audiorename_plugin - en to wa translation catalogue (14 entries)

en: An older file named '%1' already exists.
wa: I gn a ddja on fitchî pus vî lomé «%1».

en: A similar file named '%1' already exists.
wa: I gn a ddja on fitchî rshonnant lomé «%1».

en: A newer file named '%1' already exists.
wa: I gn a ddja on fitchî pus noû lomé «%1».

en: Source File
wa: Fitchî sourdant

en: Existing File
wa: Fitchî k' egzistêye dedja

en: Would you like to replace the existing file with the one on the right?
wa: Voloz vs replaecî l' fitchî k' egzistêye dedja avou l' ci sol droete?

en: This audio file is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
wa: Ci fitchî odio la n' est nén wårdé
    sol lodjoe locå.
    Clitchîz so ciste etikete ci pol tcherdjî.

en: Unable to load audio file
wa: Dji n' a nén savou tcherdjî l' fitchî odio

en: Artist: %1
wa: Årtisse: %1

en: Title: %1
wa: Tite: %1

en: Comment: %1
wa: Comintaire: %1

[ctx: Bitrate: 160 kbits/s]
en: Bitrate: %1 %2
wa: Debit: %1 %2

en: Sample rate: %1 %2
wa: Frecwince di sampling: %1 %2

en: Length:
wa: Longueur:
