kcmnotify - en to wa translation catalogue (11 entries)

en: <h1>System Notifications</h1>KDE allows for a great deal of control over how you will be notified when certain events occur. There are several choices as to how you are notified:<ul><li>As the application was originally designed.</li><li>With a beep or other noise.</li><li>Via a popup dialog box with additional information.</li><li>By recording the event in a logfile without any additional visual or audible alert.</li></ul>
wa: <h1>Notifiaedjes do sistinme</h1>KDE permet di controler beacôp di çki vs pôroz esse notfyî cwand des etrevéns s' passèt. I gn a sacwants tchoes di cmint vos sroz notifyîs :<ul><li>Come li programe a stî atuzlé å cmince.</li><li>Avou on xhuflet ou èn ôte brut.</li><li>Avou èn aspitant purnea d' divize avou d' ôtès informåcions di dpus.</li><li>Tot-z eredjistrant l' etrevén dins on fitchî djournå sins ôte abranle veyåve ou oyåve.</li></ul>

en: Event source:
wa: Sourdant envenmint:

en: &Applications
wa: &Programes

en: &Player Settings
wa: Tchuzes do &djouweu

en: System Notification Control Panel Module
wa: Module di scriftôr di contrôle do sistinme di notifiaedje

en: (c) 2002-2006 KDE Team
wa:  2002-2006 KDE Team

en: Original implementation
wa: Oridjinnåle implemintåcion

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbSoundSystem)
en: Use the &KDE sound system
wa: Eployî sistinme di son da &KDE

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbExternal)
en: &Use an external player
wa: &Eployî on dfoûtrin bafe

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, textLabel5)
en: &Player:
wa: &Djouweu:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, cbNone)
en: &No audio output
wa: &Pont d' rexhowe di son
