантажувати тільки вказані додатки. Для завантаження
    декількох модулів використовуйте список, розділений комами.
    Цей параметр не діє, коли використано параметр «--noplugins»,
    який має перевагу над всіма іншими параметрами командного
    рядка, що керують додатками.

en: URLs to pass to kopete / emoticon themes to install
uk: Адреси для передавання / встановлення теми емоційок kopete

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, clearButton)
en: C&lear
uk: О&чистити

en: Edit Message
uk: Редагування повідомлення

en: Edit Message...
uk: Редагувати повідомлення…

en: Edit Statuses...
uk: Змінити стани…

en: Configure Statuses
uk: Налаштувати стани

note: i18n: Target Size (KB) (=> KB = kilobyte)
en: Target KB
uk: Об’єм даних (у кБ)

en: Flicker Reduction
uk: Усування блимання

en: Framerate
uk: Частота кадрів

note: i18n: USB Isochronous Interface
en: USB Alternate
uk: Ізохронний USB

note: i18n: Selection of combinations of light sources
en: Lights
uk: Світло

en: Reset Camera
uk: Відновити параметри камери

note: i18n: Chroma Auto Gain Control
en: chroma agc
uk: АКП колірності

note: i18n: Combfilter
en: combfilter
uk: фільтрування гребінчастості

note: i18n: Automute
en: automute
uk: автовимикання звуку

note: i18n: Luminance Decimation Filter
en: luma decimation filter
uk: фільтр проріджування яскравості

note: i18n: Analog/Digital Conversion Crush (!!! aGc is a typo !!! => aDc)
en: agc crush
uk: дроблення АЦП

note: i18n: Video Cassette Recorder Hack (improves sync on poor VCR tapes)
en: vcr hack
uk: коригування VCR

note: i18n: Whitecrush Upper (whitecrush => adaptive auto gain control to prevent "blooming" of the video signal due to very high Luminance levels; upper threshold)
en: whitecrush upper
uk: збільшити дроблення білого

note: i18n: Whitecrush Lower (whitecrush => adaptive auto gain control to prevent "blooming" of the video signal due to very high Luminance levels; lower threshold)
en: whitecrush lower
uk: зменшити дроблення білого

note: i18n: U-V Gain Ratio (NOT Ultra Violet !)
en: uv ratio
uk: uv-пропорція

note: i18n: Full Luminance Range
en: full luma range
uk: повний діапазон яскравості

note: i18n: Luminance Coring Level (=> Improves SNR (Signat-to-Noise-Ratio) by HF filtering)
en: coring
uk: кернування

en: Invert
uk: Інвертувати

note: i18n: Y Offset Odd Field
en: y offset odd field
uk: y-зміщення непарного поля

note: i18n: Y Offset Even Field
en: y offset even field
uk: y-зміщення парного поля

note: i18n: Green Balance
en: green balance
uk: баланс зеленого

note: i18n: Digital/Analog Converter Magnitude
en: DAC magnitude
uk: Амплітуда ЦАП

note: i18n: Band Filter
en: band filter
uk: смуговий фільтр

note: i18n: RGB Gamma
en: rgb gamma
uk: гама RGB

note: i18n: Reset Level
en: reset level
uk: відновити рівень

note: i18n: Pixel Bias Voltage
en: pixel bias voltage
uk: коригування підсилення пікселів

note: i18n: Noise Suppression (Smoothing)
en: Noise suppression (smoothing)
uk: Придушення шумності (згладжування)

en: Minimum Clock Divider
uk: Мінімальний проміжок часу

en: Webcam Effects
uk: Ефекти вебкамери

en: Infrared
uk: Інфрачервона

note: i18n: Black/White
en: B/W
uk: Ч/Б

en: Auto Luminance Control
uk: Керування автоматичною світністю

en: Horizontal Edge Enhancement
uk: Покращення горизонтальних країв

en: Vertical Edge Enhancement
uk: Покращення вертикальних країв

en: Lens Shading Compensation
uk: Компенсація затінення об’єктивом

en: Maximum Exposure Time
uk: Максимальний час експозиції

en: Red Saturation
uk: Насиченість червоного

en: Blue Saturation
uk: Насиченість синього

en: Luminance Bandpass
uk: Смуга пропускання світності

en: Luminance Bandpass Weight
uk: Ширина смуги пропускання світності

note: i18n: High Frequency Luminance Coring
en: HF Luminance Coring
uk: Кернування ВЧ-світності

en: Force Color ON
uk: Примусово кольорове

note: i18n: Chrominance Gain
en: Chrominance Gain Control
uk: Керування підсиленням колірності

note: i18n: Video Tape Recorder Time Constant
en: VTR Time Constant
uk: Часова стала відеомагнітофона

en: Luminance Delay Compensation
uk: Компенсація затримки світності

en: Vertical Noise Reduction
uk: Усування вертикальної шумності

en: Save User Settings
uk: Зберегти параметри користувача

en: Restore User Settings
uk: Відновити параметри користувача

en: Restore Factory Settings
uk: Відновити початкові параметри

note: i18n: Color Mode
en: Colour mode
uk: Режим кольорів

note: i18n: Auto Contour
en: Auto contour
uk: Автоконтури

en: Contour
uk: Контур

note: i18n: Backlight Compensation
en: Backlight compensation
uk: Компенсація підсвічування

note: i18n: Flicker Suppression
en: Flickerless
uk: Без блимання

note: i18n: Noise Reduction
en: Noise reduction
uk: Зменшення шумності

en: Compression Target
uk: Дані для стискання

en: Color Filter
uk: Фільтр кольорів

note: i18n: Transaction Time (msec)
en: Transaction time (msec)
uk: Час виконання операції (у мс)

note: i18n: "Buffers per Transaction"
en: Buffers per transaction
uk: Буферів на операцію

note: i18n: off / disable flicker compensation
en: NoFliker
uk: Без блимання

en: Automatic
uk: Автоматично

en: Quality
uk: Якість

en: Off
uk: Вимкнено

en: Both
uk: Обидва

en: On
uk: Увімкнено

en: Brightness
uk: Яскравість

en: Hue
uk: Відтінок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, color_btn)
en: Color
uk: Колір

en: Contrast
uk: Контрастність

en: Whiteness
uk: Білизна

en: Automatic Brightness/Contrast Correction
uk: Автоматичне виправлення яскравості/контрастності

en: Automatic Color Correction
uk: Автоматичне виправлення кольорів

en: Vertical Flip
uk: Віддзеркалити вертикально

en: Horizontal Flip
uk: Віддзеркалити горизонтально

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Volume
uk: Гучність

en: Balance
uk: Баланс

en: Bass
uk: Нижні частоти

en: Treble
uk: Верхні частоти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, muteButton)
en: Mute
uk: Вимкнути звук

en: Loudness
uk: Гучність

en: Black Level
uk: Рівень чорного

en: Automatic White Balance
uk: Автоматичний баланс білого

en: Do White Balance
uk: Баланс білого

en: Red Balance
uk: Баланс червоного

en: Blue Balance
uk: Баланс синього

en: Gamma
uk: Гама

en: Exposure
uk: Експозиція

en: Automatic Gain
uk: Автоматичне підсилення

en: Gain
uk: Підсилення

en: Horizontal Center
uk: По центру горизонтально

en: Vertical Center
uk: По центру вертикально

en: Power Line Frequency
uk: Частота лінії живлення

en: Automatic Hue
uk: Автоматичний відтінок

en: White Balance Temperature
uk: Температура кольорів

en: Sharpness
uk: Різкість

en: Backlight Compensation
uk: Компенсація підсвічування

en: Chroma AGC
uk: АКП колірності

en: Color Killer
uk: Вилучення кольорів

en: Color Effects
uk: Ефекти кольорів

en: Rotate
uk: Обертати

en: Background color
uk: Колір тла

en: Chroma Gain
uk: Підсилення колірності

en: A network connection was disconnected.  The application is now in offline mode.  Do you want the application to resume network operations when the network is available again?
uk: Втрачене з'єднання з мережею.  Програма тепер працює в автономному режимі.  Хочете, щоб програма відновила роботу в мережі при відновленні мережного з'єднання?

en: This application is currently in offline mode.  Do you want to connect?
uk: Ця програма в даний час працює в автономному режимі.  Хочете з'єднатись?

en: This application is currently in offline mode.  Do you want to connect in order to carry out this operation?
uk: Ця програма в даний час працює в автономному режимі.  Хочете з'єднатись, щоб виконати цю дію?

en: Leave Offline Mode?
uk: Вийти з режиму «поза мережею»?

en: Connect
uk: З'єднатися

en: Stay Offline
uk: Залишатись поза мережею

en: Could not find contactlist.xml in Kopete application data.
uk: Не вдалося знайти contactlist.xml в даних програми Kopete.

en: Could not open contact list file.
uk: Неможливо відкрити файл списку контактів.

en: Could not write contact list to a file.
uk: Не вдалось записати список контактів у файл.

en: <qt>"%1" is not supported by Kopete.</qt>
uk: <qt>«%1» не підтримується Kopete.</qt>

en: Could Not Sync with KDE Address Book
uk: Неможливо синхронізувати з адресною книгою KDE

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: Do Not Use
uk: Не використовувати

en: <qt>An address was added to this contact by another application.<br />Would you like to use it in Kopete?<br /><b>Protocol:</b> %1<br /><b>Address:</b> %2</qt>
uk: <qt>Адресу для цього контакту було додано в іншій програмі. <br />Хочете використовувати її в Kopete? <br /><b>Протокол:</b> %1<br /><b>Адреса:</b> %2</qt>

en: Import Address From Address Book
uk: Імпортувати адресу з адресної книги

en: Use
uk: Використовувати

en: <qt>One or more of your accounts using %1 are offline.  Most systems have to be connected to add contacts.  Please connect these accounts and try again.</qt>
uk: <qt>Принаймні один обліковий запис для %1 зараз вимкнено. Більшість систем вимагають підключення, щоб додавати контакти. Будь ласка, з’єднайтеся з цими обліковими записами і повторіть спробу.</qt>

en: Not Connected
uk: Роз'єднано

en: Choose Account
uk: Вибрати обліковий запис

en: <qt>You do not have an account configured for <b>%1</b> yet.  Please create an account, connect it, and try again.</qt>
uk: <qt>У вас ще немає налаштованого облікового запису для <b>%1</b>. Будь ласка, створіть обліковий запис, з'єднайтеся та спробуйте знову.</qt>

en: No Account Found
uk: Не знайдено жодного облікового запису

en: <qt>It was not possible to add the contact.</qt>
uk: <qt>Неможливо додати контакт.</qt>

en: Could Not Add Contact
uk: Неможливо додати контакт

en: You have been disconnected
uk: Вас було роз'єднано

en: You have connected from another client or computer to the account '%1'
uk: Ви з'єднались з обліковим записом «%1» з іншого клієнта або комп'ютера

en: Most proprietary Instant Messaging services do not allow you to connect from more than one location. Check that nobody is using your account without your permission. If you need a service that supports connection from various locations at the same time, use the Jabber protocol.
uk: Більшість закритих промислових служб миттєвого зв'язку не дозволяють з'єднання з більше, ніж однієї адреси. Перевірте чи ніхто не використовує ваш обліковий запис без дозволу. Якщо вам потрібна служба, яка підтримує одночасні з'єднання з різних місць, використовуйте протокол Jabber.

en: You are not allowed to add yourself to the contact list. The addition of "%1" to account "%2" will not take place.
uk: Вам не дозволяється додавати себе до списку контактів. Додавання контакту «%1» до облікового запису «%2» не буде виконане.

en: Error Creating Contact
uk: Помилка при створенні контакту

en: Properties
uk: Властивості

en: Edit Account
uk: Редагувати обліковий запис

en: You have been added
uk: Вас було додано

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_add)
en: Add...
uk: Додати…

en: Authorize
uk: Уповноважити

en: Block
uk: Заблокувати

en: Info...
uk: Інформація…

en: The contact <b>%1</b> has added you to his/her contact list.
uk: Контакт <b>%1</b> додав вас у свій список контактів.

note: i18n: ectx: label
en: Emitted when the contact list appearance has changed.
uk: Відкривається за зміни вигляду списку контактів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Enable emoticon support in Kopete.
uk: Увімкнути підтримку емоційок у Kopete.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Whether using the system font for the chat window.
uk: Визначає, чи слід використовувати шрифт системи у вікні балачки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Color used to identify idle contacts.
uk: Колір, який використовуватиметься для бездіяльних контактів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Whether to use a different color for idle contacts.
uk: Визначає, чи слід показувати неактивні контакти іншим кольором.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Appearance)
en: Contact properties that contact tooltip will show.
uk: Властивості контакту, які буде показано у підказці контакту.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Contact list group sorting
uk: Впорядкування списку контактів за групами

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Contact list icon display mode. Either the protocol icon or the contact photo.
uk: Режим показу піктограми списку контактів. Варіанти: піктограма протоколу або фото контакту.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Enable borders on the contact's photo.
uk: Увімкнути рамки для фотографій контактів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Round contact photo corners.
uk: Заокруглювати кути фотографій контактів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show contact list as a tree view.
uk: Показувати список контактів як ієрархічне дерево.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Indent contacts if you do not show tree lines.
uk: Робити відступ у записах контактів, якщо не показано рядки дерева.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Hide the vertical scroll bar.
uk: Сховати вертикальну панель гортання.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Group contacts by group.
uk: Впорядковувати контакти за групами.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Use custom fonts for contact list.
uk: Використовувати нетипові шрифти для списку контактів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Automatically resize the main window.
uk: Автоматично змінювати розміри головного вікна.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Corner at which to anchor main window when auto-resizing.
uk: Кут, яким закріплюватиметься головне вікно під час автоматичної зміни розмірів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Normal font for contact list
uk: Звичайний шрифт для списку контактів

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Small font for contact list (for status message)
uk: Малий шрифт для списку контактів (для повідомлення про стан)

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Color for group name.
uk: Колір для назв груп.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Animate contact list on contact list changes.
uk: Анімація списку контактів за зміни списку контактів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Fade-in/Fade-out on contact status changes.
uk: Згасання/Запалення під час зміни стану контакту.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Fold-in/Fold-out on contact status changes.
uk: Згортати/Розгортати за зміни стану контакту.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Auto-hide contact list after a while.
uk: Автоматично ховати список контактів через певний проміжок часу.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Auto-hide vertical scrollbar in contact list after a while.
uk: Автоматично ховати вертикальну панель гортання списку контактів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Auto-hide timeout
uk: Час очікування перед автоматичним приховуванням

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show offline users in contact list.
uk: Показати від’єднаних користувачів у списку контактів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show empty groups in contact list.
uk: Показати порожні групи у списку контактів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show identities in status bar instead of accounts.
uk: Показувати у смужці стану назви профілів, а не облікових записів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Show offline users in a separate group.
uk: Показати від’єднаних користувачів у окремій групі

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Start Kopete docked.
uk: Запускати Kopete згорнутим.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show Kopete in system tray.
uk: Показувати піктограму Kopete у системному лотку.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Use message queue.
uk: Використовувати чергу повідомлень.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue unread messages.
uk: Додавати непрочитані повідомлення до черги.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Use mouse navigation only in contact list.
uk: Використовувати навігацію за допомогою миші лише у списку контактів

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Reconnect on disconnect.
uk: Повторне з’єднання після роз'єднання.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Raise message view on new messages.
uk: Піднімати вікно за появи повідомлень.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show events in chat window.
uk: Показувати події в вікні балачки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue only highlighted messages in group chats
uk: Ставити до черги тільки підсвічені повідомлення в групових балачках

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Queue Only Messages On Another Desktop
uk: Додавати до черги лише повідомлення з іншої стільниці

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Single notification for messages from the same sender.
uk: Одне сповіщення для всіх повідомлень одного відправника.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Balloon Notification Ignore Closes Chat View
uk: Контекстні сповіщення ігнорують закриття вікна балачки

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification
uk: Сповіщення лотка

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification Left Click Opens Message.
uk: Клацання на сповіщенні лотка лівою відкриває повідомлення.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Animate on message with open chat.
uk: Анімація у разі повідомлення у відкритій балачці.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Trayflash Notification Set Current Desktop To Chat View
uk: Сповіщення лотка перемикає поточну стільницю на вікно балачки

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable events while away.
uk: Уможливити події під час відсутності.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Chat window grouping policy.
uk: Правила групування вікна балачок.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable spell checking by default.
uk: Типово увімкнути перевірку правопису.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Enable rich text by default.
uk: Типово увімкнути форматований текст.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show send button in Chat Window.
uk: Показувати кнопку надсилання у вікні балачки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Show message dates.
uk: Показувати дати повідомлень.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Truncate contact name.
uk: Вкорочувати імена контактів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Truncate contact name max length.
uk: Максимальна довжина імен контактів для вкорочування.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Maximum number of messages to show in a chat window.
uk: Максимальна кількість повідомлень, які може бути показано у вікні балачки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Hightlight messages containing your nickname.
uk: Під&свічувати повідомлення, які містять ваш псевдонім.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Behavior)
en: Selected view plugin for Chat Window.
uk: Вибраний додаток перегляду для вікон балачки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Use auto away.
uk: Використовувати автовстановлення відсутності.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Auto away timeout.
uk: Час очікування перед встановленням стану відсутності.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Go available after detecting an activity.
uk: Ставати знов доступним при виявленні діяльності.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: Confirm Before Coming Back from Auto Away
uk: Підтверджувати повернення після стану автоматичної відсутності

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: When setting the auto away message, use the latest away message.
uk: Під час автоматичного встановлення режиму відсутності використовувати останнє з повідомлень відсутності.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: When setting the auto away message, use a custom away message.
uk: Під час автоматичного встановлення режиму відсутності використовувати нетипове повідомлення відсутності.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: The custom auto away title.
uk: Нетиповий заголовок повідомлення автоматичної відсутності.

note: i18n: ectx: label, entry, group (AutoAway)
en: The custom auto away message.
uk: Нетипове автоматичне повідомлення про відсутність.

en: I am gone right now, but I will be back later
uk: Зараз немає, але буду пізніше

note: i18n: ectx: label, entry, group (ContactList)
en: Enable smooth scrolling in contact list.
uk: Увімкнути плавне гортання у списку контактів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Always show tabs.
uk: Завжди показувати вкладки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Show contact name for each tab.
uk: Показувати ім’я контакту на кожній з вкладок.

note: i18n: ectx: label, entry, group (ChatWindowSettings)
en: Show close button for each tab.
uk: Показувати кнопку закриття на кожній з вкладок.

en: Outgoing Message Sent
uk: Вихідне повідомлення відіслано

en: A contact sent you a buzz/nudge.
uk: Контакт надіслав вам гудок/поштовх.

en: User <i>%1</i> is typing a message
uk: Користувач <i>%1</i> вводить повідомлення

[ctx: @action]
en: Chat
uk: Балачка

en: <qt>An error has occurred while creating a new chat window. The chat window has not been created.</qt>
uk: <qt>Сталася помилка при створенні вікна балачки. Вікно балачки не створено.</qt>

en: Error While Creating Chat Window
uk: Помилка при створенні вікна балачки

en: Enter Arguments
uk: Введіть аргументи

en: Enter the arguments to %1:
uk: Введіть аргументи для %1:

en: Alias "%1" expands to itself.
uk: Замінник «%1» розширюється сам до себе.

en: "%2" requires at least %1 argument. | "%2" requires at least %1 arguments.
uk[0]: «%2» потребує принаймні %1 аргумент.
uk[1]: «%2» потребує принаймні %1 аргументи.
uk[2]: «%2» потребує принаймні %1 аргументів.
uk[3]: «%2» потребує принаймні %1 аргумент.

en: "%2" has a maximum of %1 argument. | "%2" has a maximum of %1 arguments.
uk[0]: «%2» сприймає максимум %1 аргумент.
uk[1]: «%2» сприймає максимум %1 аргументи.
uk[2]: «%2» сприймає максимум %1 аргументів.
uk[3]: «%2» сприймає максимум %1 аргумент.

en: You are not authorized to perform the command "%1".
uk: У вас не вистачає привілеїв для виконання команди «%1».

en: Command Error
uk: Помилка команди

en: USAGE: /help [<command>] - Used to list available commands, or show help for a specified command.
uk: ВИКОРИСТАННЯ: /help [<команда>] - Використовується для отримання списку наявних команд або для довідки про вказану команду.

en: USAGE: /url - Opens last URL for current chat in default browser.
uk: ВИКОРИСТАННЯ: /url — відкриває останню адресу URL у типовому переглядачі інтернету.

en: USAGE: /close - Closes the current view.
uk: ВИКОРИСТАННЯ: /close - Закриває поточний перегляд.

en: USAGE: /part - Closes the current view.
uk: ВИКОРИСТАННЯ: /part - Закриває поточний перегляд.

en: USAGE: /clear - Clears the active view's chat buffer.
uk: ВИКОРИСТАННЯ: /clear - Очищує активний перегляд буфера балачки.

en: USAGE: /away [<reason>] - Marks you as away/back for the current account only.
uk: ВИКОРИСТАННЯ: /away [<причина>] - Позначає вас, як «відсутній»/«повернувся», тільки для поточного облікового запису.

en: USAGE: /awayall [<reason>] - Marks you as away/back for all accounts.
uk: ВИКОРИСТАННЯ: /awayall [<причина>] - Позначає вас, як «відсутній»/«повернувся», для всіх облікових записів.

en: USAGE: /say <text> - Say text in this chat. This is the same as just typing a message, but is very useful for scripts.
uk: ВИКОРИСТАННЯ: /say <текст> - Сказати текст в цій балачці. Це те ж саме, що й просто надрукувати повідомлення, але надзвичайно придатне для скриптів.

en: USAGE: /exec [-o] <command> - Executes the specified command and displays the output in the chat buffer. If -o is specified, the output is sent to all members of the chat.
uk: ВИКОРИСТАННЯ: /exec [-o] <команда> Виконує вказану команду і показує вивід в буфері балачки. Якщо вказано прапорець «-o», вивід відсилається всім учасникам балачки.

en: Available Commands:
uk: Можливі команди:

en: 
    Type /help <command> for more information.
uk: 
    Введіть /help <команда> для додаткової інформації.

en: There is no help available for '%1'.
uk: Довідки для «%1» відсутня.

en: ERROR: Shell access has been restricted on your system. The /exec command will not function.
uk: ПОМИЛКА: Доступ до командної оболонки на вашій системі обмежено. Команда /exec працювати не буде.

en: ERROR: Failed to start process from /exec command.
uk: ПОМИЛКА: не вдалося запустити процес з команди /exec.

note: i18n: ectx: Menu (commandmenu)
en: Commands
uk: Команди

en: &Add to Your Contact List
uk: &Додати до списку контактів

en: Visible when offline
uk: Видимість у режимі поза мережею

en: Move Contact
uk: Пересунути контакт

en: Select the meta contact to which you want to move this contact:
uk: Виберіть метаконтакт, в який ви хочете пересунути цей контакт:

en: Create a new metacontact for this contact
uk: Створити новий метаконтакт для цього контакту

en: If you select this option, a new metacontact will be created in the top-level group with the name of this contact and the contact will be moved to it.
uk: Якщо ви виберете цей параметр, буде створено новий метаконтакт в групі верхнього рівня з назвою цього контакту і новий контакт буде туди покладено.

en: This user is not reachable at the moment. Please try a protocol that supports offline sending, or wait until this user comes online.
uk: Цей користувач на даний час недоступний. Будь ласка, спробуйте протокол, який підтримує висилання в автономному режимі, або зачекайте поки користувач увійде в мережу.

en: User is Not Reachable
uk: Користувач недоступний

en: Are you sure you want to remove the contact  '%1' from your contact list?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити контакт «%1» зі списку контактів?

[ctx: @label:textbox formatted name]
en: <br /><b>Full Name:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>
uk: <br /><b>Повне ім’я:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>

[ctx: @label:textbox formatted idle time]
en: <br /><b>Idle:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>
uk: <br /><b>Бездіяльний:</b>&nbsp;<nobr>%1</nobr>

[ctx: @label:textbox formatted url]
en: <br /><b>Home Page:</b>&nbsp;<a href="%1"><nobr>%2</nobr></a>
uk: <br /><b>Домашня сторінка</b>&nbsp;<a href="%1"><nobr>%2</nobr></a>

[ctx: @label:textbox formatted status title]
en: <br /><b>Status&nbsp;Title:</b>&nbsp;%1
uk: <br /><b>Заголовок&nbsp;стану:</b>&nbsp;%1

[ctx: <days>d <hours>h <minutes>m <seconds>s]
en: %4d %3h %2m %1s
uk: %4д %3г %2хв %1с

[ctx: <hours>h <minutes>m <seconds>s]
en: %3h %2m %1s
uk: %3г %2хв %1с

[ctx: <minutes>m <seconds>s]
en: %2m %1s
uk: %2хв %1с

en: Full Name
uk: Повне ім'я

en: Idle Time
uk: Хвилин бездіяльності

en: Online Since
uk: В мережі з

en: Last Seen
uk: Востаннє бачили

en: First Name
uk: Ім'я:

en: Last Name
uk: Прізвище

en: Private Phone
uk: Приватний телефон

en: Private Mobile Phone
uk: Приватний мобільний телефон

en: Work Phone
uk: Робочий телефон

en: Work Mobile Phone
uk: Робочий мобільний телефон

en: Email Address
uk: Адреса ел. пошти

en: Nick Name
uk: Псевдонім

en: Custom Name
uk: Нетипове ім’я

en: Shown even if offline
uk: Буде показано навіть у режимі поза мережею

en: Top Level
uk: Верхній рівень

en: Not in your contact list
uk: Немає в списку контактів

en: Offline Users
uk: Користувачі поза мережею

[ctx: Label for the default identity, used by users to group their instant messaging accounts]
en: Default Identity
uk: Типова особа

en: This user is not reachable at the moment. Please make sure you are connected and using a protocol that supports offline sending, or wait until this user comes online.
uk: Цей користувач зараз недоступний. Будь ласка, спробуйте протокол, який підтримує відсилання в автономному (off-line) режимі, або зачекайте поки користувач увійде в мережу.

en: Status not available
uk: Стан відсутній

en: <qt><i>%1</i> is now %2.</qt>
uk: <qt><i>%1</i> тепер %2.</qt>

en: Unable to find the file %1.
uk: Неможливо знайти файл %1.

en: <qt>Unable to download the requested file;<br />please check that address %1 is correct.</qt>
uk: <qt>Неможливо отримати запитаний файл;<br />будь ласка, перевірте, чи адреса %1 є правильною.</qt>

en: Connecting
uk: Йде з'єднання

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Password Required
uk: Необхідно ввести пароль

en: <qt>Kopete is unable to save your password securely in your wallet;<br />do you want to save the password in the <b>unsafe</b> configuration file instead?</qt>
uk: <qt>Kopete не може зберегти ваш пароль в торбинці.<br /> Хочете, натомість, зберегти пароль в <b>незахищеному</b> файлі налаштувань?</qt>

en: Unable to Store Secure Password
uk: Неможливо зберегти пароль захищеним

en: Store &Unsafe
uk: Зберегти &незахищеним

en: <qt><b>The password was wrong.</b> Please re-enter your password for %1 account <b>%2</b></qt>
uk: <qt><b>Неправильний пароль;</b> Будь ласка, введіть пароль для облікового запису %1 <b>%2</b></qt>

en: <qt>Please enter your password for %1 account <b>%2</b></qt>
uk: <qt>Будь ласка, введіть свій пароль для облікового запису %1 <b>%2</b></qt>

en: Account Offline
uk: Користувач поза мережею

en: Sorry, I am busy right now
uk: Вибачте, я зараз зайнят(а|ий)

en: Going Online - Kopete
uk: Вхід до мережі — Kopete

en: Do You Want to Change Status to Available?
uk: Бажаєте змінити стан на «В мережі»?

note: i18n: ectx: label, entry, group (Status)
en: Protocol's status menu type.
uk: Тип меню стану протоколу.

en: Copying
uk: Копіювання

en: Source
uk: Джерело

en: Destination
uk: Призначення

en: File transfer %1 completed.
uk: Перенесення файла %1 завершено.

en: File transfer %1 failed.
uk: Перенесення файла %1 зазнало невдачі.

en: You cancelled file transfer %1
uk: Ви скасували перенесення файла %1

en: File transfer %1 cancelled.
uk: Перенесення файла %1 скасовано.

en: Kopete File Transfer
uk: Перенесення файлів в Kopete

en: Sorry, sending files which are not stored locally is not yet supported by this protocol.
    Please copy this file to your computer and try again.
uk: Вибачте, відсилання файлів, які не зберігаються локально, цим протоколом ще не підтримується.
    Будь ласка, скопіюйте цей файл на ваш комп'ютер і спробуйте знову.

en: File Transfer
uk: Перенесення файла

en: You must provide a valid local filename
uk: Необхідно вказати чинну назву локального файла

en: You do not have permission to write to selected file
uk: Ви не маєте прав на запис до вибраного файла.

en: The file '%1' already exists.
    Do you want to overwrite it ?
uk: Файл %1 вже існує.
    Хочете його перезаписати?

en: Overwrite File
uk: Перезаписати файл

en: The directory %1 does not exist
uk: Каталогу %1 не існує

en: You do not have permission to write to selected directory
uk: Ви не маєте прав на запис до вибраного каталогу.

en: You must provide a valid local directory
uk: Вам слід вказати чинну назву локального каталогу

en: You have been disconnected.
uk: Вас було роз'єднано.

en: Connection Lost.
uk: З'єднання втрачено.

en: Kopete lost the channel used to talk to the instant messaging system.
    This can be because either your internet access went down, the service is experiencing problems, or the service disconnected you because you tried to connect with the same account from another location. Try connecting again later.
uk: Kopete втратила канал, який використовувався для розмови з системою миттєвого зв'язку.
    Можливі причини: втрата з'єднання з інтернетом, служба має тимчасові проблеми або служба роз'єднала вас, бо ви намагались з'єднатись з тим самим обліковим записом з іншого місця. Спробуйте з'єднатись знов пізніше.

en: Cannot connect with the instant messaging server or peers.
uk: Не вдається з'єднатись з сервером миттєвого зв'язку або вузлами.

en: Cannot connect.
uk: Не вдається з'єднатись.

en: This means Kopete cannot reach the instant messaging server or peers.
    This can be because either your internet access is down or the server is experiencing problems. Try connecting again later.
uk: Це значить, що Kopete не може з'єднатись з сервером миттєвого
    зв'язку або вузлами. Можливі причини: втрата з'єднання з Інтернетом або сервер має проблеми. Спробуйте з'єднатись знов пізніше.

en: More Information...
uk: Більше інформації…

en: + %1 more message | + %1 more messages
uk[0]: + %1 повідомлення
uk[1]: + %1 повідомлення
uk[2]: + %1 повідомлень
uk[3]: + %1 повідомлення

[ctx: @title %1 is contact's name]
en: Incoming file transfer request from <i>%1</i>
uk: Запит щодо вхідного перенесення файла від <i>%1</i>

[ctx: @info]
en: A user is trying to send you a file <filename>%1</filename>
uk: Користувач намагається надіслати вам файл <filename>%1</filename>

[ctx: @info %2 is message]
en: A user is trying to send you a file <filename>%1</filename> with the message:<nl/>"%2"
uk: Користувач намагається надіслати вам файл <filename>%1</filename> з повідомленням:<nl/>«%2»

en: Incoming message from <i>%1</i>
uk: Вхідне повідомлення від <i>%1</i>

en: A highlighted message arrived from <i>%1</i>
uk: Позначене повідомлення надійшло від <i>%1</i>

[ctx: @action]
en: View
uk: Переглянути

[ctx: @action]
en: Close
uk: Закрити

en: Choose the corresponding entry for '%1'
uk: Виберіть відповідний запис для «%1»

en: Choose the corresponding entry in the address book
uk: Виберіть відповідний запис в адресній книзі

en: Address Book Association
uk: Прив’язка до адресної книги

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, edtAddressee)
en: The KDE Address Book entry associated with this Kopete Contact
uk: Запис в адресній книзі KDE, який асоційований з цим контактом Kopete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, clear_btn) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearBlackList) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearWhiteList) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btnClear)
en: Clear
uk: Очистити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnSelectAddressee)
en: Select an address book entry
uk: Виберіть запис з адресної книги

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectAddressee)
en: C&hange...
uk: З&мінити…

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Email
uk: Ел. пошта

en: New Address Book Entry
uk: Новий контакт в адресній книзі

en: Name the new entry:
uk: Назвіть новий контакт:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, addAddresseeButton)
en: Create a new entry in your address book
uk: Створити новий запис у вашій адресній книзі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addAddresseeButton)
en: Create New Entr&y...
uk: Створити новий зап&ис…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListView, addresseeListView)
en: Select the contact you want to communicate with via Instant Messaging
uk: Виберіть контакт, з яким ви хочете спілкуватись через миттєвий зв'язок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSearch)
en: S&earch:
uk: По&шук:

en: Select Avatar
uk: Вибрати аватар

en: No Avatar
uk: Немає аватару

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonAddAvatar)
en: Add Avatar...
uk: Додати аватар…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRemoveAvatar)
en: Remove Avatar
uk: Вилучити аватар

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonFromWebcam)
en: From Webcam
uk: За допомогою вебкамери

en: Take a photo
uk: Зробити знімок

en: Someone Has Added You
uk: Хтось додав вас

en: <qt><img src="kopete-account-icon:%1" /> The contact <b>%2</b> has added you to his/her contact list. (Account %3)</qt>
uk: <qt><img src="kopete-account-icon:%1" /> Контакт <b>%2</b> додав вас у свій список контактів. (Обліковий запис %3)</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_label)
en: The contact XXX has added you to his/her contactlist
uk: Контакт XXX додав вас у свій список контактів

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, m_infoButton)
en: Read More Info About This Contact
uk: Більше інформації про цей контакт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_authorizeCb)
en: Authorize this contact to see my status
uk: Уповноважити цей контакт бачити мій стан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_addCb)
en: Add this contact in my contactlist
uk: Додати цей контакт у список моїх контактів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_displayNameEdit)
en: The display name of the contact.  Leave it empty to use the contact's nickname.
uk: Екранне ім'я запису контакту. Залиште порожнім, щоб використовувати псевдонім контакту.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_displayNameEdit)
en: Enter the contact's display name. This is how the contact will appear in the contact list.
    Leave it empty if you want to see the contact's nickname as their display name.
uk: Введіть екранне ім'я контакту. Так контакт буде виглядати в списку контактів
    Залиште порожнім, якщо хочете, щоб псевдонім контакту було його екранним ім'ям.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Display name:
uk: Екранне ім'я:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5)
en: Enter the group where the contact should be added. Leave it empty to add it in the top level group.
uk: Введіть групу, до якої потрібно додати контакт. Залиште порожнім, щоб додати до групи верхнього рівня.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: In the group:
uk: В групу:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, m_groupList)
en: Enter the group where the contact should be added. Leave it empty to add it to the top level group.
uk: Введіть групу, до якої потрібно додати контакт. Залиште порожнім, щоб додати до групи верхнього рівня.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Address book link:
uk: Посилання адресної книги:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: Please specify an away message, or choose a predefined one.
uk: Вкажіть повідомлення про відсутність або виберіть одне із запропонованих.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Information
uk: Інформація

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mRemembered)
en: Check this and enter your password below if you would like your password to be stored in your wallet, so Kopete does not have to ask you for it each time it is needed.
uk: Ввімкніть цей прапорець і введіть ваш пароль нижче, якщо ви хочете, щоб пароль зберігався у вашій торбинці; таким чином Kopete не мусить запитувати його у вас кожний раз, коли в ньому буде виникати потреба.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mRemembered)
en: Remember password
uk: Запам'ятати пароль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyPassword) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Password:
uk: Пароль:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, mPassword)
en: Enter your password here.
uk: Введіть тут свій пароль.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, mPassword)
en: Enter your password here. If you would rather not save your password, uncheck the Remember password checkbox above; you will then be prompted for your password whenever it is needed.
uk: Введіть тут свій пароль. Якщо ви не бажаєте, щоб ваш пароль було збережено, вимкніть прапорець зверху біля «Запам'ятати пароль»; ви змушені будете вводити пароль кожний раз, коли в ньому буде виникати потреба.

en: Start &Chat...
uk: Почати &балачку…

en: &Send Single Message...
uk: &Відіслати повідомлення…

en: User &Info
uk: &Про користувача

en: Send &File...
uk: Відіслати &файл…

en: View &History...
uk: Переглянути &історію…

en: &Create Group...
uk: &Створити групу…

en: Cha&nge Meta Contact...
uk: &Змінити метаконтакт…

en: &Delete Contact
uk: Ви&лучити контакт

en: Change A&lias...
uk: Змінити за&мінник…

en: &Block Contact
uk: &Заблокувати контакт

en: Un&block Contact
uk: &Розблокувати контакт

en: Contacts
uk: Контакти

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup1)
en: Use Subfolder for Each Contact
uk: Використовувати підтеку для кожного контакту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, yesButton)
en: Always
uk: Завжди

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, noButton)
en: Never
uk: Ніколи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlySelectedButton)
en: Only the selected contacts
uk: Лише вибрані контакти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlyNotSelectedButton)
en: Not the selected contacts
uk: Не вибрані записи контактів

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, AliasDialog)
en: Add New Alias
uk: Додати новий замінник

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Command:
uk: Команда:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, command)
en: This is the command that you want to run when you execute this alias.
uk: Це команда, яку буде запущено при виконанні цього замінника.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, command)
en: <qt>This is the command that you want to run when you execute this alias.
    
    You can use the variables <b>%1, %2 ... %9</b> in your command, and they will be replaced with the arguments of the alias. The variable <b>%s</b> will be replaced with all arguments. <b>%n</b> expands to your nickname.
    
    Do not include the '/' in the command (if you do it will be stripped off anyway).</qt>
uk: <qt>Це команда, яку буде запущено при виконанні цього замінника.
    
    В команді можна використовувати змінні <b>%1, %2 … %9</b>, які буде замінено на аргументи замінника. Змінну <b>%s</b> буде замінено всіма аргументами. <b>%n</b> розширюється до вашого псевдоніма.
    
