klinkstatus - en to uk translation catalogue (230 entries)

en: New Session
uk: Новий сеанс

en: Open URL...
uk: Відкрити адресу…

en: Close Session
uk: Закрити сеанс

en: Download New Stylesheets...
uk: Отримати нові таблиці стилів...

en: Configure KLinkStatus...
uk: Налаштувати KLinkStatus...

en: About KLinkStatus
uk: Про KLinkStatus

en: &Report Bug...
uk: &Надіслати звіт про помилку...

en: All...
uk: Всі...

en: Broken...
uk: Поламані...

en: Create Site Map...
uk: Створити карту сайта...

en: &Follow Last Link
uk: П&ерейти за останнім посиланням

en: Follow last Link checked (slower)
uk: Перейти за останнім перевіреним посиланням (повільніше)

note: i18n("&Do not follow last Link checked"), "go-jump", "Do not follow last Link checked (faster)"); toggle_action->setCheckedState(item); this action must be in the tabwidget because the slot can't be connected to a particular sessionWidget
en: &Hide Search Panel
uk: С&ховати панель пошуку

note: i18n("&Show Search Panel"), "go-top", "Show Search Panel"); toggle_action->setCheckedState(item);
en: &Reset Search Options
uk: &Скинути параметри пошуку

en: &Disable Updates on Results Table
uk: &Вимкнути оновлення таблиці результатів

en: Disable Updates on Results Table (faster)
uk: Вимкнути оновлення таблиці результатів (швидше)

note: i18n("&Enable Updates on Results Table"), "view-refresh", "Enable Updates on Results Table (slower)"); toggle_action->setCheckedState(item); *************** Search menu *********************
en: &Start Search
uk: &Почати пошук

en: &Pause Search
uk: &Призупинити пошук

en: St&op Search
uk: З&упинити пошук

en: Search in Background
uk: Пошук у тлі

en: Check Links in background and update results when finished (faster)
uk: Перевіряти посилання у тлі і оновити результати по завершенню (швидше)

en: &Broken Links
uk: По&ламані посилання

en: &Displayed Links
uk: &Показані посилання

en: &Unreferred Documents...
uk: &Документи, на які немає посилань...

en: &Fix All...
uk: &Виправити всі...

en: Check Links
uk: Перевірити посилання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Unreferred Documents
uk: Документи, на які немає посилань

en: Previous View
uk: Попередній перегляд

en: Next View
uk: Наступний перегляд

en: Previous Session
uk: Попередній сеанс

en: Next Session
uk: Наступний сеанс

en: Change View
uk: Змінити перегляд

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: Whether to use the system real name and e-mail
uk: Чи використовувати системне ім’я користувача і адресу ел.пошти

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The name associated to the user
uk: Ім’я користувача

note: i18n: ectx: label, entry, group (pim)
en: The email associated to the user
uk: Адреса ел.пошти користувача

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of entries in the combo url.
uk: Максимальна кількість записів в комбінованому списку адрес.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum number of simultaneous connections.
uk: Мінімальна кількість одночасних з'єднань.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Timeout on getting an URL.
uk: Час очікування на отримання адреси.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: History of combo url.
uk: Журнал комбінованого списку адрес.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Maximum depth to check.
uk: Максимальна глибина перевірки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check parent folders.
uk: Чи перевіряти батьківські теки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to check external links.
uk: Чи перевіряти зовнішні посилання.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to remember the check settings like depth, and so on, on exit.
uk: Чи пам'ятати після виходу параметри перевірки, такі як глибина тощо.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether preview prefix in Quanta project is used to set the URL to check.
uk: Чи префікс перегляду проекту Quanta використовується для встановлення адреси URL для перевірки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to display a tree view or a flat view in the results view.
uk: Чи показувати результати у вигляді дерева, чи у вигляді списку.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to automatically adjust the width of the result columns (Not used).
uk: Чи налагоджувати ширину стовпчиків результатів автоматично (не використовується).

