kcmkdnssd - en to wa translation catalogue (5 entries)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox) i18n: ectx: property (title), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: Additional Domains
wa: Dominnes di rawete

note: i18n: ectx: property (whatsThis), widget (KEditListWidget, kcfg_DomainList)
en: List of Internet domains that will be browsed for services in addition to default domain (typically local network).
wa: Djivêye des dominnes sol Daegntoele ki vont esse foytés après des siervices (come rawete å prémetou dominne, ki c' est tipicmint l' rantoele locåle).

en: ZeroConf configuration
wa: Apontiaedje ZeroConf (zero apontiaedje)

en: (C) 2004-2007 Jakub Stachowski
wa: © 2004-2007 Jakub Stachowski

en: Setup services browsing with ZeroConf
wa: Foytaedje des siervices avou ZeroConf
