kcmhtmlsearch - en to wa translation catalogue (23 entries)

en: The fulltext search feature makes use of the ht://dig HTML search engine. You can get ht://dig at the
wa: Li cweraedje dins tot l' tecse eploye li moteur di cweraedje HTML ht://dig. Vos ploz prinde ht://dig sol

en: Information about where to get the ht://dig package.
wa: Infôrmåcion so wice prinde li pacaedje ht://dig.

en: ht://dig home page
wa: Pådje måjhon di ht://dig

en: Program Locations
wa: Eplaeçmints des programes

en: Enter the path to your htdig program here, e.g. /usr/local/bin/htdig
wa: Tapez chal li tchmin pol programe htdig, eg: /usr/local/bin/htdig

en: Enter the path to your htsearch program here, e.g. /usr/local/bin/htsearch
wa: Tapez chal li tchmin pol programe htsearch, eg: /usr/local/bin/htsearch

en: Enter the path to your htmerge program here, e.g. /usr/local/bin/htmerge
wa: Tapez chal li tchmin pol programe htmerge, eg: /usr/local/bin/htmerge

en: Scope
wa: Såme

en: Here you can select which parts of the documentation should be included in the fulltext search index. Available options are the KDE Help pages, the installed man pages, and the installed info pages. You can select any number of these.
wa: Chal vos ploz tchoezi kés bokets del documintåcion i fåreut inclure dins l' cweraedje dins tot l' tecse. Les tchuzes k' i gn a c' est les pådjes d' aidance di KDE, les pådjes di man astalêyes, eyet les pådjes info. Vos ploz tchoezi onk ou sacwants ou co tos emey ces la.

en: &KDE help
wa: Aidance di &KDE

en: &Man pages
wa: Pådje di &man

en: &Info pages
wa: Pådjes &info

en: Additional Search Paths
wa: Tchimins a cweri di rawete

en: Here you can add additional paths to search for documentation. To add a path, click on the <em>Add...</em> button and select the folder from where additional documentation should be searched. You can remove folders by clicking on the <em>Delete</em> button.
wa: Chal vos ploz tchoezi des tchmins di rawete po cweri del documintåcion. o radjouter on tchimin, clitchîz sol boton <em>Radjouter...</em> eyet tchoezixhoz l' ridant a pårti d' wice i fåt fé l' cweraedje di rawete pol documintåcion. Vos ploz rissaetchî des ridants tot clitchant sol boton <em>Disfacer</em>.

en: Add...
wa: Radjouter...

en: Delete
wa: Disfacer

en: Language Settings
wa: Apontiaedjes do lingaedje

en: Here you can select the language you want to create the index for.
wa: Chal vos ploz tchoezi l' lingaedje ki vos vloz fé èn indecse po.

en: &Language
wa: &Lingaedje

en: Generate Index...
wa: Dji fwait l' indecse...

en: Click this button to generate the index for the fulltext search.
wa: Clitchîz so ç' boton chal po fé l' indecse pol cweraedje dins tot l' tecse.

en: without name
wa: sins no

en: <h1>Help Index</h1> This configuration module lets you configure the ht://dig engine which can be used for fulltext search in the KDE documentation as well as other system documentation like man and info pages.
wa: <h1>Indecse di l' aidance</h1> Ci module d' apontiaedje ci vos permete d' apontyî l' moteur ht://dig ki pout esse eployî pol cweraedje dins tot l' tecse del documintåcion di KDE ey ossu des ôtès documintåcions astalêyes sol sistinme, come les pådjes di man ou info.
