kppplogview - en to uk translation catalogue (52 entries)

en: Export to a text file, using semicolons as separators.<p></p>Can be used for spreadsheet programs like <i>KSpread</i>.
uk: Експорт в текстовий файл. Крапка з комою використовується як роздільник.<p></p>Може бути використаний для програм електронних таблиць, зокрема <i>KSpread</i>.

en: Export to a HTML Page.<p></p>Can be used for easy exchange over the <i>Internet</i>.
uk: Експорт в сторінку HTML.<p></p>Може використовуватись для легкого обміну через <i>Інтернет</i>.

en: Export Wizard for kPPP Logs
uk: Майстер експорту для журналів kPPP

en: List with possible output formats
uk: Список зі всіма можливими вихідними форматами

en: <qt><b>Please choose the output format on the left side.</b></qt>
uk: <qt><b>Будь ласка, ліворуч виберіть формат вихідного файла.</b></qt>

en: Selection of Filetype
uk: Вибір типу файла

en: Filename:
uk: Назва файла:

en: [No file selected]
uk: [Файл не вибрано]

en: &Select File...
uk: &Виберіть файл...

en: Select the filename of the exported output file
uk: Виберіть назву файла для експорту

en: Selection of Filename
uk: Вибір назви файла

en: File Format
uk: Формат файла

en: Please Choose File
uk: Будь ласка, виберіть файл

en: Connection log for %1
uk: Журнал з'єднань за %1

en: Loading log files
uk: Завантаження файлів журналів

en: KPPP log viewer
uk: Переглядач журналів KPPP

en: KPPP Log Viewer
uk: Переглядач журналів KPPP

en: Monthly Log
uk: Журнал по місяцях

en: &File
uk: &Файл

en: (c) 1999-2002, The KPPP Developers
uk: © Розробники KPPP, 1999–2002

en: Run in KPPP mode
uk: Стартувати у режимі KPPP

en: %1 KiB
uk: %1 КіБ

en: %1 MiB
uk: %1 МіБ

en: %1s
uk: %1с

en: %1m %2s
uk: %1хв %2с

en: %1h %2m %3s
uk: %1г %2хв %3с

en: Connection
uk: З'єднання

en: Day
uk: День

en: From
uk: З

en: Until
uk: До

en: Duration
uk: Тривалість

en: Costs
uk: Коштує

en: Bytes In
uk: Вхідних байт

en: Bytes Out
uk: Вихідних байт

en: All Connections
uk: Всі з'єднання

en: &Prev Month
uk: &Попередній місяць

en: &Next Month
uk: &Наступний місяць

en: C&urrent Month
uk: П&оточний місяць

en: &Export...
uk: &Експорт...

en: Statistics:
uk: Статистика:

en: n/a
uk: н/п

en: Selection (%1 connection) | Selection (%1 connections)
uk[0]: Позначене (%1 з'єднання)
uk[1]: Позначене (%1 з'єднання)
uk[2]: Позначено (%1 з'єднань)
uk[3]: Позначене (одне з'єднання)

en: %1 connection | %1 connections
uk[0]: %1 з'єднання
uk[1]: %1 з'єднання
uk[2]: %1 з'єднань
uk[3]: одне з'єднання

en: Monthly estimates
uk: Прогноз на місяць

en: Connection log for %1 %2
uk: Журнал з'єднань для %1 %2

en: No connection log for %1 %2 available
uk: Немає журналу з'єднань для %1 %2

en: A document with this name already exists.
uk: Документ з такою назвою вже існує.

en: Overwrite file?
uk: Перезаписати файл?

en: An error occurred while trying to open this file
uk: При відкриванні цього файла сталася помилка

en: Sorry
uk: Вибачте

en: Monthly estimates (%1)
uk: Прогноз на місяць (%1)

en: An error occurred while trying to write to this file.
uk: При записі у цей файл сталася помилка.
