imagerename_plugin - en to wa translation catalogue (5 entries)

en: You want to overwrite the left picture with the one on the right.
wa: Vos vloz spotchî l' imådje di hintche avou l' cene sol droete.

en: This picture is not stored
    on the local host.
    Click on this label to load it.
wa: Ciste imådje la n' est nén wårdêye
    sol lodjoe locå.
    Clitchîz so ciste etikete ci pol tcherdjî.

en: Unable to load image
wa: Dji n' a nén savou tcherdjî l' imådje

[ctx: The color depth of an image]
en: Depth: %1
wa: Parfondeur: %1

[ctx: The dimensions of an image]
en: Dimensions: %1x%2
wa: Grandeu: %1x%2