    Не включайте «/» в команду (навіть, якщо включите, цей символ однаково буде опущено).</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, aliasLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Alias:
uk: Замінник:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, alias)
en: This is the alias you are adding (what you will type after the command identifier, '/').
uk: Це замінник, який ви додаєте (те, що ви введете після позначки команди, «/»).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, alias)
en: This is the alias you are adding (what you will type after the command identifier, '/'). Do not include the '/' (it will be stripped off if you do anyway).
uk: Це замінник, який ви додаєте (те, що ви введете після позначки команди, «/»). Не включайте «/».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_saveButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Save
uk: &Зберегти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnCancel) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_cancelButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, kPushButton3)
en: &Cancel
uk: &Скасувати

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListView, protocolList) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListView, protocolList)
en: If you want this alias to only be active for certain protocols, select those protocols here.
uk: Якщо ви хочете, щоб цей замінник було задіяно лише для деяких протоколів, виберіть ці протоколи тут.

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList) i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, protocolList)
en: Protocols
uk: Протоколи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: For protocols:
uk: Для протоколів:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (K3ListView, aliasList)
en: This is the list of custom aliases and the commands that you have already added
uk: Це список нетипових замінників і команд, які ви вже додали

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList)
en: Alias
uk: Замінники

note: i18n: ectx: property (text), widget (K3ListView, aliasList)
en: Command
uk: Команда

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Add New Alias...
uk: &Додати новий замінник…

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, deleteButton)
en: &Delete Selected
uk: &Вилучити вибране

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, editButton)
en: Edit Alias...
uk: Змінити замінник…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnAdd) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_add)
en: &Add
uk: Дод&ати

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. An alias name cannot contain the characters "_" or "=".</qt>
uk: <qt>Не вдалося додати псевдонім <b>%1</b>. Псевдонім не може містити символи «_» або «=».</qt>

en: Invalid Alias Name
uk: Неправильне ім'я псевдоніму

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. This command is already being handled either by another alias or Kopete itself.</qt>
uk: <qt>Не вдалося додати замінник <b>%1</b>. Цю команду вже пов'язано з іншим замінником або безпосередньо з Kopete.</qt>

en: Could Not Add Alias
uk: Не вдалось додати замінник

en: <qt>Could not add alias <b>%1</b>. This command is already being handled by either another alias or Kopete itself.</qt>
uk: <qt>Не вдалося додати замінник <b>%1</b>. Цю команду вже пов'язано з іншим замінником або безпосередньо з Kopete.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDelete)
en: Delete
uk: Вилучити

en: Are you sure you want to delete the selected aliases?
uk: Ви впевнені, що хочете вилучити позначені замінники?

en: Delete Aliases
uk: Вилучити замінники

en: Text
uk: Текст

en: Replacement
uk: Заміна

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Sentence Options
uk: Параметри речень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, DotEndSentence)
en: Add a dot at the end of each sent line
uk: Додавати крапку наприкінці кожного рядка, що відсилається

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CapitalizeBeginningSentence)
en: Start each sent line with a capital letter
uk: Починати кожний рядок, що відсилається, з великої літери

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Replacements List
uk: Список замін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeHost) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_btnRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRemove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_remove) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mC
en: &Remove
uk: В&илучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Text:
uk: &Текст:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Re&placement:
uk: За&міна:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_options)
en: Replacement Options
uk: Параметри замін

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoReplaceIncoming)
en: Auto replace on incoming messages
uk: Автозаміна на вхідних повідомленнях

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoReplaceOutgoing)
en: Auto replace on outgoing messages
uk: Автозаміна на вихідних повідомленнях

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Contact Notes
uk: Примітки до контакту

en: Notes about %1:
uk: Примітки про %1:

en: &Notes
uk: &Примітки

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: &Інструменти

note: i18n: ectx: ToolBar (cryptographyToolBar)
en: Cryptography Toolbar
uk: Панель шифрування

en: Cryptography
uk: Криптографія

[ctx: @action toggle action]
en: Encrypt Messages
uk: Шифрувати повідомлення

[ctx: @action toggle action]
en: Sign Messages
uk: Підписувати повідомлення

[ctx: @action toggle action]
en: Export Contacts' Keys to Address Book
uk: Експортувати ключі контактів до адресної книги

[ctx: @info]
en: You have not selected a private key for yourself, so signing is not possible. Please select a private key in the Cryptography preferences dialog.
uk: Ви не вибрали для себе закритий ключ, отже підписування буде неможливим. Будь ласка, виберіть закритий ключ у вікні криптографічних параметрів.

en: No Private Key
uk: Немає закритого ключа

[ctx: @info]
en: This protocol may not work with messages that are encrypted. This is because encrypted messages are very long, and the server or peer may reject them due to their length. To avoid being signed off or your account being warned or temporarily suspended, turn off encryption.
uk: Цей протокол може не спрацювати з зашифрованими повідомленнями. Це спричинено тим, з зашифровані повідомлення дуже великі, і сервер або вузол можуть відмовитися приймати їх через перевищення дозволеного розміру. Щоб уникнути примусового виходу з запису, попередження вашому запису або тимчасової призупинки його дії, вимкніть шифрування.

en: Cryptography Unsupported Protocol
uk: Непідтримуваний протокол шифрування

[ctx: @info]
en: You need to select a public key for %2 to send encrypted messages to that contact. | You need to select a public key for the following meta-contacts to send encrypted messages to them:
    %2
uk[0]: Щоб надсилати зашифровані повідомлення до наступних метаконтактів, вам потрібно вибрати відкритий ключ для них:
    %2
uk[1]: Щоб надсилати зашифровані повідомлення до наступних метаконтактів, вам потрібно вибрати відкритий ключ для них:
    %2
uk[2]: Щоб надсилати зашифровані повідомлення до наступних метаконтактів, вам потрібно вибрати відкритий ключ для них:
    %2
uk[3]: Щоб надсилати зашифровані повідомлення до цього контакту, вам потрібно вибрати відкритий ключ для нього:
    %2

en: Missing public key | Missing public keys
uk[0]: Не вистачає відкритих ключів
uk[1]: Не вистачає відкритих ключів
uk[2]: Не вистачає відкритих ключів
uk[3]: Не вистачає відкритого ключа

[ctx: @action]
en: &Select Public Key...
uk: &Вибрати відкритий ключ…

[ctx: @action]
en: &Export Public Keys To Address Book...
uk: &Експортувати відкриті ключі до адресної книги…

[ctx: @info]
en: This protocol %1 may not work with messages that are encrypted. This is because encrypted messages are very long, and the server or peer may reject them due to their length. To avoid being signed off or your account being warned or temporarily suspended, turn off encryption.
uk: Цей протокол, %1,  може не спрацювати з зашифрованими повідомленнями. Це спричинено тим, з зашифровані повідомлення дуже великі, і сервер або вузол можуть відмовитися приймати їх через перевищення дозволеного розміру. Щоб уникнути примусового виходу з запису, попередження вашому запису або тимчасової призупинки його дії, вимкніть шифрування.

en: Cryptography Unsupported Protocol %1
uk: Протокол без підтримки шифрування, %1

[ctx: @info]
en: Cryptography plugin has found an encryption key for %1 (%2) in your KDE address book. Do you want to use key %3 as this contact's public key?
uk: Додатком шифрування було виявлено ключ шифрування для %1 (%2) у вашій адресній книзі KDE. Використовувати %3 як відкритий ключ контакту?

en: Public Key Found
uk: Знайдено відкритий ключ

en: Public Keys Found
uk: Знайдено відкриті ключі

[ctx: @info]
en: Cryptography plugin has found multiple encryption keys for %1 (%2) in your KDE address book. To use one of these keys, select it and choose OK.
uk: Додатком шифрування було виявлено декілька ключів шифрування для %1 (%2) у вашій адресній книзі KDE. Щоб використовувати один з цих ключів, виберіть його і натисніть «Гаразд».

en: Private Key:
uk: Закритий ключ:

[ctx: @label:chooser]
en: Select the key you want to use to sign and encrypt messages
uk: Виберіть ключ для підписування і шифрування повідомлень

en: Select the key you want to use to sign and encrypt messages
uk: Виберіть ключ для підписування і шифрування повідомлень

[ctx: @info:tooltip]
en: The private key used for decryption and signing
uk: Закритий ключ, який використовується для розшифровування і підписування

[ctx: @info:whatsthis]
en: View and change the private key used for signing and encrypting messages using the Cryptography plugin
uk: Перегляд і зміна закритого ключа для підписування і шифрування повідомлень за допомогою додатка шифрування

[ctx: @info]
en: <para>Before you can sign messages or receive encrypted ones, you must select a private key for yourself.</para><para>Before you can send encrypted messages to someone, you must select their public key by right-clicking on their name in your contact list and choosing "Select Public Key".</para>
uk: <para>Перш ніж ви зможете підписувати повідомлення або отримувати зашифровані повідомлення, ви мусите вибрати для себе закритий ключ.</para><para>Перед відсиланням до когось зашифрованого повідомлення, ви мусите вибрати їхній відкритий ключ, натиснувши правою кнопкою мишки на на їхнє ім’я в списку контактів і вибравши «Вибрати відкритий ключ».</para>

en: Sign messages in clearsign mode
uk: Підписувати повідомлення у режимі clearsign

en: Select Contact's Public Key
uk: Вибрати відкритий ключ контакту

[ctx: @label:chooser]
en: Select the key you want to use encrypt messages to the recipient
uk: Виберіть ключ для шифрування повідомлення до отримувача

en: Select public key
uk: Виберіть відкритий ключ

[ctx: @label:chooser]
en: Select public key for %1
uk: Виберіть відкритий ключ для %1

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cryptography Plugin)
en: User's private key fingerprint.
uk: Відбиток закритого ключа користувача.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Cryptography Plugin)
en: Sign messages in clearsign mode.
uk: Підписувати повідомлення у режимі clearsign.

en: Export Public Keys
uk: Експортувати відкриті ключі

[ctx: @action:button]
en: Export
uk: Експортувати

[ctx: @info:tooltip]
en: Export checked keys to address book
uk: Експортувати позначені ключі до адресної книги

[ctx: @item:inlistbox]
en: &lt;No metacontacts with keys to export&gt;
uk: &lt;Немає метаконтактів з ключами для експорту&gt;

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Cryptography plugin will export keys for the chosen metacontacts. If no address book entry has been linked to each metacontact, one will be created.
uk: Криптографічний додаток експортує ключі для вибраних метаконтактів. Якщо жоден з записів адресної книги не було пов’язано з відповідним метаконтактом, такий запис буде створено.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KListWidget, keyList)
en: Select Keys to Export
uk: Виберіть ключі для експорту

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KListWidget, keyList)
en: Check the box next to the name and key of each user that you want to export to the address book.
uk: Залиште позначку у полі поряд з ім’ям і ключем кожного користувача, дані якого ви бажаєте експортувати до адресної книги.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KListWidget, keyList)
en: Select Keys to Use
uk: Виберіть ключі для використання

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KListWidget, keyList)
en: Select the key you want to use for to encrypt to the metacontact
uk: Виберіть ключ, який ви бажаєте використовувати для шифрування даних для метаконтакту

en: -New filter-
uk: -Новий фільтр-

en: Rename Filter
uk: Перейменувати фільтр

en: Please enter the new name for the filter:
uk: Введіть, будь ласка, назву для фільтра:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Available Filters
uk: Наявні фільтри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, renameButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_rename)
en: Rename...
uk: Перейменувати…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Criteria
uk: Критерії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: If the message contains:
uk: Якщо повідомлення містить:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_regexp)
en: Regular expression
uk: Формальний вираз

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_edit) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_editregexp)
en: Edit...
uk: Редагувати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_case)
en: Case sensitive
uk: З урахуванням регістру

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Action
uk: Дія

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setImportance)
en: Set the message importance to:
uk: Встановити важливість повідомлення до:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Low
uk: Низької

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Normal
uk: Звичайної

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_importance)
en: Highlight
uk: Підсвічування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setBG)
en: Change the background color to:
uk: Змінити колір тла до:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_setFG)
en: Change the foreground color to:
uk: Змінити колір переднього плану до:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_raise)
en: Raise window
uk: Підняти вікно

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_notifications)
en: Configure Notifications...
uk: Налаштувати сповіщення…

en: Keep
uk: Залишити

en: Would you like to remove the old history files?
uk: Хочете вилучити старі файли історії?

en: History Converter
uk: Перетворювач історії

en: History converter
uk: Перетворювач історії

en: Parsing the old history in %1
uk: Розбір старої історії в %1

en: Parsing the old history in %1:
    %2
uk: Розбір старої історії в %1:
    %2

note: i18n: ectx: label, entry (Auto_chatwindow), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (Auto_chatwindow), group (History2 Plugin)
en: Show previous messages in new chats.
uk: Показувати попередні повідомлення у нових балачках.

note: i18n: ectx: label, entry (Number_Auto_chatwindow), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (Number_Auto_chatwindow), group (History2 Plugin)
en: Number of messages to show.
uk: Кількість повідомлень показувати

note: i18n: ectx: label, entry (Number_ChatWindow), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (Number_ChatWindow), group (History2 Plugin)
en: Number of messages per page
uk: Кількості повідомлень на сторінку

note: i18n: ectx: label, entry (History_color), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (History_color), group (History2 Plugin)
en: Color of messages
uk: Колір повідомлень

note: i18n: ectx: label, entry (BrowserStyle), group (History Plugin) i18n: ectx: label, entry (BrowserStyle), group (History2 Plugin)
en: Style to use in history-browser.
uk: Стиль переглядача журналу.

en: History for %1
uk: Журнал для %1

en: All
uk: Всі

en: Loading...
uk: Завантаження…

en: Searching...
uk: Пошук…

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, searchButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_search) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, searchButton)
en: &Search
uk: &Пошук

en: History for All Contacts
uk: Журнал для всіх контактів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, statusLabel)
en: Ready
uk: Готово

en: Latest History
uk: Нещодавня історія

en: View &History
uk: Переглянути &історію

en: Quote Last Message
uk: Процитувати останнє повідомлення

en: Import History
uk: Імпортувати журнал

en: Import Listed Logs
uk: Імпортувати журнали зі списку

en: Get History From &Pidgin...
uk: Імпортувати журнал &з Pidgin…

en: Select log directory by hand
uk: Вказати каталог журналу вручну

en: Parsed History
uk: Оброблений журнал

en: Saving logs to disk ...
uk: Збереження журналів на диск…

en: Abort Saving
uk: Перервати збереження

en: Saving
uk: Збереження

en: Are You Sure?
uk: Ви впевнені?

en: You already imported logs from pidgin. If you do it twice, each message is imported twice.
    Are you sure you want to continue?
uk: Ви вже імпортували журнали з pidgin. Якщо ви зробите це вдруге, всі повідомлення буде дубльовано!
    Ви справді бажаєте виконати імпортування?

en: Select Log Directory
uk: Виберіть каталог журналу

en: Parsing history from pidgin ...
uk: Обробка журналу з pidgin …

en: Abort parsing
uk: Припинити обробку

en: Parsing history
uk: Обробка журналу

en: WARNING: There is no equivalent for protocol %1 in kopete.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: у Kopete немає еквівалента протоколу %1.

en: WARNING: Cannot find matching account for %1 (%2).
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Не вдалося знайти відповідного облікового запису для %1 (%2).

en: WARNING: Cannot find %1 (%2) in your contact list. Found logs will not be imported.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Не вдалося знайти %1 (%2) у вашому списку контактів. Знайдені журнали не буде імпортовано.

en: WARNING: Cannot open file %1. Skipping.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Не вдалося відкрити файл %1. Його пропущено.

en: WARNING: Cannot parse date "%1". You may want to edit the file containing this date manually. (Example recognized date strings: "%2".)
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: не вдалося обробити дату «%1». Ймовірно, вам слід змінити файл, що містить цю дату, вручну. (Приклад рядків дат: «%2»)

en: INFORMATION: Guessed %1 to be one of your nicks.
uk: ІНФОРМАЦІЯ: програма припускає, що %1 є одним з ваших псевдоінімів.

en: INFORMATION: Guessed %1 to be one of your buddys nicks.
uk: ІНФОРМАЦІЯ: програма припускає, що %1 є одним з псевдонімів вашого приятеля.

en: Cannot map Nickname to Account
uk: Не вдалося пов’язати псевдонім з обліковим записом

en: Did you ever use "%1" as nickname in your history?
uk: Чи використовували ви «%1» як псевдонім у вашому журналі?

en: WARNING: XML parser error in %1 at line %2, character %3: %4
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: помилка під час обробки XML у %1, рядок %2, символ %3: %4

en: History
uk: Журнал

en: Old history files from Kopete 0.6.x or older has been detected.
    Do you want to import and convert them to the new history format?
uk: Знайдено старі файли історії з Kopete 0.6.x або молодшої версії.
    Хочете імпортувати і перетворити їх до нового формату файлів історії?

en: History Plugin
uk: Додаток історії

en: Import && Convert
uk: Імпортувати і перетворити

en: Do Not Import
uk: Не імпортувати

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Chat History
uk: Журнал балачок

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblNoLinesPerPage)
en: The number of messages that are shown when browsing history in the chat window
uk: Кількість повідомлень в історії вікна балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblNoLinesPerPage)
en: Number of messages per page:
uk: Кількості повідомлень на сторінку:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, colorLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KColorButton, History_color)
en: Color of history messages in the chat window
uk: Колір всіх повідомлень журналу у вікні балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, colorLabel)
en: Color of messages:
uk: Колір повідомлень:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, numberLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, Number_Auto_chatwindow)
en: This is the number of messages that will be added automatically in the chat window when opening a new chat.
uk: Це кількість повідомлень, які буде автоматично додано у вікні, коли відкриється нова балачка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, numberLabel)
en: Number of messages to show:
uk: Кількість повідомлень для показу:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, Number_ChatWindow)
en: The number of message that are shown when borwsing history in the chat window
uk: Кількість повідомлень в історії вікна балачки

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkShowPrevious)
en: When a new chat is opened, automatically add the last few messages between you and that contact.
uk: Коли відкривається нова балачка, автоматично додавати декілька останніх повідомлень з балачки, яку ви мали востаннє з цим контактом.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkShowPrevious)
en: Show chat history in new chats
uk: Показувати історію в нових балачках

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Contact:
uk: Контакт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importHistory) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, importHistory2)
en: Import History...
uk: Імпортувати журнал…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Message filter:
uk: Фільтр повідомлень:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: All Messages
uk: Всі повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: Only Incoming
uk: Тільки вхідні

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, messageFilterBox)
en: Only Outgoing
uk: Тільки вихідні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dateTreeWidget)
en: Date
uk: Дата

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, dateTreeWidget)
en: Contact
uk: Контакт

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Search:
uk: Пошук:

en: Get History From &Kopete...
uk: Імпортувати жур&нал з Kopete…

en: Parsing history from kopete ...
uk: Обробка журналу з kopete…

en: History2
uk: Журнал2

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, import2)
en: Import history from other kopete history plugin, pidgin,..
uk: Імпортувати журнал з іншого додатка журналу kopete, pidgin тощо

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, import2)
en: Import history
uk: Імпортувати журнал

note: i18n: ectx: label, entry (HorizontalDPI), group (Latex Plugin)
en: Horizontal Rendering Resolution (DPI).
uk: Горизонтальна роздільна здатність (точок на дюйм).

note: i18n: ectx: label, entry (VerticalDPI), group (Latex Plugin)
en: Vertical Rendering Resolution (DPI).
uk: Вертикальна роздільна здатність (точок на дюйм).

note: i18n: ectx: label, entry (LatexIncludeFile), group (Latex Plugin)
en: Latex Include File.
uk: Включений файл LaTeX.

en: Preview Latex Images
uk: Перегляд зображень Latex

en: The message you are typing does not contain any LaTeX.  A LaTeX formula must be enclosed within two pairs of dollar signs: $$formula$$
uk: Повідомлення, яке ви набираєте не містить жодних елементів LaTeX. Формулу LaTeX слід розміщувати між парами знаків долара: $$формула$$

en: No LaTeX Formula
uk: Не є формулою Latex

en: <b>Preview of the LaTeX message :</b> <br />%1
uk: <b>Перегляд повідомлення LaTeX:</b> <br />%1

en: Cannot find the Magick 'convert' program.
    convert is required to render the LaTeX formulae.
    Please get the software from www.imagemagick.org or from your distribution's package manager.
uk: Неможливо знайти програму «convert» Magick.
    Ця програма потрібна для показу формул Latex.
    Будь ласка, відвідайте www.imagemagick.org або сайт вашого дистрибутива і завантажте потрібний пакунок.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The KopeteTeX plugin allows Kopete to render LaTeX formulas in the chat window. The sender must enclose the formula between two pairs of $ signs. ie: $$formula$$
    This plugin requires that the ImageMagick convert program be installed in order to work.
uk: Додаток KopeTeX надає змогу Kopete відображати формули Latex у вікні балачки. Відправник має розмістити формулу між двома знаками $, тобто: $$формула$$
    Щоб цей додаток працював, слід встановити програму convert з пакунка ImageMagick.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Options
uk: Параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: LaTeX include file:
uk: Включений файл LaTeX:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Rendering resolution (DPI):
uk: Роздільна здатність відображення (DPI):

en: Unknown artist
uk: Невідомий виконавець

en: Unknown album
uk: Невідомий альбом

en: Unknown track
uk: Невідома доріжка

note: i18n: ectx: label, entry (Header), group (Now Listening Plugin)
en: Header of the message advertised.
uk: Заголовок повідомлення-реклами.

en: Now listening to:
uk: Зараз слухає:

note: i18n: ectx: label, entry (PerTrack), group (Now Listening Plugin)
en: Core of the message advertised.
uk: Основа повідомлення-реклами.

en: %track( by %artist)( on %album)
uk: Композиція — %track (виконавець — %artist)(альбом — %album)

note: i18n: ectx: label, entry (Conjunction), group (Now Listening Plugin)
en: Conjunction when multiple track are playing.
uk: Сполучення у разі відтворення декількох композицій.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Conjunction)
en: , and
uk: , i

note: i18n: ectx: label, entry (ExplicitAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show explicitly the current music listened via a menu or /media command.
uk: Показувати у явному вигляді назву поточної композиції, яка прослуховується за допомогою меню або команди /media.

note: i18n: ectx: label, entry (ChatAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened in chat window.
uk: Показувати поточну музику у  вікні балачки.

note: i18n: ectx: label, entry (StatusAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened in place of your status message.
uk: Показувати музику, яку ви слухаєте замість повідомлення стану.

note: i18n: ectx: label, entry (AppendStatusAdvertising), group (Now Listening Plugin)
en: Show the current music listened appended to your status message.
uk: Показувати музику, яку ви слухаєте в повідомленні стану.

note: i18n: ectx: label, entry (UseSpecifiedMediaPlayer), group (Now Listening Plugin)
en: Use the specified media player.
uk: Використовувати вказаний програвач мультимедіа.

note: i18n: ectx: label, entry (SelectedMediaPlayer), group (Now Listening Plugin)
en: Selected Media Player for source of listening advertising.
uk: Вибраний програвач, за яким встановлюватиметься повідомлення про музику.

en: Send Media Info
uk: Відіслати інформацію про медіа

en: None of the supported media players (Amarok, KsCD, JuK, Kaffeine, Quod Libet, or Qmmp) are playing anything.
uk: Жоден з програвачів, які підтримуються (Amarok, KsCD, JuK, Kaffeine, Quod Libet або Qmmp), нічого зараз не відтворює.

en: Nothing to Send
uk: Нема що відсилати

en: USAGE: /media - Displays information on current song
uk: ВИКОРИСТАННЯ: /media - Показує інформацію про поточну пісню

[ctx: Message from Kopete user to another user; used when sending media information even though there are no songs playing or no media players running]
en: Now Listening for Kopete - it would tell you what I am listening to, if I was listening to something on a supported media player.
uk: Зараз слухаю для Kopete - повідомить вас про те, що я в даний момент слухаю, якщо я слухаю на програвачі мультимедіа, який підтримується.

en: Unknown player
uk: Невідомий програвач

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, NowListeningPrefsUI)
en: Now Listening
uk: Зараз слухаю

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, advertiseNewMediaToBuddiesLabel)
en: <b>Share Your Musical Taste</b>
uk: <b>Поділіться вашим музичним смаком</b>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Messa&ge
uk: Повідом&лення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, useThisMessageLabel)
en: Use this message when advertising:
uk: Використовувати це повідомлення для реклами:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, helperLabel)
en: %track, %artist, %album, %player will be substituted if known.
    Expressions in brackets depend on a substitution being made.
uk: %track, %artist, %album, %player будуть замінені, якщо відомі.
    Вирази в дужках залежать від зроблених замін.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_headerLabel)
en: Start with:
uk: Почати з:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_Header)
en: Now Listening To:
uk: Зараз слухає:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_perTrackLabel)
en: For each track:
uk: Для кожної доріжки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLineEdit, kcfg_PerTrack)
en: %track (by %artist)(on %album)
uk: Доріжка - %track (виконавець - %artist)(альбом - %album)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_conjunctionLabel)
en: Conjunction (if >1 track):
uk: Сполучення (якщо >1 доріжки):

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&dvertising Mode
uk: &Рекламний режим

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ExplicitAdvertising)
en: Explicit &via "Tools->Send Media Info",
    or by typing "/media" in the chat
    window edit area.
uk: Виберіть &через «Інструменти->Відіслати інформацію про медіа»,
    або введіть «/media» в поле
    редагування у вікні балачки.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_ChatAdvertising)
en: &Show in chat window (automatic)
uk: &Показувати у вікні балачки (автоматично)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_StatusAdvertising)
en: Show &the music you are listening to 
    in place of your status message.
uk: Показувати &музику, яку ви слухаєте
    в повідомленні стану.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_AppendStatusAdvertising)
en: Appe&nd to your status message
uk: До&дати до вашого повідомлення стану

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Media Pla&yer
uk: Програвач м&ультимедіа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSpecifiedMediaPlayer)
en: Use &specified media player
uk: Використовувати вказа&ний програвач мультимедіа

en: Waiting for %1...
uk: Очікування на %1…

en: Checking if answers match...
uk: Перевірка відповідей…

en: Incoming authentication request from %1
uk: Вхідний запит щодо розпізнавання від %1

en: Close
uk: Закрити

[ctx: @title]
en: Select authentication method
uk: Вибір способу автентифікації

en: Question and Answer
uk: Питання і відповідь

en: Shared Secret
uk: Спільний секрет

en: Manual fingerprint verification
uk: Перевірка відбитка вручну

[ctx: @title]
en: Question and Answer
uk: Питання і відповідь

[ctx: @info]
en: Enter a question that only %1 is able to answer:
uk: Введіть питання, на яке здатен(-на) відповісти лише %1:

[ctx: @info]
en: Enter the answer to your question:
uk: Введіть відповідь на ваше питання:

[ctx: @info]
en: Authentication with %1
uk: Автентифікація %1

[ctx: @info]
en: %1 would like to verify your authentication. Please answer the following question in the field below:
uk: %1 бажає перевірити вашу особистість. Будь ласка, дайте відповідь на питання, показане нижче, у полі під цим питанням:

[ctx: @title]
en: Shared Secret
uk: Спільний секрет

[ctx: @info]
en: Enter a secret passphrase known only to you and %1:
uk: Будь ласка, введіть таємний пароль, відомий лише вам і %1:

[ctx: @title]
en: Authentication with %1
uk: Автентифікація за допомогою %1

[ctx: @info]
en: Enter the secret passphrase known only to you and %1:
uk: Будь ласка, введіть таємний пароль, відомий лише вам і %1:

[ctx: @title]
en: Manual Verification
uk: Перевірка вручну

[ctx: @info]
en: Contact %1 via another secure channel and verify that the following fingerprint is correct:
uk: Будь ласка, зв’яжіться з %1 іншим безпечним способом і перевірте коректність цього відбитка:

[ctx: @item:inlistbox ...verified that]
en: I have not
uk: Я не

[ctx: @item:inlistbox ...verified that]
en: I have
uk: Я

[ctx: @info:label I have...]
en: verified that this is in fact the correct fingerprint for %1
uk: підтверджую, що це коректний відбиток для %1.

en: Authentication successful
uk: Успішна автентифікація

en: The authentication with %1 was completed successfully. The conversation is now secure.
uk: Розпізнавання %1 було виконано успішно. Тепер спілкування є безпечним!

en: <b>%1</b> has successfully authenticated you. You may want to authenticate this contact as well by asking your own question.
uk: <b>%1</b> успішно розпізнав вас. Ви також можете провести розпізнавання цього контакту за допомогою власного питання.

en: Authentication failed
uk: Автентифікація зазнала невдачі

en: The authentication with %1 failed. To make sure you are not talking to an imposter, try again using the manual fingerprint verification method. Note that the conversation is now insecure.
uk: Спроба розпізнавання %1 зазнала невдачі. Щоб переконатися, що ви не спілкуєтеся зі сторонньою особою, спробуйте повторити розпізнавання за допомогою способу перевірки відбитків вручну. Поточне спілкування не є безпечним.

en: Authentication aborted
uk: Розпізнавання перервано

en: %1 has aborted the authentication process. To make sure you are not talking to an imposter, try again using the manual fingerprint verification method.
uk: Спробу розпізнавання було перервано %1. Щоб переконатися, що ви не спілкуєтеся зі сторонньою особою, спробуйте повторити розпізнавання за допомогою способу перевірки відбитків вручну.

en: Ask %1 a question, the answer to which is known only to you and them. If the answer does not match, you may be talking to an imposter.
uk: Задайте питання, відповідь на яке відома лише вам та %1. Якщо відповіді не збігатимуться, ймовірно ви спілкуєтеся не з тим, з ким бажаєте.

en: Pick a secret known only to you and %1. If the secret does not match, you may be talking to an imposter. Do not send the secret through the chat window, or this authentication method could be compromised with ease.
uk: Оберіть секрет, відомий лише вам і %1. Якщо секретні слова не збігатимуться, ймовірно, ви спілкуєтеся не з тим, з ким бажали. Не надсилайте секретне слово за допомогою вікна балачки, інакше цей спосіб розпізнавання стане занадто легким для компрометації.

en: Verify %1's fingerprint manually. For example via a phone call or signed (and verified) email.
uk: Перевірте відбиток %1 вручну. Наприклад, за допомогою дзвінка телефоном або підписаного (і перевіреного) повідомлення електронної пошти.

[ctx: @title]
en: Authenticating contact...
uk: Розпізнавання контакту…

note: i18n: ectx: label, entry (rbAlways), group (Policy)
en: Always encrypt outgoing messages
uk: Завжди шифрувати вихідні повідомлення

note: i18n: ectx: label, entry (rbOpportunistic), group (Policy)
en: Automatically encrypt messages if the other side supports OTR
uk: Автоматично шифрувати повідомлення, якщо протилежна сторона підтримує OTR

note: i18n: ectx: label, entry (rbManual), group (Policy) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbManual)
en: Encrypt messages if the other side requests an OTR connection
uk: Шифрувати повідомлення, якщо протилежна сторона вимагаю OTR-з’єднання

note: i18n: ectx: label, entry (rbNever), group (Policy)
en: Never encrypt outgoing messages
uk: Ніколи не шифрувати вихідні повідомлення

note: i18n: ectx: Menu (otr_menu)
en: OTR Settings
uk: Параметри OTR

en: OTR Encryption
uk: OTR-шифрування

en: Start OTR Session
uk: Почати сеанс OTR

en: End OTR Session
uk: Завершити сеанс OTR

en: Authenticate Contact
uk: Уповноважити контакт

en: Refresh OTR Session
uk: Освіжити сеанс OTR

en: <b>Received a new fingerprint from <a>%1</a>. You should authenticate this contact.</b>
uk: <b>Отримано новий відбиток від <a>%1</a>. Вам слід автентифікувати цей контакт.</b>

en: <b>Private OTR session started.</b>
uk: <b>Розпочато приватний сеанс OTR.</b>

en: <b>Unverified OTR session started.</b>
uk: <b>Розпочато неперевірений сеанс OTR.</b>

en: <b>OTR Session ended. Note that the conversation is now insecure.</b>
uk: <b>Завершено сеанс OTR. Зауважте, що розмова вже не є безпечною!</b>

en: <b>OTR connection refreshed successfully.</b>
uk: <b>Успішно освіжено з’єднання OTR.</b>

en: Error occurred encrypting message.
uk: Під час спроби зашифрувати повідомлення сталася помилка.

en: You sent encrypted data to %1, who wasn't expecting it.
uk: Вами надіслано зашифровані дані %1. Адресат не очікував надсилання зашифрованих даних.

en: You transmitted an unreadable encrypted message.
uk: Ви надіслали непридатне до читання зашифроване повідомлення.

en: You transmitted a malformed data message.
uk: Ви надіслали повідомлення з помилковим форматуванням даних.

en: [resent]
uk: [надіслано ще раз]

en: Authentication with <b>%1</b> successful. The conversation is now secure.
uk: Розпізнавання <b>%1</b> було успішним. Тепер спілкування є безпечним.

en: Authentication with <b>%1</b> failed. The conversation is now insecure.
uk: Спроба розпізнавання <b>%1</b> зазнала невдачі. Тепер розмова не є безпечною!

en: You attempted to send an unencrypted message to %1.
uk: Ви намагалися надіслати %1 незашифроване повідомлення.

en: An error occurred when encrypting your message. The message was not sent.
uk: Під час спроби зашифрувати повідомлення сталася помилка. Повідомлення не було надіслано.

en: %1 has already closed his/her private connection to you. Your message was not sent. Either end your private conversation, or restart it.
uk: %1 вже розірвано приватне з’єднання з вашим комп’ютером. Ваше повідомлення не надіслано. Вам слід або перервати приватне спілкування або повторно створити відповідне з’єднання.

en: OTR error
uk: Помилка OTR

en: We are receiving our own OTR messages. You are either trying to talk to yourself, or someone is reflecting your messages back at you.
uk: Ми отримуємо власні повідомлення OTR. Ви або намагаєтеся спілкуватися самі з собою, або ваш співрозмовник пересилає вам ваші ж повідомлення.

en: <b>The last message to %1 was resent.</b>
uk: <b>Останнє повідомлення до %1 було надіслано повторно.</b>

en: <b>The encrypted message received from %1 is unreadable, as you are not currently communicating privately.</b>
uk: <b>Зашифроване повідомлення від %1 є непридатним до читання, оскільки зараз ви спілкуєтеся поза приватним з’єднанням.</b>

en: We received an unreadable encrypted message from %1.
uk: Нами отримано непридатне до читання шифроване повідомлення від %1.

en: We received a malformed data message from %1.
uk: Нами отримано повідомлення з помилковим форматуванням даних від %1.

en: <b>The following message received from %1 was <i>not</i> encrypted: [</b>%2<b>]</b>
uk: <b>Наступне повідомлення, отримане від %1, <i>не</i> було зашифровано: [</b>%2<b>]</b>

en: %1 has sent an encrypted message intended for a different session. If you are logged in multiple times, another session may have received the message.
uk: %1 було надіслано зашифроване повідомлення, призначене для іншого сеансу. Якщо ви увійшли до системи з декількох програм для доступу, можливо, повідомлення призначено для іншого сеансу спілкування.

en: <b>%1</b> has ended the OTR session. You should do the same.
uk: Сеанс OTR завершено <b>%1</b>. Вам теж слід його завершити.

en: An error occurred while encrypting the message.
uk: Сталась помилка під час спроби зашифрувати повідомлення.

en: Terminating OTR session.
uk: Переривання сеансу OTR.

en: <b>Authentication aborted. Note that the conversation is now insecure.</b>
uk: <b>Автентифікацію припинено. Зауважте, що тепер розмова не є безпечною.</b>

en: <b>Authenticating contact...</b>
uk: <b>Автентифікація контакту…</b>

[ctx: @info]
en: No fingerprint present.
uk: Не надано відбитка.

[ctx: @item:intable Fingerprint was never used]
en: Unused
uk: Не використовується

[ctx: @item:intable Fingerprint is used in a private conversation]
en: Private
uk: Особистий

[ctx: @item:intable Fingerprint is used in an unverified conversation]
en: Unverified
uk: Без перевірки

[ctx: @item:intable Private conversation finished]
en: Finished
uk: Завершено

[ctx: @item:intable Conversation is not private]
en: Not Private
uk: Не приватне

[ctx: @item:intable The fingerprint is trusted]
en: Yes
uk: Так

[ctx: @item:intable The fingerprint is not trusted]
en: No
uk: Ні

[ctx: @item:inmenu]
en: &OTR Policy
uk: Правила &OTR

[ctx: @item:inmenu Use the default encryption mode specified in settings dialog]
en: &Default
uk: &Типовий

[ctx: @item:inmenu Always encrypt messages]
en: Al&ways
uk: Зав&жди

[ctx: @item:inmenu Use the opportunistic encryption mode]
en: &Opportunistic
uk: &Гнучке

[ctx: @item:inmenu Use the manual encryption mode]
en: &Manual
uk: &Вручну

[ctx: @item:inmenu Never encrypt messages]
en: Ne&ver
uk: &Ніколи

[ctx: @info:status]
en: Your policy settings do not allow encrypted sessions to this contact.
uk: Параметри ваших правил забороняють шифровані сеанси для цього контакту.

