kcmicons - en to wa translation catalogue (56 entries)

en: Use of Icon
wa: Eployaedje di l' imådjete

[ctx: @label The icon rendered by default]
en: Default
wa: Prémetou

[ctx: @label The icon rendered as active]
en: Active
wa: En alaedje

[ctx: @label The icon rendered as disabled]
en: Disabled
wa: Essocté

en: Size:
wa: Grandeu:

en: Animate icons
wa: Imådjetes animêyes

en: Set Effect...
wa: Defini efet...

en: Desktop
wa: Sicribanne

en: Toolbar
wa: Bår ås usteyes

en: Main Toolbar
wa: Mwaisse bår

en: Small Icons
wa: Pititès imådjetes

en: Panel
wa: Sicriftôr

en: Dialogs
wa: Purneas di dvize

en: All Icons
wa: Totes les imådjetes

en: Setup Default Icon Effect
wa: Defini l' efet del prémetowe imådjete

en: Setup Active Icon Effect
wa: Defini l' efet di l' imådjete en alaedje

en: Setup Disabled Icon Effect
wa: Defini l' efet di l' essoctêye imådjete

en: &Effect:
wa: &Efet:

en: No Effect
wa: Nol efet

en: To Gray
wa: Viè grijhe coleur

en: Colorize
wa: Colorijhî

en: Gamma
wa: Gama

en: Desaturate
wa: Dissaturer

en: To Monochrome
wa: Viè ene seule coleur

en: &Semi-transparent
wa: Transparint a &mitan

en: Preview
wa: Vey divant

en: Effect Parameters
wa: Parametes des efets

en: &Amount:
wa: C&wantité:

en: Co&lor:
wa: Co&leur:

en: &Second color:
wa: &Deujhinme coleur:

en: Name
wa: No

en: Description
wa: Discrijhaedje

en: Install Theme File...
wa: Astaler fitchî di tinme...

en: Install a theme archive file you already have locally
wa: Astaler on fitchî d' årtchive di tinme ki vs avoz dedja locålmint

en: If you already have a theme archive locally, this button will unpack it and make it available for KDE applications
wa: Si vs avoz ddja locålmint ene årtchive di tinme di xhinêyes, ci boton l' disrôlrè eyet l' rindrè disponibe po les programes di KDE

en: Get New Themes...
wa: Aveur des noveas tinmes...

en: Get new themes from the Internet
wa: Novea tinmes a pårti del daegntoele

en: You need to be connected to the Internet to use this action. A dialog will display a list of themes from the http://www.kde.org website. Clicking the Install button associated with a theme will install this theme locally.
wa: Vos dovz esse raloyî al daegntoele po fé cist accion. Ene divize håyenrè ene djivêye di tinmes del waibe http://www.kde.org. Vos pôroz astaler locålmint c' tinme so vosse copiutrece e clitchant sol boton Astaler k' est elaxhî avou l' tinme ki vs inmez.

en: Remove Theme
wa: Oister tinme

en: Remove the selected theme from your disk
wa: Oister l' tinme tchoezi di vosse plake

en: This will remove the selected theme from your disk.
wa: Çouci oistêyrè l' tinme tchoezi di vosse plake.

en: Select the icon theme you want to use:
wa: Tchoezixhoz li tinme d' imådjetes ki vos vloz eployî:

en: Drag or Type Theme URL
wa: Bodjîz et s' saetchîz ou tapez li hårdêye d' on tinme

en: Unable to find the icon theme archive %1.
wa: Dji n' a nén savou trover l' årtchive di tinme d' imådjetes %1 .

en: Unable to download the icon theme archive;
    please check that address %1 is correct.
wa: Dji n' a nén savou aberweter l' årtchive di tinme d' imådjetes;
    Verifyîz ki l' adresse %1 est bén coreke s' i vs plait.

en: The file is not a valid icon theme archive.
wa: Li fitchî n' est nén ene årtchive di tinme d' imådjetes valide.

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
wa: Åk n' a nén stî tot astalant. Mins nerén, li plupårt des tinmes di l' årtchive ont stî astalés

en: Installing icon themes
wa: Astalaedje des tinmes d' imådjetes

en: <qt>Installing <strong>%1</strong> theme</qt>
wa: <qt>Astalant l' tinme <strong>%1</strong></qt>

en: <qt>Are you sure you want to remove the <strong>%1</strong> icon theme?<br /><br />This will delete the files installed by this theme.</qt>
wa: <qt>Estoz vs seur di voleur oister li tinme d' imådjetes <strong>%1</strong>?<br /><br />Çoula disfaçrè tos les fitchîs k' on stî astalés på tinme.</qt>

en: Confirmation
wa: Racertinaedje

en: &Theme
wa: &Tinme

en: Ad&vanced
wa: &Sipepieus

en: Icons
wa: Imådjetes

en: Icons Control Panel Module
wa: Module d' imådjetes di l' Aisse di manaedjmint

en: (c) 2000-2003 Geert Jansen
wa: © 2000-2003 Geert Jansen
