timezones4 - en to wa translation catalogue (392 entries)

en: Africa/Abidjan
wa: Afrike/Abidjan

en: Africa/Accra
wa: Afrike/Accra

en: Africa/Addis_Ababa
wa: Afrike/Addis_Ababa

en: Africa/Algiers
wa: Afrike/Aldjî

en: Africa/Asmera
wa: Afrike/Asmera

en: Africa/Bamako
wa: Afrike/Bamako

en: Africa/Bangui
wa: Afrike/Bangui

en: Africa/Banjul
wa: Afrike/Banjul

en: Africa/Bissau
wa: Afrike/Bissau

en: Africa/Blantyre
wa: Afrike/Blantyre

en: Africa/Brazzaville
wa: Afrike/Brazzaville

en: Africa/Bujumbura
wa: Afrike/Bujumbura

en: Africa/Cairo
wa: Afrike/Li Caire

en: Africa/Casablanca
wa: Afrike/Cazablanca

en: Africa/Ceuta
wa: Afrike/Ceuta

en: Africa/Conakry
wa: Afrike/Conakry

en: Africa/Dakar
wa: Afrike/Dakar

en: Africa/Dar_es_Salaam
wa: Afrike/Dar_es_Salaam

en: Africa/Djibouti
wa: Afrike/Djibouti

en: Africa/Douala
wa: Afrike/Douala

en: Africa/El_Aaiun
wa: Afrike/El_Aaiun

en: Africa/Freetown
wa: Afrike/Freetown

en: Africa/Gaborone
wa: Afrike/Gaborone

en: Africa/Harare
wa: Afrike/Harare

en: Africa/Johannesburg
wa: Afrike/Johannesburg

en: Africa/Kampala
wa: Afrike/Kampala

en: Africa/Khartoum
wa: Afrike/Khartoum

en: Africa/Kigali
wa: Afrike/Kigali

en: Africa/Kinshasa
wa: Afrike/Kinshasa

en: Africa/Lagos
wa: Afrike/Lagos

en: Africa/Libreville
wa: Afrike/Libreville

en: Africa/Lome
wa: Afrike/Lome

en: Africa/Luanda
wa: Afrike/Luanda

en: Africa/Lubumbashi
wa: Afrike/Lubumbashi

en: Africa/Lusaka
wa: Afrike/Lusaka

en: Africa/Malabo
wa: Afrike/Malabo

en: Africa/Maputo
wa: Afrike/Maputo

en: Africa/Maseru
wa: Afrike/Maseru

en: Africa/Mbabane
wa: Afrike/Mbabane

en: Africa/Mogadishu
wa: Afrike/Mogadishu

en: Africa/Monrovia
wa: Afrike/Monrovia

en: Africa/Nairobi
wa: Afrike/Nairobi

en: Africa/Ndjamena
wa: Afrike/Ndjamena

en: Africa/Niamey
wa: Afrike/Niamey

en: Africa/Nouakchott
wa: Afrike/Nouakchott

en: Africa/Ouagadougou
wa: Afrike/Ouagadougou

en: Africa/Porto-Novo
wa: Afrike/Porto-Novo

en: Africa/Sao_Tome
wa: Afrike/Sao_Tome

en: Africa/Timbuktu
wa: Afrike/Timbuktu

en: Africa/Tripoli
wa: Afrike/Tripoli

en: Africa/Tunis
wa: Afrike/Tunis

en: Africa/Windhoek
wa: Afrike/Windhoek

en: America/Adak
wa: Amerike/Adak

en: America/Anchorage
wa: Amerike/Anchorage

en: America/Anguilla
wa: Amerike/Anguilla

en: America/Antigua
wa: Amerike/Antigua

en: America/Araguaina
wa: Amerike/Araguaina

en: America/Argentina/Buenos_Aires
wa: Amerike/Årdjintene/Buenos_Aires

en: America/Argentina/Catamarca
wa: Amerike/Årdjintene/Catamarca

en: America/Argentina/ComodRivadavia
wa: Amerike/Årdjintene/ComodRivadavia

en: America/Argentina/Cordoba
wa: Amerike/Årdjintene/Córdoba

en: America/Argentina/Jujuy
wa: Amerike/Årdjintene/Jujuy

en: America/Argentina/La_Rioja
wa: Amerike/Årdjintene/La_Rioja

en: America/Argentina/Mendoza
wa: Amerike/Årdjintene/Mendoza

en: America/Argentina/Rio_Gallegos
wa: Amerike/Årdjintene/Rio_Gallegos

en: America/Argentina/San_Juan
wa: Amerike/Årdjintene/San_Juan

en: America/Argentina/Tucuman