[ctx: @info:status]
en: Attempting to refresh the OTR session with <b>%1</b>...
uk: Спроба освіжити цей сеанс OTR за допомогою <b>%1</b>…

[ctx: @info:status]
en: Attempting to start a private OTR session with <b>%1</b>...
uk: Спроба розпочати приватний сеанс OTR за допомогою <b>%1</b>…

en: Selected account already has a key. Do you want to create a new one?
uk: Вибраний обліковий запис уже має ключ. Ви бажаєте створити новий ключ?

en: Overwrite key?
uk: Перезаписати ключ?

en: Please contact %1 via another secure way and verify that the following fingerprint is correct:
uk: Будь ласка, зв’яжіться з %1 іншим безпечним способом і перевірте коректність цього відбитка:

en: Are you sure you want to trust this fingerprint?
uk: Ви справді вважаєте цей відбиток гідним довіри?

en: Verify fingerprint
uk: Перевірити відбиток

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, OTRPrefsUI)
en: OTR Plugin Preferences
uk: Налаштування додатка OTR

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Private Keys
uk: Закриті ключі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Account:
uk: Обліковий запис:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btGenFingerprint)
en: &Generate
uk: &Створити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Fingerprint:
uk: Відбиток:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlFingerprint)
en: No Fingerprint
uk: Без відбитка

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gbPolicy)
en: Default OTR Policy
uk: Типові правила OTR

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbAlways)
en: Always encrypt messages
uk: Завжди шифрувати повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbAlways)
en: Al&ways
uk: Зав&жди

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbManual)
en: &Manual
uk: &Вручну

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbOpportunistic)
en: Encrypt messages automatically if the other side supports OTR
uk: Автоматично шифрувати повідомлення, якщо протилежна сторона підтримує OTR

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbOpportunistic)
en: &Opportunistic
uk: &Гнучке

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_rbNever)
en: Never encrypt messages
uk: Ніколи не шифрувати повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_rbNever)
en: Ne&ver
uk: &Ніколи

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, fingerprints)
en: K&nown Fingerprints
uk: В&ідомі відбитки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Contact ID
uk: ІД контакту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Verified
uk: Перевірено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Fingerprint
uk: Відбиток

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tbFingerprints)
en: Protocol
uk: Протокол

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btVerify)
en: &Verify Fingerprint
uk: П&еревірити відбиток

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btForget)
en: F&orget Fingerprint
uk: За&бути про відбиток

en: Please wait
uk: Будь ласка, зачекайте

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrivKeyPopup)
en: Please Wait
uk: Будь ласка, зачекайте

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Please wait while generating the private key
uk: Будь ласка, зачекайте, поки створюється закритий ключ

[ctx: adjective decribing instant message]
en: Inbound
uk: Вхідне

[ctx: adjective decribing instant message]
en: Outbound
uk: Вихідне

[ctx: adjective decribing instant message directions inbound and outbound]
en: Both Directions
uk: Обидва напрямки

en: HTML Message Body
uk: Тіло HTML-повідомлення

en: Plain Text Message Body
uk: Тіло текстового повідомлення

en: Kopete Message XML
uk: XML повідомлення Kopete

[ctx: adjective decribing an instant message]
en: Inbound
uk: Вхідне

[ctx: adjective decribing an instant message]
en: Outbound
uk: Вихідне

en: Path
uk: Шлях

en: Direction
uk: Напрямок

en: Pipe Contents
uk: Пропускати вміст каналом

en: The pipe %1 returned malformed XML to the Pipes plugin.The error is:
    
    %2
    
    Located at line %3 and column %4
uk: Програмний канал %1 повернув спотворений XML у додаток каналів. Текст помилки:
    
    %2
    
    Помилка знаходиться у рядку %3 на позиції %4

en: Select Program or Script to Pipe Messages Through
uk: Виберіть програму або скрипт, через який слід пропускати повідомлення

[ctx: verb]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, addButton)
en: &Add...
uk: &Додати…

[ctx: verb]
note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, removeButton)
en: &Remove
uk: &Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAddExistingMetaContact)
en: Add an existing metacontact:
uk: Додати існуючий метаконтакт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAnotherContact)
en: Specify another contact:
uk: Вказати ще один контакт:

note: i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowAll), group (Privacy Plugin)
en: Allow everyone to send you messages.
uk: Дозволити всім надсилати вам повідомлення.

note: i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowNoneButWhiteList), group (Privacy Plugin)
en: Allow nobody to send you messages, except the contacts on the whitelist.
uk: Дозволити повідомлення лише контактам з «білого» списку.

note: i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowAllButBlackList), group (Privacy Plugin) i18n: ectx: label, entry (Sender_AllowNoneButContactList), group (Privacy Plugin)
en: Allow everyone to send you messages, except the contacts on the blacklist.
uk: Дозволити всі повідомлення, окрім повідомлень контактів з «чорного» списку.

note: i18n: ectx: label, entry (WhiteList), group (Privacy Plugin)
en: Contacts on the whitelist.
uk: Контакти з «білого» списку.

note: i18n: ectx: label, entry (BlackList), group (Privacy Plugin)
en: Contacts on the blacklist.
uk: Контакти з «чорного» списку.

note: i18n: ectx: label, entry (Content_DropIfAny), group (Privacy Plugin)
en: Drop messages that contain at least one of the following words.
uk: Відкидати повідомлення, що містять хоч одне з цих слів.

note: i18n: ectx: label, entry (DropIfAny), group (Privacy Plugin) i18n: ectx: label, entry (DropIfAll), group (Privacy Plugin)
en: Words to look for.
uk: Слова, які слід шукати.

note: i18n: ectx: label, entry (Content_DropIfAll), group (Privacy Plugin)
en: Drop messages that contain all of the following words.
uk: Відкидати всі повідомлення, що містять такі слова.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Filter by Sender
uk: Фільтрувати за відправником

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnlyWhiteList)
en: Allow messages only from contacts on the whitelist
uk: Дозволити повідомлення лише контактам з «білого» списку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Blacklist:
uk: «Чорний» список:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAllowAll)
en: Allow all messages
uk: Дозволити всі повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOnlyContactList)
en: Allow messages only from contacts on my contact list
uk: Дозволити повідомлення від контактів з мого списку контактів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioAllButBlackList)
en: Allow all messages but messages from contacts on the blacklist
uk: Дозволити всі повідомлення, окрім повідомлень контактів з «чорного» списку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Whitelist:
uk: «Білий» список:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Filter by Content (separate multiple words by commas)
uk: Фільтрувати за вмістом (слова слід відокрмлювати комами)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDropAll)
en: Drop messages that contain all of the following words:
uk: Відкидати всі повідомлення, що містять такі слова:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkDropAtLeastOne)
en: Drop messages that contain at least one of the following words:
uk: Відкидати повідомлення, що містять хоч одне з цих слів:

en: Add to WhiteList
uk: Додати до «білого» списку

en: Add to BlackList
uk: Додати до «чорного» списку

en: A message from %1 was dropped, because this contact is not on your whitelist.
uk: Повідомлення від %1 було відкинуто, оскільки цей контакт не у вашому «білому» списку.

en: A message from %1 was dropped, because this contact is on your blacklist.
uk: Повідомлення від %1 було відкинуто, оскільки цей контакт у вашому «чорному» списку.

en: A message from %1 was dropped, because this contact is not on your contact list.
uk: Повідомлення від %1 було відкинуто, оскільки цього контакту немає у вашому списку контактів.

en: A message from %1 was dropped, because it contained a blacklisted word.
uk: Повідомлення від %1 було відкинуто, оскільки у ньому міститься слово з «чорного» списку.

en: A message from %1 was dropped, because it contained blacklisted words.
uk: Повідомлення від %1 було відкинуто, оскільки у ньому містяться слова з «чорного» списку.

en: Add Contact to Whitelist
uk: Додати контакт до «білого» списку

en: Add Contact to Blacklist
uk: Додати контакт до «чорного» списку

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_3) i18n: ectx: Menu (privacyMenu)
en: Privacy
uk: Конфіденційність

en: Statistics for %1
uk: Статистика для %1

en: Key:  <font color="%1">Online</font>  <font color="%2">Away</font>  <font color="%3">Offline</font>
uk: Ключ:  <font color="%1">В мережі</font>  <font color="%2">Відсутній</font>  <font color="%3">Поза мережею</font>

en: <h1>Statistics for %1</h1>
uk: <h1>Статистика для %1</h1>

en: <div class="statgroup"><b><a href="main:generalinfo" title="General summary view">General</a></b><br><span title="Select the day or month for which you want to view statistics"><b>Days: </b><a href="dayofweek:1">Monday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:2">Tuesday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:3">Wednesday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:4">Thursday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:5">Friday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:6">Saturday</a>&nbsp;<a href="dayofweek:7">Sunday</a><br><b>Months: </b><a href="monthofyear:1">January</a>&nbsp;<a href="monthofyear:2">February</a>&nbsp;<a href="monthofyear:3">March</a>&nbsp;<a href="monthofyear:4">April</a>&nbsp;<a href="monthofyear:5">May</a>&nbsp;<a href="monthofyear:6">June</a>&nbsp;<a href="monthofyear:7">July</a>&nbsp;<a href="monthofyear:8">August</a>&nbsp;<a href="monthofyear:9">September</a>&nbsp;<a href="monthofyear:10">October</a>&nbsp;<a href="monthofyear:11">November</a>&nbsp;<a href="monthofyear:12">December</a>&nbsp;</span></div><br>
uk: <div class="statgroup"><b><a href="main:generalinfo" title="General summary view">Загальне</a></b><br><span title="Select the a day or a month to view the stat for"><b>Дні тижня: </b><a href="dayofweek:1">Понеділок</a>&nbsp;<a href="dayofweek:2">Вівторок</a>&nbsp;<a href="dayofweek:3">Середа</a>&nbsp;<a href="dayofweek:4">Четвер</a>&nbsp;<a href="dayofweek:5">П'ятниця</a>&nbsp;<a href="dayofweek:6">Субота</a>&nbsp;<a href="dayofweek:7">Неділя</a><br><b>Місяці: </b><a href="monthofyear:1">Січень</a>&nbsp;<a href="monthofyear:2">Лютий</a>&nbsp;<a href="monthofyear:3">Березень</a>&nbsp;<a href="monthofyear:4">Квітень</a>&nbsp;<a href="monthofyear:5">Травень</a>&nbsp;<a href="monthofyear:6">Червень</a>&nbsp;<a href="monthofyear:7">Липень</a>&nbsp;<a href="monthofyear:8">Серпень</a>&nbsp;<a href="monthofyear:9">Вересень</a>&nbsp;<a href="monthofyear:10">Жовтень</a>&nbsp;<a href="monthofyear:11">Листопад</a>&nbsp;<a href="monthofyear:12">Грудень</a>&nbsp;</span></div><br>

en: <div class="statgroup" title="Contact status history for today"><h2>Today</h2><table width="100%"><tr><td>Status</td><td>From</td><td>To</td></tr>
uk: <div class="statgroup" title="Сьогоднішня історія стану контактів"><h2>Сьогодні</h2><table width="100%"><tr><td>Стан</td><td>З</td><td>До</td></tr>

en: <b title="The total time %1 was visible">Total visible time :</b> %2<br>
uk: <b title="Загальний час видимості %1 в мережі">Загальний час видимості:</b> %2<br>

en: <b title="The total time %1 was online">Total online time :</b> %2<br>
uk: <b title="Загальний час видимості %1 в мережі">Загальний час в мережі:</b> %2<br>

en: <b title="The total time %1 was away">Total busy time :</b> %2<br>
uk: <b title="Загальний час відсутності %1">Всього часу зайнятості:</b> %2<br>

en: <b title="The total time %1 was offline">Total offline time :</b> %2
uk: <b title="Загальний час видимості %1 поза мережею">Загальний час поза мережею:</b> %2

en: General information
uk: Загальна інформація

en: <b>Average message length:</b> %1 character<br> | <b>Average message length:</b> %1 characters<br>
uk[0]: <b>Середня довжина повідомлень:</b> %1 символ<br>
uk[1]: <b>Середня довжина повідомлень:</b> %1 символи<br>
uk[2]: <b>Середня довжина повідомлень:</b> %1 символів<br>
uk[3]: <b>Середня довжина повідомлень:</b> 1 символ<br>

en: <b>Time between two messages:</b> %1 second | <b>Time between two messages:</b> %1 seconds
uk[0]: <b>Час між двома повідомленнями:</b> %1 секунда
uk[1]: <b>Час між двома повідомленнями:</b> %1 секунди
uk[2]: <b>Час між двома повідомленнями:</b> %1 секунд
uk[3]: <b>Час між двома повідомленнями:</b> одна секунда

en: <b title="The last time you talked with %1">Last talk :</b> %2<br>
uk: <b title="Ви востаннє розмовляли з %1">Остання балачка:</b> %2<br>

en: <b title="The last time %1 was online or away">Last time present :</b> %2
uk: <b title="Загальний час %1 в мережі або відсутній">Контакт був востаннє присутній:</b> %2

note: i18n("<b title=\"%1 uses to set his status online at these hours (EXPERIMENTAL)\">Main online events :</b><br>").arg(m_contact->metaContact()->displayName())); QValueList<QTime> mainEvents = m_contact->mainEvents(Kopete::OnlineStatus::Online); for (uint i=0; i<mainEvents.count(); i++) QString("%1<br
en: Current status
uk: Поточний стан

en: Is <b>%1</b> since <b>%2</b>
uk: Є <b>%1</b> з <b>%2</b>

[ctx: TRANSLATOR: please reverse 'left' and 'right' as appropriate for your language]
en: When was this contact visible?<br />All charts are in 24 blocks, one per hour, encompassing one day. %1 is on the left, and %2 is on the right.
uk: Коли контакт є видимим?<br />Всі діаграми складаються з 24 частин, по одній на годину, і відповідають одному дню. %1 — ліворуч, і %2 — праворуч.

en: Between %1 and %2, %3 was visible for %4% of the hour.
uk: Між %1 і %2 %3 було видно %4% години.

en: Online time
uk: Час в мережі

en: Away time
uk: Час відсутності

en: Offline time
uk: Час поза мережею

en: online
uk: в мережі

en: away
uk: відсутній

en: offline
uk: поза мережею

en: Between %1 and %2, %3 was %4% %5.
uk: Між %1 і %2 %3 був %4% %5.

en: <h2>%1</h2><table width="100%"><tr><td>Status</td><td>From</td><td>To</td></tr>
uk: <h2>%1</h2><table width="100%"><tr><td>Стан</td><td>З</td><td>До</td></tr>

en: View &Statistics
uk: Переглянути &статистику

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &Calendar View
uk: К&алендар

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Colors
uk: &Кольори

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsAdd)
en: &Add...
uk: &Додати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsUp)
en: Move &Up
uk: Пересунути &вгору

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mColorsDown)
en: Move &Down
uk: Пересунути в&низ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_colorRandom)
en: Random order
uk: Довільний порядок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_fg)
en: Change global text foreground color
uk: Змінити глобальний колір тексту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_char)
en: Change color every letter
uk: Міняти колір через кожну літеру

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_words)
en: Change color every word
uk: Міняти колір через кожне слово

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Effects
uk: Ефекти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_casewaves)
en: CasE wAVes
uk: ХВиЛІ рЕГісТРу

note: i18n: ectx: label, entry (DefaultLanguage), group (Translator plugin)
en: Default native language
uk: Стандартна рідна мова

note: i18n: ectx: label, entry (Service), group (Translator plugin)
en: Translation service
uk: Служба перекладу

note: i18n: ectx: label, entry (IncomingDontTranslate), group (Translator plugin)
en: Do not translate incoming messages
uk: Не перекладати вхідні повідомлення

note: i18n: ectx: label, entry (IncomingShowOriginal), group (Translator plugin)
en: Show the original incoming message
uk: Показувати оригінальне вхідне повідомлення

note: i18n: ectx: label, entry (IncomingTranslate), group (Translator plugin)
en: Translate incoming message directly
uk: Перекладати вихідні повідомлення напряму

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingDontTranslate), group (Translator plugin)
en: Do not translate outgoing messages
uk: Не перекладати вихідні повідомлення

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingShowOriginal), group (Translator plugin)
en: Show the original outgoing message
uk: Показувати оригінальне вихідне повідомлення

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingTranslate), group (Translator plugin)
en: Translate outgoing message directly
uk: Перекладати вихідне повідомлення напряму

note: i18n: ectx: label, entry (OutgoingAsk), group (Translator plugin)
en: Show dialog before sending message
uk: Перед надсиланням показувати діалогове вікно

en: Translator Plugin
uk: Модуль перекладу

en: Translate
uk: Перекладати

en: Detect language
uk: Визначення мови

en: Afrikaans
uk: африкаанс

en: Albanian
uk: албанська

en: Arabic
uk: арабська

en: Armenian
uk: вірменська

en: Azerbaijani
uk: азербайджанська

en: Basque
uk: баскська

en: Belarusian
uk: білоруська

en: Bulgarian
uk: болгарська

en: Catalan
uk: каталанська

en: Chinese (Simplified)
uk: китайська (спрощений запис)

en: Chinese (Traditional)
uk: китайська (традиційний запис)

en: Croatian
uk: хорватська

en: Czech
uk: чеська

en: Danish
uk: данська

en: Dutch
uk: голландська

en: English
uk: англійська

en: Estonian
uk: естонська

en: Filipino
uk: філіппінська

en: Finnish
uk: фінська

en: French
uk: французька

en: Galician
uk: галісійська

en: Georgian
uk: грузинська

en: German
uk: німецька

en: Greek
uk: грецька

en: Haitian Creole
uk: гаїтянська креольська

en: Hebrew
uk: іврит

en: Hindi
uk: хінді

en: Hungarian
uk: угорська

en: Icelandic
uk: ісландська

en: Indonesian
uk: індонезійська

en: Irish
uk: ірландська

en: Italian
uk: італійська

en: Japanese
uk: японська

en: Korean
uk: корейська

en: Latvian
uk: латвійська

en: Lithuanian
uk: литовська

en: Macedonian
uk: македонська

en: Malay
uk: малайська

en: Maltese
uk: мальтійська

en: Norwegian
uk: норвезька

en: Persian
uk: перська

en: Polish
uk: польська

en: Portuguese
uk: португальська

en: Romanian
uk: румунська

en: Russian
uk: російська

en: Serbian
uk: сербська

en: Slovak
uk: словацька

en: Slovenian
uk: словенська

en: Spanish
uk: іспанська

en: Swahili
uk: суахілі

en: Swedish
uk: шведська

en: Thai
uk: тайська

en: Turkish
uk: турецька

en: Ukrainian
uk: українська

en: Urdu
uk: урду

en: Vietnamese
uk: в'єтнамська

en: Welsh
uk: валлійська

en: Yiddish
uk: ідиш

en: Set &Language
uk: Встановити &мову

en: %2 
    Auto Translated: 
    %1
uk: %2
    Автопереклад: 
    %1

en: %2 <br/>Auto Translated: <br/>%1
uk: %2 <br/>Автопереклад: <br/>%1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Translation service:
uk: Служба перекладу:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2)
en: Default native language:
uk: Стандартна рідна мова:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, IncomingMessages)
en: Incoming Messages
uk: Вхідні повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingDontTranslate) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingDontTranslate)
en: Do not translate
uk: Не перекладати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingShowOriginal) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingShowOriginal)
en: Show the original message
uk: Показувати оригінальне повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_IncomingTranslate) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingTranslate)
en: Translate directly
uk: Перекладати напряму

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, OutgoingTranslate)
en: Outgoing Messages
uk: Вихідні повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_OutgoingAsk)
en: Show dialog before sending
uk: Перед висиланням показувати діалогове вікно

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewAmount), group (URLPicPreview Plugin)
en: Maximum number of Previews
uk: Максимальна кількість переглядів

note: i18n: ectx: label, entry (Scaling), group (URLPicPreview Plugin)
en: Should the image be scaled
uk: Визначає, чи слід змінювати масштаб зображення

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewRestriction), group (URLPicPreview Plugin)
en: Should the number of previews be restricted?
uk: Визначає, чи слід обмежувати кількість переглядів.

note: i18n: ectx: label, entry (PreviewScaleWidth), group (URLPicPreview Plugin)
en: Scale images to the width
uk: Влаштовувати зображення у ширину

en: Preview of:
uk: Попередній перегляд:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, URLPicPreviewPrefsUI)
en: Picture Preview Preferences
uk: Параметри перегляду зображення

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, restrictPreviews)
en: If checked, only the selected number of pictures are downloaded and displayed as previews.
    Otherwise, an unlimited number of previews are generated.
uk: Якщо позначено, для попереднього перегляду отримуватиметься лише вибрана кількість зображень.
    Якщо позначки немає, буде створено необмежену кількість зображень для попереднього перегляду.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, restrictPreviews)
en: &Restrict number of previews:
uk: &Обмежити кількість зображень:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, previewAmount)
en: The maximum number of pictures to download and preview.
uk: Максимальна кількість зображень, які слід отримувати для попереднього перегляду.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Scaling
uk: Зміна розміру

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableScaling)
en: If checked, preview images get scaled down to the width specified.
    Otherwise, the images are not scaled at all and appear in their original size.
uk: Якщо позначено, розмір зображень для попереднього перегляду буде зменшено до вказаної ширини.
    Якщо не позначено, розмір не буде змінено і зображення з’являтимуться у початковому розмірі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableScaling)
en: Scale &to:
uk: Змінити розмір &до:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntSpinBox, previewScaleWidth)
en: The width to which images should be scaled down. Smaller images will appear in their original size.
uk: Ширина, до якої слід зменшити розмір зображень. Зображення з меншою шириною не буде змінено, вони з’являться у початковому вигляді.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntSpinBox, previewScaleWidth)
en:  pixel
uk:  пікселів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, linkPreviewGroup)
en: Link Preview
uk: Перегляд посилань

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, enableLinkPreview)
en: Creates a preview picture of the link.
uk: Створює зображення попереднього перегляду посилання.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, enableLinkPreview)
en: Enable lin&k preview
uk: Увімкнути попередній перегляд пос&илань

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Abort creating previe&w after
uk: Припинити створення &зображень після

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KIntNumInput, timeoutLinkPreview)
en: After the specified number of seconds the creation of the preview is aborted automatically.
    Use 0 seconds to never abort the creation.
uk: Після того, як пройде вказана кількість секунд, створення зображень для попереднього перегляду буде автоматично припинено.
    Значення у 0 секунд, означає, що створення не слід переривати взагалі.

note: i18n: ectx: property (suffix), widget (KIntNumInput, timeoutLinkPreview)
en:  seconds
uk:  секунд

note: i18n: ectx: label, entry (UploadFrequency), group (Web Presence Plugin)
en: Delay in seconds before updating the file
uk: Затримка у секундах перед оновленням файла

note: i18n: ectx: label, entry (uploadURL), group (Web Presence Plugin)
en: The URL where the file should be uploaded to
uk: Адреса URL, куди слід вивантажувати файл

note: i18n: ectx: label, entry (formatHTML), group (Web Presence Plugin)
en: HTML formatting
uk: HTML-форматування

note: i18n: ectx: label, entry (formatXHTML), group (Web Presence Plugin)
en: XHTML formatting
uk: XHTML-форматування

note: i18n: ectx: label, entry (formatXML), group (Web Presence Plugin)
en: XML formatting
uk: XML-форматування

note: i18n: ectx: label, entry (formatStylesheet), group (Web Presence Plugin)
en: XML transformation with a XSLT sheet
uk: Перетворення XML з використанням таблиці XSLT

note: i18n: ectx: label, entry (formatStylesheetURL), group (Web Presence Plugin)
en: XSLT sheet
uk: Таблиця XSLT

note: i18n: ectx: label, entry (useImagesHTML), group (Web Presence Plugin)
en: Replace protocol text with images in (X)HTML
uk: Замінити текст протоколу в (X)HTML на зображення

note: i18n: ectx: label, entry (showName), group (Web Presence Plugin)
en: Use one of your IM names as display name
uk: Використовувати одне з ваших імен IM як екранне

note: i18n: ectx: label, entry (showAnotherName), group (Web Presence Plugin)
en: Use another name as display name
uk: Використовувати інше ім'я як екранне

note: i18n: ectx: label, entry (showThisName), group (Web Presence Plugin)
en: Desired display name
uk: Бажане екранне ім'я

note: i18n: ectx: label, entry (includeIMAddress), group (Web Presence Plugin)
en: Include IM addresses
uk: Включати адреси IM

en: An error occurred when uploading your presence page.
    Check the path and write permissions of the destination.
uk: При вивантаженні вашої сторінки присутності сталася помилка.
    Перевірте шлях і права на запис у місце призначення.

en: Not yet known
uk: Ще невідомо

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Uploading
uk: Вивантаження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Uplo&ad to:
uk: Виванта&жити до:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, formatHTML)
en: Formatting
uk: Форматування

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML 4.01 Transitional using the ISO-8859-1 (aka. Latin 1) character set encoding.
uk: HTML 4.01 Transitional з використанням набору символів кодування ISO-8859-1 (т.з. Latin 1).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML 4.01 Transitional formatting using ISO-8859-1 (aka. Latin 1) character set encoding.
    
    This version should be easily opened by most web browsers.
uk: Форматування HTML 4.01 Transitional з використанням набору символів кодування ISO-8859-1 (т.з. Latin 1).
    
    Цю версію мали б відкрити більшість навігаторів Тенет.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatHTML)
en: HTML (simple loo&k)
uk: HTML (простий ви&гляд)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: The resulting page will be formatted using the XHTML 1.0 Strict W3C Recommendation. The character set encoding is UTF-8.
    
    Note that some web browsers do not support XHTML. You should also make sure your web server serves it out with the correct mime type, such as application/xhtml+xml.
uk: Сторінка буде відформатовано з використанням XHTML 1.0 Strict W3C Recommendation. Набір символів кодування UTF-8.
    
    Примітка: деякі навігатори Тенет не підтримують XHTML. Також перевірте чи ваш сервер подає її з правильним типом mime, тобтоapplication/xhtml+xml.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatXHTML)
en: XHTML (simple look)
uk: XHTML (простий вигляд)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, kcfg_formatXML)
en: Save the output in XML format using UTF-8 character set.
uk: Зберегти вивід у форматі XML за допомогою набору символів UTF-8.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, kcfg_formatXML)
en: Save the output in XML format using the UTF-8 encoding.
uk: Зберегти вивід у форматі XML за допомогою кодування UTF-8.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_formatStylesheet)
en: XML transformation &using this XSLT sheet:
uk: Перетворення XML з в&икористанням XSLT:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Replaces the protocol names, such as MSN and IRC, with images.
uk: Заміняє назви протоколів, на зразок MSN і IRC, на зображення.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Replaces the protocol names, such as MSN and IRC, with images.
    
    Note that you have to manually copy the PNG files into place.
    
    The following files are used by default:
    
    images/msn_protocol.png
    images/icq_protocol.png
    images/jabber_protocol.png
    images/yahoo_protocol.png
    images/aim_protocol.png
    images/irc_protocol.png
    images/sms_protocol.png
    images/gadu_protocol.png
    images/winpopup_protocol.png
uk: Заміняє назви протоколів, на зразок MSN і IRC, на зображення.
    
    Примітка: вам слід вручну скопіювати файли PNG у потрібне місце.
    
    Типово використовуються наступні файли:
    
    images/msn_protocol.png
    images/icq_protocol.png
    images/jabber_protocol.png
    images/yahoo_protocol.png
    images/aim_protocol.png
    images/irc_protocol.png
    images/sms_protocol.png
    images/gadu_protocol.png
    images/winpopup_protocol.png

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useImagesHTML)
en: Repla&ce protocol text with images in (X)HTML
uk: За&мінити текст протоколу в (X)HTML на зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_showName)
en: Use one of &your IM names
uk: Використовувати одне з ва&ших імен IM

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_includeIMAddress)
en: Include &IM addresses
uk: Включати адреси &IM

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_showAnotherName)
en: Use another &name:
uk: Використовувати інше ім'&я:

en: Unable to publish Bonjour service. Currently the Bonjour plugin only works with Avahi.
uk: Не вдалося оприлюднити службу Bonjour. У поточній версії додаток Bonjour працює лише за допомогою Avahi.

en: Unable to connect to the local mDNS server. Please ensure the Avahi daemon is running.
uk: Не вдалося зв’язатися з локальним mDNS-сервером. Будь ласка, переконайтеся, що фонову службу Avahi запущено.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, BonjourAccountPreferences)
en: Account Preferences - Bonjour
uk: Налаштування облікового запису - Bonjour

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: B&asic Setup
uk: П&росте налаштування

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox53) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, mAccountInfo) i18n: ec
en: Account Information
uk: Інформація про обліковий запис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Name:
uk: Ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Email address:
uk: Адреса ел. пошти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: The Bonjour protocol needs you to at least specify a name. The name can be of form 'Full Name@Hostname'
uk: Відповідно до протоколу Bonjour, вам слід принаймні вказати ваше ім’я. Це ім’я можна вказати у форматі «Повне ім’я@Назва вузла»

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">The Bonjour protocol does not allow you to add contacts. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Contacts will appear as they come online.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">If you expect to see a contact, but they are not appearing</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">1) Please ensure that your local mDNS server (avahi-daemon) is running properly.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">2) Run "<span style=" font-style:italic;">avahi-browse _presence._tcp -t"</span> in konsole and ensure you see the contact there.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">3) Ensure that ports 5353/UDP and 5298/TCP are open in your firewall</p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Протоколом Bonjour не надається можливості додавати контакти. </p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Контакти з’являтимуться, коли їхні власники виходитимуть у мережу.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">Якщо ви певні, що контакт повинен з’явитися, а він цього не робить:</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">1) Будь ласка, переконайтеся, що ваш локальний сервер mDNS (avahi-daemon) належним чином запущено.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">2) Виконайте команду «<span style=" font-style:italic;">avahi-browse _presence._tcp -t»</span> у konsole і переконайтеся, що звідти контакт видно.</p>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px; font-size:9pt;">3) Переконайтеся, що у вашому брандмауері відкрито порти 5353/UDP і 5298/TCP</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: O&nline
uk: В ме&режі

[ctx: This Means the User is Away]
en: Away
uk: Відсутній

[ctx: This Means the User is Away]
en: &Away
uk: &Відсутній

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, offlineButton_)
en: O&ffline
uk: П&оза мережею

en: &Search for Friends
uk: &Шукати за друзями

en: Export Contacts to Server
uk: Експортувати контакти на сервер

en: Import Contacts from Server
uk: Імпортувати контакти з сервера

en: Delete Contacts from Server
uk: Вилучити контакти з сервера

en: Export Contacts to File...
uk: Експортувати контакти у файл…

en: Import Contacts from File...
uk: Імпортувати контакти з файла…

en: Only for Friends
uk: Тільки для друзів

en: Go O&nline
uk: Ввійти &в мережу

en: Set &Busy
uk: Встановити — &зайнятий

en: Set &Invisible
uk: Встановити — нев&идимий

en: Go &Offline
uk: Вийти &з мережі

en: Set &Description...
uk: Встановити &опис…

en: Export Contacts on change
uk: Експортувати контакти у разі зміни

en: connection using SSL was not possible, retrying without.
uk: з'єднання через SSL неможливе, пробую без нього.

en: unable to connect to the Gadu-Gadu server("%1").
uk: неможливо з'єднатись з сервером Gadu-Gadu («%1»).

en: Connection Error
uk: Помилка з'єднання

en: Imported contacts list is empty.
uk: Імпортований список контактів порожній.

en: Contacts imported.
uk: Контакти імпортовано.

en: Contacts exported.
uk: Контакти експортовано.

en: Contacts deleted from the server.
uk: Контакти вилучено з сервера.

en: Save Contacts List for Account %1 As
uk: Зберегти список контактів для облікового запису %1 як

en: Unable to create temporary file.
uk: Неможливо створити тимчасовий файл.

en: Save Contacts List Failed
uk: Збереження списку контактів зазнало невдачі

en: Load Contacts List for Account %1 As
uk: Завантажити список контактів для облікового запису %1 як

en: Contacts List Load Has Failed
uk: Завантаження списку контактів зазнало невдачі

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduAwayUI)
en: Away Dialog
uk: Вікно «Відсутній»

en: Unable to retrieve token.
uk: Неможливо знайти лексему.

en: Registration FAILED
uk: ПОМИЛКА реєстрації

en: Unknown connection error while retrieving token.
uk: Невідома помилка зв'язку під час пошуку лексеми.

en: Token retrieving status: %1
uk: Стан пошуку даних: %1

en: Gadu-Gadu token retrieve problem
uk: Проблема з пошуком даних Gadu-Gadu

en: Unknown connection error while registering.
uk: Невідома помилка зв'язку під час реєстрації.

en: Registration status: %1
uk: Стан реєстрації: %1

en: Gadu-Gadu Registration Error
uk: Помилка реєстрації Gadu-Gadu

en: Registration Finished
uk: Реєстрація завершена

en: Registration has been completed successfully.
uk: Реєстрацію успішно завершено.

en: Registration Error
uk: Помилка реєстрації

en: Incorrect data sent to server.
uk: До сервера надіслані неправильні дані.

en: Password reminding finished prematurely due to a connection error.
uk: Нагадування пароля завершено передчасно через помилку з'єднання.

en: Success
uk: Успіх

en: Unsuccessful. Please retry.
uk: Без успіху. Спробуйте знов.

en: Remind Password
uk: Пригадати пароль

en: Remind password finished:
uk: Пригадування пароля завершено:

en: Password changing finished prematurely due to a connection error.
uk: Зміну пароля завершено передчасно через помилку з'єднання.

en: State Error
uk: Помилка стану

en: Password changing finished prematurely due to a session related problem (try again later).
uk: Зміну пароля завершено передчасно через проблему пов'язану з сеансом (спробуйте знов пізніше).

en: Changed Password
uk: Змінений пароль

en: Your password has been changed.
uk: Ваш пароль змінено.

en: Show Profile
uk: Показувати профіль

en: <qt>You need to go online to remove a contact from your contact list.</qt>
uk: <qt>Будь ласка, увійдіть до мережі, щоб вилучити контакт з вашого списку контактів.</qt>

en: Gadu-Gadu Plugin
uk: Додаток Gadu-Gadu

en: &Resume
uk: &Продовжити

en: Over&write
uk: Пере&записати

en: The file %1 already exists, do you want to resume or overwrite it?
uk: Файл %1 вже існує, хочете повернутися чи перезаписати його?

en: File Exists: %1
uk: Файл існує: %1

en: Connection to peer was refused; it possibly does not listen for incoming connections.
uk: У з'єднанні з іншим комп'ютером відмовлено; можливо він не слухає вхідних з'єднань.

en: File transfer transaction was not agreed by peer.
uk: Інша сторона не погодилась на перенесення файлів.

en: File-transfer handshake failure.
uk: Підтвердження перенесення файла зазнало невдачі.

en: File transfer had problems with the file.
uk: У перенесення файла виникли проблеми з файлом.

en: There was network error during file transfer.
uk: Під час перенесення файла сталася помилка в мережі.

en: Unknown File-Transfer error.
uk: Невідомий файл - помилка перенесення.

[ctx: personal information being fetched from server]
en: <p align="center">Fetching from server</p>
uk: <p align="center">Отримання з сервера</p>

en: <b>Registration FAILED.</b>
uk: <b>ПОМИЛКА реєстрації.</b>

en: <b>Enter UIN please.</b>
uk: <b>Будь ласка, введіть УІН.</b>

en: <b>UIN should be a positive number.</b>
uk: <b>УІН має бути додатне число.</b>

en: <b>Enter password please.</b>
uk: <b>Будь ласка, введіть пароль.</b>

en: <b>Starting DCC listening socket failed; dcc is not working now.</b>
uk: <b>Не вдалося запустити сокет слухання DCC; dcc тепер не працює.</b>

en: Edit Contact's Properties
uk: Змінити властивості контакту

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Blocked
uk: Заблокований

en: A&way
uk: Відс&утній

en: B&usy
uk: За&йнятий

en: I&nvisible
uk: Н&евидимий

en: Search &More...
uk: Шукати &більше…

en: Gadu-Gadu Public Directory
uk: Відкритий (public) каталог Gadu-Gadu

en: &New Search
uk: &Новий пошук

en: S&earch
uk: По&шук

en: &Add User...
uk: &Додати користувача…

en: &Close
uk: &Закрити

en: Register New Account
uk: Зареєструвати новий обліковий запис

en: &Register
uk: За&реєструватись

en: Retrieving token
uk: Пошук даних

en: Please enter a valid E-Mail Address.
uk: Будь ласка введіть чинну адресу ел. пошти.

en: Please enter the same password twice.
uk: Будь ласка, введіть пароль двічі.

en: Password entries do not match.
uk: Введені паролі не збігаються.

en: Please enter the verification sequence.
uk: Будь ласка, введіть фразу перевірки.

en: Account created; your new UIN is %1.
uk: Обліковий запис створено; ваш новий UIN: %1.

en: Registration failed: %1
uk: Помилка реєстрації: %1

en: Registration was unsucessful, please try again.
uk: Спроба реєстрації була невдалою, будь ласка спробуйте ще раз.

en: You are not connected to the server.
uk: Ви не з'єднані з сервером.

en: You have to be connected to the server to change your status.
uk: Для змінити свого стану необхідно бути з'єднаним з сервером.

en: idle
uk: бездіяльний

en: resolving host
uk: визначення адреси вузла

en: connecting
uk: йде з'єднання

en: reading data
uk: зчитування даних

en: error
uk: помилка

en: connecting to hub
uk: з'єднання з концентратором

en: connecting to server
uk: йде з'єднання з сервером

en: retrieving key
uk: отримується ключ

en: waiting for reply
uk: програма чекає на відповідь

en: connected
uk: з'єднано

en: sending query
uk: посилається запит

en: reading header
uk: зчитується заголовок

en: parsing data
uk: обробка даних

en: done
uk: виконано

en: TLS connection negotiation
uk: узгодження з’єднання TLS

en: unknown
uk: невідомо

en: Resolving error.
uk: Розв'язується помилка.

en: Connecting error.
uk: Помилка з'єднання.

en: Reading error.
uk: Помилка зчитування.

en: Writing error.
uk: Помилка записування.

en: Unknown error number %1.
uk: Невідомий номер помилки %1.

en: Unable to resolve server address. DNS failure.
uk: Неможливо знайти сервер за адресою. Помилка DNS.

en: Unable to connect to server.
uk: Неможливо з'єднатися з сервером.

en: Server sent incorrect data. Protocol error.
uk: Сервер надіслав некоректні дані. Помилка протоколу.

en: Problem reading data from server.
uk: Проблема з читанням даних з сервера.

en: Problem sending data to server.
uk: Проблема з відсиланням даних до сервера.

en: Incorrect password.
uk: Неправильний пароль.

en: Unable to connect over an encrypted channel.
    Try to turn off encryption support in the Gadu account settings, then reconnect.
uk: Неможливо з'єднатись зашифрованим каналом.
    Спробуйте вимкнути підтримку шифрування в параметрах облікового запису Gadu і повторити з’єднання.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KRestrictedLine, addEdit_)
en: The user ID of the Gadu-Gadu account you would like to add.
uk: ІД користувача облікового запису Gadu-Gadu, який ви хочете додати.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRestrictedLine, addEdit_)
en: The user ID of the Gadu-Gadu account you would like to add.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).  This field is mandatory.
uk: ІД користувача облікового запису Gadu-Gadu, який ви хочете додати. Це мусить бути номер (без десяткових, без пропусків). Це поле обов'язкове.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Gadu-Gadu &UIN:
uk: Gadu-Gadu &УІН:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <i>(for example: 1234567)</i>
uk: <i>(наприклад: 1234567)</i>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, fornameEdit_)
en: The forename of the contact you wish to add.
uk: Ім'я контакту, якого ви хочете додати.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, fornameEdit_)
en: The forename (first name) of the contact you wish to add.  Optionally this may include a middle name.
uk: Ім'я контакту (не прізвище), якого ви хочете додати. Це може також включати по-батькові.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Forename:
uk: &Ім'я:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, snameEdit_)
en: The surname of the contact you wish to add.
uk: Прізвище контакту, якого ви хочете додати.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, snameEdit_)
en: The surname (last name) of the contact you wish to add.
uk: Прізвище контакту (не ім'я), якого ви хочете додати.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Surname:
uk: &Прізвище:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nickEdit_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nickEdit_)
en: A nickname for the contact you wish to add.
uk: Псевдонім контакту, якого ви хочете додати.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2_2)
en: N&ickname:
uk: Псевдо&нім:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_4) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_4_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLin
en: E-Mail address for this contact.
uk: Адреса ел. пошти цього контакту.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4)
en: &Email address:
uk: Адреса &ел. пошти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_4_2)
en: &Telephone number:
uk: Номер &телефону:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, notAFriend_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, notAFriend_)
en: Check if you want to exclude this contact from the "Just for friends" status mode.
uk: Позначте, якщо ви хочете виключити цей контакт з режиму стану «Тільки для друзів».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, notAFriend_)
en: Offline to contact when you set "&Just for friends"
uk: Поза мережею для цього контакту, якщо стан «&Тільки для друзів»

note: i18n: ectx: property (text), widget (Q3ListView, groups) i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_type)
en: Group
uk: Група

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, statusGroup_)
en: Choose a status; by default Online status is selected. 
    So all you need to do is just to type in your description. 
    Choosing Offline status will disconnect you, with given description.
uk: Виберіть стан; типово вибирається стан «у мережі». 
    Отже все, що вам треба зробити — це ввести ваш опис. 
    Вибір стану «поза мережею» від'єднає вас, з вказаним описом.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: Set your status to Online.
uk: Перемкніть ваш стан до «в мережі».