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the viewport of the result view should follow the last link checked.
uk: Чи переходити по останньому перевіреному посиланню.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether to send an User-Agent in HTTP requests.
uk: Чи надсилати User-Agent в запитах HTTP.

note: i18n: ectx: label, entry (UserAgent), group (klinkstatus)
en: Defines the HTTP User-Agent to send.
uk: Вказує User-Agent HTTP для відсилання.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Whether the user can see if the markup is valid by showing a column with an icon indicator.
uk: Чи користувач може бачити за допомогою стовпчика з піктограмою індикатором чи правильні позначення.

note: i18n: ectx: label, entry, group (klinkstatus)
en: Available Stylesheets for exporting the results in HTML
uk: Доступні таблиці стилів для експорту результатів до HTML

note: i18n: ectx: label, entry (PreferedStylesheet), group (klinkstatus)
en: Defines the stylesheet to use when exporting results to HTML
uk: Визначає таблицю стилів, яку слід використовувати для експортування результатів до HTML

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the number of spaces Tidy uses to indent content, when indentation is enabled.
uk: Цей параметр визначає кількість пробілів, на які Tidy робить відступ, якщо відступ увімкнено.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: Whether to do line wrapping.
uk: Чи переносити рядки.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the right margin Tidy uses for line wrapping. Tidy tries to wrap lines so that they do not exceed this length.
uk: Цей параметр визначає величину правого поля, яке Tidy використовує для перенесення рядка. Tidy намагається переносити рядки так, щоб не перевищувати цю довжину.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should output tag names in upper case. The default is no, which results in lower case tag names, except for XML input, where the original case is preserved.
uk: Цей параметр визначає чи слід Tidy виводити назви теґів у верхньому регістрі. Типово задано значення «ні», що дає назви теґів у нижньому регістрі, окрім вхідної інформації з XML, для якої регістр зберігається.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should output attribute names in upper case. The default is no, which results in lower case attribute names, except for XML input, where the original case is preserved.
uk: Цей параметр визначає чи слід Tidy виводити назви атрибутів у верхньому регістрі. Типово задано значення «ні», що дає назви атрибутів у нижньому регістрі, окрім вхідної інформації з XML, для якої регістр зберігається.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the DOCTYPE declaration generated by Tidy. If set to "omit" the output won't contain a DOCTYPE declaration. If set to "auto" (the default) Tidy will use an educated guess based upon the contents of the document. If set to "strict", Tidy will set the DOCTYPE to the strict DTD. If set to "loose", the DOCTYPE is set to the loose (transitional) DTD. Alternatively, you can supply a string for the formal public identifier (FPI).
uk: Цей параметр визначає вміст декларації DOCTYPE, що створюється Tidy. Якщо встановлено значення «пропустити» остаточний файл не міститиме декларації DOCTYPE. Якщо встановлено значення «авто» (типово), Tidy використає свою інтуїцію, що заснована на вмісті документа. Якщо встановлено значення «строго», Tidy встановить строге значення DOCTYPE DTD. Якщо встановлено значення «нестрого», DOCTYPE буде встановлено на нестрогий (перехідний) DTD. Крім того, ви можете задати рядок з формальним публічним ідентифікатором (FPI).

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should pretty print output, writing it as well-formed XML. Any entities not defined in XML 1.0 will be written as numeric entities to allow them to be parsed by a XML parser. The original case of tags and attributes will be preserved, regardless of other options.
uk: Цей параметр визначає чи слід Tidy друкувати виведене, записуючи його до чітко сформованого XML. Будь-які об’єкти, що не визначено стандартом XML 1.0 буде записано у вигляді числових об’єктів, щоб уможливити їхню XML-обробку. Буде збережено початковий регістр теґів і атрибутів, незалежно від інших параметрів.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies if Tidy should strip out surplus presentational tags and attributes replacing them by style rules and structural markup as appropriate. It works well on the HTML saved by Microsoft Office products.
uk: Цей параметр визначає чи слід Tidy обрізати додаткові теґи показу і атрибути, замінюючи їх на правила стилю та структурну розмітку, відповідно. Це добре спрацьовує для HTML збережених у продуктах Microsoft Office.

note: i18n: ectx: label, entry, group (tidy)
en: This option specifies the character encoding Tidy uses for both the input and output.
uk: Цей параметр визначає кодування символів, яке використовує Tidy для вхідної і вихідної інформації.

