kcmshell - en to wa translation catalogue (12 entries)

en: KDE Control Module
wa: Module di controle KDE

en: A tool to start single KDE control modules
wa: Ene usteye po-z enonder des modules di controle di KDE

en: (c) 1999-2004, The KDE Developers
wa: © 1999-2004, Les diswalpeus di KDE

en: Maintainer
wa: Mintneu

en: List all possible modules
wa: Djivêye di tos les modules possibes

en: Configuration module to open
wa: Module d' apontiaedje a-z enonder

en: Specify a particular language
wa: Sipecifyî on lingaedje diné

en: Do not display main window
wa: Èn nén håyner li mwaisse purnea

en: Arguments for the module
wa: Årgumints pol module

en: The following modules are available:
wa: I gn a les modules shuvants:

en: No description available
wa: I n' a nou discrijhaedje

en: Could not find module '%1'. See kcmshell4 --list for the full list of modules.
wa: Dji n' sai trover l' module « %1 » : Alez vey kcmshell4 --list po-z aveur tote li djivêye des modules.