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, onlineButton_)
en: Set your status to Online, indicating that you are available to chat with anyone who wishes.
uk: Перемкніть ваш стан до «в мережі» - це буде означати, що ви готові балакати з будь-яким бажаючим.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: Set your status to busy.
uk: Перемкніть ваш стан до «зайнятий».

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, awayButton_)
en: Set your status to busy, indicating that you should not be bothered with trivial chat, and may not be able to reply immediately.
uk: Перемкнути ваш стан на «зайнятий», що значить, що вас не слід турбувати простими балачками, і що ви, ймовірно, не зможете негайно відповісти.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: Set status to invisible, which will hide your presence from other users.
uk: Перемкніть ваш стан до «невидимий», що приховуватиме вашу присутність від інших користувачів.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, invisibleButton_)
en: Set status to invisible, which will hide your presence from other users (who will see you as offline).  However you may still chat, and see the online presence of others.
uk: Перемкніть ваш стан в «невидимий», що приховуватиме вашу присутність від інших користувачів (які бачитимуть вас як поза мережею). Однак при цьому ви можете продовжувати балачки і бачити мереживну присутність інших.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, offlineButton_) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, offlineButton_)
en: Choose this status to disconnect with the description entered below.
uk: Виберіть цей стан, щоб від'єднатись з описом введеним нижче.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, textEdit_)
en: Description of your status.
uk: Опис вашого стану.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, textEdit_)
en: Description of your status (up to 70 characters).
uk: Опис вашого стану (до 70 символів).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Message:
uk: &Повідомлення:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduAccountEditUI)
en: Account Preferences - Gadu-Gadu
uk: Параметри облікового запису - Gadu-Gadu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, loginEdit_)
en: The user ID of your Gadu-Gadu account.
uk: ІД корист. вашого облікового запису Gadu-Gadu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, loginEdit_)
en: The user ID of your Gadu-Gadu account.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).
uk: ІД корист. вашого облікового запису Gadu-Gadu.  Це мусить бути у вигляді номера (без десяткових, без пропусків).

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoLoginCheck_)
en: Check to disable automatic connection. When checked, you may connect to this account manually via the icon in the bottom of the main Kopete window.
uk: Увімкніть, щоб не з'єднуватись автоматично. Якщо увімкнено, можна з'єднатись з цим обліковим записом вручну за допомогою піктограми внизу головного вікна Kopete.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoConnect) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoLoginCheck_) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkAutoLogin) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mAutoLogon) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_a
en: E&xclude from connect all
uk: Викл&ючити зі «з'єднати всі»

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, registrationGroupBox)
en: Registration
uk: Реєстрація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Gadu-Gadu network, you will need a Gadu-Gadu account.<br><br>
    If you do not currently have an account, please click the button to create one.
uk: Для з'єднання з мережею Gadu-Gadu, необхідно мати обліковий запис Gadu-Gadu.<br><br>
    Якщо ви ще не маєте облікового запису Gadu-Gadu, натисніть кнопку розташовану нижче, щоб його створити.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (tool
en: Register a new account on this network.
uk: Зареєструвати новий обліковий запис в цій мережі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, registerNew) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRegister) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRegister)
en: Re&gister New Account
uk: Заре&єструвати новий обліковий запис

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&ccount Preferences
uk: П&араметри облікового запису

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox54) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBo
en: Connection Preferences
uk: Параметри з'єднання

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: Cache connection information for each server connected to in case the main load-balancing server fails.
uk: Кешувати інформацію про зв'язок для кожного приєднаного сервера, на випадок виходу з ладу головного сервера, що балансує навантаження.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: This option is used whenever the primary Gadu-Gadu load-balancing server fails.  If this is checked, Kopete will try to connect to the actual servers directly using cached information about them.  This prevents connection errors when the main load-balancing server does not answer. In practice it only helps very rarely.
uk: Цей параметр використовується, якщо основний сервер балансування навантажень Gadu-Gadu виходить з ладу. Якщо параметр ввімкнений, Kopete спробує з'єднатись з серверами напряму використовуючи інформацію про них з кешу.  Це запобігає помилкам, коли головний сервер балансування навантажень не відповідає. На практиці, воно рідко допомагає.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cacheServersCheck__)
en: C&ache server information
uk: Кешув&ати інформацію про сервер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, dccCheck_)
en: &Use direct connections (DCC)
uk: В&икористовувати прямі з'єднання (DCC)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, exportCheck_)
en: Keep your local and server side contact list in sync. Any change in local list will result in exporting your list to server.
uk: Синхронізує ваш локальний список контактів зі списком контактів сервера. Всі зміни у локальному списку призводитимуть до експортування вашого списку на сервер.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportCheck_)
en: &Export contact list on change
uk: &Експортувати список контактів у разі зміни

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, importCheck_)
en: On each connection Kopete will import your list
uk: Під час всіх з’єднань Kopete імпортуватиме ваш список

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, importCheck_)
en: I&mport contact list on startup
uk: І&мпортувати список контактів під час запуску

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ignoreCheck_)
en: &Ignore people not on your contact list
uk: &Ігнорувати осіб, яких немає в списку контактів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox, useTls_)
en: Whether or not you want to enable SSL encrypted communication with the server.
uk: Чи хочете (чи ні) ввімкнути SSL шифрування зв'язку з сервером.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, useTls_)
en: Whether or not you want to enable SSL encrypted communication with the server.  Note that this is not end-to-end encryption, but rather encrypted communication with the server.
uk: Чи хочете (чи ні) ввімкнути SSL шифрування зв'язку з сервером. Увага: це не наскрізне шифрування; скоріше - зашифрований зв'язок з сервером.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Use protocol encr&yption (SSL):
uk: Використовувати &шифрування протоколу (SSL):

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: If Available
uk: Якщо наявний

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, useTls_)
en: Required
uk: Потрібен

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: U&ser Information
uk: Ін&формація про користувача

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, userInformation)
en: User Information
uk: Інформація про користувача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, connectLabel)
en: <p align="center">You must be connected to change your Personal Information.</p>
uk: <p align="center">Потрібно бути з'єднаним, щоб мати змогу змінити особисту інформацію.</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4)
en: Maiden name:
uk: Дівоче ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4_3)
en: City of origin:
uk: Походження (місто):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_4_2)
en: The values below will be used in the search, but will not appear in the results.
uk: Значення, які знаходяться нижче, буде використано для пошуку, але їх не буде показано в результатах.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5)
en: Forename:
uk: Ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uiSurnamea)
en: Surname:
uk: Прізвище:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3)
en: Your nickname:
uk: Ваш псевдонім:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblGender)
en: Gender:
uk: Стать:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_2)
en: Year of birth:
uk: Рік народження:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5_3_2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCity) i18
en: City:
uk: Місто:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, uiGender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: Female
uk: Жіноча

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, gender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, uiGender) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: Male
uk: Чоловіча

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: &File Transfer
uk: Перенесення &файлів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dcc)
en: Global DCC Options
uk: Загальні параметри DCC

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <qt><p align="center"><font color="#ff0000">These options affect <b>all</b> Gadu-Gadu accounts.</font></p></qt>
uk: <qt><p align="center"><font color="#ff0000">Ці параметри впливають на <b>всі</b> облікові записи Gadu-Gadu.</font></p></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideDCC)
en: &Override default configuration
uk: &Перезаписувати стандартні налаштування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Local &IP address /
uk: Локальна адреса &IP /

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPort)
en: po&rt:
uk: По&рт:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GaduRegisterAccountUI)
en: Register Account - Gadu-Gadu
uk: Зареєструвати обліковий запис - Gadu-Gadu

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPasswordVerify) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valuePasswordVerify)
en: A confirmation of the password you would like to use.
uk: Підтвердження пароля, якого ви хочете використати.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPasswordVerify) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valuePasswordVerify)
en: A confirmation of the password you would like to use for this account.
uk: Підтвердження пароля, якого ви хочете використати для цього облікового запису.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPasswordVerify)
en: Repeat pass&word:
uk: Повторіть па&роль:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valuePassword) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPassword)
en: The password you would like to use.
uk: Пароль, який ви хочете використовувати.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valuePassword) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPassword)
en: The password you would like to use for this account.
uk: Пароль, який ви хочете використовувати для цього облікового запису.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, valueEmailAddress) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: Your E-mail address.
uk: Ваша адреса ел. пошти.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, valueEmailAddress) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: The E-mail address you would like to use to register this account.
uk: Адреса ел. пошти, яку ви хочете вжити для реєстрації цього облікового запису.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelEmailAddress)
en: &E-Mail address:
uk: Адреса &ел. пошти:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelVerificationSequence) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, valueVerificationSequence)
en: The text from the image below.
uk: Текст з малюнка нижче.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelVerificationSequence) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, valueVerificationSequence)
en: The text from the image below.  This is used to prevent abusive automated registration scripts.
uk: Текст з малюнка нижче. Застосовується для запобігання зловживань автоматизованими скриптами реєстрацій.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelVerificationSequence)
en: &Verification sequence:
uk: &Фраза перевірки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPassword)
en: &Password:
uk: &Пароль:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, pixmapToken)
en: Gadu-Gadu registration token.
uk: Лексема реєстрації Gadu-Gadu.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, pixmapToken)
en: This field contains an image showing a number that you need to type into the <b>Verification Sequence</b> field above.
uk: Це поле містить малюнок з номером, який потрібно ввести в поле <b>Фраза перевірки</b>, розташоване вище.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelInstructions)
en: <i>Type the letters and numbers shown in the image above into the <b>Verification Sequence</b> field.  This is used to prevent automated registration abuse.</i>
uk: <i>Введіть літери і цифри із зображення вище в поле <b>Фрази перевірки</b>.  Це використовується для запобігання зловживання автоматичною реєстрацією.</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioByData)
en: Search by specified data:
uk: Шукати по вказаних даних:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3a) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Nick:
uk: Псевдонім:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2a)
en: Age from:
uk: Вік від:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_4)
en: to:
uk: до:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioByUin)
en: Request information about user:
uk: Дати запит на інформацію про користувача:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uin_static)
en: User number:
uk: Номер користувача:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyOnline)
en: Lookup only those that are currently online
uk: Шукати тільки серед тих, що зараз в мережі

en: &Set Auto-Reply...
uk: &Встановити автовідповідь…

en: &Join Channel...
uk: &Приєднатися до каналу…

en: &Manage Privacy...
uk: &Керування конфіденційністю…

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because the QCA TLS plugin is not installed on your system.
uk: Не вдалося ініціалізувати підтримку SSL для облікового запису %1. Найімовірніша причина — у вашій системі не встановлено додаток QCA TLS.

en: GroupWise SSL Error
uk: Помилка SSL в GroupWise

[ctx: Message Sending Failed using the named local account]
en: Kopete was not able to send the last message sent on account '%1'.
    If possible, please send the console output from Kopete to <wstephenson@novell.com> for analysis.
uk: Kopete не вдалося надіслати останнє повідомлення на обліковий запис «%1».
    Якщо це можливо, будь ласка, надішліть вивід у термінал від Kopete на адресу <wstephenson@novell.com> для аналізу.

[ctx: message sending failed using the named local account]
en: Unable to Send Message on Account '%1'
uk: Неможливо надіслати повідомлення з облікового запису «%1»

en: Kopete: Conflicting Changes Made Offline
uk: Kopete: Поза мережею зроблено конфліктуючі зміни

en: A change happened to your GroupWise contact list while you were offline which was impossible to reconcile.
uk: Поки ви були поза мережею, сталась зміна у вашому списку контактів GroupWise, яку неможливо узгодити.

[ctx: Error shown when connecting failed]
en: Kopete was not able to connect to the GroupWise Messenger server for account '%1'.
    Please check your server and port settings and try again.
uk: Програма Kopete не змогла з'єднатись з сервером GroupWise Messenger для облікового запису «%1».
    Будь ласка, перевірте параметри сервера і порту і спробуйте знов.

en: Unable to Connect '%1'
uk: Не вдається з'єднатись з «%1»

en: The host name does not match the one in the certificate.
uk: Назва вузла не збігається з вказаною в сертифікаті.

en: The certificate is invalid.
uk: Сертифікат є некоректним.

en: No certificate was presented.
uk: Не надано сертифікат.

en: The Certificate Authority rejected the certificate.
uk: Видавець сертифіката відхилив його.

en: The certificate is not trusted.
uk: Сертифікат не є надійним.

en: The signature is invalid.
uk: Недійсний підпис.

en: The Certificate Authority is invalid.
uk: Недійсний видавець сертифіката.

en: Invalid certificate purpose.
uk: Недійсна мета сертифіката.

en: The certificate is self-signed.
uk: Сертифікат самопідписаний.

en: The certificate has been revoked.
uk: Сертифікат вже вилучений.

en: Maximum certificate chain length was exceeded.
uk: Перевищена максимальна довжина ланцюга сертифікатів.

en: The certificate has expired.
uk: Сертифікат вже застарілий.

en: The Certificate Authority has expired.
uk: Строк дії видавця сертифіката збіг.

en: Validity is unknown.
uk: Достовірність невідома

en: <qt><p>The identity and the certificate of server %1 could not be validated for account %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
uk: <qt><p>Профіль і сертифікат сервера %1 не вдалося перевірити для облікового запису %2:</p><p>%3</p><p>%4</p><p>Бажаєте продовжити роботу?</p></qt>

en: <qt><p>The certificate of server %1 could not be validated for account %2: %3</p><p>Do you want to continue?</p></qt>
uk: <qt><p>Не вдалося перевірити сертифікат сервера %1 для облікового запису %2: %3</p><p>Продовжити?</p></qt>

en: GroupWise Connection Certificate Problem
uk: Проблема з сертифікатом з'єднання GroupWise

[ctx: Prefix used for automatically generated auto-reply messages when the contact is Away, contains contact's name]
en: Auto reply from %1:
uk: Автовідповідь від %1:

[ctx: Prefix used for broadcast messages]
en: Broadcast message from %1:
uk: Транслювати повідомлення від %1:

[ctx: Prefix used for system broadcast messages]
en: System Broadcast message from %1:
uk: Повідомлення системної трансляції від %1:

en: The contact %1 could not be added to the contact list, with error message: %2
uk: Не вдалось додати контакт %1 до списку контактів; повідомлення помилки: %2

en: Error Adding Contact
uk: Помилка під час додавання контакту

en: Kopete: Signed in as %1 Elsewhere
uk: Kopete: З'єднання як %1 в іншому місці

[ctx: The parameter is the user's own account id for this protocol]
en: You have been disconnected from GroupWise Messenger because you signed in as %1 elsewhere
uk: Ви втратили з'єднання з GroupWise Messenger тому, що ви з'єднались як %1 в іншому місці

en: %1 has been invited to join this conversation.
uk: %1 було запрошено приєднатись до цієї розмови.

en: Enter Auto-Reply Message
uk: Введіть повідомлення автоматичної відповіді

en: Please enter an Auto-Reply message that will be shown to users who message you while Away or Busy
uk: Будь ласка, введіть повідомлення автоматичної відповіді, що буде показане для користувачів, які надішлють вам повідомлення, коли ви відійшли або зайняті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: &Account name:
uk: Назва об&лікового запису:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_uniqueName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_uniqueName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineE
en: The account name of the account you would like to add.
uk: Назва облікового запису, який ви хочете додати.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QButtonGroup)
en: Contact Type
uk: Тип контакту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton)
en: &Echo
uk: &Відлуння

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton, m_rbEcho) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QRadioButton) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QRadioButton)
en: Hey look!  Only one option.  Could you please make this a dropdown and add Null?
uk: Дивіться!  Тільки один параметр. Чи можна це зробити спадним списком і додати Нуль?

en: Unblock User
uk: Розблокувати користувача

en: Block User
uk: Заблокувати користувача

en: %1|Blocked
uk: %1|Заблокований

en: &Invite
uk: &Запросити

en: Security Status
uk: Стан безпеки

en: Conversation is secure
uk: Балачка безпечна

en: Archiving Status
uk: Стан архівування

en: An error occurred when trying to start a chat: %1
uk: Сталась помилка при спробі почати балачку: %1

en: Your message could not be sent. You cannot send messages while your status is Appear Offline.
uk: Не вдалось відіслати ваше повідомлення. Ви не можете надсилати повідомлення, коли ваш стан встановлений до «Удавати, що поза мережею».

en: &Other...
uk: &Інше…

en: Enter Invitation Message
uk: Введіть повідомлення про запрошення

en: Enter the reason for the invitation, or leave blank for no reason:
uk: Введіть причину запрошення або залиште порожньою, якщо без причини:

en: Search for Contact to Invite
uk: Пошук за контактом для того, щоб запросити

[ctx: label attached to contacts who have been invited but are yet to join a chat]
en: (pending)
uk: (очікується)

en: All the other participants have left, and other invitations are still pending. Your messages will not be delivered until someone else joins the chat.
uk: Всі інші учасники покинули балачку, а ще є запрошені, які очікуються. Ваше повідомлення не буде доставлене поки не приєднається хтось інший.

en: %1 has rejected an invitation to join this conversation.
uk: %1 відмовився від запрошення прийняти участь у цій розмові.

en: Conversation is being administratively logged
uk: Балачка записується в адміністративному журналі

en: Conversation is not being administratively logged
uk: Балачка не записується в адміністративному журналі

en: This conversation is secured with SSL security.
uk: Безпека цієї розмови підтримується за допомогою SSL.

en: This conversation is being logged administratively.
uk: Ця балачка записується в адміністративному журналі.

en: A&vailable
uk: Дос&тупний

en: Appear Offline
uk: Удавати, що поза мережею

en: A&ppear Offline
uk: &Удавати, що поза мережею

en: Invalid Status
uk: Некоректний стан

en: Auto Reply Message
uk: Повідомлення автоматичної відповіді

en: Common Name
uk: Звичайне ім'я

en: Access denied
uk: Заборонено доступ

en: Not supported
uk: Не підтримується

en: Password expired
uk: Строк дії пароля збіг

en: Invalid password
uk: Некоректний пароль

en: User not found
uk: Користувача не знайдено

en: Attribute not found
uk: Атрибут не знайдено

en: User not enabled
uk: Недозволений користувач

en: Directory failure
uk: Проблема з каталогом

en: Host not found
uk: Вузол не знайдено

en: Locked by admin
uk: Заблоковано адміністратором

en: Duplicate participant
uk: Дубль-учасник

en: Server busy
uk: Сервер зайнято

en: Object not found
uk: Об’єкт не знайдено

en: Directory update
uk: Оновлення каталогу

en: Duplicate folder
uk: Дублювати теку

en: Contact list entry already exists
uk: Запис списку контактів вже існує

en: User not allowed
uk: Недозволений користувач

en: Too many contacts
uk: Забагато контактів

en: Conference not found
uk: Конференції не знайдено

en: Too many folders
uk: Забагато тек

en: Server protocol error
uk: Помилка протоколу сервера

en: Conversation invitation error
uk: Помилка під час запрошення до спілкування

en: User is blocked
uk: Користувача заблоковано

en: Master archive is missing
uk: Відсутній головний архів

en: Expired password in use
uk: Використано прострочений пароль

en: Credentials missing
uk: Відсутні дані для розпізнавання

en: Eval connection limit
uk: Досягнуто одне з обмежень з’єднання

en: Unsupported client version
uk: Версія клієнта, що не підтримується

en: A duplicate chat was found
uk: Було знайдено копію балачки

en: Chat not found
uk: Балачки не знайдено

en: Invalid chat name
uk: Некоректна назва балачки

en: The chat is active
uk: Балачку задіяно

en: Chat is busy; try again
uk: Балачку зайнято, спробуйте ще раз

en: Tried request too soon after another; try again
uk: Повторний запит надіслано зашвидко після попереднього; спробуйте ще раз

en: Server's chat subsystem is not active
uk: Підсистему балачки сервера вимкнено

en: The chat update request is invalid
uk: Запит на оновлення балачки є некоректним

en: Write failed due to directory mismatch
uk: Невдала спроба запису через невідповідність каталогів

en: Recipient's client version is too old
uk: Версія клієнта адресата є застарою

en: Chat has been removed from server
uk: Балачку було вилучено з сервера

en: Unrecognized error code: %1
uk: Нерозпізнаний код помилки: %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseAccountPreferences)
en: Account Preferences - Groupwise
uk: Параметри облікового запису - Groupwise

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, accountLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, accountLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, m_passport) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, m_passport) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel
en: The account name of your account.
uk: Назва вашого облікового запису.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &User ID:
uk: ІД &користувача:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoConnect)
en: Check to disable automatic connection.  If checked, you may connect to this account manually using the icon in the bottom of the main Kopete window
uk: Позначте, щоб заборонити автоматичне з’єднання. Якщо пункт буде позначено, ви зможете з'єднатись з цим обліковим записом вручну за допомогою піктограми розташованої у нижній частині головного вікна Kopete

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, server)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to.
uk: Адреса IP або назва машини сервера, з яким ви хочете з'єднатись.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, server)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to (for example im.yourcorp.com).
uk: Адреса IP або назва вузла сервера, з яким ви хочете з'єднатись (наприклад, яє.вашафірма.com).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServer)
en: Ser&ver:
uk: Сер&вер:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, labelPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, port)
en: The port on the server that you would like to connect to.
uk: Порт сервера, з яким ви хочете з'єднатись.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, port)
en: The port on the server that you would like to connect to (default is 5222).
uk: Порт сервера, з яким ви хочете з'єднатись (стандартний - 5222).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblProxyServerPort) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelPort)
en: Po&rt:
uk: По&рт:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Advanced &Options
uk: Додаткові &параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbDontShowAgain) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, alwaysAccept)
en: A&lways accept invitations
uk: Зав&жди приймати запрошення

en: You need to be connected to be able to add contacts.
uk: Необхідно бути з'єднаним, для того щоб мати змогу додавати контакти.

en: Connect to GroupWise Messenger and try again.
uk: З'єднатись з сервером GroupWise Messenger і спробувати знов.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Basic
uk: &Основний

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, bg_addMethod)
en: Add Using
uk: Додати використовуючи

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_userName)
en: A full or partial name. Asterisks are ignored
uk: Повне або часткове ім'я. Зірочки ігноруються

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_userName)
en: Type some or all of the contact's name.  Matches will be shown below
uk: Введіть ім'я контакту частково або повністю. Збіги буде показано нижче

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_userId)
en: User &ID:
uk: &ІД користувача:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rb_userName)
en: Userna&me:
uk: &Користувач:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_userId)
en: A correct User ID
uk: Правильне ІД користувача

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_userId)
en: Use this field to add a contact if you already know the user's exact User ID
uk: Скористайтесь цим полем, щоб додати контакт, якщо ви точно знаєте його ІД користувача

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseChatProps)
en: GroupWise Chat Properties
uk: Властивості балачки GroupWise

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, displayName)
en: DISPLAY NAME
uk: ЕКРАННЕ ІМ'Я

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, creator)
en: The user who created the chatroom
uk: Користувач, що створив кімнату балачок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_2)
en: Query:
uk: Запит:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTopic)
en: Topic:
uk: Тема:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, disclaimer)
en: A disclaimer for users entering the chatroom
uk: Попередження для користувачів, що входять до кімнати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m__2_2)
en: Owner:
uk: Власник:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, topic)
en: The current topic of the discussion
uk: Поточна тема дискусії

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, query)
en: UNKNOWN
uk: НЕВІДОМО

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11_2_2)
en: Maximum users:
uk: Макс. кількість користувачів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m__2_2_2)
en: Created on:
uk: Створено:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbl_displayName_2)
en: Disclaimer:
uk: Попередження:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, description)
en: General description of the chatroom
uk: Загальний опис кімнати балачок

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, maxUsers)
en: Maximum number of simultaneous users allowed in the chatroom
uk: Максимальна кількість одночасних користувачів, дозволена в кімнаті

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Creator:
uk: Створювач:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: Description:
uk: Опис:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, createdOn)
en: Date and time the chatroom was created
uk: Дата та час створення кімнати балачок

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, archive)
en: Indicates if the chatroom is being archived on the server
uk: Вказує, що кімната балачки в даний момент архівується на сервері

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, archive)
en: Archived
uk: Архівовано

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, owner)
en: The user who owns this chatroom
uk: Власник цієї кімнати балачок

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup2)
en: Default Access
uk: Типовий доступ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkRead)
en: General permission to read messages in the chatroom
uk: Загальний дозвіл читати повідомлення у кімнаті балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRead)
en: Read message
uk: Читати повідомлення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkWrite)
en: General permission to write messages in the chatroom
uk: Загальний дозвіл писати повідомлення у кімнаті балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkWrite)
en: Write message
uk: Написати повідомлення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkModify)
en: General permission to modify the chatroom's access control list
uk: Загальний дозвіл змінювати список доступу для кімнати балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkModify)
en: Modify access
uk: Змінити доступ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Access Control List
uk: Список керування доступом

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (K3ListBox, acl)
en: Access permissions for specific users
uk: Дозвіл доступу для певних користувачів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, addAcl)
en: Add a new ACL entry
uk: Додати новий запис керування доступом

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, editAcl)
en: Edit an existing ACL entry
uk: Змінити існуючий запис керування доступом

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, deleteAcl)
en: Delete an ACL entry
uk: Вилучити запис керування доступом

en: Chatroom properties
uk: Властивості кімнати балачок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRefresh)
en: &Refresh
uk: &Оновити

en: Search Chatrooms
uk: Пошук в кімнатах балачок

en: Updating chatroom list...
uk: Поновлюється список кімнат балачок…

en: Contact Properties
uk: Властивості контакту

en: Telephone Number
uk: Номер телефону

en: Department
uk: Відділ

en: Location
uk: Адреса

en: Personal Title
uk: Персональний титул

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, lastName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, displayName) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, firstName)
en: Change the display name used for this contact
uk: Змінити екранне ім'я для цього контакту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel14)
en: Status:
uk: Стан:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lbldisplayName)
en: &Display name:
uk: &Екранне ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel15)
en: Additional properties:
uk: Додаткові властивості:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, propsView)
en: New Column
uk: Новий стовпчик

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, GroupWiseContactSearchWidget)
en: Search GroupWise Messenger
uk: Пошук в GroupWise Messenger

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &First name
uk: &Ім'я

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &User ID
uk: ІД &користувача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Title
uk: &Назва

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Department
uk: &Відділ

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: contains
uk: містить

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: begins with
uk: починається з

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_userIdOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_firstNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_lastNameOperation) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, m_deptOperation) i18n:
en: equals
uk: дорівнює

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Last &name
uk: Прізви&ще

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_clear)
en: Cl&ear
uk: О&чистити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: &Results:
uk: &Результати:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_details)
en: Detai&ls
uk: Подроби&ці

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_matchCount)
en: 0 matching users found
uk: Знайдено 0 користувачів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Status:
uk: &Стан:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Awa&y message:
uk: Повідомлення про відсу&тність:

en: The changes you just made will take effect next time you log in with GroupWise.
uk: Зміни, які ви тільки що зробили, будуть дієвими при наступному вході в GroupWise.

en: GroupWise Settings Changed While Signed In
uk: Як ви були з'єднані з GroupWise, його параметри змінились

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Users who can see my online status and send me messages:
uk: Користувачі, що можуть бачити мій стан у мережі і надсилати мені повідомлення:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: A&llowed
uk: Дозво&лені

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnBlock)
en: &Block >>
uk: &Заблокувати >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAllow)
en: << Allo&w
uk: << Дозвол&ити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnAdd)
en: A&dd...
uk: &Додати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Bloc&ked
uk: Забло&ковані

[ctx: Account specific privacy settings]
en: Manage Privacy for %1
uk: Керування конфіденційністю для %1

en: Privacy settings have been administratively locked
uk: Параметри конфіденційності заблоковані адміністратором

en: <Everyone Else>
uk: <всі інші>

en: Search for Contact to Block
uk: Пошук за контактом, який треба заблокувати

en: You can only change privacy settings while you are logged in to the GroupWise Messenger server.
uk: Ви можете змінювати параметри конфіденційності тільки тоді, коли з'єднані з сервером GroupWise Messenger.

en: '%1' Not Logged In
uk: «%1» не з'єднаний

en: Invitation to Conversation
uk: Запрошення до розмови

en: User ID
uk: ІД користувача

en: Searching
uk: Пошук

en: 1 matching user found | %1 matching users found
uk[0]: знайдено %1 відповідного користувача
uk[1]: знайдено %1 відповідних користувачів
uk[2]: знайдено %1 відповідних користувачів
uk[3]: знайдено одного відповідного користувача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <p align="right">From:</p>
uk: <p align="right">Від:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p align="right">Sent:</p>
uk: <p align="right">Надіслано:</p>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, dateTime)
en: Invitation Date
uk: Дата запрошення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, contactName)
en: Contact Name
uk: Ім’я контакту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, txtInvMsg) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, message)
en: Invitation Message
uk: Повідомлення запрошення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Would you like to join the conversation?
uk: Хочете приєднатись до балачки?

en: Temporary Network - %1
uk: Тимчасова мережа — %1

en: Network imported from previous version of Kopete, or an IRC URI
uk: Мережа, імпортована з попередньої версії Kopete, або адреса URI IRC

en: Join Channel...
uk: Приєднатися до каналу…

en: Search Channels...
uk: Пошук у каналах…

en: <qt>The network associated with this account has no valid hosts. Please ensure that the account has a valid network.</qt>
uk: <qt>Мережа, яку пов'язано з цим обліковим записом, не містить коректних вузлів. Будь ласка, переконайтеся, що обліковий запис відповідає мережі.</qt>

en: Network is Empty
uk: Мережа порожня

en: <qt>The network associated with this account, <b>%1</b>, has no valid hosts. Please ensure that the account has a valid network.</qt>
uk: <qt>Мережа, яка була пов'язана з цим обліковим записом, <b>%1</b>, немає чинних вузлів. Будь ласка, подбайте, щоб обліковий запис мав чинну мережу.</qt>

en: <qt>Kopete could not connect to any of the servers in the network associated with this account (<b>%1</b>). Please try again later.</qt>
uk: <qt>Kopete не зміг з'єднатись з жодним сервером в мережі облікового запису (<b>%1</b>). Будь ласка, спробуйте ще раз пізніше.</qt>

en: Network is Unavailable
uk: Мережа недоступна

en: Join Channel
uk: Приєднатися до каналу

en: Please enter the name of the channel you want to join:
uk: Будь ласка, введіть назву каналу, до якого хочете приєднатись:

en: Password Incorect
uk: Неправильний пароль

en: There is 1 operator online. | There are %1 operators online.
uk[0]: У мережі %1 оператор.
uk[1]: У мережі %1 оператори.
uk[2]: У мережі %1 операторів.
uk[3]: У мережі один оператор.

en: There is 1 unknown connection. | There are %1 unknown connections.
uk[0]: Наявне %1 невідоме з’єднання.
uk[1]: Наявні %1 невідомих з’єднання.
uk[2]: Наявні %1 невідомих з’єднань.
uk[3]: Наявне одне невідоме з’єднання.

en: There has been 1 channel formed. | There have been %1 channels formed.
uk[0]: Сформовано %1 канал.
uk[1]: Сформовано %1 канали.
uk[2]: Сформовано %1 каналів.
uk[3]: Сформовано один канал.

en: Server was too busy to execute %1.
uk: Сервер занадто завантажений, щоб виконати %1.

en: You have been marked as being away.
uk: Вас було позначено як відсутнього.

en: %1 is a registered nick.
uk: %1 є вже зареєстрованим псевдонімом.

en: %1 is an IRC operator.
uk: %1 є оператором IRC.

en: You cannot send messages to channel %1.
uk: Ви не можете надсилати повідомлення на канал %1.

en: Nickname %1 is already in use.
uk: Псевдонім %1 вже використано.

en: You are not on channel %1.
uk: Ви не на каналі %1.

en: Cannot join %1, channel is full.
uk: Не вдалося приєднатися до %1, канал заповнено.

en: Cannot join %1, channel is invite only.
uk: Не вдалося приєднатися до %1, це канал лише для запрошених.

en: Cannot join %1, you are banned from that channel.
uk: Не вдалося приєднатися до %1, вас на цьому каналі забанили.

en: Cannot join %1, wrong channel key was given.
uk: Не вдалося приєднатися до %1, було надано неправильний ключ каналу.

en: There is one operator online. | There are %1 operators online.
uk[0]: У мережі %1 оператор.
uk[1]: У мережі %1 оператори.
uk[2]: У мережі %1 операторів.
uk[3]: У мережі один оператор.

en: There is one unknown connection. | There are %1 unknown connections.
uk[0]: Наявне %1 невідоме з’єднання.
uk[1]: Наявні %1 невідомих з’єднання.
uk[2]: Наявні %1 невідомих з’єднань.
uk[3]: Наявне одне невідоме з’єднання.

en: One channel has been formed. | %1 channels have been formed.
uk[0]: Сформовано %1 канал.
uk[1]: Сформовано %1 канали.
uk[2]: Сформовано %1 каналів.
uk[3]: Сформовано один канал.

en: Acknowledge size is greater than the expected file size
uk: Визначений розмір перевищує очікуваний розмір файла

en:  members
uk:  члени

en: Channel
uk: Канал

en: Users
uk: Користувачі

en: Topic
uk: Тема

en: Search for:
uk: Шукати за:

en: You may search for channels on the IRC server, using a text string entered here.
uk: Можна шукати канал на сервері IRC за текстовим рядком, який ви тут введете.

en: Channels returned must have at least this many members.
uk: Повернені канали мусять мати не менше цієї кількості учасників.

en: You may search for channels on the IRC server, using a text string entered here.  For instance, you may type 'linux' to find channels that have something to do with Linux.
uk: Можна шукати канал на сервері IRC за допомогою текстового рядка, який ви тут введете. Наприклад: можна ввести «linux», щоб знайти канали, які мають щось спільне з Linux.

en: You may search for channels on the IRC server for a text string entered here.
uk: Можна шукати за каналами на сервері IRC по введеному тут тексту.

en: Perform a channel search.
uk: Виконати пошук за каналами.

en: Perform a channel search.  Please be patient, as this can be slow, depending on the total number of channels on the server.
uk: Виконати пошук за каналами. Будь ласка, майте терпіння, оскільки, залежно від кількості каналів на сервері, це може тривати досить довго.

en: Double click on a channel to select it.
uk: Двічі клацніть позначку каналу, щоб його вибрати.

en: You must be connected to the IRC server to perform a channel listing.
uk: Для здійснення переліку каналів, необхідно бути з'єднаним з сервером IRC.

en: You have been disconnected from the IRC server.
uk: Вас було роз'єднано з сервером IRC.

en: Disconnected
uk: Роз'єднано

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, addID)
en: The name of the IRC contact or channel you would like to add.
uk: Назва контакту або каналу IRC, який ви хочете додати.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, addID)
en: The name of the IRC contact or channel you would like to add.  You can type a person's nickname, or a channel name, preceded by a pound sign ('#').
uk: Назва контакту або каналу IRC, який ви хочете додати. Ви можете просто ввести текст псевдоніма особи або ввести назву каналу, що починається з «#».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1)
en: N&ickname/channel to add:
uk: Додати &псевдонім/канал:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <i>(for example: joe_bob or #somechannel)</i>
uk: <i>(наприклад: галя_коля або #якийськанал)</i>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Search Channels
uk: &Пошук в каналах

en: <qt>You need to specify a channel to join, or a query to open.</qt>
uk: <qt>Вам слід вказати канал для приєднання, або запит на відкриття.</qt>

en: You Must Specify a Channel
uk: Необхідно вказати канал

en: The nickname %1 is already in use
uk: Псевдонім %1 вже використано

en: IRC Plugin
uk: Додаток IRC

en: The nickname %1 is already in use. Please enter an alternative nickname:
uk: Псевдонім %1 вже використано. Будь ласка, введіть інший:

en: "%1" is an invalid channel name. Channels must start with '#', '!', '+', or '&'.
uk: «%1» — некоректний канал. Канали мають починатись з «#», «!», «+», або «&».

en: Channel List for %1
uk: Список каналів для %1

en: The IRC server is currently too busy to respond to this request.
uk: В даний час сервер IRC занадто зайнятий, щоб відповісти на цей запит.

en: Server is Busy
uk: Сервер зайнятий

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, m_nickNamesLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, nickNames)
en: This is the name that everyone will see every time you say something
uk: Це ім’я, яке буде показано всім кожного разу, коли ви щось повідомлятимете

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_nickNamesLabel)
en: N&icknames:
uk: Псевдоні&ми:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_realNameLabel)
en: &Real name:
uk: &Справжнє ім'я:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, userName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, userName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, realName)
en: The username you would prefer to use on IRC, if your system does not have identd support.  Leave blank to use your system account name.
uk: Ім'я користувача, яке б ви хотіли використовувати на IRC, якщо ваша система не підтримує identd. Залиште порожнім, щоб використовувати ваше системне ім'я.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Username:
uk: &Користувач:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, realName)
en: The username you would prefer to use on IRC, if your system does not have identd support.
uk: Ім'я користувача, яке б ви хотіли використовувати на IRC, якщо ваша система не підтримує identd.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, nickNames)
en: The alias you would like to use on IRC.  Once you are online, you can change it with the /nick command.
uk: Псевдонім, який ви бажаєте використовувати у IRC. Тільки-но ви увійдете, можете його змінити командою /nick.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3_2)
en: Network:
uk: Мережа:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, editButton)
en: &Edit...
uk: &Редагувати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <p><b>Note:</b> most IRC servers do not require a password to connect, only a nickname.</p>
uk: <p><b>Примітка:</b> Більшість серверів IRC не вимагають пароля: для з'єднання необхідний лише псевдонім.</p>

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, connectionTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: C&onnection
uk: &З'єднання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Default &charset:
uk: Стандартний &набір символів:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkAutoLogin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mAutoLogon) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, autoConnect)
en: If you enable this option, this account will not be connected when you press the "Connect All" button, nor at startup even if you have enabled automatic connection at startup.
uk: Якщо буде позначено, обліковий запис не буде з'єднуватися, ні якщо ви натиснете кнопку «З'єднати всі», ні під час запуску програми, якщо увімкнено автоматичне з'єднання під час запуску.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, preferSSL)
en: &Prefer SSL-based connections
uk: &Надавати перевагу з'єднанням на основі SSL

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox60)
en: Run the Following Commands on Connect
uk: Після з’єднання виконувати такі команди

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QListView, commandList) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, commandList)
en: Any commands added here will be run as soon as you are connected to the IRC server.
uk: Будь-які, додані сюди, команди виконуватимуться як тільки ви з'єднаєтесь з сервером IRC.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addButton)
en: Add Co&mmand
uk: Додати ко&манду

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&dvanced Configuration
uk: Дода&ткове налаштування

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox6)
en: Custom CTCP Replies
uk: Нетипові відповіді CTCP

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QListView, ctcpList)
en: You can use this dialog to add custom replies for when people send you CTCP requests. You can also use this dialog to override the built-in replies for VERSION, USERINFO, and CLIENTINFO.
uk: Це вікно можна використовувати для додавання нетипових відповідей, коли люди посилають вам запити CTCP. Це вікно також можна використовувати для перезапису вбудованих відповідей для VERSION (версії), USERINFO (інформація про користувача), та CLIENTINFO (інформація щодо клієнта).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_2)
en: &Reply:
uk: &Відповісти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, addReply)
en: Add Repl&y
uk: Додати відпові&дь

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Default Messages
uk: Типові повідомлення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, quitMessage) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, quitMessage)
en: The message you want people to see when you disconnect from IRC without giving a reason. Leave this field blank to use the Kopete default message.
uk: Повідомлення, яке ви хочете, щоб люди бачили, коли ви від'єднуєтесь від IRC без причини. Залиште поле порожнім, щоб використовувати стандартне повідомлення Kopete.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, partMessage) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, partMessage)
en: The message you want people to see when you part a channel without giving a reason. Leave this field blank to use the Kopete default message.
uk: Повідомлення, яке ви хочете, щоб люди бачили, коли ви залишаєте канал без причини. Залиште поле порожнім, щоб використовувати стандартне повідомлення Kopete.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: &Quit message:
uk: Повідомлення від'&єднання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: &Part message:
uk: Повідомлення від&ходу:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Windows
uk: Вікна

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox7)
en: Message Destinations
uk: Місця призначень повідомлень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoShowAnonWindows)
en: Auto-show anonymous windows
uk: Автоматично показувати анонімні вікна

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoShowServerWindow)
en: Auto-show the server window
uk: Автоматично показувати вікно сервера

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4_2)
en: Server messages:
uk: Повідомлення сервера:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4_3_2)
en: Server notices:
uk: Сповіщення сервера:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Active Window
uk: Активне вікно

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Server Window
uk: Вікно сервера

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Anonymous Window
uk: Анонімне вікно

[ctx: @item:inlistbox]
note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverNotices_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, serverMessages_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, informationReplies_2) i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, errorMessages_2)
en: Ignore
uk: Ігнорувати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_3_2)
en: Error messages:
uk: Повідомлення про помилку:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2_2)
en: Information replies:
uk: Інформаційні відповіді:

en: <qt>You must enter a nickname.</qt>
uk: <qt>Вам слід вказати псевдонім.</qt>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, NetworkConfig)
en: Network Configuration
uk: Налаштування мережі

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox2)
en: Host Con&figurations
uk: Налаштування в&узлів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newHost)
en: &New...
uk: &Створити…

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (Q3ListBox, m_hostList)
en: The IRC servers associated with this network
uk: Сервери IRC асоційовані з цією мережею

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (Q3ListBox, m_hostList)
en: The IRC servers associated with this network. Use the up and down buttons to alter the order in which connections are attempted.
uk: Сервери IRC асоційовані з цією мережею. Щоб змінити порядок спроб приєднання, скористайтеся кнопками «Вниз», «Вверх».