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Name of the configuration, e.g. kdewebdev
uk: Назва налаштувань, наприклад kdewebdev

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Periodicity of the check
uk: Періодичність перевірок

note: i18n: ectx: label, entry, group (Scheduling)
en: Hour in which the task will be executed
uk: Час, коли буде виконано завдання

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: URL of the site to check
uk: Адреса URL сайта для перевірки

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: For protocols different than HTTP, specify the root of your files, e.g. '/var/www'
uk: Для протоколів, що відрізняються від HTTP, вкажіть кореневу теку ваших файлів, наприклад «/var/www»

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Depth of recursive search, -1 is unlimited
uk: Глибина рекурсивного пошуку, -1 — без обмеження

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check links in parent folders
uk: Чи перевіряти посилання у батьківських теках

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: Whether to check external links
uk: Чи перевіряти зовнішні посилання

note: i18n: ectx: label, entry, group (SearchOptions)
en: The URLs that match the regexp will not be checked
uk: Адреси URL, які відповідають формальному виразу, не буде перевірено

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: Whether to include only broken links in the result
uk: Чи включати до результатів лише поламані посилання

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: The directory where the results will be saved
uk: Тека, куди буде збережено результати

note: i18n: ectx: label, entry, group (Results)
en: The e-mail address to where results will be emailed
uk: Адреса електронної пошти, куди буде надіслано результати

en: OK
uk: Гаразд

en: No Content
uk: Зміст відсутній

en: redirection
uk: переспрямування

en: Could not find the KLinkStatus part; did you configure with '--prefix=/$KDEDIR' and perform 'make install'?
uk: Не вдалось знайти компонент KLinkStatus; чи було виконано налаштування збирання з «--prefix=/$KDEDIR» і виконано «make install»?

en: A Link Checker
uk: Програма перевірки посилань

en: Check
uk: Перевірка

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_3)
en: Results
uk: Результати

en: Identification
uk: Ідентифікація

en: Configure the way KLinkstatus reports itself
uk: Налаштувати як KLinkstatus звітує про себе

en: Mail Transport
uk: Надсилання поштових повідомлень

en: KLinkStatus Part
uk: Компонент KLinkStatus

en: (C) 2004 Paulo Moura Guedes
uk: © Paulo Moura Guedes, 2004

note: i18n: ectx: Menu (file)
en: &File
uk: &Файл

note: i18n: ectx: Menu (file_export_html)
en: Export to HTML
uk: Експортувати у HTML

note: i18n: ectx: Menu (settings)
en: &Settings
uk: П&араметри

note: i18n: ectx: Menu (view)
en: &View
uk: П&ерегляд

note: i18n: ectx: Menu (search)
en: S&earch
uk: &Пошук

note: i18n: ectx: Menu (recheck)
en: Recheck
uk: Повторно перевірити

note: i18n: ectx: Menu (validate)
en: &Validate
uk: &Перевірити

note: i18n: ectx: Menu (manual_validation)
en: Manual Fix
uk: Ручне виправлення

note: i18n: ectx: Menu (window)
en: &Window
uk: &Вікно

note: i18n: ectx: Menu (navigation)
en: Navigation
uk: Навігація

note: i18n: ectx: Menu (help)
en: &Help
uk: &Довідка

[ctx: @title:menu]
note: i18n: ectx: ToolBar (linksToolBar)
en: Main Toolbar
uk: Головний пенал

note: i18n: ectx: Menu (tools)
en: &Tools
uk: І&нструменти

en: A Link Checker.
    
