kcm_emoticons - en to wa translation catalogue (36 entries)

en: Insert the string for the emoticon.  If you want multiple strings, separate them by spaces.
wa: Tapez l' tchinne pol xhinêye. Si vs voloz sacwantès tchinnes, dispårtixhoz les pa ds espåces.

en: Emoticons
wa: Xhinêyes

en: Drag or Type Emoticon Theme URL
wa: Bodjîz et s' saetchîz ou tapez l' URL d' on tinme di xhinêyes

en: Emoticon themes must be installed from local files.
wa: Les tinmes di xhinêyes divèt esse astalés a pårti d' locås fitchîs.

en: Could Not Install Emoticon Theme
wa: Dji n' a savou astaler d' tinme di xhinêye

en: Do you want to remove %1 too?
wa: Voloz vs oister %1 eto?

en: Delete emoticon
wa: Disfacer xhinêye

en: Add Emoticon
wa: Rajouter xhinêye

en: Edit Emoticon
wa: Aspougnî xhinêye

en: New Emoticon Theme
wa: Novea tinme di xhinêyes

en: Enter the name of the new emoticon theme:
wa: Intrez chal li no del novele xhinêye:

en: %1 theme already exists
wa: Li tinme %1 egzistêy dedja

en: Choose the type of emoticon theme to create
wa: Tchoezixhoz l' sôre di tinme di xhinêye a ahiver

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, EmoticonsManager)
en: Emoticons Manager
wa: Manaedjeu des xhinêyes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon
wa: Ahiver ene novele xhinêye

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btAdd)
en: Create a new emoticon by assigning it an icon and some text
wa: Ahiver ene novele xhinêye e lî aroyant ene imådjete oudonbén do tecse

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btAdd)
en: Add...
wa: Radjouter...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btEdit)
en: Modify the selected emoticon icon or text
wa: Candjî l' imådjete ou l' tecse del xhinêye tchoezeye

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit the selected emoticon to change its icon or its text
wa: Aspougnî l' xhinêye tchoezeye po candjî si imådjete ou s' tecse

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btEdit)
en: Edit...
wa: Aspougnî...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon
wa: Oister l' xhinêye tchoezeye

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove the selected emoticon from your disk
wa: Oister l' xhinêye tchoezeye di vosse plake

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveEmoticon)
en: Remove
wa: Oister

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, cbStrict)
en: Require spaces around emoticons
wa: Dimander d' l' espåce åtoû des xhinêyes

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btNew)
en: Design a new emoticon theme
wa: Atuzler pn novea tinme di xhinêyes

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btNew)
en: Start a new theme by assigning it a name. Then use the Add button on the right to add emoticons to this theme.
wa: Enondez on novea tinme e lî dnant on no. Adon, vs pôroz eployî l' boton Radjouter a droete po radjouter des xhinêyes a c' tinme.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btNew)
en: New Theme...
wa: Novea tinme...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get new icon themes from the Internet
wa: Novea tinmes di xhinêyes del daegntoele

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btGetNew)
en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of emoticon themes from the http://www.kde-look.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
wa: Vos dvoz esse raloyî al daegntoele po fé cist accion. Ene divize håynêyrè ene djivêye di tinmes di xhinêyes del waibe http://www.kde-look.org. Vos pôroz astaler coinreçmint c' tinme so vosse copiutrece e clitchant sol boton Astaler k' est elaxhî avou l' tinme ki vs inmez.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btGetNew)
en: Get New Icon Themes...
wa: Cweri des noveas tinmes di xhinêyes...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install a theme archive file you already have locally
wa: Astaler on fitchî d' årtchive di tinme ki vs avoz dedja locålmint

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btInstall)
en: If you already have an emoticon theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
wa: Si vs avoz ddja locålmint ene årtchive di tinme di xhinêyes, ci boton l' disrôlrè eyet l' rindrè disponibe po les programes di KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btInstall)
en: Install Theme File...
wa: Astaler fitchî di tinme...

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove the selected theme from your disk
wa: Oister l' tinme tchoezi di vosse plake

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: This will remove the selected theme from your disk.
wa: Çouci oistêyrè l' tinme tchoezi di vosse plake.

note: i18n: ectx: property (text), widget (KPushButton, btRemoveTheme)
en: Remove Theme
wa: Oster tinme