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, downButton)
en: Move this server down
uk: Пересунути цей сервер нижче

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, downButton)
en: Decrease connection-attempt priority for this server
uk: Знизити пріоритет спроб з’єднання для цього сервера

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDown) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_down) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, downButton)
en: Down
uk: Вниз

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, upButton)
en: Move this server up
uk: Пересунути цей сервер вище

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, upButton)
en: Increase connection-attempt priority for this server
uk: Збільшити пріоритет спроб з’єднання для цього сервера

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonUp) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upEmailButton) i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_up) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, upButton)
en: Up
uk: Вверх

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, useSSL)
en: Check this to enable SSL for this connection
uk: Ввімкніть цей параметр, щоб уможливити SSL для цього з'єднання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useSSL)
en: Use SS&L
uk: Використовувати SS&L

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_hostLabel)
en: &Host:
uk: &Вузол:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_portLabel)
en: Por&t:
uk: По&рт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_descriptionLabel)
en: &Description:
uk: &Опис:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_newNetworkButton)
en: Ne&w
uk: Нови&й

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_renameNetworkButton)
en: Rena&me...
uk: Пере&йменувати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, m_removeNetworkButton)
en: Remo&ve
uk: В&илучити

en: <qt>Are you sure you want to delete the network <b>%1</b>?<br>Any accounts which use this network will have to be modified.</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити налаштування мережі <b>%1</b><br>Всі облікові записи, що використовують цю мережу слід буде змінити.</qt>

en: Deleting Network
uk: Вилучення мережі

en: &Delete Network
uk: &Вилучити мережу

en: <qt>Are you sure you want to delete the host <b>%1</b>?</qt>
uk: <qt>Ви впевнені, що хочете вилучити вузол <b>%1</b>?</qt>

en: Deleting Host
uk: Вилучення вузла

en: &Delete Host
uk: &Вилучити вузол

en: New Host
uk: Новий вузол

en: Enter the hostname of the new server:
uk: Введіть назву вузла для нового сервера:

en: A host already exists with that name
uk: Вузол з такою назвою вже вказано

en: Rename Network
uk: Перейменувати мережу

en: Enter the new name for this network:
uk: Введіть, будь ласка, нову назву цієї мережі:

en: A network already exists with that name
uk: Мережу з такою назвою вже вказано

en: Could not bind the Jabber file transfer manager to a local port. Please check if the file transfer port is already in use, or choose another port in the account settings.
uk: Не вдалося прив'язати менеджер перенесення файлів Jabber до локального порту. Будь ласка, перевірте чи не знаходиться порт перенесення файлів у використанні або виберіть інший порт в параметрах облікового запису.

en: Failed to start Jabber File Transfer Manager
uk: Не вдалося запустити менеджер Jabber для перенесення файлів

en: Join Groupchat...
uk: Приєднатись до групової балачки…

en: Services...
uk: Служби…

en: XML Console
uk: Термінал XML

en: Edit User Info...
uk: Редагувати інформацію про користувача…

en: Set Mood
uk: Встановити настрій

en: Jabber Error
uk: Помилка в Jabber

en: Please connect first.
uk: Будь ласка, спочатку з'єднайтесь.

en: SSL support could not be initialized for account %1. This is most likely because TLS support for QCA is not available.
uk: Не вдалося ініціалізувати підтримку SSL для облікового запису %1. Найімовірніша причина — у вашій системі не встановлено додаток QCA TLS.

en: Jabber SSL Error
uk: Помилка SSL в Jabber

en: Jabber Connection Certificate Problem
uk: Проблема з сертифікатом з'єднання Jabber

en: An encrypted connection with the Jabber server could not be established.
uk: Не вдалось влаштувати зашифроване з'єднання з Jabber.

en: Jabber Connection Error
uk: Помилка з'єднання Jabber

en: Malformed packet received.
uk: Отримано неправильний пакет.

en: There was an unrecoverable error in the protocol.
uk: В протоколі сталася помилка, яку неможливо виправити.

en: Generic stream error.
uk: Загальна помилка потоку.

en: There was a conflict in the information received.
uk: В отриманій інформації виник конфлікт.

en: The stream timed out.
uk: Тайм-аут потоку.

en: Internal server error.
uk: Внутрішня помилка сервера.

en: Stream packet received from an invalid address.
uk: Пакет потоку отримано з некоректної адреси.

en: Malformed stream packet received.
uk: Отримано неправильно сформований пакет потоку.

en: Policy violation in the protocol stream.
uk: Порушення правил у протоколі потоку.

en: Resource constraint.
uk: Обмеження ресурсу.

en: System shutdown.
uk: Вимкнення системи.

en: Unknown reason.
uk: Невідома причина.

en: There was an error in the protocol stream: %1
uk: У протоколі потоку сталася помилка: %1

en: Host not found.
uk: Вузол не знайдено.

en: Address is already in use.
uk: Адреса вже використовується.

en: Connection refused.
uk: У з'єднанні відмовлено.

en: Connection attempt already in progress.
uk: Спроба з'єднання вже виконується.

en: Network failure.
uk: Проблема з мережею.

en: Socket timed out.
uk: Тайм-аут сокета.

en: Remote closed connection.
uk: З’єднання перервано з ініціативи віддаленого комп’ютера.

en: Unexpected error condition (%1).
uk: Умова нерозпізнаної помилки (%1).

en: There was a connection error: %1
uk: Сталася помилка з'єднання: %1

en: Unknown host.
uk: Невідомий вузол.

en: Could not connect to a required remote resource.
uk: Не вдалося з'єднатись з необхідним віддаленим ресурсом.

en: It appears we have been redirected to another server; I do not know how to handle this.
uk: Здається, нас було перенаправлено на інший сервер; Мені невідомо як з цим повестись.

en: Unsupported protocol version.
uk: Версія протоколу не підтримується.

en: Unknown error.
uk: Невідома помилка.

en: There was a negotiation error: %1
uk: Сталася помилка зв'язку: %1

en: Server rejected our request to start the TLS handshake.
uk: Сервер відмовив нашому запиту розпочати підтвердження встановлення зв'язку TLS.

en: Failed to establish a secure connection.
uk: Не вдалося встановити безпечне з'єднання.

en: There was a Transport Layer Security (TLS) error: %1
uk: Сталася помилка безпеки транспортного шару (TLS): %1

en: Login failed with unknown reason.
uk: Ввійти не вдалося через невідому причину.

en: No appropriate authentication mechanism available.
uk: Не знайдено відповідного механізму автентифікації.

en: Bad SASL authentication protocol.
uk: Неправильний протокол автентифікації SASL.

en: Server failed mutual authentication.
uk: Сервер не пройшов взаємної автентифікації.

en: Encryption is required but not present.
uk: Необхідне шифрування, але його немає.

en: Invalid user ID.
uk: Недійсний ІД користувача.

en: Invalid mechanism.
uk: Недійсний механізм.

en: Invalid realm.
uk: Недійсна область.

en: Mechanism too weak.
uk: Надто слабкий механізм.

en: Wrong credentials supplied. (check your user ID and password)
uk: Надано недійсні дані. (Перевірте ваш ІД користувача і пароль)

en: Temporary failure, please try again later.
uk: Тимчасова невдача, будь ласка, спробуйте знов пізніше.

en: There was an error authenticating with the server: %1
uk: Сталась помилка під час автентифікації з сервером: %1

en: Transport Layer Security (TLS) problem.
uk: Проблема з TLS (безпекою транспортного шару).

en: Simple Authentication and Security Layer (SASL) problem.
uk: Проблема з простою автентифікацією та шаром безпеки (SASL).

en: There was an error in the security layer: %1
uk: Сталася помилка в шарі безпеки: %1

en: No permission to bind the resource.
uk: Немає дозволу на прив'язку ресурсу.

en: The resource is already in use.
uk: Ресурс вже знаходиться у вжитку.

en: Could not bind a resource: %1
uk: Не вдалося зробити прив'язку ресурсу: %1

en: Kopete: Connection problem with Jabber server %1
uk: Kopete: Проблема з'єднання з сервером Jabber %1

en: The Jabber user %1 removed %2's subscription to him/her. This account will no longer be able to view his/her online/offline status. Do you want to delete the contact?
uk: Користувач Jabber %1 вилучив підписку %2. За допомогою цього облікового запису ви вже не зможете переглядати стан у мережі цього користувача. Хочете вилучити цей контакт?

en: Notification
uk: Сповіщення

en: Waiting for authorization
uk: Очікується уповноваження

en: A password is required to join the room %1.
uk: Щоб приєднатися до кімнати %1, потрібен пароль.

en: Error trying to join %1 : nickname %2 is already in use
uk: Помилка приєднання до %1: псевдонім %2 вже використано

en: Provide your nickname
uk: Введіть ваш псевдонім

en: You cannot join the room %1 because you have been banned
uk: Ви не можете приєднатись до кімнати %1, оскільки вас забанили

en: Jabber Group Chat
uk: Групова балачка Jabber

en: You cannot join the room %1 because the maximum number of users has been reached
uk: Ви не можете приєднатись до кімнати %1, оскільки у ній вже присутня максимальна кількість користувачів

en: No reason given by the server
uk: Сервер не повідомив про причину

en: There was an error processing your request for groupchat %1. (Reason: %2, Code %3)
uk: Помилка обробки вашого запиту на групову балачку %1. (Причина: %2, Код %3)

en: Do you want to also unregister "%1" from the Jabber server ?
    If you unregister, your whole contact list may be removed from the server, and you will never be able to connect to this account with any client
uk: Хочете також зняти з реєстрації «%1» з сервера Jabber?
    Якщо ви зніметесь з реєстрації, увесь ваш список контактів буде вилучено з сервера, і ви вже ніколи не зможете з'єднатись з цим обліковим записом за допомогою жодної програми-клієнта

en: Unregister
uk: Знятись з реєстрації

en: Remove and Unregister
uk: Вилучити і знятись з реєстрації

en: Remove only from Kopete
uk: Вилучити лише з Kkopete

en: An error occurred while trying to remove the account:
    %1
uk: Сталась помилка під час спроби вилучення облікового запису:
    %1

en: Jabber Account Unregistration
uk: Зняття з реєстрації облікового запису Jabber

en: You cannot see each others' status.
uk: Ви не можете бачити стан один одного.

en: You can see this contact's status, but he/she cannot see your status.
uk: Ви не можете бачити стан цього контакту, але він/вона не може бачити ваш стан.

en: This contact can see your status, but you cannot see his/her status.
uk: Цей контакт може бачити ваш стан, але ви не можете бачити його/її стан.

en: You can see each others' status.
uk: Можна бачити стан один одного.

en: Client
uk: Клієнт

en: User Mood
uk: Настрій користувача

en: Groupchat
uk: Групова балачка

en: Rich text messages
uk: Повідомлення багатим текстом

en: Data Forms
uk: Форми даних

en: Message Events
uk: Події, пов’язані з повідомленнями

en: Message Delivery Receipts
uk: Способи доставлення повідомлень

en: File transfers
uk: Перенесення файлів

en: Service Discovery
uk: Пошук служб

en: Supported Features
uk: Підтримувані можливості

en: Timestamp
uk: Мітка часу

en: Message
uk: Повідомлення

en: Failed to download Jabber contact photo.
uk: Не вдалося отримати фото контакту Jabber.

en: Edit Bookmarks...
uk: Редагувати закладки…

en: Groupchat Bookmark
uk: Закладка групової балачки

en: Show audio calls
uk: Показати аудіо-дзвінки

en: Start audio call
uk: Аудіо-дзвінок

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Authorization
uk: Уповноваження

en: (Re)send Authorization To
uk: (Пере)відіслати уповноваження до

en: (Re)request Authorization From
uk: (Знову) дати запит на уповноваження від

en: Remove Authorization From
uk: Вилучити уповноваження від

en: Call contact
uk: Зателефонувати контакту

en: Set Availability
uk: Встановити - доступність

en: Free to Chat
uk: Вільний для балачки

en: Do Not Disturb
uk: Не турбувати

en: Select Resource
uk: Вибрати ресурс

en: Automatic (best/default resource)
uk: Автоматично (найкращий/типовий ресурс)

en: Test action
uk: Дія з перевірки

en: Jingle Audio call
uk: Аудіо-дзвінок Jingle

en: Jingle Video call
uk: Відео-дзвінок Jingle

en: The original message is : <i>" %1 "</i><br />
uk: Початкове повідомлення : <i>« %1 »</i><br />

en: <qt><i>%1</i> has invited you to join the conference <b>%2</b><br />%3<br />If you want to accept and join, just <b>enter your nickname</b> and press OK.<br />If you want to decline, press Cancel.</qt>
uk: <qt><i>%1</i> запросив вас приєднатись до конференції <b>%2</b><br />%3<br />Якщо ви хочете прийняти запрошення і приєднатись, просто <b>введіть ваш псевдонім</b> і натисніть кнопку «Гаразд».<br />Якщо ж хочете відмовитися, натисніть «Скасувати».</qt>

en: Invited to a conference - Jabber Plugin
uk: Запрошено до конференції — додаток Jabber

en: Message has been displayed
uk: Повідомлення показано

en: Message has been delivered
uk: Повідомлення доставлено

en: Message stored on the server, contact offline
uk: Повідомлення збережено на сервері, контакт поза мережею

en: %1 has ended his/her participation in the chat session.
uk: %1 завершив(ла) свою участь у цьому сеансі балачці.

en: Your message could not be delivered: "%1", Reason: "%2"
uk: Не вдалося переслати ваше повідомлення: «%1»; Причина: «%2»

en: Do you also want to remove user %1's authorization to see your status?
uk: Чи бажаєте ви також вилучити уповноваження контакту «%1» на перегляд вашого стану?

en: You have preselected a resource for contact %1, but you still have open chat windows for this contact. The preselected resource will only apply to newly opened chat windows.
uk: Ви маєте заданий наперед ресурс для контакту %1, але необхідно ще відкрити вікно балачки для цього контакту. Заданий наперед ресурс буде застосовуватись тільки до нововідкритих вікон балачки.

en: Jabber Resource Selector
uk: Вибір ресурсів Jabber-а

en: You have been invited to %1
uk: Вас запросили до %1

en: Change nickname
uk: Змінити псевдонім

en: Change nickname - Jabber Plugin
uk: Зміна псевдоніма — додаток Jabber

en: Please enter the new nickname you want to have in the room <i>%1</i>
uk: Введіть, будь ласка, новий псевдонім, який ви матимете у кімнаті <i>%1</i>

en: Free for Chat
uk: Вільний для балачки

en: Do not Disturb
uk: Не турбувати

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_type)
en: Subscription
uk: Підписка

en: Authorization Status
uk: Стан уповноваження

en: Available Resources
uk: Наявні ресурси

en: vCard Cache Timestamp
uk: Часова мітка кешу vCard

en: Jabber ID
uk: ІД Jabber

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Birthday
uk: День народження

en: Timezone
uk: Часовий пояс

en: Homepage
uk: Домашня сторінка

en: Company name
uk: Назва фірми

en: Company Departement
uk: Відділ фірми

en: Company Position
uk: Позиція в фірмі

en: Company Role
uk: Роль в фірмі

en: Work Street
uk: Вулиця (робота)

en: Work Extra Address
uk: Робоча додаткова адреса

en: Work PO Box
uk: Робоча поштова скринька

en: Work City
uk: Місто (робота)

en: Work Postal Code
uk: Робочий поштовий індекс

en: Work Country
uk: Країна (робота)

en: Work Email Address
uk: Робоча адреса ел. пошти

en: Home Street
uk: Домашня вулиця

en: Home Extra Address
uk: Домашня додаткова адреса

en: Home PO Box
uk: Домашня поштова скринька

en: Home City
uk: Домашнє місто

en: Home Postal Code
uk: Домашній поштовий індекс

en: Home Country
uk: Країна (домівка)

en: Fax
uk: Факс

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_9)
en: About
uk: Про

en: Choose an account to handle the URL %1
uk: Виберіть обліковий запис для роботи з URL %1

en: Do you want to add '%1' to your contact list?
uk: Хочете додати %1 до вашого списку контактів?

en: Do Not Add
uk: Не додавати

en: Do you want to remove '%1' from your contact list?
uk: Хочете вилучити «%1» з вашого списку контактів?

en: Do Not Remove
uk: Не вилучати

en: Please enter your nickname for the room %1
uk: Введіть, будь ласка, ваш псевдонім у кімнаті %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QMainWindow, jingleCallsGui)
en: Main Window
uk: Головне вікно

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QToolBar, toolBar)
en: Toolbar
uk: Головний пенал

en: Audio
uk: Аудіо

en: Choose the contents you want to accept:
uk: Оберіть дані, які ви бажаєте прийняти:

en: New Jingle session from %1
uk: Новий сеанс Jingle з %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, jingleContentDialog)
en: Dialog
uk: Діалогове вікно

en: Cannot start process %1. Check your installation of Kopete.
uk: Не вдалося запустити процес %1. Перевірте, чи належним чином встановлено Kopete.

en: Answer for incoming call
uk: Відповісти на вхідний дзвінок

en: Accepted
uk: Прийнято

en: Calling...
uk: Виклик…

en: Rejected
uk: Відкинуто

en: Call in progress
uk: Обмін звуковими даними

en: Other side hung up
uk: Співрозмовник повісив трубку

en: Waiting...
uk: Очікування…

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, LibjingleCallDialog)
en: Libjingle Voice Call
uk: Голосовий зв’язок libjingle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Calling with:
uk: Дзвонить за допомогою:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Call Status:
uk: Стан зв’язку:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, AcceptButton) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, acceptButton)
en: Accept
uk: Прийняти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, rejectButton)
en: Reject
uk: Відмовити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, hangupButton)
en: Hang up
uk: Покласти трубку

en: None
uk: Жодного

en: Afraid
uk: Зляканий

en: Amazed
uk: Зачарований

en: Angry
uk: Злий

en: Annoyed
uk: Роздратований

en: Anxious
uk: Стривожений

en: Aroused
uk: Збуджений

en: Ashamed
uk: Засоромлений

en: Bored
uk: Знудьгований

en: Brave
uk: Безстрашний

en: Calm
uk: Спокійний

en: Cold
uk: Незворушний

en: Confused
uk: Збентежений

en: Contented
uk: Задоволений

en: Cranky
uk: Недужий

en: Curious
uk: Допитливий

en: Depressed
uk: Пригнічений

en: Disappointed
uk: Розчарований

en: Disgusted
uk: Відражений

en: Distracted
uk: Ошалілий

en: Embarrassed
uk: Стурбований

en: Excited
uk: Захоплений

en: Flirtatious
uk: Кокетливий

en: Frustrated
uk: Зневірений

en: Grumpy
uk: Сердитий

en: Guilty
uk: Винний

en: Happy
uk: Щасливий

en: Hot
uk: Гарячий

en: Humbled
uk: Скромний

en: Humiliated
uk: Принижений

en: Hungry
uk: Голодний

en: Hurt
uk: Поранений

en: Impressed
uk: Вражений

en: In awe
uk: У благоговінні

en: In love
uk: Закоханий

en: Indignant
uk: Обурений

en: Interested
uk: Зацікавлений

en: Intoxicated
uk: Отруєний

en: Invincible
uk: Невидимий

en: Jealous
uk: Заздрісний

en: Lonely
uk: Одинокий

en: Mean
uk: Соромливий

en: Moody
uk: Смутний

en: Nervous
uk: Знервований

en: Neutral
uk: Нейтральний

en: Offended
uk: Ображений

en: Playful
uk: Грайливий

en: Proud
uk: Гордий

en: Relieved
uk: Врятований

en: Remorseful
uk: Співчутливий

en: Restless
uk: Нетерплячий

en: Sad
uk: Сумний

en: Sarcastic
uk: Саркастичний

en: Serious
uk: Серйозний

en: Shocked
uk: Шокований

en: Shy
uk: Сором’язливий

en: Sick
uk: Хворий

en: Sleepy
uk: Сонний

en: Stressed
uk: У стресі

en: Surprised
uk: Здивований

en: Thirsty
uk: Спраглий

en: Worried
uk: Занепокоєний

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, dlgAddContact)
en: Add Contacts
uk: Додати контакти

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblID) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, addID)
en: The Jabber ID for the account you would like to add.
uk: ІД для облікового запису Jabber, який ви хочете додати.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblID) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, addID)
en: The Jabber ID for the account you would like to add.  Note that this must include the username and the domain (like an E-mail address), as there are many Jabber servers.
uk: ІД для облікового запису Jabber, який ви хочете додати. Зауважте, що це має включати ім'я користувача і домен (як в адресі ел. пошти), оскільки існує багато серверів для Jabber.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblID)
en: &Jabber ID:
uk: ІД для &Jabber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: <i>(for example: joe@jabber.org)</i>
uk: <i>(наприклад: joe@jabber.org)</i>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, mRefresh)
en: Refresh
uk: Освіжити

en: Execute command
uk: Виконати команду

en: Command executing
uk: Виконання команди

en: Finish
uk: Завершити

en: Next
uk: Наступна

en: Previous
uk: Попередня

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Current password:
uk: Поточний пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: New password:
uk: Новий пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatus)
en: Please enter your current password first
    and then your new password twice.
uk: Будь ласка, спочатку введіть ваш поточний пароль,
    а потім двічі введіть ваш новий пароль.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Server:
uk: Сервер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pbQuery)
en: &Query
uk: &Запит

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblChatRoomsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tblChatRoomsList)
en: Chatroom Name
uk: Назва кімнати балачок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tblChatRoomsList) i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, tblChatRoomsList)
en: Chatroom Description
uk: Опис кімнати балачок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Room:
uk: Кімната:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, dlgRegister)
en: Register with Jabber Service
uk: Зареєструватись для служби Jabber

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, grpForm)
en: Registration Form
uk: Реєстраційна форма

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWait)
en: Please wait while querying the server...
uk: Будь ласка, зачекайте поки йде опитування сервера…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnRegister)
en: &Execute
uk: &Виконати

en: Group Chat Name
uk: Назва групової балачки

en: Enter a name for the group chat:
uk: Вкажіть назву групової балачки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, autoJoinButton)
en: Toggle Auto Join
uk: Увімкнути/Вимкнути автоматичне приєднання

en: Change Jabber Password
uk: Змінити пароль Jabber

en: You entered your current password incorrectly.
uk: Введено неправильний поточний пароль.

en: Password Incorrect
uk: Неправильний пароль

en: Your new passwords do not match. Please enter them again.
uk: Ваші нові паролі не збігаються. Будь ласка введіть їх ще раз.

en: For security reasons, you are not allowed to set an empty password.
uk: З причин безпеки, не дозволяється встановлювати порожній пароль.

en: Your account needs to be connected before the password can be changed. Do you want to try to connect now?
uk: Обліковий запис має бути з'єднано, перш ніж можна буде змінити пароль. Хочете спробувати з'єднатись зараз?

en: Jabber Password Change
uk: Зміна пароля Jabber

en: Your password has been changed successfully. Please note that the change may not be instantaneous. If you have problems logging in with your new password, please contact the administrator.
uk: Ваш пароль успішно змінено. Майте на увазі, що зміна може не набрати чинності негайно. Якщо виникнуть проблеми з вашим новим паролем, зверніться до адміністратора.

en: Your password could not be changed. Either your server does not support this feature or the administrator does not allow you to change your password.
uk: Не вдалося змінити ваш пароль. Або ваш сервер не підтримує таку функцію, або адміністратор не дозволяє змінювати ваш пароль.

en: Join Jabber Groupchat
uk: Приєднатись до Jabber Groupchat (групова балачка)

en: Join
uk: Приєднатись

en: Unable to retrieve the list of chat rooms.
uk: Неможливо отримати список кімнат балачок.

en: List Chatrooms
uk: Список кімнат балачок

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberChooseServer)
en: Choose Server - Jabber
uk: Вибрати сервер - Jabber

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberEditAccountWidget)
en: Account Preferences - Jabber
uk: Параметри облікового запису - Jabber

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, basicSetupTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_connection)
en: &Basic Setup
uk: &Просте налаштування

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mID)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.
uk: ІД для облікового запису Jabber, який ви хочете використовувати.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.  Note that this must include the username and the domain (like an E-mail address), as there are many Jabber servers.
uk: ІД для облікового запису Jabber, який ви хочете використовувати.  Зауважте, що це має включати ім'я користувача і домен (як в адресі ел. пошти), оскільки існує багато серверів для Jabber.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mID)
en: The Jabber ID for the account you would like to use.  Note that this must include the username and the domain (for example, joe@jabber.org), as there are many Jabber servers.
uk: ІД для облікового запису Jabber, який ви хочете використовувати.  Зауважте, що це має включати ім'я користувача і домен (наприклад: joe@jabber.org), оскільки існує багато серверів для Jabber.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, mAutoConnect) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbAutoConnect)
en: Check to disable automatic connection.  If checked, you can connect manually to this account, using the icon at the bottom of the main Kopete window
uk: Позначте, щоб заборонити автоматичне з’єднання. Якщо пункт буде позначено, ви зможете з'єднатись з цим обліковим записом вручну за допомогою піктограми у нижній частині головного вікна Kopete

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRegistration)
en: To connect to the Jabber network, you will need an account on a Jabber server.  If you do not yet have an account, please click the button to create one.
uk: Для з'єднання з мережею Jabber, необхідно мати обліковий запис на сервері Jabber.  Якщо ви ще не маєте облікового запису Jabber, будь ласка, натисніть кнопку, щоб його створити.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, changePasswordGroupBox)
en: Change Password
uk: Змінити пароль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnChangePassword)
en: Change &Your Password...
uk: Змінити ва&ш пароль…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, tlChangePwSuccess)
en: If you have an existing Jabber account and would like to change its password, you can use this button to enter a new password.
uk: Якщо у вас вже є обліковий запис Jabber, і ви хочете змінити його пароль, можете скористатись цією кнопкою, щоб ввести новий пароль.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Co&nnection
uk: З'єд&нання

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, cbUseSSL) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbUseSSL)
en: Check this box to enable legacy SSL encrypted communication with the server. This is needed only for old servers.
uk: Позначте цей пункт, щоб увімкнути застаріле SSL шифрування обміну даними з сервером. Таке шифрування потрібне лише для застарілих серверів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbUseSSL)
en: Use legacy SSL encr&yption
uk: Вико&ристовувати застаріле шифрування SSL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAllowPlainTextPassword)
en: Allow plain-te&xt password authentication
uk: Дозволяти автентифікацію паролями простого те&ксту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideServer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbCustomServer) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbOverrideHost)
en: &Override default server information
uk: &Перезаписувати стандартну інформацію про сервер

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, labelServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mServer)
en: The IP address or hostname of the server you would like to connect to (for example jabber.org).
uk: Адреса IP або назва машини сервера, з яким ви хочете з'єднатись (наприклад: jabber.org).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbUseXOAuth2)
en: Use X-OAuth2 authentication
uk: Використовувати розпізнавання X-OAuth2

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgXOAuth2) i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnXOAuth2)
en: Manage X-OAuth2 tokens
uk: Керування ключами X-OAuth2

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_5)
en: Location Settings
uk: Параметри перебування

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel3_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mResource) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: The resource name you would like to use on the Jabber network.
uk: Назва ресурсу, який ви хочете використовувати в мережі Jabber.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mResource) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: The resource name you would like to use on the Jabber network.  Jabber allows you to sign on with the same account from multiple locations with different resource names, so you may wish to enter 'Home' or 'Work' here, for example.
uk: Назва ресурсу, який ви хочете використовувати в мережі Jabber.  Jabber дозволяє входити за допомогою того самого облікового запису з різних місць із різними назвами ресурсів. Отже, ви можете ввести, наприклад «Домівка» або «Робота».

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3)
en: R&esource:
uk: Р&есурс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel3_3_2)
en: P&riority:
uk: Пр&іоритет:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mPriority) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mPriority)
en: <qt>Each resource can have different <b>priority </b> levels. The messages will be sent to the resource which has the highest priority level.
    
    If two resources have the same priority, the messages will be sent to the one most recently connected.</qt>
uk: <qt>Всі ресурси мають різні рівні <b>пріоритету</b>. Повідомлення надсилатимуться до ресурсу з найвищим рівнем пріоритету.
    