    KLinkStatus belongs to the kdewebdev module from KDE.
uk: Програма перевірки посилань.
    
    KLinkStatus входить до складу модуля kdewebdev в KDE.

en: (C) 2004-2008 Paulo Moura Guedes
uk: © Paulo Moura Guedes, 2004–2008

en: Document to open
uk: Відкрити документ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseSystemIdentity)
en: Use System Identity
uk: Використовувати системну ідентифікацію

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Real name
uk: Справжнє ім’я

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: E-Mail address
uk: Адреса ел.пошти

en: Configure PIM information
uk: Налаштувати інформацію PIM

en: User Information
uk: Інформація про користувача

en: Hourly
uk: Щогодини

en: Daily
uk: Щодня

en: Weekly
uk: Щотижня

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Scheduling
uk: Додавання до розкладу

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Name
uk: Назва

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Periodicity
uk: Періодичність

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Hour
uk: Час

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_BrokenLinksOnly)
en: Show Broken Links Only
uk: Показувати лише поламані посилання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_12)
en: Results Folder
uk: Тека результатів

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_13)
en: E-Mail Recipient
uk: Отримувач ел.листів

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Search Options
uk: Параметри пошуку

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: URL
uk: Адреса

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: Document Root
uk: Корінь документа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Depth
uk: Глибина

note: i18n: ectx: property (specialValueText), widget (KIntSpinBox, kcfg_Depth) i18n: ectx: property (specialValueText), widget (QSpinBox, spinbox_depth)
en: Unlimited
uk: Необмежена

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check Parent Folders
uk: Перевіряти батьківські теки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check External Links
uk: Перевіряти зовнішні посилання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RegularExpression)
en: Do not check Regular Expression
uk: Не перевіряти формальний вираз

en: Configure Site check Automation
uk: Налаштувати автоматичну перевірку сайта

en: New...
uk: Створити...

en: Remove
uk: Вилучити

en: empty
uk: порожній

en: Could not delete configuration file %1
uk: Не вдалося вилучити файл налаштувань %1

en: Recurring Check Name
uk: Назва регулярної перевірки

en: Schedule Link Checks...
uk: Перевірка посилань за розкладом...

en: Edit Script Actions...
uk: Змінити дії скрипу...

en: Reset Script Actions...
uk: Скинути дії скрипту...

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Links Checked
uk: Перевірено посилання

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Status
uk: Стан

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: Good
uk: Працездатний

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3)
en: Broken
uk: Пошкоджений

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4)
en: Undetermined
uk: Невизначений

note: i18n: tag script attribute text
en: Statistics
uk: Статистичні дані

note: i18n: tag script attribute comment
en: Statistics Script
uk: Скрипт збирання статистичних даних

en: Choose a Document Root
uk: Виберіть корінь документа

en: As you are using a protocol other than HTTP, 
    there is no way to guess where the document root is, 
    in order to resolve relative URLs like the ones started with "/".
    
    Please specify one:
uk: Оскільки ви користуєтеся протоколом, відмінним від HTTP, 
    неможливо вгадати, де знаходиться корінь документа, 
    щоб розв'язати відносні URL-адреси, як ті, що починаються з «/».
    
