kppp - en to uk translation catalogue (413 entries)

en: &Edit...
uk: &Редагувати...

en: Allows you to modify the selected account
uk: Дає змогу змінювати вибраний рахунок

en: &New...
uk: &Створити...

en: Create a new dialup connection
    to the Internet
uk: Створити нове комутоване з'єднання
    з Інтернет

en: Co&py
uk: Ко&піювати

en: Makes a copy of the selected account. All
    settings of the selected account are copied
    to a new account that you can modify to fit your
    needs
uk: Робить копію вибраного рахунку. Всі параметри
    вибраного рахунку копіюються
    в новий рахунок, який можна змінити
    за потребою

en: De&lete
uk: Ви&лучити

en: <p>Deletes the selected account
    
    <font color="red"><b>Use with care!</b></font>
uk: <p>Вилучає вибраний рахунок
    
    <font color="red"><b>Користуйтесь обережно!</b></font>

en: Phone costs:
uk: Кошти:

en: <p>This shows the accumulated phone costs
    for the selected account.
    
    <b>Important</b>: If you have more than one 
    account - beware, this is <b>NOT</b> the sum 
    of the phone costs of all your accounts!
uk: <p>Показує сукупні кошти
    вибраного рахунку.
    
    <b>Важливо</b>: якщо у вас є більше одного 
    рахунку - вважайте, що це <b>НЕ</b> є сумою 
    коштів всіх рахунків!

en: Volume:
uk: Передано даних:

en: <p>This shows the number of bytes transferred
    for the selected account (not for all of your
    accounts. You can select what to display in
    the accounting dialog.
    
    <a href="#volaccounting">More on volume accounting</a>
uk: <p>Показує кількість переданих байт
    для вибраного рахунку (не всіх ваших
    рахунків). Ви можете вибрати, що показувати
    в діалозі обліку.
    
    <a href="#volaccounting">Додатково про облік переданих даних</a>

en: &Reset...
uk: &Скинути...

en: &View Logs
uk: &Переглянути журнали

en: Maximum number of accounts reached.
uk: Досягнуто обмеження кількості рахунків.

en: Do you want to use the wizard to create the new account or the standard, dialog-based setup?
    The wizard is easier and sufficient in most cases. If you need very special settings, you might want to try the standard, dialog-based setup.
uk: Ви хочете скористатись майстром, щоб створити новий рахунок,
    чи стандартне налаштування, користуючись діалоговим вікном?
    Майстер є простішим та достатнім у більшості випадків.
    Якщо вам потрібно встановити нестандартні параметри,
    Ви можете спробувати стандартне налаштування, користуючись діалоговим вікном.

en: Create New Account
uk: Створити новий рахунок

en: &Wizard
uk: &Майстер

en: &Manual Setup
uk: &Ручне налаштування

en: No account selected.
uk: Рахунок не вибрано.

en: Are you sure you want to delete
    the account "%1"?
uk: Ви впевнені, що хочете витерти
    рахунок «%1»?

en: Confirm
uk: Підтвердити

en: Delete
uk: Вилучити

en: New Account
uk: Новий рахунок

en: Edit Account:
uk: Редагування рахунка:

en: Dial
uk: Дзвонити

en: Dial Setup
uk: Налаштування додзвону

en: IP Setup
uk: Налаштування адрес IP

en: Gateway
uk: Шлюз

en: Gateway Setup
uk: Налаштування шлюзу

en: DNS Servers
uk: Сервери DNS

en: Login Script
uk: Скрипт реєстрації

en: Edit Login Script
uk: Редагувати скрипт реєстрації

en: Execute
uk: Виконати

en: Execute Programs
uk: Виконати програми

en: Accounting
uk: Облік

en: You must enter a unique
    account name
uk: Ви повинні ввести унікальну
    назву рахунка

en: Login script has unbalanced loop Start/End
uk: Непарний цикл Start/End в скрипті реєстрації

en: Byte
uk: Байт

en: KiB
uk: КіБ

en: MiB
uk: МіБ

en: GiB
uk: ГіБ

en: Reset Accounting
uk: Скинути облік

en: What to Reset
uk: Що скидати

en: Reset the accumulated p&hone costs
uk: Скинути накопичені кошти за &телефон

en: Check this to set the phone costs
    to zero. Typically you will want to
    do this once a month.
uk: Увімкніть, щоб скинути кошти
    до нуля. Зазвичай, це робиться
    раз на місяць.

en: Reset &volume accounting
uk: Скинути облік &переданих даних

en: Check this to set the volume accounting
    to zero. Typically you will want to do this
    once a month.
uk: Увімкніть, щоб скинути облік переданих даних
    до нуля. Зазвичай, це робиться
    раз на місяць.

en: &Enable accounting
uk: &Увімкнути облік

en: Check for rule updates
uk: Перевірити на оновлення правил

en: Selected:
uk: Вибрано:

en: Volume accounting:
uk: Облік переданих даних:

en: No Accounting
uk: Без обліку

en: Bytes In
uk: Вхідних байтів

en: Bytes Out
uk: Вихідних байтів

en: Bytes In & Out
uk: Вхідних та вихідних байтів

en: Available Rules
uk: Наявні правила

en: (none)
uk: (нічого)

en: Connecting to:
uk: З'єднання з:

en: Unable to create modem lock file.
uk: Не вдається створити файл блокування модема.

en: Looking for modem...
uk: Пошук модема...

en: &Log
uk: &Журнал

en: Connecting to: %1
uk: З'єднання з: %1

en: Running pre-startup command...
uk: Виконання передстартової команди...

en: Modem device is locked.
uk: Пристрій модема заблоковано.

en: Initializing modem...
uk: Ініціалізація модема...

en: Setting
uk: Встановлення

en: Setting speaker volume...
uk: Встановлення гучності...

en: Turning off dial tone waiting...
uk: Вимикання очікування гудка...

en: Waiting for callback...
uk: Очікування на зворотний виклик...

en: Dialing %1
uk: Набір номера %1

en: Line busy. Hanging up...
uk: Лінія зайнята. Від'єднання...

en: Line busy. Waiting: %1 seconds
uk: Лінія зайнята. Чекання: %1 секунд

en: No Dial Tone
uk: Гудок відсутній

en: No carrier. Waiting: %1 seconds
uk: Лінія зайнята. Чекання: %1 секунд

en: No Carrier
uk: Сигнал в лінії відсутній

en: Digital Line Protection Detected.
uk: Виявлено захист цифрової лінії.

en: A Digital Line Protection (DLP) error response has been detected.
    Please disconnect the phone line.
    
    Do NOT connect this modem to a digital phone line or the modem could get permanently damaged
uk: Виявлено повідомлення про помилку захист цифрової лінії (ЗЦЛ).
    Від'єднайте модем від цієї лінії.
    
