htmlsearch - en to wa translation catalogue (9 entries)

[ctx: List of words to exclude from index]
en: above:about:according:across:actually:
    adj:after:afterwards:again:against:all:
    almost:alone:along:already:also:although:
    always:among:amongst:and:another:any:
    anyhow:anyone:anything:anywhere:are:aren:
    arent:around:became:because:become:
    becomes:becoming:been:before:beforehand:
    begin:beginning:behind:being:below:beside:
    besides:between:beyond:billion:both:but:
    can:cant:cannot:caption:could:couldnt:
    did:didnt:does:doesnt:dont:down:during:
    each:eight:eighty:either:else:elsewhere:
    end:ending:enough:etc:even:ever:every:
    everyone:everything:everywhere:except:few:
    fifty:first:five:for:former:formerly:forty:
    found:four:from:further:had:has:hasnt:have:
    havent:hence:her:here:hereafter:hereby:
    herein:heres:hereupon:hers:herself:hes:him:
    himself:his:how:however:hundred:
    inc:indeed:instead:into:isnt:its:
    itself:last:later:latter:latterly:least:
    less:let:like:likely:ltd:made:make:makes:
    many:may:maybe:meantime:meanwhile:might:
    million:miss:more:moreover:most:mostly:
    mrs:much:must:myself:namely:neither:
    never:nevertheless:next:nine:ninety:
    nobody:none:nonetheless:noone:nor:not:
    nothing:now:nowhere:off:often:once:
    one:only:onto:others:otherwise:our:ours:
    ourselves:out:over:overall:own:page:per:
    perhaps:rather:recent:recently:same:
    seem:seemed:seeming:seems:seven:seventy:
    several:she:shes:should:shouldnt:since:six:
    sixty:some:somehow:someone:something:
    sometime:sometimes:somewhere:still:stop:
    such:taking:ten:than:that:the:their:them:
    themselves:then:thence:there:thereafter:
    thereby:therefore:therein:thereupon:these:
    they:thirty:this:those:though:thousand:
    three:through:throughout:thru:thus:tips:
    together:too:toward:towards:trillion:
    twenty:two:under:unless:unlike:unlikely:
    until:update:updated:updates:upon:
    used:using:very:via:want:wanted:wants:
    was:wasnt:way:ways:wed:well:were:
    werent:what:whats:whatever:when:whence:
    whenever:where:whereafter:whereas:whereby:
    wherein:whereupon:wherever:wheres:whether:
    which:while:whither:who:whoever:whole:
    whom:whomever:whose:why:will:with:within:
    without:wont:work:worked:works:working:
    would:wouldnt:yes:yet:you:youd:youll:your:
    youre:yours:yourself:yourselves:youve
wa: a:å:ådfoû:après:assèz:asteure:åtoû:avans:aveur:avou:avoz:bén:bråmint:
    cåzu:cénk:chal:ci:çk:çki:co:comince:comincî:côp:cwand:cwate:ddja:dedja:des:
    deus:di:dierin:dierinne:dijh:dins:disk:divant:dizeu:dizo:dj:dji:do:droci:
    dvant:dzeu:dzo:e:è:el:ele:elle:elzès:emey:en:èn:end:endè:ene:eploye:eployî:
    esse:est:estans:estant:estoz:et:eto:evnd:ey:eyet:ezès:fé:fijhans:fijhèt:
    fijhoz:fjha:fjhans:fjhèt:fjhoz:fwait:fwaits:i:il:ké:kéke:kékes:kékès:ki:
    la:les:leye:leye-minme:leyes:leyes-minmes:li:ls:lu:lu-minme:lyi:mågré:
    manire:måy:metôde:mi:mins:moens:motoit:nd:ndè:nén:neni:nerén:nole:nolu:
    nos:nosse:nouk:nouv:nozôtes:ns:on:ont:ossu:ôte:ôtes:ôtès:ou:oudobén:oyi:
    pa:pådje:pådjes:pal:pitit:po:pô:pol:polèt:poleur:polnut:polou:poloz:pout:purade:
    rén:sacwè:såf:set:seu:seule:seules:seulmint:seus:shijh:shuvant:si-minme:
    so:sol:sont:stî:tård:tchaeke:todi:tofer:tos:tot:totes:très:troes:trop:u:
    udonbén:ût:viè:vos:vos-minme:vosse:vozôtes:vs:zels:zels-minmes

en: KHtmlIndex
wa: KHtmlIndecse

en: KDE Index generator for help files.
wa: Fijheu d' indecses po les fitchîs d' aidance di KDE.

en: The language to index
wa: Li lingaedje a-z indecser

en: Generating Index
wa: Dji fwai l' indecse

en: Scanning for files
wa: Dji cwir après les fitchîs

en: Extracting search terms
wa: Dji saetche les mots a cweri

en: Generating index...
wa: Dji fwait l' indecse...

en: Files processed: %1
wa: Fitchîs traitîs: %1