    Будь ласка, вкажіть його:

en: Login Input
uk: Введення імені користувача

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Domain
uk: Домен

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL to send to the HTTP POST request, e.g. '<span style=" font-family:'Courier New,courier';">POST </span><span style=" font-family:'Courier New,courier'; font-weight:600;">/login/login</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';"> HTTP/1.1</span>'. Should be the same as the action attribute in the form element, e.g.: '<a name="line163"></a><span style=" font-family:'Courier New,courier';">&lt;</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';">form action="/login/login"&gt;</span></p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Адреса, на яку слід надсилати запит POST HTTP, приклад: «<span style=" font-family:'Courier New,courier';">POST </span><span style=" font-family:'Courier New,courier'; font-weight:600;">/login/login</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';"> HTTP/1.1</span>». Має бути такою самою, як і атрибут дії у формі елемента, приклад: <a name="line163"></a><span style=" font-family:'Courier New,courier';">&lt;</span><span style=" font-family:'Courier New,courier';">form action=«/login/login»&gt;</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2)
en: POST URL
uk: Надіслати з POST URL

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KLineEdit, lineeditPostUrl) i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KLineEdit, lineeditPostUrl)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">URL to send to the HTTP POST request, e.g. 'POST <span style=" font-weight:600;">/login/login</span></p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Адреса, на яку слід надсилати запит POST HTTP POST, приклад: 'POST <span style=" font-weight:600;">/login/login</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: POST Data
uk: Надіслати дані з POST

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5)
en: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Insert the fields to send to the POST request. Typically, the keys are <span style=" font-weight:600;">user</span>, <span style=" font-weight:600;">password</span> and <span style=" font-weight:600;">button</span> 'name' attributes in the <span style=" font-weight:600;">input</span> elements inside the form definition</p></body></html>
uk: <!DOCTYPE HTML PUBLIC "-//W3C//DTD HTML 4.0//EN" "http://www.w3.org/TR/REC-html40/strict.dtd">
    <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;">Вставте поля для надсилання запиту POST. Типово, до ключів належать <span style=" font-weight:600;">user</span>, <span style=" font-weight:600;">password</span> і атрибути «name» <span style=" font-weight:600;">button</span> у елементах <span style=" font-weight:600;">input</span> у визначенні форми</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Key
uk: Ключ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, tableWidgetPostData)
en: Value
uk: Значення

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, buttonAdd)
en: Add
uk: Додати

en: S&earch:
uk: По&шук:

en: Status:
uk: Стан:

en: All Links
uk: Всі посилання

en: Good Links
uk: Добрі посилання

en: Broken Links
uk: Поламані посилання

en: Malformed Links
uk: Посилання в неправильному форматі

en: Undetermined Links
uk: Невизначені посилання

en: Clear filter
uk: Зняти фільтрування

en: Enter the terms to filter the result link list
uk: Введіть критерії фільтрування списку посилань результату

en: Choose what kind of link status to show in result list
uk: Вкажіть, з яким станом показувати посилання у списку результатів

en: Markup
uk: Розмітка

en: Label
uk: Мітка

en: Javascript not supported
uk: Javascript не підтримується

en: Checking...
uk: Перевірка...

en: Cowardly refusing to check an empty URL.
uk: Не можна перевіряти порожню адресу URL.

en: Stopped
uk: Зупинено

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_progressbar) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, progressLabel)
en: Ready
uk: Готово

en: Finished checking %1
uk: Завершено перевірку %1

en: Paused
uk: Пауза

en: Adding level...
uk: Додавання рівень...

en: Resuming
uk: Продовження

en: Export Results as HTML
uk: Експорт результатів у форматі HTML

en: Create XML Site Map
uk: Створення карти сайта у форматі XML

en: Use a protocol other than HTTP, e.g. file, ftp, sftp, fish, etc., so the files can be saved.
uk: Для збереження файлів використовуйте протокол інший, ніж HTTP, напр., file, ftp, sftp, fish та ін.

en: Checking %1
uk: Перевіряємо %1

en: Done rechecking %1
uk: Завершено повторну перевірку %1

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, searchGroupBox) i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Search
uk: Пошук

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_url)
en: URL:
uk: Адреса:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Cookie based authentication, only possible with HTTP based protocol.
uk: Розпізнавання за куками, можливе лише для заснованих на HTTP протоколів.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBoxLogin)
en: Login
uk: Потрібно пройти розпізнавання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, Depth)
en: Depth:
uk: Глибина:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_subdirs_only)
en: Do &not check parent folders
uk: &Не перевіряти батьківські теки