    Та більше НЕ з'єднуйте цей модем до цифрової лінії, бо його можна пошкодити

en: Scanning %1
uk: Сканування %1

en: Saving %1
uk: Збереження %1

en: Sending %1
uk: Відсилання %1

en: Expecting %1
uk: Очікування %1

en: Pause %1 seconds
uk: Пауза %1 секунд

en: Timeout %1 seconds
uk: Тайм-аут %1 секунд

en: Hangup
uk: Від'єднання

en: Answer
uk: Відповідь

en: ID %1
uk: ІД %1

en: Password %1
uk: Пароль %1

en: Prompting %1
uk: Підказка %1

en: PW Prompt %1
uk: Підказка пароля %1

en: Loop Start %1
uk: Початок циклу %1

en: ERROR: Nested too deep, ignored.
uk: ПОМИЛКА: вкладено надто глибоко, ігнорується.

en: Loops nested too deeply.
uk: Цикл вкладений надто глибоко.

en: Loop End %1
uk: Кінець циклу %1

en: LoopEnd without matching Start. Line: %1
uk: Кінець циклу без відповідного початку. Рядок: %1

en: Starting pppd...
uk: Запуск pppd...

en: Scan Var: %1
uk: Сканування змінної: %1

en: Found: %1
uk: Знайдено: %1

en: Looping: %1
uk: Зациклення: %1

en: One moment please...
uk: Зачекайте, будь ласка...

en: Script timed out.
uk: Тайм-аут скрипту.

en: Scanning: %1
uk: Сканування: %1

en: Expecting: %1
uk: Очікування: %1

en: Logging on to network...
uk: Реєстрація в мережі...

en: Running startup command...
uk: Виконання передстартової команди...

en: Done
uk: Завершено

en: None
uk: Відсутнє

en: Hardware [CRTSCTS]
uk: Апаратне [CTRSCTS]

en: pppd command + command-line arguments exceed 2024 characters in length.
uk: Довжина команди pppd + аргументів командного рядка перевищує 2024 символів.

en: Connected at:
uk: З'єднано на:

en: Time connected:
uk: Час з'єднання:

en: Session bill:
uk: Рахунок сеансу:

en: Total bill:
uk: Загальний рахунок:

en: &Disconnect
uk: &Роз'єднатись

en: De&tails
uk: П&одробиці

en: Connection: %1
    Connected at: %2
    Time connected: %3
uk: Зв'язок: %1
    З'єднано на: %2
    Час з'єднання: %3

en: 
    Session Bill: %1
    Total Bill: %2
uk: 
    Рахунок за сеанс: %1
    Загальний рахунок: %2

en: Login Script Debug Window
uk: Вікно налагодження скрипту входу

en: &Close
uk: &Закрити

en: Details
uk: Подробиці

en: Disconnect
uk: Роз'єднатись

en: Connection &name:
uk: Назва з'&єднання:

en: Type in a unique name for this connection
uk: Введіть унікальну назву для цього з'єднання

en: P&hone number:
uk: Н&омер телефону:

en: &Add...
uk: &Додати...

en: &Remove
uk: Ви&лучити

en: <p>Specifies the phone numbers to dial. You
    can supply multiple numbers here, simply
    click on "Add". You can arrange the
    order the numbers are tried by using the
    arrow buttons.
    
    When a number is busy or fails, <i>kppp</i> will 
    try the next number and so on
uk: <p>Вказує номери телефонів для додзвону. Ви
    можете задати декілька номерів, просто
    натисніть кнопку «Додати». Можна змінити
    порядок номерів за допомогою
    кнопок зі стрілками.
    
    Якщо номер буде зайнято або спроба завершиться невдало, <i>kppp</i>
    спробує наступний номер тощо.

en: A&uthentication:
uk: &Автентифікація:

en: Script-based
uk: Через скрипт

en: Terminal-based
uk: Через термінал

en: <p>Specifies the method used to identify yourself to
    the PPP server. Most universities still use
    <b>Terminal</b>- or <b>Script</b>-based authentication,
    while most ISP use <b>PAP</b> and/or <b>CHAP</b>. If
    unsure, contact your ISP.
    
    If you can choose between PAP and CHAP,
    choose CHAP, because it is much safer. If you do not know
    whether PAP or CHAP is right, choose PAP/CHAP.
uk: <p>Вказує метод, що використовується для вашої ідентифікації
    на сервері PPP. Більшість університетів ще використовує
    автентифікацію основану на <b>Терміналі</b> або <b>Скрипті</b>,
    але більшість провайдерів інтернет використовує <b>PAP</b> та/або <b>CHAP</b>.
    Якщо ви не впевнені, запитайте у вашого провайдера.
    
    Якщо можна вибрати між PAP та CHAP,
    вибирайте CHAP, тому що він набагато безпечніший. Якщо ви не знаєте, що вибрати,
    PAP чи CHAP, виберіть PAP/CHAP.

en: Store &password
uk: &Зберегти пароль

en: <p>When this is turned on, your ISP password
    will be saved in <i>kppp</i>'s config file, so
    you do not need to type it in every time.
    
    <b><font color="red">Warning:</font> your password will be stored as
    plain text in the config file, which is
    readable only to you. Make sure nobody
    gains access to this file!
uk: <p>Якщо цей пункт буде позначено, ваш пароль облікового запису інтернету
    буде збережено у файлі налаштувань <i>kppp</i>, таким
    чином, вам не треба буде його набирати кожного разу.
    
    <b><font color="red">Попередження:</font> Ваш пароль буде збережено у
    файлі налаштування як простий текст, лише ви зможете читати цей файл.
    Переконайтеся, що до файла не має доступу ніхто зі сторонніх осіб!

en: &Callback type:
uk: Тип &зворотного виклику:

en: Administrator-defined
uk: Визначено адміністратором

en: User-defined
uk: Визначено користувачем

en: Callback type
uk: Тип зворотного виклику

en: Call&back number:
uk: Номер &зворотного виклику:

en: Callback phone number
uk: Номер телефону зворотного виклику

en: Customize &pppd Arguments...
uk: Налаштувати аргумент&и pppd...

en: Here you can select commands to run at certain stages of the
    connection. The commands are run with your real user id, so
    you cannot run any commands here requiring root permissions
    (unless, of course, you are root).
    
    Be sure to supply the whole path to the program otherwise
    kppp might be unable to find it.
uk: Тут можна вибрати команди, які буде запущено на різних стадіях
    з'єднання. Команди будуть виконані з вашим реальним ІД користувача, таким
    чином ви не можете виконувати команди, які потребують прав адміністратора
    (звичайно, якщо ви не адміністратор).
    
    Перевірте, чи ви вказали повний шлях до
    програми, інакше kppp може її не знайти.

en: &Before connect:
uk: &Перед з'єднанням:

en: Allows you to run a program <b>before</b> a connection
    is established. It is called immediately before
    dialing has begun.
    
    This might be useful, e.g. to stop HylaFAX blocking the
    modem.
uk: Дозволяє запускати програму <b>перед</b> тим,
    як з'єднання встановлено. Вона запускається одразу
    перед додзвоном.
    
    Може бути корисним, напр., зупинити HylaFAX, що
    блокує модем.

en: &Upon connect:
uk: П&ісля з'єднання:

en: Allows you to run a program <b>after</b> a connection
    is established. When your program is called, all
    preparations for an Internet connection are finished.
    
    Very useful for fetching mail and news
uk: Дозволяє запускати програму <b>після</b> того, як з'єднання
    встановлено. Вона запускається після того,
    як всі підготовки для з'єднання з Інтернет завершено.
    
    Дуже корисно для отримання пошти та новин

en: Before &disconnect:
uk: П&еред роз'єднанням:

en: Allows you to run a program <b>before</b> a connection
    is closed. The connection will stay open until
    the program exits.
uk: Дозволяє запускати програму <b>перед</b> тим, як з'єднання
    закрито. З'єднання буде відкрите до
    виходу програми.

en: U&pon disconnect:
uk: Пі&сля роз'єднання:

en: Allows you to run a program <b>after</b> a connection
    has been closed.
uk: Дозволяє запускати програму <b>після</b> того, як з'єднання
    закрито.

en: C&onfiguration
uk: Н&алаштування

en: Dynamic IP address
uk: Динамічна адреса IP

en: Select this option when your computer gets an
    internet address (IP) every time a
    connection is made.
    
    Almost every Internet Service Provider uses
    this method, so this should be turned on.
uk: Увімкніть цей параметр, якщо ваш комп'ютер отримує
    IP адресу при кожному
    з'єднанні.
    
    Майже кожний провайдер використовує
    цей метод, тобто цей параметр повинен бути увімкнений.

en: Static IP address
uk: Статична адреса IP

en: Select this option when your computer has a
    fixed internet address (IP). Most computers
    do not have one, so you should probably select
    dynamic IP addressing unless you know what you
    are doing.
uk: Виберіть цей параметр, якщо ваш комп'ютер має
    статичну IP адресу. Більшість комп'ютерів
    цього не мають, тобто скоріше вам потрібно вибрати
    динамічну адресацію IP, якщо ви не впевнені
    в тому, що робите.

en: &IP address:
uk: Адреса &IP:

en: If your computer has a permanent internet
    address, you must supply your IP address here.
uk: Якщо ваш комп'ютер має статичну адресу IP,
    ви повинні вказати IP-адресу в цьому полі.

en: &Subnet mask:
uk: М&аска підмережі:

en: <p>If your computer has a static Internet address,
    you must supply a network mask here. In almost
    all cases this netmask will be <b>255.255.255.0</b>,
    but your mileage may vary.
    
    If unsure, contact your Internet Service Provider
uk: <p>Якщо ваш комп'ютер має статичну адресу IP,
    ви повинні надати тут маску мережі. В більшості
    випадків, ця маска буде <b>255.255.255.0</b>,
    але може бути й іншою.
    
    Якщо не впевнені, зверніться до вашого провайдера

en: &Auto-configure hostname from this IP
uk: А&втоналаштувати назву вузла виходячи з цього IP

en: <p>Whenever you connect, this reconfigures
    your hostname to match the IP address you
    got from the PPP server. This may be useful
    if you need to use a protocol which depends
    on this information, but it can also cause several
    <a href="kppp-7.html#autohostname">problems</a>.
    
    Do not enable this unless you really need it.
uk: <p>Коли ви з'єднались, цей параметр встановлює
    вашу назву вузла до відповідної адреси IP, яку ви
    отримали від сервера PPP. Це може знадобитись,
    якщо вам потрібно використовувати протокол, який залежить
    від цієї інформації, але це також може викликати деякі
    <a href="kppp-7.html#autohostname">проблеми</a>.
    
    Не вмикайте цей параметр, якщо немає реальної потреби.

en: Selecting this option might cause some weird problems with the X-server and applications while kppp is connected. Do not use it unless you know what you are doing.
    For more information take a look at the handbook (or help) in the "Frequently asked questions" section.
uk: При вмиканні цього параметра можуть виникнути деякі проблеми з сервером X та програмами впродовж з'єднання kppp. Не вмикайте, якщо ви не впевнені, що це потрібно!
    Для подальшої інформації дивіться підручник по kppp (або довідку) в секції «Часті питання (FAQ)».

en: Warning
uk: Попередження

en: Domain &name:
uk: &Назва домену:

en: If you enter a domain name here, this domain
    name is used for your computer while you are
    connected. When the connection is closed, the
    original domain name of your computer is
    restored.
    
    If you leave this field blank, no changes are
    made to the domain name.
uk: Якщо ви вказали тут назву домену, цей домен
    буде використано для вашого комп'ютера під
    час з'єднання. Коли з'єднання закрито,
    повертається оригінальна назва
    домену.
    
    Якщо поле порожнє, назву домену
    змінено не буде.

en: C&onfiguration:
uk: Нала&штування:

en: Automatic
uk: Автоматичне

en: Manual
uk: Ручне

en: DNS &IP address:
uk: Адреса &IP сервера DNS:

en: <p>Allows you to specify a new DNS server to be
    used while you are connected. When the
    connection is closed, this DNS entry will be
    removed again.
    
    To add a DNS server, type in the IP address of
    the DNS server here and click on <b>Add</b>
uk: <p>Дає змогу вказувати новий сервер DNS, що
    буде використовуватись під час з'єднання.
    Коли з'єднання закрито, цей рядок DNS буде
    вилучено.
    
    Щоб додати сервер DNS, введіть адресу IP
    сервера DNS і натисніть <b>Додати</b>

en: &Add
uk: &Додати

en: Click this button to add the DNS server
    specified in the field above. The entry
    will then be added to the list below
uk: Натисніть цю кнопку, щоб додати сервер
     DNS, вказаний вище. Запис буде
    додано у список нижче

en: Click this button to remove the selected DNS
    server entry from the list below
uk: Натисніть цю кнопку, щоб вилучити вибраний
    сервер DNS зі списку нижче

en: DNS address &list:
uk: С&писок адрес DNS:

en: <p>This shows all defined DNS servers to use
    while you are connected. Use the <b>Add</b> and
    <b>Remove</b> buttons to modify the list
uk: <p>Показує всі визначені сервери DNS, які
    використовуються при з'єднанні. Скористайтеся кнопками <b>Додати</b>
    та <b>Вилучити</b>, щоб змінити список.

en: &Disable existing DNS servers during connection
uk: &Вимкнути існуючі сервери DNS при з'єднанні

en: <p>When this option is selected, all DNS
    servers specified in <tt>/etc/resolv.conf</tt> are
    temporary disabled while the dialup connection
    is established. After the connection is
    closed, the servers will be re-enabled
    
    Typically, there is no reason to use this
    option, but it may become useful under 
    some circumstances.
uk: <p>Коли цей параметр увімкнено, всі сервери DNS
    вказані у <tt>/etc/resolv.conf</tt>
    тимчасово вимикаються на час з'єднання.
    Після того, як з'єднання закрито
    сервери буде ввімкнено знову.
    