    Якщо два ресурси мають однаковий пріоритет, повідомлення будуть надсилатись до того, який з’єднано найпізніше.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbAdjustPriority)
en: When absent, adjust priority to:
uk: У разі відсутності, змінити пріоритет на:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, mergeMessages)
en: Merge all messages from all resources to one window/tab
uk: Об’єднати всі повідомлення з усіх ресурсів у одному вікні/вкладці

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Fi&le Transfer
uk: Перенесення &файлів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_6)
en: File Transfer Settings
uk: Параметри перенесення файлів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Pro&xy JID:
uk: Про&ксі JID:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Public &IP address:
uk: Публічна адреса &IP:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: <i><ul><li>The information in the "public IP address" and "port" fields applies to all Jabber accounts.</li>
    <li>You can leave the "public IP address" empty if your computer is directly connected to the internet.</li>
    <li>A hostname is also valid.</li>
    <li>Changes to these fields will only take effect the next time you start Kopete.</li>
    <li>The "Proxy JID" can be configured per account.</li></ul></i>
uk: <i><ul><li>Інформація в полях «публічної адреси IP» і «порту» стосується всіх облікових записів Jabber.</li>
    <li>Можна залишити «публічну адресу IP» порожньою, якщо ваш комп’ютер напряму з’єднано з інтернентом.</li>
    <li>Можна також використовувати назву вузла.</li>
    <li>Зміни у цих полях набудуть чинності лише після наступного запуску Kopete.</li><li>«Проксі JID» можна налаштувати для кожного облікового запису окремо.</li></ul></i>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Network
uk: Мережа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, autoDetectIPBox)
en: Auto-detect external IP address
uk: Автоматично визначити зовнішню IP-адресу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: First port to use:
uk: Використовувати першим порт:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, firstPortEdit)
en: Set the first incoming port to use for Jingle sessions.
    One media type uses 2 ports and each new Jingle session will use the next 2 available ports.
uk: Вкажіть перший з вхідних портів, який буде використано для сеансів Jingle.
    Один тип медіа використовує 2 порти, а кожен новий сеанс Jingle використовуватиме наступні 2 з доступних портів.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Media
uk: Медіа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Microphone to use:
uk: Використовувати мікрофон:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Audio output:
uk: Вивід звуку:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_17)
en: Libjingle settings
uk: Параметри libjingle

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, Libjingle)
en: This enable libjingle voice call
uk: Вмикає голосовий зв’язок libjingle

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, Libjingle)
en: Enable libjingle support
uk: Увімкнути підтримку libjingle

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, privacyTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Pri&vacy
uk: Кон&фіденційність

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_7)
en: General Privacy
uk: Загальна конфіденційність

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbHideSystemInfo)
en: By default, Kopete gives the other users some info about your system and the client. Checking this box will hide that information.
uk: Типово, програма Kopete надає іншим користувачам деяку інформацію про вашу систему і клієнт. Позначте цей прапорець, щоб приховувати цю інформацію.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbHideSystemInfo)
en: &Hide system and client info
uk: &Ховати інформацію про систему і клієнта

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendEvents)
en: Check this box if you always want to send notifications to your contacts.
uk: Позначте це поле, якщо ви хочете завжди надсилати вашим контактам сповіщення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendEvents)
en: Always send not&ifications
uk: Завжди надсилати спові&щення

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendDeliveredEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Delivered notification</b> to your contacts : when a message is delivered to Kopete, Kopete can notify your contact that it has received the message.</qt>
uk: <qt>Увімкніть, щоб завжди надсилати вашим контактам <b>сповіщення про доставку</b>: якщо повідомлення доставлено у Kopete, Kopete може сповістити ваш контакт, що повідомлення отримано.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendDeliveredEvent)
en: Alwa&ys send delivered notifications
uk: Завж&ди надсилати сповіщення про доставку

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendDisplayedEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Displayed notification</b> to your contacts : when a message is displayed in Kopete, Kopete can notify your contact that it has displayed the message.</qt>
uk: <qt>Увімкніть, щоб надсилати вашим контактам <b>сповіщення про показ</b>: якщо повідомлення показано в Kopete, Kopete може сповістити ваш контакт, що повідомлення було показано.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendDisplayedEvent)
en: Al&ways send displayed notifications
uk: За&вжди надсилати сповіщення про показ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, cbSendComposingEvent)
en: <qt>Check this box to send the <b>Typing notification</b> to your contacts : when you are composing a message, you might want your contact to know that you are typing so that he/she knows you are answering.</qt>
uk: <qt>Увімкніть, щоб надсилати вашим контактам <b>Сповіщення про введення повідомлення</b>: якщо ви створюєте повідомлення, мабуть, ви захочете, щоб ваші контакти знали, що ви вводите відповідь.</qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendComposingEvent)
en: Always send &typing notifications
uk: Зав&жди надсилати сповіщення про введення повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbSendGoneEvent)
en: Always send &gone notifications (closing the window)
uk: Завжди надсилати сповіщення «&пішов» (закриття вікна)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, privacyListsButton)
en: Privacy Lists
uk: Списки конфіденційності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, oldEncrypted)
en: When recipient does not support OpenPGP XEP-0027 wrap PGP block to message body
uk: Якщо клієнт отримувача не підтримує OpenPGP XEP-0027 вбудувати блок PGP до тексту повідомлення

en: Unable to retrieve registration form.
    Reason: "%1"
uk: Неможливо знайти реєстраційну форму.
    Причина: «%1»

en: Registration sent successfully.
uk: Реєстрацію успішно відіслано.

en: Jabber Registration
uk: Реєстрація для Jabber

en: The server rejected the registration form.
    Reason: "%1"
uk: Сервер відкинув реєстраційну форму.
    Причина: «%1»

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, DlgJabberRegisterAccount)
en: Register Account - Jabber
uk: Зареєструвати обліковий запис - Jabber

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btnChooseServer)
en: C&hoose...
uk: В&ибрати…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblJID)
en: Desired Jabber &ID:
uk: Бажане &ІД для Jabber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPassword)
en: Pass&word:
uk: Паро&ль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPasswordVerify)
en: &Repeat password:
uk: &Повторити пароль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: &Port:
uk: &Порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServer)
en: &Server:
uk: С&ервер:

en: Services
uk: Служби

en: Register...
uk: Реєстрація…

en: Search...
uk: Пошук…

en: Execute...
uk: Виконати…

en: &Save User Info
uk: &Зберегти інформацію про користувача

en: Fetch vCard
uk: Дістати vCard

en: Saving vCard to server...
uk: Збереження vCard на сервер…

en: vCard successfully saved.
uk: vCard успішно збережено.

en: Error: Unable to save vCard.
uk: Помилка: неможливо зберегти vCard.

en: Fetching contact vCard...
uk: Отримання візитки контакту…

en: vCard successfully retrieved.
uk: vCard успішно отримано.

en: No vCard available.
uk: Немає жодної vCard.

en: Error: vCard could not be fetched correctly.
    Check connectivity with the Jabber server.
uk: Помилка: не вдалося правильно отримати vCard.
    Перевірте з'єднання з сервером Jabber.

en: <qt>An error occurred when trying to change the photo.<br />Make sure that you have selected a valid image file</qt>
uk: <qt>Під час спроби змінити фото сталася помилка.<br />Переконайтеся, що ви вибрали коректний файл зображення</qt>

en: Register
uk: Зареєструватись

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox1)
en: Search
uk: Пошук

en: Please wait while retrieving search form...
uk: Будь ласка, зачекайте на пошукову форму…

en: Unable to retrieve search form.
uk: Неможливо знайти пошукову форму.

en: The Jabber server rejected the search.
uk: Сервер Jabber відмовив у пошуку.

en: Jabber Search
uk: Пошук для Jabber

en: Nickname
uk: Псевдонім

[ctx: First name]
en: First
uk: Ім’я

[ctx: Last name]
en: Last
uk: Прізвище

en: e-mail
uk: ел. пошта

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, dynamicForm)
en: Search For
uk: Пошук за

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Node:
uk: Вузол:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnQuery)
en: &Query Server
uk: &Опитати сервер

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTreeWidget, trServices)
en: Node
uk: Вузол

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblName)
en: Full name:
uk: Повне ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblJID)
en: Jabber ID:
uk: ІД для Jabber:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHomepage)
en: Homepage:
uk: Домашня сторінка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblBirthday)
en: Birthday:
uk: День народження:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTimezone)
en: Timezone:
uk: Часовий пояс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnSelectPhoto)
en: &Select Photo...
uk: &Вибрати фото…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnClearPhoto)
en: Clear Pho&to
uk: Очистити фо&то

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Home Address
uk: &Домашня адреса

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreet) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStreet_2)
en: Street:
uk: Вулиця:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPOBox) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPOBox_2)
en: PO box:
uk: Пошті. скринька:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState_2)
en: Postal code:
uk: Поштовий індекс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountry) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCountry_2)
en: Country:
uk: Країна:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Work Address
uk: &Робоча адреса

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Wor&k Information
uk: Інформація про &роботу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblCompany)
en: Company:
uk: Компанія:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblDepartment)
en: Department:
uk: Відділ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPosition)
en: Position:
uk: Посада:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRole)
en: Role:
uk: Посада:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Phone &Numbers
uk: Номери &телефонів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneHome) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel5)
en: Home:
uk: Домівка:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneWork) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel6)
en: Work:
uk: Робота:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneFax)
en: Fax:
uk: Факс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPhoneCell)
en: Cell:
uk: Об.:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: A&bout
uk: П&ро

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbUseAccessToken)
en: Authenticate directly with Access Token
uk: Безпосереднє розпізнавання за допомогою ключа доступу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelAccessToken)
en: Access Token
uk: Ключ доступу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRequetUrl)
en: Request URL
uk: Адреса запиту

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelClientId)
en: Client ID
uk: Ід. клієнта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelClientSecretKey)
en: Client Secret Key
uk: Закритий ключ клієнта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelRefreshToken)
en: Refresh Token
uk: Освіжити ключ

en: Loading instructions from gateway...
uk: Завантаження інструкцій зі шлюзу…

en: Connect to the Jabber network and try again.
uk: З'єднайтесь з мережею Jabber та спробуйте знов.

en: An error occurred while loading instructions from the gateway.
uk: Під час завантаження інструкцій зі шлюзу сталась помилка.

en: Choose Jabber Server
uk: Вибрати сервер для Jabber

en: Retrieving server list...
uk: Триває пошук за списком серверів…

en: Could not retrieve server list.
uk: Не вдалося знайти список серверів.

en: Could not parse the server list.
uk: Не вдалося розібрати список серверів.

en: The changes you just made will take effect next time you log in with Jabber.
uk: Зміни, які ви тільки що зробили, будуть дієвими при наступному вході в мережу Jabber.

en: Jabber Changes During Online Jabber Session
uk: Зміни в Jabber під час сеансу у мережі Jabber

en: The Jabber ID you have chosen is invalid. Please make sure it is in the form user@server.com, like an email address.
uk: Вибрано недійсний ІД Jabber. Він мусить бути мати вигляд користувач@jabber.org, так, як адреса ел. пошти.

en: Invalid Jabber ID
uk: Недійсний ІД для Jabber

en: Register New Jabber Account
uk: Зареєструвати новий обліковий запис Jabber

en: Please enter a server name.
uk: Будь ласка, вкажіть назву сервера.

en: Please enter a valid Jabber ID or click Choose.
uk: Вкажіть, будь ласка, коректний ідентифікатор Jabber або натисніть кнопку «Вибрати».

en: Unless you know what you are doing, your JID should be of the form "username@server.com".  In your case for example "username@%1".
uk: Як правило, ваш JID повинен бути в наступному вигляді: «username@server.com».  У вашому випадку, наприклад «ім'я_користувача@%1».

en: Connecting to server...
uk: Йде з'єднання з сервером…

en: Protocol error.
uk: Помилка протоколу.

en: Connected successfully, registering new account...
uk: З'єднання успішне, реєструється новий обліковий запис…

en: Registration successful.
uk: Реєстрація успішна.

en: Registration failed.
uk: Реєстрація зазнала невдачі.

en: Unable to create an account on the server. The Jabber ID is probably already in use.
uk: Неможливо створити обліковий запис на сервері. Ймовірно, цей ІД Jabber-а вже використовується.

en: Jabber Account Registration
uk: Реєстрація облікового запису Jabber

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_settings)
en: Settings
uk: Параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Default list (all sessions):
uk: Типовий список (всі сеанси):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Active list (current session):
uk: Активний список (поточний сеанс):

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_listSettings)
en: List Editor
uk: Редактор списків

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: List:
uk: Список:

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_newList)
en: New List...
uk: Створити список…

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_deleteList)
en: Delete List
uk: Вилучити список

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_autoActivate)
en: Automatically activate this list on connect
uk: Автоматично задіяти цей список після з’єднання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, gb_rules)
en: Rules
uk: Правила

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, pb_apply)
en: Apply
uk: Застосувати

en: %1: Privacy Lists
uk: %1: Списки конфіденційності

en: <None>
uk: <Немає>

en: There was an error changing the list.
uk: Під час спроби зміни списку сталася помилка.

en: Error
uk: Помилка

en: There was an error processing your request.
uk: Під час обробки вашого запиту сталася помилка.

en: New List
uk: Створити список

en: Enter the name of the new list:
uk: Введіть назву для нового списку:

en: A list with this name already exists.
uk: Список з такою назвою вже існує.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PrivacyRule)
en: Edit Privacy Rule
uk: Змінити правила конфіденційності

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Then:
uk: Тоді:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_messages)
en: Messages
uk: Повідомлення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_queries)
en: Queries
uk: Запити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_presenceOut)
en: Outgoing presence
uk: Наявність вихідних

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ck_presenceIn)
en: Incoming presence
uk: Наявність вхідних

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_action)
en: Deny
uk: Заборонити

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (KComboBox, cb_action)
en: Allow
uk: Дозволити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If:
uk: Якщо:

en: Edit Privacy List Rule
uk: Змінити правила списку конфіденційності

en: From
uk: З

en: To
uk: До

en: &Change Status Message
uk: &Змінити повідомлення про стан

en: Meanwhile Plugin: Message from server
uk: Додаток Meanwhile: повідомлення з сервера

en: <qt>You must enter a valid screen name.</qt>
uk: <qt>Необхідно ввести чинне екранне ім'я.</qt>

en: Meanwhile Plugin
uk: Додаток Meanwhile

en: <qt>You must deselect password remembering or enter a valid password.</qt>
uk: <qt>Необхідно вимкнути запам'ятовування паролів або ввести чинний пароль.</qt>

en: <qt>You must enter the server's hostname/ip address.</qt>
uk: <qt>Необхідно ввести чинну назву вузла/адресу IP сервера.</qt>

en: <qt>0 is not a valid port number.</qt>
uk: <qt>0 не є чинним номером порту.</qt>

en: Could not connect to server
uk: Не вдалось з'єднатись з сервером

en: Could not connect to redirected server
uk: Не вдалось з'єднатись з сервером, куди програму було переспрямовано

en: Meanwhile Plugin: Conference invitation
uk: Додаток Meanwhile: запрошення на конференцію

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MeanwhileAddUI)
en: Add Sametime Contact
uk: Додати контакт Sametime

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactID) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, contactID)
en: The user ID of the contact you would like to add.
uk: ІД користувача контакту, який ви хочете додати.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnFindUser) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnFindUser)
en: Find User ID
uk: Знайти ІД користувача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnFindUser)
en: &Find
uk: &Знайти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: <i>(for example: johndoe)</i>
uk: <i>(наприклад: johndoe)</i>

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, MeanwhileEditAccount)
en: Edit Meanwhile Account
uk: Редагувати обліковий запис Meanwhile

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mScreenName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: Your Sametime user ID
uk: Ваш ІД користувача Sametime

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Meanwhile &username:
uk: Користувач &Meanwhile:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Connection
uk: З'єднання

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mServerName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mServerName)
en: The IP address or hostname of the Sametime server you wish to connect to.
uk: Адреса IP або маска назви вузла сервера Sametime, з яким ви хочете з'єднатись.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, mServerPort)
en: The port on the Sametime server that you would like to connect to.
uk: Порт сервера Sametime, з яким ви хочете з'єднатись.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, mServerPort)
en: The port on the Sametime server that you would like to connect to.  Usually this is 1533.
uk: Порт сервера Sametime, з яким ви хочете з'єднатись. Зазвичай, це 1533.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox5)
en: Client Identifier
uk: Ідентифікатор клієнта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkCustomClientID)
en: Use custom client identifier
uk: Використовувати нетипову ідентифікацію клієнта

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClientIdentifier)
en: Client identifier:
uk: Ідентифікатор клієнта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblClientVersion)
en: Client version (major.minor):
uk: Версія клієнта (основна.вторинна):

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, btnServerDefaults) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, btnServerDefaults)
en: Restore the server and port values to their defaults.
uk: Повернути значення сервера та порту до типових.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btnServerDefaults)
en: Restore &Defaults
uk: Відновити &типові

en: Visit the Kopete website at <a href="http://kopete.kde.org">http://kopete.kde.org</a>
uk: Відвідайте вебсайт Kopete на <a href="http://kopete.kde.org">http://kopete.kde.org</a>

en: Join Chat...
uk: Приєднатися до балачки…

en: In&visible
uk: Не&видимий

en: Editing your user info is not possible because you are not connected.
uk: Неможливо змінити ваші дані, оскільки ви не під'єднані.

en: Unable to edit user info
uk: Неможливо змінити дані користувача

en: Joining an AIM chat room is not possible because you are not connected.
uk: Неможливо приєднатися до кімнати балачки AIM, оскільки ви не під'єднані.

en: Unable to Join AIM Chat Room
uk: Неможливо приєднатись до кімнати балачки AIM

en: &Warn User
uk: &Попередити користувача

en: Always &Visible To
uk: Завжди &видимий для

en: Always &Invisible To
uk: Завжди &невидимий для

en: <qt>Would you like to warn %1 anonymously or with your name?<br>(Warning a user on AIM will result in a "Warning Level" increasing for the user you warn. Once this level has reached a certain point, they will not be able to sign on. Please do not abuse this function, it is meant for legitimate practices.)</qt>
uk: <qt>Хочете попередити %1 анонімно чи з вашим іменем?<br>(Попередження користувача AIM приведе до підвищення «Рівня попереджень». Як тільки цей рівень досягне певної межі, цей користувач не зможе ввійти в мережу. Будь ласка, не зловживайте цим!)</qt>

en: Warn User %1?
uk: Попередити користувача %1?

en: Warn Anonymously
uk: Попередити анонімно

en: Warn
uk: Попередити

en: Join AIM Chat Room
uk: Приєднатись до кімнати балачки AIM

en: Unable to connect to the chat room %1 because the account for %2 is not connected.
uk: Неможливо приєднатися до кімнати %1, оскільки обліковий запис %2 не під'єднаний.

en: User Profile
uk: Профіль користувача

en: Connecting...
uk: З'єднання…

en: Waiting for Authorization
uk: Очікується уповноваження

en: &Do Not Disturb
uk: Не турбув&ати

en: O&ccupied
uk: Зайн&ятий

en: Occupied
uk: Зайнятий

en: Not Available
uk: Недоступний

en: Not A&vailable
uk: Недос&тупний

en: &Free for Chat
uk: Віл&ьний для балачки

en: Mobile
uk: Мобільний

en: User Information on %1
uk: Інформація про користувача %1

en: &Save Profile
uk: &Зберегти профіль

en: Requesting User Profile, please wait...
uk: Подається запит на профіль користувача, будь ласка, зачекайте…

en: <html><body><I>No user information provided</I></body></html>
uk: <html><body><I>Немає інформації про користувача</I></body></html>

en: You need to be connected to be able to add contacts.
    Connect to the AIM network and try again.
uk: Щоб мати змогу додавати контакти, вам слід з’єднатися.
    З’єднайтеся з мережею AIM, а потім спробуйте ще раз.

en: ICQ Plugin
uk: Додаток ICQ

en: You must enter a valid ICQ number.
uk: Вам слід ввести коректний номер ICQ.

en: You must enter a valid AOL screen name.
uk: Вам слід ввести коректне екранне ім’я AOL.

en: No Screen Name
uk: Немає екранного імені

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, aimRadioButton)
en: AOL screen name:
uk: Екранне ім’я AOL

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, icqRadioButton)
en: ICQ number:
uk: Номер ICQ:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, aimEditAccountUI)
en: Account Preferences - AIM
uk: Параметри облікового запису - AIM

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the AOL Instant Messaging network, you will need to use a screen name from AIM, AOL, or .Mac.<br><br>If you do not currently have an AIM screen name, please click the button to create one.
uk: Для з'єднання з мережею миттєвого зв'язку AOL, необхідно використовувати екранне ім'я з AIM, AOL або .Mac.<br><br>Якщо ви ще не маєте екранного імені з AIM, будь ласка, натисніть кнопку нижче, щоб його створити.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The screen name of your AIM account.
uk: Екранне ім'я для вашого облікового запису AIM.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The screen name of your AIM account.  This should be in the form of an alphanumeric string (spaces allowed, not case sensitive).
uk: Екранне ім'я для вашого облікового запису AIM.  Воно може містити цифри й літери (пропуски дозволені, регістр не враховується).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAccountId)
en: AIM &screen name:
uk: &Екранне ім'я AIM:

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, accountPreferencesTab) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Accou&nt Preferences
uk: Пара&метри облікового запису

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the AIM server you wish to connect to.
uk: Адреса IP або маска вузла сервера AIM, з яким ви хочете з'єднатись.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the AIM server you wish to connect to.  Normally you will want the default (login.oscar.aol.com).
uk: Адреса IP або маска вузла сервера AIM, з яким ви хочете з'єднатись. Зазвичай, ви це стандартна (login.oscar.aol.com).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the AIM server that you would like to connect to.
uk: Порт сервера AIM, з яким ви хочете з'єднатись.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the AIM server that you would like to connect to.  Normally this is 5190.
uk: Порт сервера AIM, з яким ви хочете з'єднатись. Зазвичай, це 5190.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Direct Connect Options
uk: Параметри прямих з'єднань

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort)
en: The ports to use for direct connections.
uk: Порти, які слід використовувати для прямих з’єднань.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort)
en: The ports to use when listening for direct connections. These must not be blocked by a firewall or router.
uk: Порти, на яких слід очікувати прямих з’єднань. Ці порти слід розблокувати у брандмауері або маршрутизаторі.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: Po&rt range:
uk: Діапазон по&ртів:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxFirstPort)
en: The start of the port range.
uk: Початковий порт діапазону.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxFirstPort)
en: The start of the port range. Normally this is 5190.
uk: Початковий порт діапазону. Зазвичай, це 5190.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxLastPort)
en: The end of the port range.
uk: Кінцевий порт діапазону.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxLastPort)
en: The end of the port range. Normally this is 5199.
uk: Кінцевий порт діапазону. Зазвичай, це 5199.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: Use AOL proxy server instead of direct connections. If you are behind a router that you do not control, you will probably want this.
uk: Використовувати замість прямих з’єднань проксі-сервер AOL. Якщо ви знаходитеся за маршрутизатором, який ви не контролюєте, це саме те, що потрібно.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: Use the AOL proxy server for things that would normally need a direct connection, like file transfers. You will want this if there is a firewall or router that blocks connections to your computer and you cannot get unblocked. If a direct connection fails, a proxy connection will be tried regardless of this setting.
uk: Використовувати проксі-сервер AOL для операцій, що, зазвичай, потрібні для прямого з’єднання, на зразок передачі файлів. Це знадобиться вам, якщо існує брандмауер або маршрутизатор, який блокує з’єднання з вашим комп’ютером, і ви не можете їх розблокувати. Якщо спроби з’єднання напряму зазнають невдач, відбудеться спроба використання проксі-сервера, незалежно від значення цього параметра.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkFileProxy)
en: &Use proxy instead
uk: &Використовувати проксі-сервер

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblTimeout) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxTimeout)
en: Timeout for direct connections.
uk: Час очікування для прямих з’єднань.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblTimeout) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxTimeout)
en: The number of seconds to wait for a connection to succeed before trying a different method.
uk: Кількість секунд очікування успішного з’єднання, перш ніж буде застосовано інший метод.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblTimeout)
en: T&imeout (secs):
uk: Час о&чікування (у секундах):

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Default to the following &encoding for messages:
uk: Типове &кодування для повідомлень:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Visibility Settings
uk: Параметри видимості

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowPerimtList)
en: Allow only from visible list
uk: Дозволяти лише з видимого списку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowMyContacts)
en: Allow only contact list's users
uk: Дозволити лише друзів зі списку контактів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbAllowAll)
en: Allow all users
uk: Дозволити всіх користувачів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockAll)
en: Block all users
uk: Блокувати всіх користувачів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockAIM)
en: Block AIM users
uk: Блокувати користувачів AIM

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbBlockDenyList)
en: Block only from invisible list
uk: Блокувати лише з невидимого списку

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, visibleTab)
en: Visible
uk: Видимий

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Always visible:
uk: Завжди видимий:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Contact to add:
uk: Контакт для додавання:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Always invisible:
uk: Завжди невидимий:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblScreenName)
en: Screen name:
uk: Екранне ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblWarnLevel)
en: Warning level:
uk: Рівень попереджень:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIdleTime)
en: Idle minutes:
uk: Хвилин бездіяльності:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOnlineSince)
en: Online since:
uk: В мережі з:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAwayMessage)
en: Away message:
uk: Повідомлення про відсутність:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Profile:
uk: Профіль:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Please enter the name of the chat room you wish to join.
uk: Введіть назву кімнати, до якої ви хочете приєднатись.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Room &name:
uk: &Назва кімнати:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: E&xchange:
uk: За&мінити:

en: &Ignore
uk: &Ігнорувати

en: Select Encoding...
uk: Виберіть кодування…

note: i18n( "Send &SMS..." ), 0, 0, this, SLOT(slotSendSMS()), this, "ICQAccount::mActionSendSMS") );
en: Set Xtraz Status
uk: Встановити стан Xtraz

en: Set Status...
uk: Встановити стан…

en: User %1 is reading your status message
uk: Користувач %1 читає ваше повідомлення про стан

en: Request Authorization
uk: Попросити уповноваження

en: Reason for requesting authorization:
uk: Причина для запиту на уповноваження:

en: Please authorize me so I can add you to my contact list
uk: Будь ласка, авторизуйте мене, і я зможу додати вас до списку контактів

en: User %1 has granted your authorization request.
    Reason: %2
uk: Користувач %1 задовольнив ваш запит уповноваження.
    Причина: %2

en: User %1 has rejected the authorization request.
    Reason: %2
uk: Користувач %1 відмовив вашому запиту уповноваження.
    Причина: %2

en: RTF-Messages
uk: RTF-повідомлення

en: <qt>You must be logged on to ICQ before you can send a message to a user.</qt>
uk: <qt>Необхідно бути з'єднаним з мережею ICQ перед тим як посилати повідомлення до користувачів.</qt>

en: Not Signed On
uk: Не ввійшов

en: &Request Authorization
uk: &Попросити уповноваження

en: &Grant Authorization
uk: &Дати уповноваження

en: You must be online to add a contact.
uk: Необхідно бути в мережі, щоб додавати контакти.

en: '%1'
uk: «%1»

en: '%1' (%2)
uk: «%1» (%2)

en: Do you want to add %1 to your contact list?
uk: Хочете додати %1 до вашого списку контактів?

en: IP Address
uk: Адреса IP

en: Antigua
uk: Антигуа

en: Ascension Island
uk: Острів Вознесіння

en: Barbuda
uk: Барбуда

en: British Virgin Islands
uk: Віргінські острови (Британія)

en: Canary Islands
uk: Канарські острови

en: Cocos-Keeling Islands
uk: Кокосові (Кілінг) острови

en: Cocos (Keeling) Islands
uk: Кокосові (Кілінг) острови

en: Diego Garcia
uk: Дієго-Гарсія

en: French Antilles
uk: Антильські острови (Франція)

en: Antilles
uk: Антильські острови

en: French Guiana
uk: Французька Гвіана

en: Mayotte Island
uk: Острів Майотта

en: Nevis
uk: Невіс

en: Reunion Island
uk: Острів Реюньйон

en: Rota Island
uk: Острів Рота

en: Saipan Island
uk: Острів Сайпан

en: Sierra Leone
uk: Сьєрра-Леоне

en: St. Kitts
uk: Сент-Кіттс

en: Tinian Island
uk: Острови Тініан

en: Wales
uk: Уельс

en: Scotland
uk: Шотландія

en: Yugoslavia - Serbia
uk: Югославія - Сербія

en: Yugoslavia - Montenegro
uk: Югославія — Чорногорія

en: Yugoslavia
uk: Югославія

en: Congo, Democratic Republic of (Zaire)
uk: Демократична Республіка Конго (Заїр)

note: i18n("Arabic")
en: Bhojpuri
uk: бходжпурі

note: i18n("Bulgarian") i18n("Burmese")
en: Cantonese
uk: кантонська

note: i18n("Catalan") i18n("Chinese") i18n("Croatian") i18n("Czech") i18n("Danish") i18n("Dutch") i18n("English") i18n("Esperanto") i18n("Estonian")
en: Farsi
uk: фарсі

note: i18n("Finnish") i18n("French") i18n("Gaelic") i18n("German") i18n("Greek") i18n("Hebrew") i18n("Hindi") i18n("Hungarian") i18n("Icelandic") i18n("Indonesian") i18n("Italian") i18n("Japanese") i18n("Khmer") i18n("Korean") i18n("Lao") i18n("Latvian") i18n("Lithuanian") i18n("Malay") i18n("Norwegian") 
en: Punjabi
uk: пенджабі

note: i18n("Chamorro") i18n("Mongolian")
en: Mandarin
uk: мандаринська

en: Taiwanese
uk: тайванська

note: i18n("Macedonian") i18n("Sindhi") i18n("Welsh") i18n("Azerbaijani") i18n("Kurdish") i18n("Gujarati") i18n("Tamil")
en: Belorussian
uk: білоруська

en: euc-JP Japanese
uk: euc-JP японська

en: euc-KR Korean
uk: euc-KR корейська

en: GB-2312 Chinese
uk: GB-2312 китайська

en: GBK Chinese
uk: GBK китайська

en: GB18030 Chinese
uk: GB18030 китайська

en: JIS Japanese
uk: JIS японська

en: Shift-JIS Japanese
uk: Shift-JIS японська

en: KOI8-R Russian
uk: KOI8-R російська

en: KOI8-U Ukrainian
uk: KOI8-U українська

en: ISO-8859-1 Western
uk: ISO-8859-1 західна

en: ISO-8859-2 Central European
uk: ISO-8859-2 центральноєвропейська

en: ISO-8859-3 Central European
uk: ISO-8859-3 центральноєвропейська

en: ISO-8859-4 Baltic
uk: ISO-8859-4 балтійська

en: ISO-8859-5 Cyrillic
uk: ISO-8859-5 кирилиця

en: ISO-8859-6 Arabic
uk: ISO-8859-6 арабська

en: ISO-8859-7 Greek
uk: ISO-8859-7 грецька

en: ISO-8859-8 Hebrew, visually ordered
uk: ISO-8859-8 іврит, візуальний порядок

en: ISO-8859-8-I Hebrew, logically ordered
uk: ISO-8859-8-I іврит, логічний порядок

en: ISO-8859-9 Turkish
uk: ISO-8859-9 турецька

en: ISO-8859-15 Western
uk: ISO-8859-15 західна

en: Windows-1250 Central European
uk: Windows-1250 центральноєвропейська

en: Windows-1251 Cyrillic
uk: Windows-1251 кирилиця

en: Windows-1252 Western
uk: Windows-1252 західна

en: Windows-1253 Greek
uk: Windows-1253 грецька

en: Windows-1254 Turkish
uk: Windows-1254 турецька

en: Windows-1255 Hebrew
uk: Windows-1255 іврит

en: Windows-1256 Arabic
uk: Windows-1256 арабська

en: Windows-1257 Baltic
uk: Windows-1257 балтійська

en: Windows-1258 Viet Nam
uk: Windows-1258 в'єтнамська

en: TIS-620 Thai
uk: TIS-620 таїландська

en: Single
uk: Неодружений/незаміжня

en: Long term relationship
uk: Тривалі взаємини

en: Engaged
uk: Заручений(на)

en: Married
uk: Одружений(на)

en: Divorced
uk: Розлучений(на)

en: Separated
uk: Живе окремо

en: Widowed
uk: Вдівець(ця)

en: Art
uk: Мистецтво

en: Cars
uk: Автомобілі

en: Celebrity Fans
uk: Фани знаменитостей

en: Collections
uk: Колекції

en: Computers
uk: Комп'ютери

en: Culture
uk: Культура

en: Fitness
uk: Фізичне тренування

en: Games
uk: Ігри

en: Hobbies
uk: Хобі

en: ICQ - Help
uk: ICQ - Довідка

en: Internet
uk: Інтернет

en: Lifestyle
uk: Стиль життя

en: Movies and TV
uk: Фільми і ТБ

en: Music
uk: Музика

en: Outdoors
uk: Прогулянки

en: Parenting
uk: Догляд за дітьми

en: Pets and Animals
uk: Домашні і дикі тварини

en: Religion
uk: Релігія

en: Science
uk: Наука

en: Skills
uk: Майстерність

en: Sports
uk: Спорт

en: Web Design
uk: Вебдизайн

en: Ecology
uk: Екологія

en: News and Media
uk: Новини і медіа

en: Government
uk: Уряд

en: Business
uk: Бізнес

en: Mystics
uk: Містицизм

en: Travel
uk: Подорожі

en: Astronomy
uk: Астрономія

en: Space
uk: Космос

en: Clothing
uk: Одяг

en: Parties
uk: Вечірки

en: Women
uk: Жінки

en: Social science
uk: Суспільні науки

en: 60's
uk: 60-ті

en: 70's
uk: 70-ті

en: 80's
uk: 80-ті

en: 50's
uk: 50-ті

en: Finance and Corporate
uk: Фінанси та бізнес

en: Entertainment
uk: Розважальна індустрія

en: Consumer Electronics
uk: Споживча електроніка

en: Retail Stores
uk: Роздрібні магазини

en: Health and Beauty
uk: Здоров'я і краса

en: Household Products
uk: Хатнє господарство

en: Mail Order Catalog
uk: Поштовий каталог

en: Business Services
uk: Ділові служби

en: Audio and Visual
uk: Аудіо і відео

en: Sporting and Athletic
uk: Спорт і атлетика

en: Publishing
uk: Видавництво

en: Home Automation
uk: Домашня автоматизація

en: Academic
uk: Наукова діяльність

en: Administrative
uk: Адміністративна діяльність

en: Art/Entertainment
uk: Розважальна індустрія

en: College Student
uk: Студент коледжу

en: Community & Social
uk: Спільнота і суспільство

en: Education
uk: Освіта

en: Engineering
uk: Інженерна справа

en: Financial Services
uk: Фінансові служби

en: High School Student
uk: Студент вищого навчального закладу

en: Home
uk: Домівка

en: ICQ - Providing Help
uk: ICQ - Довідкова служба

en: Law
uk: Юридична діяльність

en: Managerial
uk: Керування персоналом

en: Manufacturing
uk: Виробництво

en: Medical/Health
uk: Медицина/Здоров’я

en: Military
uk: Військо

en: Non-Government Organization
uk: Неурядова організація

en: Other Services
uk: Інші служби

en: Professional
uk: Професійна діяльність

en: Retail
uk: Роздрібна торгівля

en: Retired
uk: Пенсіонер

en: Science & Research
uk: Наука і дослідження

en: Technical
uk: Технічний працівник

en: University Student
uk: Студент університету

en: Web Building
uk: Веброзробка

en: Alumni Org.
uk: Виховна організація

en: Charity Org.
uk: Благодійна організація

en: Club/Social Org.
uk: Клубна/Соціальна організація

en: Community Org.
uk: Суспільна організація

en: Cultural Org.
uk: Культурна організація

en: Fan Clubs
uk: Клуби фанів

en: Fraternity/Sorority
uk: Братство/Сестринство

en: Hobbyists Org.
uk: Організація любителів

en: International Org.
uk: Міжнародна організація

en: Nature and Environment Org.
uk: Природоохоронна організація

en: Other
uk: Інша

en: Professional Org.
uk: Професійна організація

en: Scientific/Technical Org.
uk: Науково-технічна організація

en: Self Improvement Group
uk: Група самовдосконалення

en: Spiritual/Religious Org.
uk: Духовна/Релігійна організація

en: Sports Org.
uk: Спортивна організація

en: Support Org.
uk: Організація з підтримки

en: Trade and Business Org.
uk: Торгова і ділова організація

en: Union
uk: Профспілка

en: Voluntary Org.
uk: Добровільна організація

en: Elementary School
uk: Початкова школа

en: High School
uk: Середня школа

en: College
uk: Коледж

en: University
uk: Університет

en: Past Work Place
uk: Попереднє місце роботи

en: Past Organization
uk: Попередня організація

en: &Fetch Again
uk: &Отримати знов

en: '%2' Message for %1
uk: «%2» повідомлення для %1

en: Fetching '%2' Message for %1...
uk: Отримання «%2» Повідомлення для %1…

[ctx: @item icq xtraz status]
en: angry
uk: злий

[ctx: @item icq xtraz status]
en: bath
uk: у ванні

[ctx: @item icq xtraz status]
en: tired
uk: втомився

[ctx: @item icq xtraz status]
en: party
uk: на вечірці

[ctx: @item icq xtraz status]
en: beer
uk: пиво

[ctx: @item icq xtraz status]
en: thinking
uk: думаю

[ctx: @item icq xtraz status]
en: eating
uk: їм

[ctx: @item icq xtraz status]
en: watching tv
uk: дивлюсь телевізор

[ctx: @item icq xtraz status]
en: meeting
uk: на побаченні

[ctx: @item icq xtraz status]
en: coffee
uk: п’ю каву

[ctx: @item icq xtraz status]
en: music
uk: слухаю музику

[ctx: @item icq xtraz status]
en: business
uk: займаюся бізнесом

[ctx: @item icq xtraz status, taking pictures with camera]
en: shooting
uk: роблю знімки

[ctx: @item icq xtraz status]
en: having fun
uk: веселюся

[ctx: @item icq xtraz status]
en: phone
uk: телефон

[ctx: @item icq xtraz status]
en: gaming
uk: граюся

[ctx: @item icq xtraz status]
en: studying
uk: вчуся

[ctx: @item icq xtraz status]
en: shopping
uk: закупівлі

[ctx: @item icq xtraz status]
en: sick
uk: хворий

[ctx: @item icq xtraz status]
en: sleeping
uk: сплю

[ctx: @item icq xtraz status, water sport]
en: surfing
uk: займаюся серфінгом

[ctx: @item icq xtraz status, browsing the Internet]
en: browsing
uk: переглядаю тенета

[ctx: @item icq xtraz status]
en: working
uk: працюю

[ctx: @item icq xtraz status]
en: typing
uk: набираю

[ctx: @item icq xtraz status]
en: picnic
uk: пікнік

[ctx: @item icq xtraz status]
en: cooking
uk: куховарю

[ctx: @item icq xtraz status]
en: smoking
uk: курю

[ctx: @item icq xtraz status]
en: i am high
uk: мені добре

[ctx: @item icq xtraz status]
en: wc
uk: у туалеті

[ctx: @item icq xtraz status]
en: to be or not to be
uk: бути чи не бути

[ctx: @item icq xtraz status]
en: love
uk: любов

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Alternatively, you can search the ICQ Whitepages :
uk: Альтернативно, можна шукати в ICQ Whitepages:

en: Authorization Reply
uk: Відповідь уповноваження

en: <b>%1</b> requested authorization to add you to his/her contact list.
uk: <b>%1</b> попросив(ла) уповноваження для додавання вас у список його/її контактів.

en: Authorization reply to <b>%1</b>.
uk: Відповідь уповноваження для <b>%1</b>.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ICQAuthReplyUI)
en: ICQ Authorization Reply
uk: Відповідь уповноваження ICQ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblUserReq)
en: %1 requested authorization to add you to his/her contact list.
uk: %1 попросив(ла) уповноваження для додавання вас у список його/її контактів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblReqReason)
en: Request Reason:
uk: Причина запиту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblRequestReason)
en: Some reason...
uk: Якась причина…

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbGrant)
en: &Grant authorization
uk: &Дати уповноваження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rbDecline)
en: &Decline authorization
uk: &Відмовити в уповноваженні

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblReason)
en: Reason:
uk: Причина:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblStatus)
en: Please enter your current password first
    and then your new password twice.
    Password have to be between 6-8 characters long.
uk: Будь ласка, спочатку введіть ваш поточний пароль,
    а потім двічі введіть ваш новий пароль.
    Пароль має бути довжиною у 6-8 символів.

en: Change ICQ Password
uk: Змінити пароль ICQ

en: ICQ Password Change
uk: Зміна пароля ICQ

en: Your new password must be between 6-8 characters long.
uk: Ваш новий пароль має бути довжиною у 6-8 символів.

en: Your password could not be changed.
uk: Змінити ваш пароль неможливо.

en: Your password has been changed successfully.
uk: Ваш пароль було успішно змінено.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ICQEditAccountUI)
en: Account Preferences - ICQ
uk: Параметри облікового запису - ICQ

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: &Basic Setup
uk: &Просте налаштування

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Account Preferences
uk: Параметри облікового запису

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The user ID of your ICQ account.
uk: ІД користувача вашого облікового запису ICQ.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblAccountId) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtAccountId)
en: The user ID of your ICQ account.  This should be in the form of a number (no decimals, no spaces).
uk: ІД користувача вашого облікового запису ICQ.  Він мусить бути в виді номера (без десяткових, без пропусків).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAccountId)
en: IC&Q UIN:
uk: IC&Q УІН:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the ICQ network, you will need an ICQ account.<br><br>
    If you do not currently have an ICQ account, please click the button to create one.
uk: Для з'єднання з мережею ICQ, необхідно мати обліковий запис ICQ.<br><br>
    Якщо ви ще не маєте облікового запису ICQ, будь ласка, натисніть кнопку, щоб його створити.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, changePasswordGroupBox)
en: Change password
uk: Змінити пароль

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: If you have an existing ICQ account and would like to change its password, you can use this button to enter a new password.
uk: Якщо у вас вже є обліковий запис ICQ, і ви хочете змінити його пароль, ви можете скористатись цією кнопкою, щоб ввести новий пароль.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonChangePassword)
en: Change Your Password...
uk: Змінити ваш пароль…

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Accou&nt Preferences
uk: Пара&метри облікового запису

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Privacy Options
uk: Параметри конфіденційності

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: Enable the authorization requirement, which will not allow users to add you to their contact list without authorization from you.
uk: Ввімкнути вимогу уповноваження; що не дозволятиме користувачам додавати вас до свого списку контактів без отримання уповноваження від вас.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: Enable the authorization requirement, which will not allow users to add you to their contact list without authorization from you.  Check this box, and you will have to confirm any users who add you to their list before they may see your online status.
uk: Ввімкнути вимогу уповноваження; що не дозволятиме користувачам додавати вас до свого списку контактів без отримання уповноваження від вас. Позначте тут, щоб підтверджувати кожне додавання вас до списків користувачів, перш ніж вони зможуть бачити ваш мережевий стан.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkRequireAuth)
en: &Require authorization before someone can add you to their contact list
uk: &Вимагати уповноваження перед тим, як хтось зможе додати вас до свого списку контактів

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Check this to hide your IP address from people when they view your user info
uk: Увімкніть, щоб приховати свою адресу IP від інших, коли вони переглядають вашу інформацію про користувача

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Checking this box prevent people from seeing your IP address if they view your ICQ user details such as name, address, or age.
uk: Позначення цього прапорця утруднить перегляд іншими особами вашої адреси IP, якщо вони переглядають подробиці користувача ICQ, на зразок імені, адреси та віку.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkHideIP)
en: Hide &IP address
uk: Ховати адресу &IP

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Check this box to enable Web Aware functionality.
uk: Ввімкніть цей параметр, щоб уможливити функціональність вебобізнананості.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Check this box to enable ICQ's Web Aware functionality, which allows people to see your online status from ICQ's web page, and send you a message without necessarily having ICQ themselves.
uk: Ввімкніть цей параметр, щоб уможливити функціональність вебобізнананості ICQ. Це дозволятиме людям бачити ваш мережевий стан з вебсторінки ICQ і дасть можливість надсилати вам повідомлення, навіть, якщо вони самі не мають ICQ.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, chkWebAware)
en: Make my status available via &ICQ's unified messaging center
uk: Показувати мій стан через об'єднаний центр повідомлень &ICQ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, edtServerEncrypted)
en: Use SSL encryption
uk: Користуватись шифруванням SSL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the ICQ server you wish to connect to.
uk: Адреса IP або маска вузла сервера ICQ, з яким ви хочете з'єднатись.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the ICQ server you wish to connect to.  Normally you will want the default (slogin.icq.com or login.icq.com).
uk: Адреса IP або маска вузла сервера ICQ, з яким ви хочете з'єднатись. Зазвичай, це стандартна (slogin.icq.com або login.icq.com).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblProxyServer) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, labelServer)
en: Ser&ver /
uk: Сер&вер /

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, edtServerPort)
en: The port on the ICQ server that you would like to connect to.
uk: Порт сервера ICQ, з яким ви хочете з'єднатись.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServerPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, edtServerPort)
en: The port on the ICQ server that you would like to connect to.  Normally this is 443 or 5190.
uk: Порт сервера ICQ, з яким ви хочете з'єднатись. Зазвичай, це 443 або 5190.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionEnableProxy)
en: Override system proxy settings
uk: Перевизначити загальносистемні параметри проксі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, edtProxyServerSocks5)
en: Proxy server is SOCKS5
uk: Проксі належить до типу SOCKS5

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblProxyServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, edtProxyServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the proxy server you wish to use for connecting to an ICQ server.
uk: IP-адреса або маска вузла проксі-сервера, яким ви бажаєте скористатися для встановлення з’єднання з сервером ICQ.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblProxyServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, edtProxyServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the proxy server you wish to use for connecting to an ICQ server. The proxy server must support a CONNECT command and allow connections to the ICQ server port (normally 443 or 5190).
uk: IP-адреса або маска вузла проксі-сервера, яким ви бажаєте скористатися для встановлення з’єднання з сервером ICQ. Проксі-сервер має підтримувати виконання команди CONNECT і дозволяти встановлювати з’єднання на порту сервера ICQ (зазвичай 443 або 5190).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblProxyServerPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, edtProxyServerPort)
en: The port that the proxy server listens to.
uk: Порт, на якому очікуватиме на з’єднання проксі-сервер.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblProxyServerPort)
en: The port that the proxy server listens to. Normally this will be 3128 or 8080.
uk: Порт, на якому очікуватиме на з’єднання проксі-сервер. Типовими номерами портів є 3128 та 8080.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, edtProxyServerPort)
en: The port that the proxy server listens to. Normally this will be 3128, 8080, or 443 (https).
uk: Порт, на якому очікуватиме на з’єднання проксі-сервер. Типовими номерами портів є 3128, 8080 та 443 (https).

