knotify4 - en to wa translation catalogue (13 entries)

en: Devices notification
wa: Notifiaedje des éndjins

en: Could not mount the following device: %1
wa: Dji n' a savou monter l' éndjin shuvant : %1

en: Could not unmount the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
wa: Dji n' a savou dismonter l' éndjin shuvant : %1
    On fitchî ou pus so cist éndjin sont drovous dins on programe

[ctx: The term "remove" here means "physically disconnect the device from the computer", whereas "safely" means "without risk of data loss"]
en: The following device can now be safely removed: %1
wa: Vos ploz asteure oister al coete l' éndjin shuvant : %1

en: Could not eject the following device: %1
    One or more files on this device are open within an application
wa: Dji n' a savou fé rexhe l' éndjin shuvant : %1
    On fitchî ou pus so cist éndjin sont drovous dins on programe

en: The following device can now be safely removed: %1
wa: Vos ploz asteure oister al coete l' éndjin shuvant : %1

en: KDE Notification Daemon
wa: Demon di notifiaedje di KDE

en: (C) 1997-2008, KDE Developers
wa: © 1997-2008, Les diswalpeus di KDE

en: Current Maintainer
wa: Mintneu pol Moumint

en: Previous Maintainer
wa: Mintneu di dvant

en: Sound support
wa: Sopoirt do son

en: Porting to KDE 4
wa: Poirtaedje viè KDE 4

en: Starting Jovie Text-to-Speech Service Failed
wa: L' enondaedje do siervice di cåzaedje d' on scrijhaedje Jovie a fwait berwete