    Здебільшого не виникає потреби вмикати
    цей параметр, але інколи він може
    придатись.

en: Default gateway
uk: Типовий шлюз

en: This makes the PPP peer computer (the computer
    you are connected to with your modem) to act as
    a gateway. Your computer will send all packets not
    going to a computer inside your local net to this
    computer, which will route these packets.
    
    This is the default for most ISPs, so you should
    probably leave this option on.
uk: Примушує другий комп'ютер зв'язку PPP (комп'ютер,
    з яким ви з'єднані через модем) діяти
    як шлюз. Ваш комп'ютер буде надсилати всі пакети,
    які йдуть не до вашої локальної мережі, до цього комп'ютера,
    який буде перенаправляти ці пакети.
    
    Це типово для більшості провайдерів, тобто
    краще лишити цей параметр увімкненим.

en: Static gateway
uk: Статичний шлюз

en: <p>Allows you to specify which computer you want
    to use as gateway (see <i>Default Gateway</i> above)
uk: <p>Дозволяє вказати, який комп'ютер ви хочете
    використовувати як шлюз (дивіться <i>Типовий шлюз</i> вище)

en: Gateway &IP address:
uk: Адреса &IP шлюзу:

en: &Assign the default route to this gateway
uk: &Встановити типовий маршрут через цей шлюз

en: If this option is enabled, all packets not
    going to the local net are routed through
    the PPP connection.
    
    Normally, you should turn this on
uk: Коли цей параметр увімкнено, всі пакети, які не призначені
    до локальної мережі направляються через
    з'єднання PPP.
    
    Здебільшого цей параметр повинен бути ввімкненим

en: &Insert
uk: &Вставити

en: Add Phone Number
uk: Додати номер телефону

en: Enter a phone number:
uk: Введіть номер телефону:

en: pppd version:
uk: Версія pppd:

en: pppd &timeout:
uk: &Тайм-аут pppd:

en:  sec
uk:  с

en: <i>kppp</i> will wait this number of seconds
    to see if a PPP connection is established.
    If no connection is made in this time frame,
    <i>kppp</i> will give up and kill pppd.
uk: <i>kppp</i> буде чекати стільки секунд
    щоб переконатися, що з'єднання PPP встановлено.
    Якщо за цей час з'єднання не встановлено,
    <i>kppp</i> скасує спробу та вб'є pppd.

en: Doc&k into panel on connect
uk: Ш&вартувати в панель при з'єднанні

en: <p>After a connection is established, the
    window is minimized and a small icon
    in the KDE panel represents this window.
    
    Clicking on this icon will restore the
    window to its original location and
    size.
uk: <p>Після встановлення з'єднання, 
    вікно мінімізується та невеличка піктограма, що
    представляє kppp, з'являється в панелі KDE.
    
    Клацання на цій піктограмі відновить
    вікно до початкового положення та
    розміру.

en: A&utomatic redial on disconnect
uk: А&втоматично передзвонювати при роз'єднанні

en: <p>When a connection is established and
    it somehow gets disconnected, <i>kppp</i>
    will try to reconnect to the same account.
    
    See <a href="#redial">here</a> for more on this topic.
uk: <p>Коли з'єднання встановлено та
    якимось чином втрачено, <i>kppp</i>
    спробує зв'язатися знову.
    
    Дивіться <a href="#redial">тут</a> щодо подальшої інформації.

en: Automatic redial on NO &CARRIER
uk: Автоматично передзвонювати при NO &CARRIER

en: <p>When dialing if modem returns NO CARRIER
    the program will make a new attempt to redial
    instead of waiting for user to click <CANCEL>
    button.
uk: <p>При набранні, якщо модем повертає NO CARRIER
    програма повторить спробу набору
    і не буде чекати від користувача натискання
    кнопки <CANCEL>.

en: &Show clock on caption
uk: &Показувати час з'єднання у заголовку

en: When this option is checked, the window
    title shows the time since a connection
    was established. Very useful, so you 
    should turn this on
uk: Коли цей параметр увімкнено, заголовок вікна
    показує час з'єднання. Цей параметр дуже
    корисний, рекомендується лишити його
    ввімкненим

en: Disco&nnect on X server shutdown
uk: Роз'єд&нуватися при закритті X-сервера

en: <p>Checking this option will close any
    open connection when the X-server is
    shut down. You should enable this option
    unless you know what you are doing.
    
    See <a href="#disxserver">here</a> for more on this.
uk: <p>Якщо цей параметр увімкнено,
    з'єднання буде розірвано при закритті X-сервера.
    Увімкніть цей параметр, якщо
    ви не впевнені щодо його функції.
    
    Дивіться <a href="#disxserver">тут</a> для подальшої інформації.

en: &Quit on disconnect
uk: &Вийти при роз'єднанні

en: When this option is turned on, <i>kppp</i>
    will be closed when you disconnect
uk: Якщо цей параметр увімкнено, <i>kppp</i>
    закриється при роз'єднанні

en: Minimi&ze window on connect
uk: Мінімі&зувати вікно при з'єднанні

en: Iconifies <i>kppp</i>'s window when a
    connection is established
uk: Мінімізує вікно <i>kppp</i> при
    встановленні з'єднання

en: Modem &name:
uk: &Назва модема:

en: Type in a unique name for this modem
uk: Введіть унікальну назву для цього модема

en: Modem de&vice:
uk: При&стрій модема:

en: This specifies the serial port your modem is attached 
    to. On Linux/x86, typically this is either /dev/ttyS0 
    (COM1 under DOS) or /dev/ttyS1 (COM2 under DOS).
    
    If you have an internal ISDN card with AT command
    emulation (most cards under Linux support this), you
    should select one of the /dev/ttyIx devices.
uk: Вказує послідовний порт, до якого приєднано модем.
    На Linux/x86, зазвичай, це або /dev/ttyS0 
    (COM1 під DOS), або /dev/ttyS1 (COM2 під DOS).
    
    Якщо у вас є внутрішня плата ISDN з емуляцією
    команд AT (більшість плат під Linux це підтримує), ви
    повинні вибрати один з пристроїв /dev/ttyIx.

en: &Flow control:
uk: &Керування потоком:

en: Software [XON/XOFF]
uk: Програмне [XON/XOFF]

en: <p>Specifies how the serial port and modem
    communicate. You should not change this unless
    you know what you are doing.
    
    <b>Default</b>: CRTSCTS
uk: <p>Вказує як спілкуються послідовний порт та
    модем. Не змінюйте це значення, якщо ви
    не впевнені.
    
