plasma_scriptengine_qscript - en to wa translation catalogue (36 entries)

en: Images
wa: Imådjes

en: Configuration Definitions
wa: Definicions di l' apontiaedje

en: User Interface
wa: Eterface di l' uzeu

en: Data Files
wa: Fitchîs di dnêyes

en: Executable Scripts
wa: Scripes enondåves

en: Translations
wa: Ratournaedjes

en: Animation scripts
wa: Scripes d' animåcion

en: Main Script File
wa: Mwaisse fitchî di scripe

en: Unable to load script file: %1
wa: Dji n' sai tcherdjî l' fitchî di scripe : %1

en: debug takes one argument
wa: li disbugaedje prind èn årgumint

en: print() takes one argument
wa: print() prind èn årgumint

en: listAddons takes one argument: addon type
wa: listAddons prind èn årgumint : sôre d' addon

en: loadAddon takes two arguments: addon type and addon name to load
wa: listAddon prind deus årgumints : sôre d' addon eyet no d' addon a tcherdjî

en: Failed to find Addon %1 of type %2
wa: Li cweraedje del rawete %1 del sôre %2 a fwait berwete

en: Failed to open script file for Addon %1: %2
wa: Li drovaedje do fitchî scripe pol rawete %1 a fwait berwete : %2

en: setData() takes at least one argument
wa: setData() prind pol moens èn årgumints

en: Could not extract the DataEngineObject
wa: Dji n' a savou saetchî foû l' DataEngineObject

en: Could not extract the DataEngine
wa: Dji n' a savou saetchî foû l' Moteur di dnêyes

en: removeAllData() takes at least one argument (the source name)
wa: removeAllData() prind pol moens èn årgumint (li no do sourdant)

en: removeData() takes at least two arguments (the source and key names)
wa: removeData() prind pol moens deus årgumints (les nos do sourdant eyet del clé)

en: Service requires at least one parameter: the name of the service
wa: I fåt pol moens on paramete pol siervice : li no do siervice

en: Requested service %1 was not found in the Package.
wa: Li siervice %1 dimandé n' a nén stî trové e pacaedje.

en: Authorization for required extension '%1' was denied.
wa: L' otorijhåcion pol sitindaedje dimandé « %1 » a stî rbôrêye.

en: loadui() takes one argument
wa: loadui() prind èn årgumint

en: Unable to open '%1'
wa: Dji n' sai drovi «%1»

en: Constructor takes at least 1 argument
wa: Li costrujheu prind pol moens 1 årgumint

en: dataEngine() takes one argument
wa: dataEngine() prind èn årgumint

en: Could not extract the Applet
wa: Dji n' a savou saetchî foû l' aplikete

en: service() takes two arguments
wa: service() prind deus årgumints

en: service() takes one argument
wa: service() prind èn årgumint

en: Error in %1 on line %2.<br><br>%3
wa: Aroke dins %1 al roye %2.<br><br>%3

en: animation() takes one argument
wa: animation() prind èn årgumint

en: %1 is not a known animation type
wa: %1 n' est nén ene sôre d' animåcion d' kinoxhowe

en: i18nc() takes at least two arguments
wa: i18nc() prind pol moens deus årgumints

en: i18np() takes at least two arguments
wa: i18np() prind pol moens deus årgumints

en: i18ncp() takes at least three arguments
wa: i18ncp() prind pol moens troes årgumints
