kio_trash - en to wa translation catalogue (20 entries)

en:  day |  days
wa[0]:  djoû
wa[1]:  djoûs

en: Delete files older than:
wa: Disfacer les fitchîs pus vîs k' :

en: Limit to maximum size
wa: Limiter al grandeu macsimom

en: Maximum size:
wa: Grandeu macsimom :

en: When limit reached:
wa: Cwand l' limite a-st arivé :

en: Warn Me
wa: M' advierti

en: Delete Oldest Files From Trash
wa: Disfacer les pus vîs fitchîs do batch

en: Delete Biggest Files From Trash
wa: Disfacer les pus gros fitchîs do batch

en: Malformed URL %1
wa: Hårdêye (URL) må fwaite %1.

en: The directory %1 does not exist anymore, so it is not possible to restore this item to its original location. You can either recreate that directory and use the restore operation again, or drag the item anywhere else to restore it.
wa: Li ridant %1 n' egzistêye pus, ça fwait ki ç' n' est pus possibe di rapexhî ci cayet ci viè si plaece di dvant. Vos ploz soeye-t i rifé l' ridant et rinonder l' rapexhaedje, oudonbén saetchî l' cayet a ene ôte plaece pol rapexhî.

en: This file is already in the trash bin.
wa: Ci fitchî la est ddja å batch.

en: Internal error in copyOrMove, should never happen
wa: Divintrinne aroke dins copyOrMove, ni dvreut djamais s' passer

en: not supported
wa: nén sopoirté

en: ktrash
wa: kbatch

en: Helper program to handle the KDE trash can
    Note: to move files to the trash, do not use ktrash, but "kioclient move 'url' trash:/"
wa: Programe aideu po manaedjî l' batch å mannestés di KDE
    Note: po taper des fitchîs å batch, n' eployîs nén «ktrash» mins «kioclient move 'eplaeçmint' trash:/» (avou «eplaeçmint» li tchmin avou l' no do fitchî a taper å batch).

en: Empty the contents of the trash
wa: Vudî l' batch di çou k' i gn a dvins

en: Restore a trashed file to its original location
wa: Rapexhî on fitchî evoyî å batch et l' mete a s' plaece di dvant

en: Ignored
wa: Passé houte

en: The trash has reached its maximum size!
    Cleanup the trash manually.
wa: Li batch est asteure a s' grandeu macsimom !
    Netyîz l' batch al mwin.

en: The file is too large to be trashed.
wa: Ci fitchî la est trop gros pos esse tapé å batch.