    <b>Типове значення</b>: CRTSCTS

en: &Line termination:
uk: Закінчення р&ядка:

en: <p>Specifies how AT commands are sent to your
    modem. Most modems will work fine with the
    default <i>CR/LF</i>. If your modem does not react
    to the init string, you should try different
    settings here
    
    <b>Default</b>: CR/LF
uk: <p>Вказує як AT-команди надсилаються до
    вашого модема. Більшість модемів працює з
    типовим <i>CR/LF</i>. Якщо ваш модем не реагує
    на рядок ініціалізації, спробуйте інші
    параметри
    
    <b>Типове значення</b>: CR/LF

en: Co&nnection speed:
uk: &Швидкість з'єднання:

en: Specifies the speed your modem and the serial
    port talk to each other. You should begin with
    at least 115200 bits/sec (or more if you know
    that your serial port supports higher speeds).
    If you have connection problems, try to reduce
    this value.
uk: Вказує швидкість, з якою модем та послідовний порт
    розмовляють один з одним. Почніть, щонайменше
    з 115200 біт/с (або більше, якщо ви впевнені,
    що ваш послідовний порт підтримує більші
    швидкості). Якщо виникнуть проблеми,
    спробуйте зменшити це значення.

en: &Use lock file
uk: В&икористовувати файл блокування

en: <p>To prevent other programs from accessing the
    modem while a connection is established, a
    file can be created to indicate that the modem
    is in use. On Linux an example file would be
    <tt>/var/lock/LCK..ttyS1</tt>
    Here you can select whether this locking will
    be done.
    
    <b>Default</b>: On
uk: <p>Щоб запобігти використанню модема іншими програмами
    поки встановлено з'єднання, можна
    створити файл, що буде показувати, що модем
    зайнятий. В Linux прикладом такого файла буде
    <tt>/var/lock/LCK..ttyS1</tt>
    Тут можна вибрати чи
    буде використовуватись блокування.
    
    <b>Типове значення</b>: Увімкнено

en: Modem &timeout:
uk: &Тайм-аут модема:

en: This specifies how long <i>kppp</i> waits for a
    <i>CONNECT</i> response from your modem. The
    recommended value is 30 seconds.
uk: Це параметр вказує як довго <i>kppp</i> буде очікувати
    відповідь <i>CONNECT</i> від вашого модема.
    Рекомендоване значення - 30 секунд.

en: &Wait for dial tone before dialing
uk: &Чекати на гудок перед набором

en: <p>Normally the modem waits for a dial tone
    from your phone line, indicating that it can
    start to dial a number. If your modem does not
    recognize this sound, or your local phone system
    does not emit such a tone, uncheck this option
    
    <b>Default:</b>: On
uk: <p>Зазвичай модем чекає на гудок
    телефонної лінії і потім набирає
    номер. Якщо ваш модем не розпізнає
    цей звук, або ваша телефонна система не має
    гудка, вимкніть цей параметр
    
    <b>Типове значення:</b> Увімкнено

en: B&usy wait:
uk: Оч&ікування зайнятої лінії:

en: Specifies the number of seconds to wait before
    redial if all dialed numbers are busy. This is
    necessary because some modems get stuck if the
    same number is busy too often.
    
    The default is 0 seconds, you should not change
    this unless you need to.
uk: Вказує кількість секунд, яку треба зачекати,
    якщо всі номери додзвону зайняті. Це необхідно,
    тому що деякі модеми зависають якщо номер
    дуже часто зайнятий.
    
    Типове значення - 0 секунд, не змінюйте його,
    якщо немає потреби.

en: Modem &volume:
uk: &Гучність модема:

en: Most modems have a speaker which makes
    a lot of noise when dialing. Here you can
    either turn this completely off or select a
    lower volume.
    
    If this does not work for your modem,
    you must modify the modem volume command.
uk: Більшість модемів мають динамік,
    який створює багато шуму при додзвоні. Тут
    можна або вимкнути його, або вибрати
    меншу гучність.
    
    Якщо це не працює для вашого модема,
    змініть команду гучності для модема.

en: Modem asserts CD line
uk: Модем не потребує носія на лінії

en: This controls how <i>kppp</i> detects that the modem
    is not responding. Unless you are having
    problems with this, do not modify this setting.
    
    <b>Default</b>: Off
uk: Цей параметр керує, як <i>kppp</i> визначає, що модем
    не відповідає. Якщо у вас немає з цим проблем,
    не змінюйте цей параметр.
    
    <b>Типове значення</b>: Вимкнено

en: Mod&em Commands...
uk: Команди мод&ема...

en: Allows you to change the AT command for
    your modem.
uk: Дозволяє змінити AT-команди 
    вашого модема.

en: &Query Modem...
uk: &Опитати модем...

en: Most modems support the ATI command set to
    find out vendor and revision of your modem.
    
    Press this button to query your modem for
    this information. It can be useful to help
    you set up the modem
uk: Більшість модемів підтримує набір команд ATI
    для визначення виробника та версії модема.
    
    Натисніть цю кнопку, щоб запитати модем
    про цю інформацію. Це може допомогти
    налаштувати ваш модем

en: &Terminal...
uk: &Термінал...

en: Opens the built-in terminal program. You
    can use this if you want to play around
    with your modem's AT command set
uk: Відкриває вбудовану програму термінала. За
    її допомогою ви можете погратися з
    набором AT-команд вашого модема

en: &Enable throughput graph
uk: &Увімкнути графік потоку

en: Graph Colors
uk: Кольори графіку

en: Bac&kground:
uk: Т&ло:

en: &Text:
uk: &Текст:

en: I&nput bytes:
uk: Вх&ідні байти:

en: O&utput bytes:
uk: В&ихідні байти:

en: C&onnect to:
uk: З'&єднатись з:

en: Use &modem:
uk: Використовувати &модем:

en: &Login ID:
uk: &Ім'я користувача:

en: <p>Type in the username that you got from your
    ISP. This is especially important for PAP
    and CHAP. You may omit this when you use
    terminal-based or script-based authentication.
    
    <b>Important</b>: case is important here:
    <i>myusername</i> is not the same as <i>MyUserName</i>.
uk: <p>Введіть ім'я користувача, яке ви отримали від провайдера Інтернет.
    Цей параметр необхідний для автентифікації через PAP
    та CHAP. Ви можете пропустити його, якщо використовуєте
    автентифікацію засновану на терміналі або скрипті.
    
    <b>Важливо:</b> регістр символів має значення:
    <i>моє_ім'я</i> не є тим самим, що <i>Моє_Ім'я</i>.

en: &Password:
uk: &Пароль:

en: <p>Type in the password that you got from your
    ISP. This is especially important for PAP
    and CHAP. You may omit this when you use
    terminal-based or script-based authentication.
    
    <b>Important</b>: case is important here:
    <i>mypassword</i> is not the same as <i>MyPassword</i>.
uk: <p>Введіть пароль, який ви отримали від провайдера Інтернет.
    Цей параметр необхідний для PAP
    та CHAP. Ви можете пропустити його, якщо використовуєте
    автентифікацію засновану на терміналі або скрипті.
    
    <b>Важливо</b>: регістр символів має значення:
    <i>мійпароль</i> не є тим самим, що <i>МійПароль</i>.

en: Show lo&g window
uk: Показати вікно &журналу

en: <p>This controls whether a log window is shown.
    A log window shows the communication between
    <i>kppp</i> and your modem. This will help you
    in tracking down problems.
    