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Peer Connection Options
uk: Параметри з’єднання вузла

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabVisible)
en: Visible
uk: Видимий

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabInvisible)
en: Invisible
uk: Невидимий

[ctx: @title:tab]
note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabIgnore)
en: Ignore
uk: Ігнорування

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3)
en: Ignore:
uk: Ігнорувати:

en: <qt>You must enter a valid ICQ No.</qt>
uk: <qt>Вам слід ввести коректний номер ICQ.</qt>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Personal Information
uk: Особиста інформація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, uinLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &UIN #:
uk: &УІН #:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, nickNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: &Nickname:
uk: &Псевдонім:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, firstNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &First name:
uk: &Ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lastNameLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &Last name:
uk: &Прізвище:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: Gen&der:
uk: &Стать:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, maritalLabel)
en: Marital status:
uk: Подружній стан:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: &Timezone:
uk: &Часовий пояс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayDayLabel)
en: Day:
uk: День:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayMonthLabel)
en: Month:
uk: Місяць:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayYearLabel)
en: Year:
uk: Рік:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: A&ge:
uk: Ві&к:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Spoken Languages
uk: Вивчені мови

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language1Label)
en: First:
uk: Перша:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language2Label)
en: Second:
uk: Друга:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, language3Label)
en: Third:
uk: Третя:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Location && Contact Information
uk: Адреса та контактна інформація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Address:
uk: &Адреса:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: &City:
uk: М&істо:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: &State:
uk: &Область:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: &Zip:
uk: &Індекс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: Countr&y:
uk: Кра&їна:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Phone:
uk: &Телефон:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2)
en: Ce&ll:
uk: Мобі&льний:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7_2)
en: Fa&x:
uk: &Факс:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10_2)
en: &Homepage:
uk: &Домашня сторінка:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Origin
uk: Походження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblState)
en: State:
uk: Стан:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Interests
uk: Зацікавлення

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Organization Type
uk: Тип організації

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Past Affiliation
uk: Останнє місце роботи

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Email Addresses
uk: Адреси ел. пошти

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, sendInfoCheck)
en: Send updates and ICQ promotional info to my primary email
uk: Надсилати оновлення і рекламу ICQ до вашої головної поштової скриньки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Non-published email will be used for password retrieval purposes.
uk: Прихована адреса електронної пошти, яку буде використано з метою отримання паролю.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabWhitepages)
en: ICQ Whitepages Search
uk: Пошук в довіднику ICQ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: &Email:
uk: &Електронна пошта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel8)
en: &Gender:
uk: &Стать:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9)
en: Lan&guage:
uk: &Мова:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel11)
en: C&ountry:
uk: Кра&їна:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, onlyOnline)
en: Only search for online contacts
uk: Шукати тільки контакти, які в мережі

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tabUIN)
en: UIN Search
uk: Пошук УІН

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QTreeView, searchResults)
en: This is where the results from your search are displayed. If you double-click a result, the search window will close and pass the UIN of the contact you wish to add back to the Add Contact Wizard. You can only add one contact at a time.
uk: Тут показуються результати пошуку. Якщо двічі клацнути по результату, вікно пошуку закриється і передасть UIN контакту, якого ви хочете додати, назад Майстру додавання контактів. За одну спробу можна додавати лише по одному контакту.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, searchButton)
en: Search the ICQ Whitepages with your search criteria
uk: Пошук в ICQ Whitepages згідно ваших критеріїв

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, clearButton)
en: Clears both search fields and results
uk: Очистити поля пошуку і результати

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, stopButton)
en: Stops the search
uk: Зупиняє пошук

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, stopButton)
en: Stop
uk: Зупинити

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, userInfoButton)
en: Show information about the selected contact
uk: Показати інформацію про вибраний контакт

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, userInfoButton)
en: User Info
uk: Інформація про користувача

en: ICQ User Search
uk: Пошук користувача ICQ

en: Add the selected user to your contact list
uk: Додати вибраного користувача до списку контактів

en: UIN
uk: УІН

en: Requires Authorization
uk: Вимагає авторизації

en: You must be online to search the ICQ Whitepages.
uk: Потрібно бути в мережі, щоб робити пошук в ICQ Whitepages.

en: You must enter a valid UIN.
uk: Потрібно ввести чинний UIN.

en: You must enter search criteria.
uk: Потрібно ввести критерії пошуку.

en: You must be online to display user info.
uk: Для показу інформації про користувача потрібно бути в мережі.

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: ICQ User Information
uk: Інформація про користувача ICQ

en: General ICQ Information
uk: Загальна інформація ICQ

en: Home Info
uk: Інформація про домівку

en: Home Information
uk: Інформація про місце проживання

en: Work Info
uk: Інформація про роботу

en: Work Information
uk: Інформація про роботу

en: Other Info
uk: Інша інформація

en: Other ICQ Information
uk: Інша інформація ICQ

en: Interest Info
uk: Інформація про зацікавлення

en: Interest Information
uk: Цікава інформація

en: Org & Aff Info
uk: Інформація про місце роботи

en: Organization & Affiliation Information
uk: Інформація про місце роботи

en: Type
uk: Тип

en: Publish Email/Email
uk: Адреса ел. пошти

[ctx: Primary email address]
en: Primary
uk: Основний

[ctx: Other email address]
en: More
uk: Інші

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Company Location Information
uk: Інформація про адресу компанії

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Address:
uk: Адреса:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Zip:
uk: Індекс:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Personal Work Information
uk: Персональна інформація (на роботі)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, occupationLabel) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblOccupation)
en: Occupation:
uk: Професія:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel10)
en: Phone:
uk: Телефон:

en: Xtraz Status Editor
uk: Редактор станів Xtraz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Icon:
uk: Піктограма:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkAppend)
en: Append to menu
uk: Додати до меню

en: file is empty:
uk: файл порожній:

en: Bad Request
uk: Некоректний запит

en: Request Timed Out
uk: Тайм-аут запиту

en: Acceptance Period Timed Out
uk: Час очікування прийняття збіг

en: Unknown Error:
uk: Невідома помилка:

en: missing IP or port
uk: відсутнє IP або порт

en: Timeout
uk: Час очікування

en: Adding contacts
uk: Додавання контактів

en: Adding contacts to ICQ server list.
uk: Додавання контактів до списку сервера ICQ.

en: Adding contacts to AIM server list.
uk: Додавання контактів до списку сервера AIM.

[ctx: %1 out of %2 contacts have been added]
en: %1 out of %2 added.
uk: Додано %1 з %2.

en: Chat Room Invitation
uk: Запрошення до кімнати балачки

en: ICQ Web Express
uk: ICQ Веб Express

en: ICQ Email Express
uk: ICQ Express ел. пошта

[ctx: account has been disconnected]
en: Kopete: %1 disconnected
uk: Kopete: %1 роз'єднано

en: There was an error in the protocol handling; it was not fatal, so you will not be disconnected.
uk: В опрацюванні протоколу сталася помилка; вона не була критичною, отже вас не буде роз'єднано.

en: There was an error in the protocol handling; automatic reconnection occurring.
uk: В опрацюванні протоколу сталася помилка; виконується автоматичне повторення з'єднання.

en: Kopete: OSCAR Protocol error
uk: Kopete: Помилка протоколу OSCAR

[ctx: AIM user id]
en: screen name
uk: екранне ім'я

en: You have logged in more than once with the same %1, account %2 is now disconnected.
uk: Ви входили в мережу більше ніж одноразово з тим самим %1; обліковий запис %2 тепер роз'єднано.

en: Sign on failed because either your %1 or password are invalid. Please check your settings for account %2.
uk: Не вдалось увійти, тому що не є коректним або %1, або ваш пароль. Будь ласка, перевірте параметри для облікового запису %2.

en: The %1 service is temporarily unavailable. Please try again later.
uk: Служба %1 тимчасово недоступна. Будь ласка, спробуйте пізніше.

en: Could not sign on to %1 with account %2 because the password was incorrect.
uk: Не вдалося ввійти в %1 з обліковим записом %2, бо неправильний пароль.

en: Could not sign on to %1 with nonexistent account %2.
uk: Не вдалося ввійти в %1 з неіснуючим обліковим записом %2.

en: Sign on to %1 failed because your account %2 expired.
uk: Не вдалося ввійти в %1, бо ваш обліковий запис %2 застарів.

en: Sign on to %1 failed because your account %2 is currently suspended.
uk: Не вдалося ввійти в %1, оскільки чинність вашого облікового запису %2 призупинено.

en: Could not sign on to %1 as there are too many clients from the same computer.
uk: Неможливо ввійти в %1, бо забагато клієнтів з одного комп'ютера.

en: Account %1 was blocked on the %2 server for sending messages too quickly. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
uk: Обліковий запис %1 заблоковано на сервері %2 за занадто швидке надсилання повідомлень. Зачекайте десять хвилин і спробуйте знов. Якщо ви будете продовжувати ці спроби, будете змушені чекати ще довше.

en: Account %1 was blocked on the %2 server for reconnecting too quickly. Wait ten minutes and try again. If you continue to try, you will need to wait even longer.
uk: Обліковий запис %1 заблоковано на сервері %2 за занадто швидке повторне з'єднання. Зачекайте десять хвилин і спробуйте знов. Якщо ви будете продовжувати ці спроби, будете змушені чекати ще довше.

en: Sign on to %1 with your account %2 failed.
uk: Не вдалося ввійти в %1 з вашим обліковим записом %2.

en: The %1 server thinks the client you are using is too old. Please report this as a bug at http://bugs.kde.org
uk: Сервер %1 думає, що ви користуєтесь застарим клієнтом. Повідомте про помилку на http://bugs.kde.org

en: Account %1 was disabled on the %2 server because of your age (under than 13).
uk: Обліковий запис %1 заблоковано на сервері %2 через ваш вік (вам менше 13 років).

en: Buddy icons
uk: Піктограми приятелів

en: Group chat
uk: Групова балачка

en: Voice chat
uk: Голосова балачка

en: Send buddy list
uk: Надіслати список приятелів

en: The user %1 requires authorization before being added to a contact list. Do you want to send an authorization request?
    
    Reason for requesting authorization:
uk: Слід отримати дані щодо автентифікації користувач %1, перш ніж додати його до списку контактів. Чи бажаєте ви надіслати запит на авторизацію?
    
    Причина надсилання запиту на авторизацію:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Use this &encoding when chatting with this contact:
uk: Використовувати це &кодування для балачки з цим контактом:

en: Select Encoding
uk: Виберіть кодування

en: Default
uk: Типовий

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: The following contacts are not on your contact list. Would you like to add them?
uk: Наступних контактів немає у вашому списку контактів. Хочете їх додати?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, doNotShowAgain)
en: Do &not ask again
uk: &Не запитувати знов

en: Add Contacts to Server List
uk: Додати контакти до списку сервера

en: Do &Not Add
uk: &Не додавати

en: Client Features
uk: Параметри клієнта

en: Buddy Icon MD5 Hash
uk: Хеш MD5 піктограми приятеля

en: Contact Encoding
uk: Кодування контакту

en: Member Since
uk: Член з

en: Protocol Version
uk: Версія протоколу

en: Show my own video...
uk: Показати моє власне відео…

en: View Contact's Webcam
uk: Перегляд вебкамери контакту

en: Send Webcam
uk: Надіслати вебкамеру

en: Country
uk: Країна

en: State
uk: Штат

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Home Address
uk: Домашня адреса

en: Zipcode
uk: Поштовий індекс

en: Age
uk: Вік

en: There was an error while connecting to the QQ server.
    Error message:
uk: Сталась помилка під час з'єднання з сервером QQ.
    Повідомлення про помилку:

en: Unable to lookup %1
uk: Не вдається знайти %1

en: Unhandled QQ error code %1 
    Please file a bug report with a detailed description and, if possible, the last console debug output.
uk: Нетипова помилка коду QQ %1 
    Будь ласка, заповніть звіт про помилку з детальним описом і, якщо можливо, останнім виводом налагодження з термінала.

en: QQ vCard
uk: vCard QQ

en: WARNING: This vCard may be out-of-date.
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: Ця vCard може бути простроченою.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Contact name:
uk: Ім'&я контакту:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, QQEditAccountUI)
en: Account Preferences - QQ
uk: Параметри облікового запису - QQ

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_login)
en: The user ID of the QQ contact you would like to use.
uk: ІД користувача контакту QQ, який ви хочете використовувати.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_login)
en: The user ID of the QQ contact you would like to use.  This should be in the form of a valid E-mail address.
uk: ІД користувача контакту QQ, який ви хочете використовувати. Ним має бути дійсна адреса електронної пошти.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_3)
en: &QQ ID:
uk: ІД &QQ:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_autologin)
en: If you check this checkbox, the account will not be connected when you press the "Connect All" button, or at startup when automatic connection at startup is enabled.
uk: Якщо буде позначено, обліковий запис не буде з'єднуватись при натисканні кнопки «З'єднати всі» або при запуску програми, якщо увімкнено автоматичне з'єднання при запуску.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonVCard)
en: View && Update my vCard
uk: Переглянути і оновити свою vCard

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the QQ network, you will need a QQ ID.
    
    If you do not currently have an ID, please create one.
uk: Для з'єднання з мережею QQ, вам слід мати обліковий запис QQ.
    Якщо у вас ще немає облікового запису QQ, будь ласка, створіть його.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, m_serverPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, m_serverPort) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, m_serverName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, m_serverName) i18n: ectx: property (toolTip), widget
en: Only modify these values if you want to use a special IM proxy server, like SIMP
uk: Міняйте ці значення тільки тоді, коли ви хочете використовувати спеціальний проксі сервер МЗ, такий як SIMP

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, global_settings_page)
en: Global QQ Options
uk: Загальні параметри QQ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: <qt><b>Note:</b> These settings are applicable to all QQ accounts
uk: <qt><b>Примітка:</b> Ці параметри стосуються всіх облікових записів QQ

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, NotifyNewChat)
en: This option will notify you when a contact starts typing their message, before the message is sent or finished.
uk: Позначення цього пункту призведе до сповіщення вас про те, що ваш співрозмовник почав вводити повідомлення, ще перед відсиланням чи завершенням повідомлення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, NotifyNewChat)
en: Au&tomatically open a chat window when someone starts a conversation
uk: Ав&томатично відкривати вікно балачки, коли хтось починає балачку

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: <qt><p>Indicate when Kopete will download the display pictures of contacts</p>
    <dl><dt>Only manually</dt><dd>The picture is not downloaded automatically. It is only downloaded when the user requests it</dd>
    <dt>When a chat is open</dt><dd>The picture is downloaded when a conversation socket is opened, i.e. when you open a chat window</dd>
    <dt>Automatically</dt><dd>Always try to download the picture if the contact has one.  <b>Note:</b> this will open a socket, and let the user know you are downloading their picture.</dd></dl>
uk: <qt><p>Вказати, коли Kopete буде отримувати екранні зображення контактів</p>
    <dl><dt>Тільки вручну</dt><dd>Зображення не отримується автоматично. Воно буде отримане тільки тоді, коли користувач дасть запит.</dd>
    <dt>Коли відкрита балачка</dt><dd>Зображення отримується, коли відкрито сокет розмови, тобто, коли ви відкриваєте вікно балачки.</dd>
    <dt>Автоматично</dt><dd>Завжди отримувати зображення, якщо воно є в контакту.  <b>Примітка :</b> це відкриє сокет і повідомить цього користувача, що ви отримуєте його зображення.</dd></dl>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Download the QQ picture:
uk: Отримати зображення QQ:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: <qt><p>Indicate when Kopete will download the pictures of contacts</p>
    <dl><dt>Only manually</dt><dd>The picture is not downloaded automatically. It is only downloaded when the user requests it</dd>
    <dt>When a chat is open</dt><dd>The picture is downloaded when a conversation socket is opened, i.e. when you open a chat window</dd>
    <dt>Automatically</dt><dd>Always try to download the picture if the contact has one.  <b>Note:</b> this will open a socket, and let the user know you are downloading their picture.</dd></dl>
uk: <qt><p>Вказати, коли Kopete буде отримувати зображення контактів</p>
    <dl><dt>Тільки вручну</dt><dd>Зображення не отримується автоматично. Воно буде отримане тільки тоді, коли користувач дасть запит.</dd>
    <dt>Коли відкрита балачка</dt><dd>Зображення отримується, коли відкрито сокет розмови, тобто, коли ви відкриваєте вікно балачки.</dd>
    <dt>Автоматично</dt><dd>Завжди отримувати зображення, якщо контакт його має.  <b>Примітка:</b> це відкриє сокет і повідомить цього користувача, що ви отримуєте його зображення.</dd></dl>

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: Only Manually
uk: Тільки вручну

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: When a Chat is Open (default)
uk: Коли почато балачку (типово)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, DownloadPicture)
en: Automatically (read help)
uk: Автоматично (прочитайте довідку)

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, useCustomEmoticons)
en: QQ Messenger allows users to download and use custom emoticons. If this option is enabled, Kopete will download and display such emoticons.
uk: QQ Messenger надає можливість отримувати і вибирати нетипові емоційки. Якщо цей пункт буде позначено, Kopete отримає ці емоційки і покаже їх.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, useCustomEmoticons)
en: &Download and show custom emoticons
uk: &Отримати і показати нетипові емоційки

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, exportEmoticons)
en: Export all the emoticon themes as custom emoticons (only works for emoticons in the PNG format).
uk: Експортувати всі теми емоційок як нетипові емоційки (працює лише з емоційками в форматі PNG).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, exportEmoticons)
en: E&xport the current emoticon theme to users
uk: Е&кспортувати користувачам поточну тему емоційок

en: <qt>You must enter a valid email address.</qt>
uk: <qt>Необхідно ввести чинну адресу ел. пошти.</qt>

en: QQ Plugin
uk: Додаток QQ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Picture
uk: Зображення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblQQId)
en: QQ ID:
uk: ІД QQ:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblAge)
en: Age:
uk: Вік:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbGender)
en: N/A
uk: н/п

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblSignature)
en: Signature:
uk: Підпис:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblZip)
en: Zip code:
uk: Поштовий код:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Phone Numbers
uk: Номери телефонів

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rat
uk: Щур

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Ox
uk: Бик

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Tiger
uk: Тигр

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rabbit
uk: Кролик

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Dragon
uk: Дракон

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Snake
uk: Змія

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Horse
uk: Кінь

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Ram
uk: Баран

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Monkey
uk: Мавпа

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Rooster
uk: Півень

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Dog
uk: Собака

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbZodiac)
en: Pig
uk: Свиня

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Graduate:
uk: Освіта:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblZodiac)
en: Zodiac:
uk: Знак зодіаку:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Aries
uk: Овен

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Taurus
uk: Тілець

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Gemini
uk: Близнюки

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Cancer
uk: Рак

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Leo
uk: Лев

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Virgo
uk: Діва

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Libra
uk: Терези

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Scorpio
uk: Скорпіон

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Sagittarius
uk: Стрілець

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Capricorn
uk: Козоріг

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Aquarius
uk: Водолій

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, cbHoroscope)
en: Pisces
uk: Риби

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblHoroscope)
en: Horoscope:
uk: Гороскоп:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblIntroduction)
en: Introduction:
uk: Вступ:

en: Webcam for %1
uk: Вебкамера для %1

en: No webcam image received
uk: Не отримано зображення з вебкамери

en: This version of Skype is too old, consider upgrading
uk: Ця версія Skype застаріла, спробуйте оновити її

en: Skype protocol
uk: Протокол Skype proto

en: Does not have multi-user chat capability
uk: Не має можливостей балачки з декількома користувачами

en: Chat denied
uk: Балачку заборонено

en: Unknown error
uk: Невідома помилка

en: Misc error
uk: Інша помилка

en: User or phone number does not exist
uk: Користувач або номер телефону не існує

en: User is offline
uk: Користувач перебуває поза мережею

en: No proxy found
uk: Проксі-сервера не знайдено

en: Session terminated
uk: Сеанс перервано

en: No common codec found
uk: Не знайдено типового кодека

en: Sound I/O error
uk: Помилка вводу/виводу звуку

en: Problem with remote sound device
uk: Проблема з віддаленим звуковим пристроєм

en: Call blocked by recipient
uk: Дзвінок було заблоковано отримувачем

en: Recipient not a friend
uk: Отримувач не є другом

en: User not authorized by recipient
uk: Користувача не було уповноважено отримувачем

en: Sound recording error
uk: Помилка запису звуку

en: This version of Skype does not support adding users to chat.
uk: Ця версія Skype не підтримує додавання користувачів до балачки.

en: Skype Protocol
uk: Протокол Skype

en: Could not ping Skype
uk: Не вдалося надіслати луна-імпульс до Skype

en: Skype did not accept this application
uk: Skype не сприймає цю програму

en: Skype API syntax error
uk: Синтаксична помилка програмного інтерфейсу Skype

en: Skype API not ready yet, wait a bit longer
uk: Програмний інтерфейс Skype ще не готово, трохи зачекайте

en: Cannot register Skype communication for Kopete on D-Bus
uk: Не вдалося зареєструвати у D-Bus канал обміну даними Skype для Kopete

en: Could not launch Skype.
    You need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 binary from http://www.skype.com
uk: Не вдалося запустити Skype
    Вам слід встановити початкову бінарну версію Skype 2.0 з динамічним з’єднанням, яку можна отримати з http://www.skype.com

en: Could not find Skype.
    You need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 binary from http://www.skype.com
uk: Не вдалося знайти Skype
    Вам слід встановити початкову бінарну версію Skype 2.0 з динамічним з’єднанням, яку можна отримати з http://www.skype.com

en: Could not ping Skype.
    Maybe Skype not running.
    Error while sending a message to Skype (%1).
uk: Не вдалося здійснити обмін луна-імпульсами зі Skype.
    Ймовірно, Skype не запущено.
    Помилка під час надсилання повідомлення до Skype (%1).

en: Error while sending a message to Skype (%1).
uk: Помилка під час надсилання повідомлення до Skype (%1).

en: Could not ping Skype.
    You are logged out from Skype, please log in.
uk: Не вдалося здійснити обмін луна-імпульсами зі Skype.
    Ви не зареєстровані у Skype, будь ласка, увійдіть до системи.

en: Please login to Skype first
uk: Будь ласка, спочатку увійдіть до системи Skype

en: Skype Me
uk: Дзвонить мені

en: Make Test Call
uk: Виконати тестовий дзвінок

en: Cannot open info about user %1
uk: Не вдалося відкрити відомості щодо користувача %1

en: Unknown action from SkypeActionHandler
uk: Невідома дія від SkypeActionHandler

en: Add contact from SkypeActionHandler is not supported yet
uk: Додавання контактів з SkypeActionHandler ще не підтримується

en: Send voicemail from SkypeActionHandler is not supported yet
uk: Надсилання голосової пошти з SkypeActionHandler ще не підтримується

en: You must connect to Skype first.
uk: Спочатку вам слід з’єднатися зі Skype.

en: Wrong Information
uk: Неправильні дані

en: You must write the contact's name.
uk: Вам слід вказати ім’я контакту.

en: Contact echo123 is not needed. You can make test call in Skype protocol actions.
uk: echo123 контакту не потрібне. Ви можете здійснити тестовий дзвінок у діях протоколів Skype.

en: This contact already exists in this account.
uk: Цей контакт вже існує для цього облікового запису.

en: You cannot add yourself as a contact.
uk: Ви не можете додати себе як контакт.

en: Call with %1
uk: Спілкування з %1

en: Canceled
uk: Скасовано

en: Other person is busy
uk: Інша особа зайнята

en: Refused
uk: Відмовлено

en: Call Back
uk: Передзвонити

en: Missed
uk: Пропущено

en: Resume
uk: Продовжити

en: On hold (local)
uk: Очікування (локальний)

en: On hold (remote)
uk: Очікування (віддалений)

en: On hold
uk: Очікування

en: Hold
uk: Призупинити

en: In progress
uk: В процесі

en: Ringing
uk: Дзвінок

en: Failed
uk: Невдача

[ctx: Early media means the media played before the call is established. For example it can be a calling tone or a waiting message such as all operators are busy.]
en: Early media (waiting for operator...)
uk: Мелодія вступу (очікування на оператора…)

en: Failed (%1)
uk: Невдача (%1)

en: %1 active
    %2 total
uk: %1 активних
    %2 загалом

en: Skypeout inactive
uk: Skypeout дезактивовано

en: Call
uk: Дзвінок

en: Conference Call
uk: Конференція

en: Block contact
uk: Заблокувати контакт

en: Details for User %1
uk: Подробиці щодо користувача %1

en: You can have only one skype account
uk: Ви можете мати лише один обліковий запис skype

en: Configure Skype client
uk: Налаштувати клієнт Skype

en: Please enter your skype user name
uk: Будь ласка, введіть ім’я вашого користувача Skype

en: You must enter your skype user name
uk: Вам слід вказати ім’я вашого користувача Skype

en: Cannot create/open file %1 for configuring the Skype client.
uk: Не вдалося створити/відкрити файл %1 для налаштування клієнта Skype.

en: Process has completed.
    Skype is now configured for Kopete.
    You must restart the Skype client for changes to take effect.
uk: Процес завершено.
    Skype тепер налаштовано на Kopete.
    Вам слід перезапустити клієнт Skype, щоб зміни набули чинності.

en: Not in Skype list
uk: Немає у списку Skype

en: Not authorized
uk: Не уповноважено

en: SkypeOut contact
uk: Контакт у SkypeOut

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeAddContactBase)
en: Add Skype Contact
uk: Додати контакт Skype

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Skype name:
uk: Ім’я у Skype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Sorry, but the search function is not yet implemented.
uk: Вибачте, але можливість пошуку ще не реалізовано.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, SearchButton)
en: Se&arch
uk: По&шук

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeCallDialogBase)
en: Skype Call
uk: Дзвінок Skype

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, NameLabel)
en: Name(s) of Participant(s)
uk: Імена учасників

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, NameLabel)
en: Name of the other participant in the call (or a list of names if it is a conference call.)
uk: Ім’я іншого учасника розмови (або список імен, якщо дзвінок є конференцією).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TimeLabel)
en: Total time elapsed.
uk: Пройшло часу.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Time:
uk: Час:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, CreditLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, CreditLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: SkypeOut credits left
uk: Залишилося кредитів у SkypeOut

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TimeLabel)
en: Total length of the call/<br />(i.e. both time speaking and time on hold.)
uk: Загальна тривалість дзвінка<br />(тобто час розмови і очікування на відповідь.)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: SkypeOut credits:
uk: Кредитів SkypeOut:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, AcceptButton)
en: Accept call
uk: Прийняти дзвінок

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, AcceptButton)
en: Accept incoming call
uk: Прийняти вхідний дзвінок

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, HangButton)
en: Finish the call
uk: Завершити дзвінок

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, HangButton)
en: Terminate the call
uk: Перервати дзвінок

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, HangButton)
en: H&ang up
uk: По&класти трубку

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, HoldButton)
en: Hold the call
uk: Призупинити дзвінок

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, HoldButton)
en: Interrupt the call for a moment and resume (or hang up) later.
uk: Перервати дзвінок на деякий час з наступним поновленням (або перериванням).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, HoldButton)
en: H&old
uk: При&зупинити

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Open chat to the person.
uk: Відкрити балачку зі співрозмовником.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton, ChatButton)
en: Open chat to the person with whom you are talking.
uk: Відкрити балачку з особою, з якою ви спілкуєтеся.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, VideoButton)
en: Start/Stop Video
uk: Почати/Зупинити відтворення відео

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, SkypeDetailsBase)
en: User's Details
uk: Подробиці про користувача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Skype ID:
uk: Ідентифікатор Skype:

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Authorized
uk: Уповноважено

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox, authorCombo)
en: Not Authorized
uk: Не уповноважено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel7)
en: Is authorized:
uk: Чи уповноважено:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Display Name:
uk: Екранне ім'я:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Sex:
uk: Стать:

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, excludeCheck)
en: Check this if you do not want to connect with other protocols
uk: Позначте цей пункт, якщо ви не бажаєте з’єднуватися за допомогою інших протоколів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, excludeCheck)
en: E&xclude from connection
uk: Ви&ключити зі з’єднання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox3)
en: Important Note
uk: Важливе зауваження

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: The Skype plugin serves as a bridge to an externally running copy of Skype. This has some consequences on how it functions: you need an instance of Skype to be running, and only one Skype account can be used.<br /><br />Note that you need to install the original dynamic linked Skype version 2.0 or 2.1 from <a href="http://www.skype.com">http://www.skype.com</a><br /><br />This plugin will only work if the language in the Skype client set to English. Kopete shows notifications (incoming call, message, ...), so you can turn off the notifications in Skype.
uk: Цей додаток є лише містком до запущеної зовнішньої програми Skype. Це має декілька наслідків, зокрема для роботи буде потрібна програма Skype, ви зможете користуватися лише одним обліковим записом Skype.<br /><br />Вам слід встановити динамічно з’єднану версію Skype 2.0 або 2.1, яку можна отримати за адресою <a href="http://www.skype.com">http://www.skype.com</a><br /><br />Цей додаток працює, лише якщо мову клієнта Skype буде змінено на англійську. Kopete показуватиме сповіщення (вхідний виклик, повідомлення…), отже ви можете вимкнути власні сповіщення Skype.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, configureSkypeClient)
en: Disable Skype notifications and set up English language in Skype client
uk: Вимкнути сповіщення Skype і встановити для клієнта Skype англійську мову інтерфейсу

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, launchTab)
en: Lau&nch
uk: Зап&устити

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, LaunchGroup)
en: You can set whether and when should kopete launch Skype.
uk: Тут ви можете вказати чи слід і, якщо слід, коли kopete слід запускати Skype.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, LaunchGroup)
en: Launch Skype
uk: Запустити Skype

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, LaunchNeededRadio)
en: When &not running
uk: Коли &не запущено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, LaunchNeverRadio)
en: N&ever
uk: Н&іколи

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Command to launch Skype:
uk: Команда для запуску Skype:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_4)
en: Launch timeout:
uk: Затримка запуску:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: s
uk: с

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_4)
en: Wait before trying to connect to Skype:
uk: Очікування перед спробою з’єднання зі Skype:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, WaitSpin) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, WaitSpin)
en: trying
uk: спроба

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: If you get error that Skype was not found, but in fact it is running, check the instructions at <a href="https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux">https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux</a>.<br /><br />Note that only the dynamic linked Skype binary is supported.
uk: Якщо ви побачите повідомлення про те, що Skype не знайдено і не запущено, але вам відомо, що програму запущено, ознайомтеся з настановами за адресою <a href="https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux">https://developer.skype.com/Docs/ApiDoc/Skype_API_on_Linux</a>.<br /><br />Підтримується лише версія Skype з динамічним з’єднанням.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, groupBox3_2)
en: Each application that wants to use Skype must provide its name to it, and the user is asked whether to allow said application to access Skype.<br>By default, kopete provides kopete as its name, but if you suspect another application is accessing Skype with this name, you can change the name Kopete uses here, and then within Skype disallow applications that refer to themselves as kopete.
uk: Кожна з програм, якій потрібно скористатися Skype, слід вказати назву, а користувач має підтвердити доступ такої програми до Skype.<br>
    Типово, kopete вказує назву «kopete», але, якщо ви підозрюєте, що за цією назвою доступ до Skype отримує інша програма, ви можете вказати іншу назву і заборонити іншим програмам з’єднуватися зі Skype як kopete.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AuthorCheck)
en: &Non-standard authorization
uk: &Нестандартне уповноваження

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QGroupBox, BusGroup)
en: What bus do you want to use
uk: Яку шину ви бажаєте використовувати

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QGroupBox, BusGroup)
en: Which D-Bus do you want to use to connect to Skype?<br>Session: Your own, other people cannot use it (use --use-session-dbus to start Skype on that bus.)<br>System: Shared by all people on the same computer. This one is used by default by Skype.<br>You have to specify the same D-Bus used by Skype.
uk: Визначає шину, яку ви бажаєте використовувати для з’єднання зі Skype.<br>Сеанс: ваш власний, інші люди не зможуть отримувати доступ до такої шини. (скористайтеся параметром --use-session-dbus, щоб запустити skype на цій шині).<br>Система: ця шина спільно використовується всіма користувачами цього комп’ютера. Окрім того, ця шина типово використовується Skype.<br>Вам слід вказати ту саму шину D-Bus, яку використовує Skype

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, BusGroup)
en: Bus
uk: Шина

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton4)
en: Sessi&on
uk: Се&анс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton5) i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: S&ystem
uk: С&истема

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Note that Kopete will freeze while Skype asks you if it can allow Kopete to access it. This is normal, and if you allow it forever (check that "Remember" checkbox in Skype's dialog), it will not happen again.<br /><br />The 'System Bus' option is not yet supported by Skype
uk: Зауважте, що Kopete підвисне на час, коли Skype запитуватиме вас про те, чи слід допустити Kopete до користування. Це нормально, якщо ви надасте сталий дозвіл (позначте пункт «Запам’ятати» у діалоговому вікні Skype), цього більше не трапиться.<br /><br />Системна шина ще не підтримується Skype.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, activityTab)
en: &Activity
uk: &Дії

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, HitchCheck)
en: Show all incoming messages
uk: Показувати всі вхідні повідомлення

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, HitchCheck)
en: This will show all incoming Skype messages. If this is off, they are showed only if the message belongs to chat that is started by kopete.
uk: За допомогою цього пункту можна наказати програмі показувати всі вхідні повідомлення Skype. Якщо цей пункт не буде позначено, буде показано лише повідомлення, які належать до балачки, яку було розпочато у kopete.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, HitchCheck)
en: Show all incoming &messages
uk: Показувати всі вхідні &повідомлення

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, MarkCheck)
en: This will mark incoming messages as read, so if you have Skype set up not to automatically pop-up chats, it will not flash the exclamation icon.
uk: За допомогою цього пункту можна наказати програмі позначати вхідні повідомлення як прочитані, отже, якщо ви налаштували Skype на автоматичне відкриття балачок, програма не показуватиме піктограми зі знаком оклику.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, MarkCheck)
en: Mar&k as read
uk: Позна&чати як прочитані

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, ScanCheck)
en: If this is checked, Kopete will ask Skype on login if it has any messages that have not been shown, and if so, will show them. This is useful if you start Kopete later than Skype, and Skype is configured not to show incoming messages.
uk: Якщо буде позначено цей пункт, Kopete запитуватиме під час входу Skype про те, чи є у програмі непоказані повідомлення. Ця можливість корисна, якщо ви запустили Kopete після Skype, а Skype було налаштовано так, що програма не показує вхідні повідомлення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, ScanCheck)
en: Scan f&or unread
uk: Шукати н&епрочитані

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, CallCheck)
en: Show call control window for all calls
uk: Показувати вікно керування дзвінком для всіх дзвінків

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, CallCheck)
en: This will show a call control window for every call (both incoming and outgoing). If it is off, you can call from Kopete, but you have to control that call from Skype.
uk: За допомогою цього пункту ви можете наказати програмі показувати вікно керування дзвінком для всіх дзвінків (вхідних і вихідних). Якщо цей пункт не буде позначено, ви зможете телефонувати з Kopete, а керувати вашим дзвінком зі Skype.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, CallCheck)
en: S&how call control (this will also hide Skype client call dialog)
uk: П&оказувати керування викликом (призведе до приховування діалогового вікна клієнта Skype)

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: Auto close the call control window
uk: Автоматично закривати вікно керування дзвінком

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: This will close the call control window automatically when the call finishes
uk: За допомогою цього пункту ви можете наказати програмі автоматично закривати вікно керування дзвінком після його завершення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, AutoCloseCallCheck)
en: Autoc&lose
uk: Авто&закриття

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: Timeout:
uk: Тайм-аут:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, PingsCheck)
en: If this is enabled, Kopete keeps track of whether or not Skype is running.
uk: Якщо цей пункт буде позначено, Kopete стежитиме, чи запущено Skype.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, PingsCheck)
en: This keeps track of whether Skype is running. Turning this off only makes sense it you are trying to get non-flooded debug output.
uk: За позначення цього пункту програма стежитиме за тим, чи запущено Skype. Зняття позначки з цього пункту, лише якщо ви намагаєтеся отримати певні неспотворені дані для усування вад.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, PingsCheck)
en: Pi&ng Skype
uk: Пін&гувати Skype

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, LeaveCheck) i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, LeaveCheck)
en: Do not leave a chat on window exit
uk: Не полишати балачку після закриття вікна

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, LeaveCheck)
en: Do not leave a chat when the chat window is closed. Makes a difference only with multi-user chats: if it is checked, you will continue receiving messages from that chat even after closing the window.
uk: Не полишати балачку, коли її вікно балачки буде закрито. Має значення, лише у балачках з декількома користувачами, якщо цей пункт буде позначено, ви продовжуватимете отримувати повідомлення з балачки, навіть після закриття вікна.

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, callsTab)
en: &Calls
uk: &Дзвінки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, StartCallCommandCheck)
en: E&xecute before call
uk: Ви&конати перед дзвінком

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, WaitForStartCallCommandCheck)
en: This will wait before making/accepting the call for the command to finish.
uk: За позначення цього пункту програма зачекає на виконання вказаної команди до дзвінка або прийняття дзвінка.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, WaitForStartCallCommandCheck)
en: This will wait for the command to finish before accepting/making the call.<br>
    Note that kopete will freeze whilst waiting.
uk: За позначення цього пункту програма зачекає на виконання вказаної команди до дзвінка або прийняття дзвінка.<br>
    Зауважте, що на час виконання команди kopete підвисне.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, WaitForStartCallCommandCheck)
en: Wait for fi&nish
uk: Зачекати на з&авершення

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, EndCallCommandCheck)
en: Execute after call
uk: Виконати після дзвінка

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, OnlyLastCallCommandCheck)
en: Usually this makes no difference, but if there are some other calls on hold, it is executed only for the most recently ended one.
uk: Зазвичай не має значення, потрібне лише у випадку, коли існує декілька інших призупинених дзвінків, дію буде виконано лише після завершення останнього дзвінка.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, OnlyLastCallCommandCheck)
en: Onl&y for last call
uk: Ли&ше для останнього дзвінка

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, IncomingCommandCheck)
en: Execute on inco&ming call
uk: Виконати за вхід&ного дзвінка

en: Could not load service %1.
uk: Неможливо завантажити службу %1.

en: Error Loading Service
uk: Помилка завантаження служби

en: <qt>GSMLib is a library (and utilities) for sending SMS via a GSM device. The program can be found on <a href="%1">%1</a></qt>
uk: <qt>GSMLib - це бібліотека для пересилання SMS через пристрій GSM. Її можна знайти на <a href="%1">%1</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: GSMLib Settings
uk: Параметри GSMLib

en: Could Not Send Message
uk: Неможливо відіслати повідомлення

en: No provider configured
uk: Не налаштовано провайдера

en: <qt>SMSClient is a program for sending SMS with the modem. The program can be found on <a href="%1">%1</a></qt>
uk: <qt>SMSClient - це програма для пересилання SMS через модем. Її можна знайти на <a href="%1">%1</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient Settings
uk: Параметри SMSClient

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient &program:
uk: &Програма SMSClient:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Pro&vider:
uk: Про&вайдер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSClient &config path:
uk: Шлях &налаштування SMSClient:

en: No provider configured.
uk: Не налаштовано провайдера.

en: No prefix set for SMSSend, please change it in the configuration dialog.
uk: Не встановлений префікс для SMSSend, будь ласка, внесіть зміни за допомогою вікна налаштування.

en: No Prefix
uk: Немає префікса

en: %1 Settings
uk: Параметри %1

en: <qt>SMSSend is a program for sending SMS through gateways on the web. It can be found on <a href="%1">%2</a></qt>
uk: <qt>SMSSend - це програма для пересилання SMS через шлюзи в тенетах. Її можна знайти на <a href="%1">%2</a></qt>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSSend Options
uk: Параметри SMSSend

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: SMSSend prefi&x:
uk: Пре&фікс SMSSend:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Provider Options
uk: Параметри провайдера

en: Could not determine which argument should contain the message.
uk: Неможливо визначити параметр, який містить повідомлення.

en: Could not determine which argument should contain the number.
uk: Неможливо визначити параметр, який повинен містити номер.

en: This message is longer than the maximum length (%1). Should it be divided to %2 messages?
uk: Довжина цього повідомлення перевищує максимальну (%1). Розділити його на %2 повідомлення?

en: Message Too Long
uk: Задовге повідомлення

en: Divide
uk: Розділити

en: Do Not Divide
uk: Не розділяти

en: Message too long.
uk: Задовге повідомлення.

en: Something went wrong while sending the message.
uk: Під час надсилання повідомлення сталось щось непередбачене.

en: &Contact Settings
uk: Параметри &контактів

en: User Preferences
uk: Параметри користувача

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget)
en: Account Preferences - SMS
uk: Параметри облікового запису - SMS

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit)
en: A unique name for this SMS account.
uk: Унікальна назва для облікового запису SMS.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: &SMS delivery service:
uk: &Служба доставки SMS:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QComboBox)
en: The delivery service that you would like to use.
uk: Служба доставки, яку ви хочете використовувати.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QComboBox)
en: The delivery service that you would like to use.  Note that you will need to have this software installed prior to using this account.
uk: Служба доставки, яку ви хочете використовувати. Зауважте, що ви мусите мати ці програми встановлені перед використанням облікового запису.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton)
en: &Description
uk: &Опис

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QPushButton)
en: Description of the SMS delivery service.
uk: Опис служби доставки SMS.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QPushButton)
en: Description of the SMS delivery service, including download locations.
uk: Опис служби доставки SMS, включаючи місця отримань.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: To use SMS, you will need an account with a delivery service.
uk: Щоб скористатися SMS, необхідно мати обліковий запис у службі доставки.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox)
en: Messaging Preferences
uk: Параметри повідомлень

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: If the message is too &long:
uk: Якщо повідомлення задов&ге:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), item, widget (QComboBox)
en: What should happen if you type a message that is too long to fit in a single SMS message.
uk: Що повинно статись, коли ви введете повідомлення, яке не вміщається у стандартне повідомлення SMS.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), item, widget (QComboBox)
en: What should happen if you type a message that is too long to fit in a single SMS message.  You can either choose to break it up into smaller messages automatically, cancel the message from being sent entirely, or have Kopete prompt you each time you enter a message that is too long.
uk: Що повинно статись, коли ви введете повідомлення, яке не вміщається в стандартне повідомлення SMS. Ви можете вказати, щоб воно автоматично розбивалось на менші повідомлення, щоб його відсилання цілком скасовувалась, або щоб Kopete запитував вас кожний раз, коли повідомлення задовге.

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Prompt (recommended)
uk: Запитувати (рекомендовано)

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Break Into Multiple
uk: Розбивати на декілька

note: i18n: ectx: property (text), item, widget (QComboBox)
en: Cancel Sending
uk: Скасовувати відсилання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox)
en: &Enable phone number internationalization
uk: Ввімкн&ути інтернаціоналізацію номера телефону

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox)
en: Check if you would like to enable phone number internationalization.
uk: Позначте, якщо ви хочете ввімкнути інтернаціоналізацію номера телефону.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox)
en: Check if you would like to enable phone number internationalization.  Without this option, you will only be able to use SMS for accounts within your country.
uk: Позначте, якщо ви хочете ввімкнути інтернаціоналізацію номера телефону. Без цього параметра ви зможете використовувати SMS для облікових записів в межах вашої країни.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Substitute leading &zero with code:
uk: Підставляти код замість початкових н&улів:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KRestrictedLine) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KRestrictedLine)
en: Whatever you want to substitute for a leading zero.
uk: Чим би ви хотіли замінити початкові нулі.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit)
en: The telephone number of the contact you would like to add.
uk: Номер телефону контакту, якого ви хочете додати.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit)
en: The telephone number of the contact you would like to add.  This should be a number with SMS service available.
uk: Номер телефону контакту, якого ви хочете додати. Це має бути номер із наявною службою SMS.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Contact na&me:
uk: Ім'&я контакту:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Some One
uk: Хтось

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit)
en: The telephone number of the contact.
uk: Номер телефону контакту

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit)
en: The telephone number of the contact.  This should be a number with SMS service available.
uk: Номер телефону контакту.  Це мусить бути номер зі службою SMS.

en: The working directory %1 does not exist.
    If you have not yet configured anything for Samba please see
    Install Into Samba (Configure... -> Account -> Edit) information
    on how to do this.
    Should the directory be created? (May require the root password)
uk: Робочого каталогу %1 не існує.
    Якщо ви ще нічого не налаштували для Samba, будь ласка, перегляньте інформацію щодо 
    Встановлення в Samba (Налаштувати… -> обліковий запис -> Редагувати).
    Створити каталог? (Можливо, буде потрібен пароль root)

en: Create Directory
uk: Створити каталог

en: Do Not Create
uk: Не створювати

en: Permissions of the working directory %1 are incorrect.
    You will not receive messages if choose No.
    You can also correct it manually (chmod 0777 %1), restart Kopete.
    Fix this (may require the root password)?
uk: Неправильні права доступу до робочого каталогу %1.
    Ви не отримуватимете повідомлення, якщо виберете «Ні».
    Можна також виправити права доступу вручну (chmod 0777 %1)
    і перезапустити Kopete.
    Виправити? (Можливо, буде потрібен пароль адміністратора)?

en: Fix
uk: Виправити

en: Do Not Fix
uk: Не виправляти

en: Connection to localhost failed.
    Is your samba server running?
uk: Помилка з’єднання з localhost.
    Перевірте чи працює сервер samba.

en: A message file could not be removed; maybe the permissions are incorrect.
    Fix this (may require the root password)?
uk: Не вдалося вилучити файл повідомлень; можливо, неправильні права доступу.
    Виправити їх (можливо, слід буде ввести пароль адміністратора)?

en: Still cannot remove it; please fix it manually.
uk: Ще не вдалось вилучити; виправте вручну.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WPAddContactBase)
en: Add WinPopup Contact
uk: Додати контакт WinPopup

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel2_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel2_2) i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mHostName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, mHostName)
en: The hostname to which you want to send WinPopup messages.
uk: Назва вузла, якому ви бажаєте надсилати повідомлення WinPopup.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel2_2)
en: Com&puter hostname:
uk: Назва вузла ком&п'ютера:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, TextLabel1_2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: The workgroup or domain containing the computer to which you want to send WinPopup messages.
uk: Робоча група або домен, у якому знаходиться комп'ютер, якому ви хочете надсилати повідомлення WinPopup.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel1_2)
en: &Workgroup/domain:
uk: Ро&боча група/домен:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KComboBox, mHostGroup) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KComboBox, mHostGroup)
en: The workgroup or domain containing the computer to which you want to send WinPopup messages
uk: Робоча група або домен, у якому знаходиться комп'ютер, якому ви хочете надсилати повідомлення WinPopup

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WPEditAccountBase)
en: Account Preferences - WinPopup
uk: Параметри облікового запису - WinPopup

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab)
en: Basi&c Setup
uk: Прост&е налаштування

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mHostName)
en: The hostname under which you want to send WinPopup messages.
uk: Назва вузла від якого ви бажаєте надсилати повідомлення WinPopup.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mHostName)
en: The host name under which you want to send WinPopup messages. Note that you do not have to specify the true hostname in order to send messages, but you do if you want to receive them.
uk: Назва вузла, від якого ви бажаєте надсилати повідомлення WinPopup. Примітка: для надсилання повідомлень її не потрібно вказувати, але для їхнього отримання вона обов’язкова.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1)
en: Hos&tname:
uk: На&зва вузла:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, doInstallSamba) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, doInstallSamba)
en: Install support into Samba to enable this service.
uk: Встановити підтримку в Samba для увімкнення цієї служби.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, doInstallSamba)
en: I&nstall Into Samba
uk: Вст&ановити у Samba

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel12)
en: To receive WinPopup messages sent from other machines, the hostname above must be set to this machine's hostname.
uk: Для отримання повідомлень WinPopup висланих з інших машин, назва вузла вище мусить бути назвою вузла саме цієї машини.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_3)
en: The samba server must be configured and running.
uk: Сервер samba повинен бути налаштований і запущений.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: "Install into Samba" is a simple method to create the directory for the temporary message files and configure your samba server.<br>
    However, the recommended way is to ask your administrator to create this directory ('mkdir -p -m 0777 /var/lib/winpopup') and for you to add
    'message command = _PATH_TO_/winpopup-send %s %m %t &' (substitute _PATH_TO_ by the real path) to the [global] section in your smb.conf.
uk: «Встановити в Samba» — це простий спосіб створити каталог для тимчасових файлів повідомлень та налаштувати ваш сервер samba.<br>
    Однак, рекомендований шлях — це попросити вашого системного адміністратора створити цей каталог ('mkdir -p -m 0777 /var/lib/winpopup') та додати
    'message command = _PATH_TO_/winpopup-send %s %m %t &' (замініть _PATH_TO_ на потрібний шлях) до вашого файла smb.conf у розділ [global].

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Protocol Preferences
uk: Параметри протоколу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: second(s)
uk: секунд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Host check frequency:
uk: Частота перевірки вузлів:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Path to 'smbclient' executable:
uk: Шлях до програми «smbclient»:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: <i>These options apply to all WinPopup accounts.</i>
uk: <i>Ці параметри стосуються всіх облікових записів WinPopup.</i>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblComputerName) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblComputerName)
en: The host name of this contact's computer.
uk: Назва вузла комп'ютера цього контакту.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblComputerName)
en: &Computer name:
uk: Назва комп'&ютера:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sComputerName)
en: Computer Name
uk: Назва комп'ютера

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Comment:
uk: Коментар:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sComment) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sWorkgroup) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sOS) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, sServer)
en: Looking
uk: Пошук

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel2) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel2)
en: The workgroup or domain containing this contact's computer.
uk: Робоча група або домен, що містить комп'ютер контакту.

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel3) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel3)
en: The operating system running on this contact's computer.
uk: Операційна система, що виконується на комп'ютері контакту.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Operating s&ystem:
uk: Операційна с&истема:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1)
en: The software running on this contact's computer.
uk: Програмне забезпечення, що виконується на комп’ютері контакту.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Ser&ver software:
uk: ПЗ сер&вера:

en: <qt>You must enter a valid hostname.</qt>
uk: <qt>Потрібно ввести чинну назву вузла.</qt>

en: <qt>LOCALHOST is not allowed as a contact.</qt>
uk: <qt>LOCALHOST не дозволяється як контакт.</qt>

en: <qt>You must enter a valid smbclient path.</qt>
uk: <qt>Потрібно ввести чинний шлях для smbclient.</qt>

en: The Samba configuration file has been modified.
uk: До файла налаштувань Samba було внесено зміни.

en: Configuration Successful
uk: Налаштування успішне

en: Updating the Samba configuration file failed.
uk: Помилка поновлення файла налаштувань Samba.

en: Configuration Failed
uk: Невдале налаштування

en: User Info for %1
uk: Інформація про %1

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, WlmAccountPreferences)
en: Account Preferences - Wlm
uk: Параметри облікового запису - WLM

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, accountLabel)
en: WLM passport:
uk: ІД паспорта WLM:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Microsoft network, you will need a Microsoft Passport.<br><br>If you do not currently have a Passport, please click the button to create one.
uk: Для з'єднання з мережею Microsoft, потрібен Паспорт Microsoft.<br><br>Якщо у вас ще немає Паспорта, будь ласка, натисніть кнопку, призначену для його створення.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Blocked contacts:
uk: Заблоковані контакти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Allowed contacts:
uk: Дозволені контакти:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Italics</span> contacts are not on your contact list.</p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /></head><body>
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Курсивних</span> контактів немає у вашому списку контактів.</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_warning)
en: WARNING: You need to be connected to modify this page
uk: ПОПЕРЕДЖЕННЯ: потрібно бути з'єднаним, щоб робити зміни на цій сторінці

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_4)
en: Connection Preferences (for advanced users)
uk: Параметри з'єднання (для досвідчених користувачів)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionEnableProxy)
en: Enable Proxy
uk: Увімкнути проксі

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyHost)
en: Host /
uk: Вузол /

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyPort)
en: port:
uk: порт:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, m_labelProxyUsername)
en: Username:
uk: Користувач:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: General Options
uk: Загальні параметри

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_doNotSendEmoticons)
en: Do not send custom emoticons to other contacts
uk: Не надсилати нетипові емоційки співрозмовникам

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_doNotRequestEmoticons)
en: Do not show custom emoticons from other contacts
uk: Не показувати нетипові емоційки співрозмовників

en: <qt>You must enter a valid WLM passport.</qt>
uk: <qt>Необхідно ввести чинний пароль WLM.</qt>

en: MSN Plugin
uk: Додаток MSN

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &WLM passport:
uk: ІД &паспорта WLM:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: <i>(for example: joe@hotmail.com)</i>
uk: <i>(наприклад: joe@hotmail.com)</i>

en: WLM Plugin
uk: Додаток WLM

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Personal message:
uk: Особисте повідомлення:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Phones
uk: Телефони

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, TextLabel7)
en: Mobile:
uk: Мобільний:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: Show whether you are on the contact list of this user
uk: Показувати чи ви у списку контактів цього користувача

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: If this box is checked, you are on this user's contact list.
    If not, the user has not added you to their list, or has removed you.
uk: Якщо цей пункт буде позначено, ви є в списку контактів користувача.
    Якщо ні, він або не додав вас до свого списку або вилучив вас.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_reversed)
en: I am on &the contact list of this contact
uk: Я &у списку контактів цього контакту

en: Open Inbo&x...
uk: Відкрити в&хідну скриньку…

en: &Change Display Name...
uk: &Змінити екранне ім'я…

note: i18n("&Start Chat..."), this); QObject::connect(m_startChatAction, SIGNAL(triggered(bool)), this, SLOT(slotStartChat()));
en: Open MS&N service status site...
uk: Відкрити сайт стану служби MS&N…

en: Buddies
uk: Приятелі

en: Change Display Name - MSN Plugin
uk: Зміна екранного імені — додаток MSN

en: Enter the new display name by which you want to be visible to your friends on MSN:
uk: Введіть нове екранне ім'я, по якому вас будуть бачити ваші друзі на MSN:

en: <qt>The display name you entered is too long. Please use a shorter name.
    Your display name has <b>not</b> been changed.</qt>
uk: <qt>Введене екранне ім'я занадто довге. Будь ласка, скоротіть його.
    Ваше екранне ім'я <b>не</b> було змінене.</qt>

en: You have one unread message in your Hotmail inbox. | You have %1 unread messages in your Hotmail inbox.
uk[0]: Ви маєте %1 непрочитане повідомлення у вашій скриньці Hotmail.
uk[1]: Ви маєте %1 непрочитані повідомлення у вашій скриньці Hotmail.
uk[2]: Ви маєте %1 непрочитаних повідомлень у вашій скриньці Hotmail.
uk[3]: Ви маєте одне непрочитане повідомлення у вашій скриньці Hotmail.

[ctx: @action]
en: Open Inbox
uk: Відкрити вхідні скриньку

en: New message from %1 in your Hotmail inbox.<p>Subject: %2
uk: До скриньки Hotmail надійшло вхідне повідомлення від %1.<p>Тема: %2

en: Send Nudge
uk: Надіслати поштовх

en: Send &Voice
uk: Надіслати &голосове повідомлення

en: Sound card not detected
uk: Не знайдено звукової картки

en: Stop &recording
uk: Зупинити &запис

en: The other contact needs to be online to receive voice clips.
uk: Для отримання голосових повідомлень ваш співрозмовник має перебувати у мережі

en: You cannot send voice clips in invisible status
uk: Ви не можете надсилати голосові повідомлення у стані «невидимий»

en: The maximum recording time is 15 seconds
uk: Максимальний час запису дорівнює 15 секундам

en: The voice clip must be longer
uk: Голосовий запис має бути тривалішим

en: has sent a nudge
uk: надіслав поштовх

en: has sent you a nudge
uk: надіслав вам поштовх

en: Send Ink
uk: Надіслати ink

en: Select the pen's color
uk: Виберіть колір олівця

en: Block Contact
uk: Блокувати контакт

en: Update Photo
uk: Оновити фото

en: &Block custom emoticons
uk: &Блокувати нетипові емоційки

en: <qt>You need to go online to remove a contact from your contact list. This contact will appear again when you reconnect.</qt>
uk: <qt>Будь ласка, увійдіть до мережі, щоб вилучити контакт з вашого списку контактів. Цей контакт повторно з’явиться після того, як ви знову з’єднаєтеся з мережею.</qt>

en: This contact does not have you in his/her list
uk: Цей контакт не включив вас до свого списку

en: This contact is blocked
uk: Цей контакт заблоковано

en: This contact does not have you in his/her list and is blocked
uk: Цей контакт не включив вас до свого списку, тому його заблоковано

en: Be Right Back
uk: Незабаром повернусь

en: Be &Right Back
uk: Зараз &повернусь

en: On the Phone
uk: На телефоні

en: On The &Phone
uk: Говорить по теле&фону

en: Out to Lunch
uk: На обідній перерві

en: Out To &Lunch
uk: На о&бідній перерві

en: &Idle
uk: &Бездіяльний

[ctx: This is used in the tooltip of a contact]
en: Listening To
uk: Зараз слухає

en: File transfer cancelled.
uk: Перенесення файла скасовано.

en: An error occurred while saving the address book entry.
uk: Сталась помилка під час збереження запису адресної книги.

en: The Yahoo Address Book entry could not be saved:
    %1 - %2
uk: Помилка збереження запису в адресній книзі Yahoo:
    %1 - %2

en: The Yahoo Address Book entry could not be created:
    %1 - %2
uk: Помилка створення запису в адресній книзі Yahoo:
    %1 - %2

en: The Yahoo Address Book entry could not be deleted:
    %1 - %2
uk: Помилка вилучення запису з адресної книги Yahoo:
    %1 - %2

en: The picture was not successfully uploaded
uk: Помилка відвантаження малюнку

en: Could not open file for writing.
uk: Неможливо відкрити файл для запису.

en: An error occurred while downloading the file.
uk: Сталась помилка під час отримання файла.

en: Unable to connect to file transfer server
uk: Неможливо з'єднатися з сервером передавання файлів

en: An error occurred while sending the file.
uk: Під час надсилання файла сталася помилка.

en: An error occurred while sending the message
uk: Сталась помилка під час спроби надіслати повідомлення

en: The message is empty.
uk: Повідомлення порожнє.

en: Error opening file: %1
uk: Помилка відкриття файла: %1

en: An unknown error has occurred.
uk: Сталася невідома помилка.

en: Webcam connection to the user %1 could not be established.
    
    Please relogin and try again.
uk: Не вдалося встановити з'єднання вебкамери до користувача %1.
    
    Будь ласка, наново увійдіть в обліковий запис і спробуйте знов.

en: An error occurred closing the webcam session.
uk: Сталась помилка під час закриття сеансу вебкамери.

en: You tried to close a connection that did not exist.
uk: Ви спробували закрити з'єднання, яке не існує.

en: Could not retrieve server side address book for user info.
uk: Не вдалося отримати адресну книгу з сервера.

en: An error occurred while downloading a buddy icon (%1)
uk: Сталася помилка під час отримання піктограми приятеля (%1)

en: Could not join chat
uk: Не вдалося приєднатися до балачки

en: The room is full. Please choose another one.
uk: Кімнату заповнено. Будь ласка, виберіть якусь іншу.

en: Invalid user.
uk: Некоректний користувач.

en: An unknown error occurred while joining the chat room.
uk: Під час спроби приєднання до кімнати балачки сталася невідома помилка.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooAddContactBase)
en: Add Yahoo Contact
uk: Додати контакт Yahoo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, contactID)
en: The account name of the Yahoo account you would like to add.
uk: Назва облікового запису Yahoo, який ви хочете додати.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, textLabel1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, contactID)
en: The account name of the Yahoo account you would like to add.  This should be in the form of an alphanumeric string (no spaces).
uk: Назва облікового запису Yahoo, який ви хочете додати. Слід вказати рядок з літер і цифр (без пробілів).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: &Yahoo username:
uk: Користувач &Yahoo:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3_2)
en: <i>(for example: joe8752)</i>
uk: <i>(наприклад: joe8752)</i>

en: Choose a chat room...
uk: Вибрати кімнату балачки…

en: Yahoo Chat rooms
uk: Кімнати балачок Yahoo

en: Users: %1 Webcams: %2 Voices: %3
uk: Користувачі: %1 Вебкамери: %2 Голоси: %3

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooChatSelectorWidgetBase)
en: Choose Chat Room
uk: Виберіть кімнату балачки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Chat rooms:
uk: Кімнати балачки:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Categories:
uk: Категорії:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooEditAccountBase)
en: Account Preferences - Yahoo
uk: Параметри облікового запису - Yahoo

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: The account name of your Yahoo account.
uk: Назва вашого облікового запису Yahoo.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, label1) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, mScreenName)
en: The account name of your Yahoo account.  This should be in the form of an alphanumeric string (no spaces).
uk: Назва вашого облікового запису Yahoo. Це має бути в виді рядка літер і цифр (без пропусків).

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6)
en: To connect to the Yahoo network, you will need a Yahoo account.<br><br>If you do not currently have a Yahoo account, please click the button to create one.
uk: Для з'єднання з мережею Yahoo, необхідно мати обліковий запис Yahoo. <br><br>Якщо ви ще не маєте облікового запису Yahoo, будь ласка, натисніть кнопку, щоб його створити.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonRegister)
en: Register &New Account
uk: Зареєструвати &новий обліковий запис

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, TabPage)
en: Accoun&t Preferences
uk: Налаштування облі&кового запису

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionOverrideServer)
en: O&verride default server information
uk: Пе&резаписувати типову інформацію про сервер

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLineEdit, editServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the Yahoo server you wish to connect to.
uk: Адреса IP або маска вузла сервера Yahoo, з яким ви хочете з'єднатись.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblServer) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLineEdit, editServerAddress)
en: The IP address or hostmask of the Yahoo server you wish to connect to.  Normally you will want the default (scs.msg.yahoo.com).
uk: Адреса IP або маска вузла сервера Yahoo, з яким ви хочете з'єднатись. Зазвичай, ви захочете типовий (scs.msg.yahoo.com).

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, lblPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect to.
uk: Порт сервера Yahoo, з яким ви хочете з'єднатись.

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QLabel, lblPort) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect to.  Normally this is 5050, but Yahoo also allows port 80 in case you are behind a firewall.
uk: Порт сервера Yahoo, з яким ви хочете з'єднатись. Зазвичай, це 5050, але Yahoo також дозволяє порт 80, якщо ви знаходитесь за брандмауером.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, lblPort)
en: P&ort:
uk: П&орт:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, sbxServerPort)
en: The port on the Yahoo server that you would like to connect  to.
uk: Порт сервера Yahoo, з яким ви хочете з'єднатись.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Buddy Icon
uk: Піктограма приятеля

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, optionSendBuddyIcon)
en: Se&nd buddy icon to other users
uk: Над&іслати піктограму приятеля іншим користувачам

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonSelectPicture)
en: Select Picture...
uk: Виберіть зображення…

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Contact Information
uk: Контактна інформація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_3)
en: Email &3:
uk: Ел. пошта &3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2_2)
en: Pager:
uk: Пейджер:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel9_2)
en: Email &2:
uk: Ел. пошта &2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel6_2_2_2)
en: Additional:
uk: Додатково:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Location Information
uk: Інформація про адресу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, birthdayLabel_2)
en: Anniversary:
uk: Ювілей:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yahooIdLabel)
en: Yahoo ID:
uk: Yahoo ІД:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, fullNameLabel_2_2)
en: Second name:
uk: Прізвище:

[ctx: Person's name suffix or prefix]
note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yahooIdLabel_2)
en: Title:
uk: Звернення:

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, YahooInviteListBase)
en: Invite Friends to Conference
uk: Запросити друзів на конференцію

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Conference Members
uk: Члени конференції

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_Add)
en: Add >>
uk: Додати >>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, btn_Remove)
en: << Remove
uk: << Вилучити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2_2)
en: Chat Invitation List
uk: Список запрошення на балачку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Friend List
uk: Список друзів

en: Invite
uk: Запросити

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: Note 4:
uk: Примітка 4:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel4)
en: Note 3:
uk: Примітка 3:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel3)
en: Note 2:
uk: Примітка 2:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Note 1:
uk: Примітка 1:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel13)
en: Contact comments:
uk: Коментар до контакту:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Show Me As
uk: Показати мене як

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioOffline)
en: Off&line
uk: П&оза мережею

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioPermOffline)
en: Perma&nently offline
uk: Поза мережею пос&тійно

en: Yahoo User Information
uk: Інформація про користувача Yahoo

en: Save and Close
uk: Зберегти і закрити

en: Merge with existing entry
uk: Об'єднати з існуючим записом

en: General Yahoo Information
uk: Загальна інформація Yahoo

en: Other Yahoo Information
uk: Інша інформація Yahoo

en: Replace existing entry
uk: Замінити існуючий запис

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Your Account has to be verified due to too many failed login attempts.<br>
uk: Ваш обліковий запис має бути перевірено через велику кількість помилкових спроб реєстрації.<br>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel2)
en: Please enter the characters shown in the picture:
uk: Введіть, будь ласка, символи, показані на малюнку:

en: %1 has stopped broadcasting
uk: %1 припинив трансляцію

en: %1 has cancelled viewing permission
uk: %1 скасував дозвіл на перегляд

en: %1 has declined permission to view webcam
uk: %1 відхилив дозвіл на перегляд вебкамери

en: %1 does not have his/her webcam online
uk: %1 не має свою вебкамеру в мережі

en: Unable to view %1's webcam for an unknown reason
uk: Неможливий перегляд вебкамери %1 з невідомих причин

en: 1 viewer | %1 viewers
uk[0]: %1 глядач
uk[1]: %1 глядача
uk[2]: %1 глядачів
uk[3]: 1 глядач

en: Open &Address book...
uk: Відкрити &адресну книгу…

en: &Edit my contact details...
uk: &Редагувати інформацію про мій контакт…

en: &Join chat room...
uk: &Приєднатися до кімнати балачки…

en: Could not log into the Yahoo service: your account has been locked.
    Visit %1 to reactivate it.
uk: Неможливо увійти до служби Yahoo: ваш обліковий запис заблоковано.
    Відвідайте %1, щоб його знов активувати.

en: Could not log into the Yahoo service: the username specified was invalid.
uk: Неможливо ввійти в службу Yahoo: було вказано недійсне ім'я користувача.

en: You have been logged out of the Yahoo service, possibly due to a duplicate login.
uk: Вас роз'єднано із службою Yahoo; можливо, за подвійний вхід.

[ctx: @info]
en: Could not log into the Yahoo service. Error code: <message><numid>%1</numid></message>.
uk: Не вдалося увійти до служби Yahoo. Код помилки: <message><numid>%1</numid></message>.

en: %1 has been disconnected.
    Error message:
    %2 - %3
uk: %1 було роз'єднано.
    Повідомлення помилки:
    %2 - %3

en: There was an error while connecting %1 to the Yahoo server.
    Error message:
    %2 - %3
uk: Сталась помилка під час з'єднання %1 з сервером Yahoo.
    Повідомлення про помилку:
    %2-%3

en: %1
    
    Reason: %2
uk: %1
    
    Причина: %2

en: Yahoo Plugin
uk: Додаток Yahoo

en: User %1 has granted your authorization request.
uk: Користувач %1 задовольнив ваш запит уповноваження.

en: User %1 has rejected your authorization request.
    %2
uk: Користувач %1 відкинув ваш запит авторизації.
    %2

[ctx: This string is shown when the user is buzzed by a contact]
en: Buzz
uk: Гудооок!!!

en: %1 has invited you to join a conference with %2.
    
    His/her message: %3
    
    Accept?
uk: %1 запросив(ла) вас приєднатися до конференції з %2.
    
    Його/Її повідомлення: %3
    
    Прийняти?

[ctx: @action]
en: Accept
uk: Прийняти

en: %1 has declined to join the conference: "%2"
uk: %1 відмовився приєднатися до цієї конференції: «%2»

en: You have one unread message in your Yahoo inbox. | You have %1 unread messages in your Yahoo inbox.
uk[0]: Ви маєте %1 непрочитане повідомлення у вашій скриньці Yahoo.
uk[1]: Ви маєте %1 непрочитані повідомлення у вашій скриньці Yahoo.
uk[2]: Ви маєте %1 непрочитаних повідомлень у вашій скриньці Yahoo.
uk[3]: Ви маєте одне непрочитане повідомлення у вашій скриньці Yahoo.

en: %1 has a message from %2 in your Yahoo inbox. <br><br>Subject: %3
uk: До вашої скриньки Yahoo надійшло повідомлення %1 від %2. <br><br>Тема: %3

en: %1 has invited you to view his/her webcam. Accept?
uk: %1 запросив(ла) на перегляд його/її вебкамери. Прийняти?

en: Webcam for %1 is not available.
uk: Вебкамера для %1 є недоступною.

en: <qt>The selected buddy icon could not be opened. <br />Please set a new buddy icon.</qt>
uk: <qt>Не вдалося відкрити вибрану піктограму приятеля. <br />Будь ласка, встановіть нову піктограму приятеля.</qt>

en: An error occurred when trying to change the display picture.
uk: Сталась помилка при спробі змінити екранне фото.

en: %1 wants to view your webcam. Grant access?
uk: %1 хоче переглянути вашу вебкамеру. Дозволити?

en: You are now in %1 (%2)
uk: Тепер ви у %1 (%2)

en: Yahoo Chat:
uk: Балачка Yahoo:

en: Yahoo Chat: %1
uk: Балачка Yahoo: %1

en: Buzz Contact
uk: Надіслати контакту гудок

en: Show User Info
uk: Показати інформацію про користувача

en: Request Webcam
uk: Запит - вебкамера

en: Invite to view your Webcam
uk: Запросити до перегляду вашої вебкамери

en: Yahoo Display Picture
uk: Екранне фото Yahoo

en: &Invite others
uk: &Запросити інших

en: %1|Stealthed
uk: %1|Невидимка

en: View &Webcam
uk: Перегляд &вебкамери

en: &Buzz Contact
uk: &Надіслати контакту гудок

en: &Stealth Setting
uk: &Потаємний режим

en: &Invite to Conference
uk: &Запросити до конференції

en: &View Yahoo Profile
uk: &Перегляд профілю Yahoo

en: Stealth Setting
uk: Потаємний режим

en: Buzz
uk: Гудооок!!!

en: <qt>You must enter a valid password.</qt>
uk: <qt>Необхідно ввести чинний пароль.</qt>

en: Be right back
uk: Зараз повернусь

en: Not at home
uk: Немає вдома

en: Not at my desk
uk: Немає біля комп'ютера

en: Not in the office
uk: Не в офісі

en: On the phone
uk: На телефоні

en: On vacation
uk: У відпустці

en: Out to lunch
uk: На обідній перерві

en: Stepped out
uk: Вийшов

en: I'm On SMS
uk: Пишу SMS

en: Custom
uk: Нетиповий

en: Buddy Icon Checksum
uk: Контрольна сума піктограми приятеля

en: Buddy Icon Expires
uk: Строк дії піктограми приятеля

en: Buddy Icon Remote URL
uk: Віддалена адреса URL піктограми приятеля

en: YAB Id
uk: ІД YAB

en: Pager number
uk: Номер пейджера

en: Fax number
uk: Номер факсу

en: Additional number
uk: Додатковий номер

en: Alternative email 1
uk: Альтернативна ел. пошта 1

en: Private Address
uk: Адреса (приватно)

en: Private City
uk: Місто (приватно)

en: Private State
uk: Область (приватно)

en: Private ZIP
uk: Поштовий код (приватно)

en: Private Country
uk: Країна (приватно)

en: Private URL
uk: Приватний URL

en: Corporation
uk: Корпорація

en: Work Address
uk: Робоча адреса

en: Work State
uk: Робочий штат

en: Work ZIP
uk: Робочий поштовий індекс

en: Work URL
uk: Робочий URL

en: Anniversary
uk: Ювілей

en: Notes
uk: Примітки

en: Additional 1
uk: Додаткові 1

en: Additional 2
uk: Додаткові 2

en: Additional 3
uk: Додаткові 3

en: Additional 4
uk: Додатково 4

en: Account Verification - Yahoo
uk: Перевірка облікового запису - Yahoo
