kde-menu - en to wa translation catalogue (14 entries)

en: Menu item '%1' could not be highlighted.
wa: Li cayet d' dressêye «%1» n' a nén sepou esse metowe e loumire

en: KDE Menu query tool.
    This tool can be used to find in which menu a specific application is shown.
    The --highlight option can be used to visually indicate to the user where
    in the KDE menu a specific application is located.
wa: Usteye di cweraedje del dressêye di KDE.
    Ciste usteye pout esse eployeye po trover dins kéne dressêye si trove on programe.
    Li tchuze --highlight pout esse eployeye po mostrer veyåvmint a l' uzeu ewou
    çk on programe sipecifike si trove el dressêye di KDE.

en: (c) 2003 Waldo Bastian
wa: © 2003 Waldo Bastian

en: Author
wa: Oteur

en: Output data in UTF-8 instead of local encoding
wa: Dinêyes di rexhowe en UTF-8 al plaece do locå ecodaedje

en: Print menu-id of the menu that contains
    the application
wa: Rexhe l' ID d' dressêye del dressêye k' a
    l' programe

en: Print menu name (caption) of the menu that
    contains the application
wa: Rexhe li no d' dressêye del dressêye k' a
    l' programe

en: Highlight the entry in the menu
wa: Mete e loumire l' intrêye el dressêye

en: Do not check if sycoca database is up to date
wa: En nén verifyî sel båze di dnêyes sycoca est a djoû

en: The id of the menu entry to locate
wa: L' ID di l' intrêye del dressêye a trover

en: You must specify an application-id such as 'kde4-konsole.desktop'
wa: Vos dvoz specifyî ene ID d' programme come «kde4-konsole.desktop»

en: You must specify at least one of --print-menu-id, --print-menu-name or --highlight
wa: Vos dvoz minimom sipecifyî on des shuvants: --print-menu-id, --print-menu-name oudonbén --highlight

en: No menu item '%1'.
wa: Pont d' cayet d' dressêye «%1».

en: Menu item '%1' not found in menu.
wa: Cayet d' dressêye «%1» nén trovêye el dressêye.