    Turn it off if <i>kppp</i> routinely connects without
    problems
uk: <p>Керує появою вікна журналу.
    Вікно журналу показує спілкування між
    <i>kppp</i> та вашим модемом. Це допоможе вам
    відстежувати проблеми.
    
    Вимкніть, якщо <i>kppp</i> постійно з'єднується
    без проблем

en: Co&nfigure...
uk: &Налаштувати...

en: &Connect
uk: &З'єднатись

en: No such Modem:
    %1
    Falling back to default
uk: Немає такого модема:
    %1
    Повернення до типового

en: No such Account:
    %1
uk: Такого рахунку немає:
    %1

en: KPPP Configuration
uk: Налаштування KPPP

en: &Accounts
uk: &Рахунки

en: Account Setup
uk: Налаштування рахунка

en: &Modems
uk: &Модеми

en: Modems Setup
uk: Налаштування модемів

en: &Graph
uk: &Графік

en: Throughput Graph
uk: Графік потоку

en: M&isc
uk: Ін&ше

en: Miscellaneous Settings
uk: Інші параметри

en: Timeout expired while waiting for the PPP interface to come up.
uk: Тайм-аут при очікуванні встановлення зв'язку через PPP.

en: <p>The pppd daemon died unexpectedly!</p>
uk: <p>Фонова служба pppd несподівано завершилась!</p>

en: <p>Exit status: %1
uk: <p>Стан виходу: %1

en: </p><p>See 'man pppd' for an explanation of the error codes or take a look at the kppp FAQ on   <a href="%1">%1</a></p>
uk: </p><p>Дивіться «man pppd» щодо роз'яснень кодів помилок або загляньте у ЧАП щодо kppp на   <a href="%1">%1</a></p>

en: Error
uk: Помилка

en: &Details
uk: &Подробиці

en: kppp's helper process just died.
    Since further execution would be pointless, kppp will shut down now.
uk: Допоміжний процес kppp щойно помер.
    Подальше виконання немає сенсу, тому kppp буде закрито.

en: Cannot find the PPP daemon!
    Make sure that pppd is installed and that you have entered the correct path.
uk: Неможливо знайти фонову службу PPP.
    Перевірте, що pppd встановлено і, що ви ввели правильний шлях.

en: kppp cannot execute:
     %1
    Please make sure that you have given kppp setuid permission and that pppd is executable.
uk: Неможливо виконати kppp:
     %1
    Будь ласка, перевірте чи ви надали kppp дозвіл «setuid» і чи pppd має прапорець програми.

en: kppp can not find:
     %1
    Please make sure you have setup your modem device properly and/or adjust the location of the modem device on the modem tab of the setup dialog.
uk: Неможливо знайти kppp:
     %1
    Будь ласка, перевірте чи ви вірно встановили пристрій модема і/або виправте адресу пристрою модема на вкладці «модем» у вікні налаштування.

en: You have selected the authentication method PAP or CHAP. This requires that you supply a username and a password.
uk: Ви вибрали метод PAP або CHAP для автентифікації. Цей метод потребує надання імені користувача та пароля.

en: Cannot create PAP/CHAP authentication
    file "%1"
uk: Не вдається створити файл автентифікації
    PAP/CHAP «%1»

en: You must specify a telephone number.
uk: Ви повинні вказати номер телефону.

en: Disconnecting...
uk: Роз'єднання...

en: Executing command before disconnection.
uk: Виконується команда перед роз'єднанням.

en: Announcing disconnection.
uk: Оголошується роз'єднання.

en: Exiting kPPP will close your PPP Session.
uk: Вихід з kPPP закриє ваш сеанс PPP.

en: Quit kPPP?
uk: Вийти з kPPP?

en: Can not load the accounting ruleset "%1".
uk: Не вдається завантажити набір правил обліку «%1».

en: Recent Changes in KPPP
uk: Недавні зміни у KPPP

en: From version 1.4.8 on, kppp has a new feature
    called "Quickhelp". It is similar to a tooltip,
    but you can activate it whenever you want.
    
    To activate it, simply click on a control (like
    a button or a label) with the right mouse button.
    If the item supports Quickhelp, a popup menu
    will appear leading to Quickhelp.
    
    To test it, right-click somewhere in this text.
uk: Починаючи з версії 1.4.8, у kppp передбачено нову функцію,
    «Швидка довідка». Вона схожа на підказку,
    але показує довідку лише на вашу вимогу.
    
    Для активізації, просто натисніть позначку елемента
    (кнопку або напис) правою кнопкою мишки.
    Якщо елемент підтримує швидку довідку, з'явиться
    вигулькне меню, за допомогою якого ви зможете переглянути швидку довідку.
    
    Щоб спробувати цю можливість, натисніть правою кнопкою миші цей текст.

en: Do not show this hint again
uk: Не показувати більше цю пораду

en: This is an example of <b>QuickHelp</b>.
    This window will stay open until you
    click a mouse button or a press a key.
uk: Це приклад <b>Швидкої довідки</b>.
    Це вікно лишиться відкритим доки ви
    не клацнете кнопкою мишки або не натиснете клавішу.

en: Login Terminal Window
uk: Термінальне вікно для реєстрації

en: A dialer and front-end to pppd
uk: Утиліта додзвону та оболонка для pppd

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
uk: © Розробники KPPP, 1999–2002

en: Current maintainer
uk: Поточний супровід

en: Original author
uk: Перший автор

en: Connect using 'account_name'
uk: З'єднатись використовуючи рахунок «account_name»

en: Connect using 'modem_name'
uk: З'єднатись використовуючи «modem_name»

en: Terminate an existing connection
uk: Розірвати поточне з'єднання

en: Quit after end of connection
uk: Вийти після закінчення з'єднання

en: Check syntax of rule_file
uk: Перевірити синтаксис файла правил

en: Enable test-mode
uk: Ввімкнути тестовий режим

en: Use the specified device
uk: Використовувати вказаний пристрій

en: kppp can not create or read from
    %1.
uk: kppp не може створити або прочитати з
    %1.

en: kppp has detected a %1 file.
    Another instance of kppp seems to be running under process-ID %2.
    Please click Exit, make sure that you are not running another kppp, delete the pid file, and restart kppp.
    Alternatively, if you have determined that there is no other kppp running, please click Continue to begin.
uk: kppp виявлено файл %1.
    Можливо, вже запущено інший екземпляр kppp з ідентифікатором процесу %2.
    Будь ласка, натисніть кнопку «Вийти», перевірте, чи не запущено інший kppp, вилучіть файл ідентифікатора процесу, а потім запустіть kppp знову.
    Якщо ви впевнені, що інший kppp не запущено, натисніть кнопку «Продовжити».

en: Exit
uk: Вийти

en: Kppp Mini-Terminal
uk: Міні-термінал Kppp

en: &Reset Modem
uk: &Скинути модем

en: MiniTerm - A terminal emulation for KPPP
    
    (c) 1997 Bernd Johannes Wuebben <wuebben@kde.org>
    (c) 1998 Harri Porten <porten@kde.org>
    (c) 1998 Mario Weilguni <mweilguni@kde.org>
    
