libplasma - en to wa translation catalogue (41 entries)

en: Script initialization failed
wa: Li scripe d' inicialijhaedje a fwait berwete

en: Configure...
wa: Apontyî...

en: Settings
wa: Tchuzes

en: %1 Settings
wa: Tchuzes di %1

[ctx: @title:window]
en: %1 Settings
wa: Tchuzes di l' %1

en: This object could not be created.
wa: Cist objet n' a sepou esse ahivé.

en: This object could not be created for the following reason:<p><b>%1</b></p>
wa: Cist objet n' a sepou esse ahivé po cisse råjhon: <p><b>%1</b></p>

en: Add Widgets...
wa: Radjouter ahesses...

en: Widgets
wa: Ahesses

en: Icon
wa: Imådjete

en: Lock Widgets
wa: Eclawer ahesses

en: Unlock Widgets
wa: Dizeclawer ahesses

en: Unnamed
wa: Sins no

en: Images
wa: Imådjes

en: Configuration Definitions
wa: Definicions di l' apontiaedje

en: Executable Scripts
wa: Enondåves scripes

en: Main Config UI File
wa: Mwaisse fitchî d' apontiaedje UI

en: Configuration XML file
wa: Fitchî d' apontiaedje XML

en: Main Script File
wa: Mwaisse fitchî di scripe

en: Images for dialogs
wa: Imådjes po divizes

en: Generic dialog background
wa: Normå fond d' divize

en: Theme for the logout dialog
wa: Tinme pol divize di dislodjaedje

en: Images for widgets
wa: Imådjes po ls ahesses

en: Analog clock face
wa: Divant di l' ôrlodje analodjike

en: Background image for panels
wa: Imådje di fond po les scriftôrs

en: Background for graphing widgets
wa: Coleur di fond po les ahesses ki dessinèt

en: Background image for tooltips
wa: Imådje di fond po les racsegnes

en: Opaque images for dialogs
wa: Imådjes opake po divizes

en: Opaque generic dialog background
wa: Normå fond opake di dvize

en: Opaque theme for the logout dialog
wa: Tinme opake pol divize di dislodjaedje

en: Opaque images for widgets
wa: Imådjes opakes po ls ahesses

en: Opaque background image for panels
wa: Imådje opake di fond po les scriftôrs

en: Opaque background image for tooltips
wa: Imådje opake di fond po les racsegnes

en: Low color images for dialogs
wa: Imådjes di claire coleur po les dvizes

en: Low color generic dialog background
wa: Normå fond di claire coleur pol divize

en: Low color theme for the logout dialog
wa: Tinme di claire coleur pol divize di dislodjaedje

en: Low color analog clock face
wa: Divant di l' ôrlodje analodjike avou clair coleur

en: Low color background image for panels
wa: Prémetowe imådje di fond di clair coleur po les scriftôrs

en: Low color background for graphing widgets
wa: Fond di clair coleur po les ahesses ki dessinèt

en: Low color background image for tooltips
wa: Prémetowe imådje di fond di clair coleur po les scriftôrs

en: KColorScheme configuration file
wa: Fitchî d' apontiaedje po KColorScheme