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkbox_external_links)
en: Chec&k external links
uk: Пе&ревіряти зовнішні посилання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Do not check regular expression:
uk: Не перевіряти формальний вираз:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_checked_links)
en: Checked Links:
uk: Перевірених посилань:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, elapsedTimeLabel) i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, elapsedTimeValueLabel)
en: hh:mm:ss
uk: гг:хх:сс

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_elapsed_time) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, elapsedTimeLabel)
en: Elapsed time:
uk: Минуло часу:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: HTTP Identification
uk: HTTP-ідентифікація

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_SendIdentification)
en: Send Identification
uk: Надсилати ідентифікацію

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, buttonDefault)
en: Default
uk: Типовий

note: i18n: ectx: property (title), widget (KButtonGroup, kbuttongroup)
en: Identity
uk: Профіль

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: View
uk: Перегляд

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayTreeView)
en: Tree
uk: Дерево

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_DisplayFlatView)
en: Flat (faster)
uk: Просто (швидше)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, buttonGroup13_2)
en: Misc
uk: Інше

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, kcfg_FollowLastLinkChecked)
en: Follow Last Link Checked
uk: Перейти за останнім перевіреним посиланням

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Export Results
uk: Експортувати результати

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Preferred Style Sheet:
uk: Бажана таблиця стилів:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Network
uk: Мережа

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2)
en: Number of simultaneous connections:
uk: Кількість одночасних з'єднань:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1_2_2)
en: Timeout in seconds:
uk: Тайм-аут в секундах:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Input
uk: Вхідні дані

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckExternalLinks)
en: Check external links
uk: Перевіряти зовнішні посилання

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel1)
en: Number of items in URL history:
uk: Кількість елементів у журналі адрес:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_CheckParentFolders)
en: Check parent folders
uk: Перевіряти батьківські теки

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Check this one if you want to use Quanta's project preview prefix in the URL to check
uk: Увімкніть, якщо ви хочете для перевірки адрес використовувати префікс перегляду проекту Quanta

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_UseQuantaUrlPreviewPrefix)
en: Use preview prefix
uk: Використовувати префікс перегляду

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_RememberCheckSettings)
en: Remember settings when exit
uk: Запам'ятати налаштування при виході

en: Open new tab
uk: Відкрити нову вкладку

en: Close the current tab
uk: Закрити поточну вкладку

en: Session%1
uk: Сеанс%1

en: KLinkStatus - Link Checker
uk: KLinkStatus - Програма перевірки посилань

en: Invalid URL.
uk: Некоректна адреса URL.

en: Edit Referrer
uk: Редагувати документ з посиланням

en: All
uk: Всі

en: Open URL
uk: Відкрити адресу

en: Open Referrer URL
uk: Відкрити адресу файла посилання

en: Copy URL
uk: Скопіювати адресу

en: Copy Referrer URL
uk: Скопіювати адресу файла посилання

en: Copy Cell Text
uk: Скопіювати текст комірки

en: Delete checked Documents
uk: Вилучити перевірені документи

en: Delete All Documents
uk: Вилучити всі документи

en: Cannot crawl through directories using HTTP.
    
    Try using file, ftp, sftp or fish, for example.
uk: Неможливо переходити по каталогах за допомогою HTTP.
    
    Спробуйте використовувати, напр., file, ftp, sftp або fish.

en: Crawling folders...
uk: Пересування по теках...

en: Matching results...
uk: Порівняння результатів...

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, UnreferredDocumentsWidget)
en: Unreferred DocumentsWidget
uk: Віджет документів, на які немає посилань

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textlabel_url)
en: Base Folder:
uk: Базова тека:

note: i18n: ectx: property (clickMessage), widget (KListWidgetSearchLine, documentSearchLine)
en: Filter Documents...
uk: Фільтрувати документи...