    This program is published under the GNU GPL
    (GNU General Public License)
uk: MiniTerm — Програма емуляції термінала для KPPP
    
    © Bernd Johannes Wuebben <wuebben@kde.org>, 1997
    © Harri Porten <porten@kde.org>, 1998
    © Mario Weilguni <mweilguni@kde.org>, 1998
    
    Ця програма поширюється за умови дотримання GNU GPL
    (GNU General Public License)

en: &File
uk: &Файл

en: &Modem
uk: &Модем

en: Close MiniTerm
uk: Закрити MiniTerm

en: Reset Modem
uk: Скинути модем

en: Help
uk: Довідка

en: Initializing Modem
uk: Ініціалізувати модем

en: Modem Ready
uk: Модем готовий

en: Hanging up...
uk: Роз'єднання...

en: Resetting Modem
uk: Скидається модем

en: Unable to open modem.
uk: Не вдається відкрити модем.

en: Unable to detect state of CD line.
uk: Не вдається визначити стан опорної частоти в лінії.

en: The modem is not ready.
uk: Модем не готовий.

en: The modem is busy.
uk: Модем зайнятий.

en: Modem Ready.
uk: Модем готовий.

en: Can not restore tty settings: tcsetattr()
uk: Не вдається відновити параметри tty: tcsetattr()

en: The modem does not respond.
uk: Модем не відповідає.

en: Unknown speed
uk: Невідома швидкість

en: Edit Modem Commands
uk: Редагувати команди модема

en: Pre-init delay (sec/100):
uk: Затримка перед ініціалізацією (с/100):

en: Initialization string %1:
uk: Рядок ініціалізації %1:

en: Post-init delay (sec/100):
uk: Затримка після ініціалізації (с/100):

en: Dialing speed (sec/100):
uk: Швидкість набору номера (с/100):

en: Init &response:
uk: Реакція на &ініціалізацію:

en: No di&al tone detection:
uk: В&изначення відсутності гудка:

en: Dial &string:
uk: Р&ядок додзвону:

en: Co&nnect response:
uk: Р&еакція на з'єднання:

en: Busy response:
uk: Реакція на «зайнято»:

en: No carr&ier response:
uk: Реакція на відсутність &опорної частоти:

en: No dial tone response:
uk: Реакція на відсутність гудка:

en: &Hangup string:
uk: Рядок «по&класти трубку»:

en: Hangup response:
uk: Реакція на покладання трубки:

en: Answ&er string:
uk: Рядок &відповіді:

en: Ring response:
uk: Реакція на дзвінок:

en: Ans&wer response:
uk: Реакція на відп&овідь:

en: DLP response:
uk: Реакція на ЗЦЛ:

en: Escape strin&g:
uk: Рядок в&иходу:

en: Escape response:
uk: Реакція на вихід:

en: Guard time (sec/50):
uk: Захисний інтервал (с/50):

en: Volume off/low/high:
uk: Гучність вимкнено/мала/велика:

en: Select Modem Type
uk: Виберіть тип модема

en: To set up your modem, first choose its vendor in the list to the left, and then select the model from the right list. If you do not know which modem you have, you can try out one of the "Generic" modems.
uk: Для того, щоб вибрати модем, спочатку виберіть виробника зі списку ліворуч, а потім виберіть модель зі списку праворуч. Якщо ви не знаєте який у вас модем, можете спробувати один з «Загальних» модемів.

en: <Generic>
uk: <Загальний>

en: Hayes(tm) compatible modem
uk: Hayes(tm)-сумісний модем

en: ATI Query
uk: Запит ATI

en: Modem query timed out.
uk: Тайм-аут опиту модема.

en: Modem Query Results
uk: Результати опиту модема

en: Maximum number of modems reached.
uk: Досягнуто обмеження кількості модемів.

en: No modem selected.
uk: Не вибрано жодного модема.

en: Are you sure you want to delete
    the modem "%1"?
uk: Ви впевнені, що хочете витерти
    модем «%1»?

en: New Modem
uk: Новий модем

en: Edit Modem:
uk: Редагувати модем:

en: &Device
uk: &Пристрій

en: Serial Device
uk: Послідовний пристрій

en: Modem Settings
uk: Параметри модема

en: You must enter a unique
    modem name
uk: Ви повинні ввести унікальну
    назву модема

en: Customize pppd Arguments
uk: Налаштувати аргументи pppd

en: Arg&ument:
uk: Ар&гумент:

en: The application-specific config file could not be opened in either read-write or read-only mode.
    The superuser might have to change its ownership by issuing the following command in your home directory:
    chown {YourUsername} .kde/share/config/kppprc
uk: Не вдалося відкрити файл налаштування програми ні для читання, ні для читання-запису.
    Адміністратор повинен змінити власника, виконавши наступну команду в вашому домашньому каталозі:
    chown {ВашеІм'яКористувача} .kde/share/config/kppprc

en: %1_copy
uk: %1_копія

en: Cannot open any of the following logfiles:
uk: Неможливо відкрити наступні файли журналів:

en: You have launched pppd before the remote server was ready to establish a PPP connection.
    Please use the terminal-based login to verify
uk: Ви запустили pppd перед тим, як віддалений сервер був готовий встановити з'єднання PPP.
    Будь ласка, спробуйте зареєструватись через термінал

en: You have not started the PPP software on the peer system.
uk: Ви не запустили програмне забезпечення PPP на віддаленій системі.

en: Check that you supplied the correct username and password.
uk: Перевірте чи ви задали правильні ім'я користувача та пароль.

en: You should not pass 'lock' as an argument to pppd. Check /etc/ppp/options and ~/.ppprc
uk: Не слід задавати «lock» як аргумент pppd. Перевірте /etc/ppp/options та ~/.ppprc

en: The remote system does not seem to answer to
    configuration request. Contact your provider.
uk: Віддалена система, схоже, не відповідає на запит
    щодо налаштування. Зверніться до вашого провайдера.

en: You have passed an invalid option to pppd. See 'man pppd' for a complete list of valid arguments.
uk: Ви передали неправильний параметр до pppd. Дивіться «man pppd» щодо повного списку правильних аргументів.

en: Notice that the remote system has sent the following message:
    "%1"
    This may give you a hint why the connection has failed.
uk: Увага, віддалена система надіслала наступне повідомлення:
    «%1»
    Це може бути інформація щодо помилки з'єднання.

en: Unable to provide help.
uk: Не вдається надати довідку.

en: KPPP could not prepare a PPP log. It is very likely that pppd was started without the "debug" option.
    Without this option it is difficult to find out PPP problems, so in general the debug option should be used.
    Enable debug now, and restart pppd?
uk: Програма KPPP не змогла підготувати журнал PPP. Здається, що pppd запущено без аргументу «debug».
    Без цього аргументу важко знаходити проблеми PPP, тобто ви повинні ввімкнути цей параметр.
    Увімкнути параметр і перезапустити pppd?

en: Restart pppd
uk: Перезапустити pppd

en: Do Not Restart
uk: Не перезапускати

en: The "debug" option has been added. You should now try to reconnect. If that fails again, you will get a PPP log that may help you to track down the connection problem.
uk: Параметр «debug» було додано. Ви повинні спробувати знов з’єднатись. Якщо помилка з’явиться знову, у вас буде журнал PPP, який може допомогти вам відстежити проблему при з'єднанні.

en: PPP Log
uk: Журнал PPP

en: Write to File
uk: Записати у файл

en: kppp's diagnosis (just guessing):
uk: Діагноз kppp (просто припущення):

en: The PPP log has been saved
    as "%1".
    
