kdebugdialog - en to wa translation catalogue (21 entries)

en: Debug Settings
wa: Tchuzes di disbugaedje

en: File
wa: Fitchî

en: Message Box
wa: Boesse a messaedje

en: Syslog
wa: Djournå sistinme

en: None
wa: Nolu

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pInfoGroup)
en: Information
wa: Informåcion

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_2) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_8) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_4) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_6)
en: Output to:
wa: Rexhowe viè:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_3) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_9) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_5) i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label_7)
en: Filename:
wa: No d' fitchî:

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pErrorGroup)
en: Error
wa: Aroke

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, pAbortFatal)
en: Abort on fatal errors
wa: Abandner cwand aroke moirt

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, m_disableAll2)
en: Disable all debug output
wa: Essocter totes les rexhowes di disbugaedje

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pWarnGroup)
en: Warning
wa: Adviertixhmint

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, pFatalGroup)
en: Fatal Error
wa: Aroke moirt

en: &Select All
wa: &Tot tchoezi

en: &Deselect All
wa: Tot &distchoezi

en: KDebugDialog
wa: KDivizeDisbugaedje

en: A dialog box for setting preferences for debug output
wa: Ene divize di preferinces des tchuzes pol rexhowe di disbugaedje

en: Maintainer
wa: Mintneu

en: Show the fully-fledged dialog instead of the default list dialog
wa: Mostere li dvize tote sitindowe al plaece del prémetowe divize di djivêye

en: Turn area on
wa: Eclitchî li redjon

en: Turn area off
wa: Disclitchî li redjon