    If you want to send a bug report, or have
    problems connecting to the Internet, please
    attach this file. It will help the maintainers
    to find the bug and to improve KPPP
uk: Журнал PPP було збережено
    як «%1».
    
    Якщо хочете відіслати звіт про помилку або у вас
    проблеми при з’єднанні з Інтернетом, будь ласка,
    долучіть цей файл. Це допоможе розробникам
    знайти помилку та вдосконалити KPPP

en: kppp Statistics
uk: Статистика kppp

en: Statistics
uk: Статистика

en: Local Addr:
uk: Локальна адреса:

en: Remote Addr:
uk: Віддалена адреса:

en: bytes in
uk: байтів прийнято

en: bytes out
uk: байтів відправлено

en: packets in
uk: пакетів прийнято

en: packets out
uk: пакетів відправлено

en: vjcomp in
uk: vjcomp прийнято

en: vjcomp out
uk: vjcomp відправлено

en: vjunc in
uk: vjunc прийнято

en: vjunc out
uk: vjunc відправлено

en: %1 (max. %2) kb/sec
uk: %1 (макс. %2) КБ/с

en: unavailable
uk: недоступно

en: You will be asked a few questions on information
    which is needed to establish an Internet connection
    with your Internet Service Provider (ISP).
    
    Make sure you have the registration form from your
    ISP handy. If you have any problems, try the online
    help first. If any information is missing, contact
    your ISP.
uk: Вам буде задано декілька питань щодо інформації,
    яка потрібна для встановлення зв'язку з Інтернет
    через вашого провайдера (ISP).
    
    Перевірте, що у вас є форма реєстрації від вашого провайдера.
    Якщо у вас виникли проблеми, спочатку спробуйте знайти відповіді в довідці.
    Якщо інформації недостатньо, зверніться
    до вашого провайдера.

en: Select the location where you plan to use this
    account from the list below. If your country or
    location is not listed, you have to create the
    account with the normal, dialog based setup.
    
    If you click "Cancel", the dialog based setup
    will start.
uk: Виберіть місце зі списку, з якого ви будете використовувати
    цей рахунок. Якщо вашої країни або
    регіону не наведено, ви можете створити рахунок
    за допомогою звичайних діалогових вікон.
    
    Якщо ви натиснете «Скасувати», 
    програма відкриє діалогове вікно налаштування.

en: Select your Internet Service Provider (ISP) from
    the list below. If the ISP is not in this list,
    you have to click on "Cancel" and create this
    account using the normal, dialog-based setup.
    
    Click on "Next" when you have finished your
    selection.
uk: Виберіть вашого надавача послуг інтернету зі
    списку нижче. Якщо вашого провайдера в списку немає,
    натисніть кнопку «Скасувати» і створіть запис
    за допомогою звичайних діалогових вікон.
    
    Натисніть «Далі» після того, як
    зробите вибір.

en: To log on to your ISP, kppp needs the username
    and the password you got from your ISP. Type
    in this information in the fields below.
    
    Word case is important here.
uk: Для реєстрації в мережі вашого провайдера kppp потрібно знати ім'я користувача
    та пароль, які ви отримали від провайдера. Введіть
    цю інформацію у поля наведені нижче.
    
    Регістр букв має значення.

en: Username:
uk: Ім'я користувача:

en: Password:
uk: Пароль:

en: If you need a special dial prefix (e.g. if you
    are using a telephone switch) you can specify
    it here. This prefix is dialed just before the
    phone number.
    
    If you have a telephone switch, you probably need
    to write "0" or "0," here.
uk: Якщо вам потрібно задати спеціальний префікс
    (напр., якщо у вас є код виходу у зовнішню лінію),
    можна вказати його тут. Цей префікс набирається
    перед номером телефону.
    
    Якщо у вас є код виходу у зовнішню лінію,
    вам, напевне, треба буде ввести тут «0» або «0,».

en: Dial prefix:
uk: Префікс набору:

en: Finished!
    
    A new account has been created. Click "Finish" to
    go back to the setup dialog. If you want to
    check the settings of the newly created account,
    you can use "Edit" in the setup dialog.
uk: Завершено!
    
    Створено новий обліковий запис. Натисніть «Завершити», щоб
    повернутись до діалогового вікна налаштування. Якщо ви хочете
    перевірити налаштування нового запису,
    скористайтеся кнопкою «Редагувати» діалогового вікна налаштування.

en: kppp: no rulefile specified
uk: kppp: файл правил не вказано

en: kppp: rulefile "%s" not found
uk: kppp: файл правил «%s» не знайдено

en: kppp: rulefiles must have the extension ".rst"
uk: kppp: назва файла правил повинна мати суфікс «.rst»

en: kppp: error parsing the ruleset
uk: kppp: помилка розбору правил

en: kppp: parse error in line %d
uk: kppp: помилка розбору у рядку %d

en: kppp: rulefile does not contain a default rule
uk: kppp: файл правил не містить типового правила

en: kppp: rulefile does not contain a "name=..." line
uk: kppp: файл правил не містить рядку «name=...»

en: kppp: rulefile is ok
uk: kppp: файл правил без помилок

en: You are not allowed to dial out with kppp.
    Contact your system administrator.
uk: Вам не дозволено дзвонити за допомогою kppp.
    Зверніться до вашого системного адміністратора.

en: Cannot find the PPP daemon.
    Make sure that pppd is installed.
uk: Неможливо знайти фонову службу PPP.
    Переконайтесь, що pppd встановлено.

en: You do not have the permission to start pppd.
    Contact your system administrator and ask to get access to pppd.
uk: У вас відсутні права для запуску pppd.
    Зверніться до вашого системного адміністратора та запитайте про доступ до pppd.

en: You do not have sufficient permission to run:
    %1
    Please make sure that kppp is owned by root and has the SUID bit set.
uk: У вас не вистачає прав для запуску:
    %1
    Будь ласка, перевірте, що власником kppp є root та біт SUID встановлено.

en: %1 is missing or can not be read.
    Ask your system administrator to create this file (can be empty) with appropriate read and write permissions.
uk: %1 відсутній або неможливо його прочитати.
    Попросіть вашого системного адміністратора створити цей файл (він може бути порожнім) з відповідними правами читання та запису.