wa: Amerike/Årdjintene/Tucumán

en: America/Argentina/Ushuaia
wa: Amerike/Årdjintene/Ushuaia

en: America/Aruba
wa: Amerike/Aruba

en: America/Asuncion
wa: Amerike/Asunción

en: America/Bahia
wa: Amerike/Bahía

en: America/Barbados
wa: Amerike/Barbados

en: America/Belem
wa: Amerike/Belem

en: America/Belize
wa: Amerike/Belize

en: America/Boa_Vista
wa: Amerike/Boa_Vista

en: America/Bogota
wa: Amerike/Bogotá

en: America/Boise
wa: Amerike/Boise

en: America/Buenos_Aires
wa: Amerike/Buenos_Aires

en: America/Cambridge_Bay
wa: Amerike/Cambridge_Bay

en: America/Campo_Grande
wa: Amerike/Campo_Grande

en: America/Cancun
wa: Amerike/Cancún

en: America/Caracas
wa: Amerike/Caracas

en: America/Catamarca
wa: Amerike/Catamarca

en: America/Cayenne
wa: Amerike/Cayenne

en: America/Cayman
wa: Amerike/Caimán

en: America/Chicago
wa: Amerike/Chicago

en: America/Chihuahua
wa: Amerike/Chihuahua

en: America/Cordoba
wa: Amerike/Córdoba

en: America/Costa_Rica
wa: Amerike/Costa_Rica

en: America/Cuiaba
wa: Amerike/Cuiaba

en: America/Curacao
wa: Amerike/Curaçao

en: America/Danmarkshavn
wa: Amerike/Danmarkshavn

en: America/Dawson
wa: Amerike/Dawson

en: America/Dawson_Creek
wa: Amerike/Dawson_Creek

en: America/Denver
wa: Amerike/Denver

en: America/Detroit
wa: Amerike/Detroit

en: America/Dominica
wa: Amerike/Dominica

en: America/Edmonton
wa: Amerike/Edmonton

en: America/Eirunepe
wa: Amerike/Eirunepe

en: America/El_Salvador
wa: Amerike/El_Salvador

en: America/Fortaleza
wa: Amerike/Fortaleza

en: America/Glace_Bay
wa: Amerike/Glace_Bay

en: America/Godthab
wa: Amerike/Godthab

en: America/Goose_Bay
wa: Amerike/Goose_Bay

en: America/Grand_Turk
wa: Amerike/Grand_Turk

en: America/Grenada
wa: Amerike/Granada

en: America/Guadeloupe
wa: Amerike/Guadeloupe

en: America/Guatemala
wa: Amerike/Guatemala

en: America/Guayaquil
wa: Amerike/Guayaquil

en: America/Guyana
wa: Amerike/Guayana

en: America/Halifax
wa: Amerike/Halifax

en: America/Havana
wa: Amerike/La_Habana

en: America/Hermosillo
wa: Amerike/Hermosillo

en: America/Indiana/Knox
wa: Amerike/Indiana/Knox

en: America/Indiana/Marengo
wa: Amerike/Indiana/Marengo

en: America/Indiana/Vevay
wa: Amerike/Indiana/Vevay

en: America/Indianapolis
wa: Amerike/Indianapolis

en: America/Inuvik
wa: Amerike/Inuvik

en: America/Iqaluit
wa: Amerike/Iqaluit

en: America/Jamaica
wa: Amerike/Jamaica

en: America/Jujuy
wa: Amerike/Jujuy

en: America/Juneau
wa: Amerike/Juneau

en: America/Kentucky/Monticello
wa: Amerike/Kentucky/Monticello

en: America/La_Paz
wa: Amerike/La_Paz

en: America/Lima
wa: Amerike/Lima

en: America/Los_Angeles
wa: Amerike/Los_Angeles

en: America/Louisville
wa: Amerike/Louisville

en: America/Maceio
wa: Amerike/Maceio

en: America/Managua
wa: Amerike/Managua

en: America/Manaus
wa: Amerike/Manaus

en: America/Martinique
wa: Amerike/Martinica

en: America/Mazatlan
wa: Amerike/Mazatlán

en: America/Mendoza
wa: Amerike/Mendoza

en: America/Menominee
wa: Amerike/Menominee

en: America/Merida
wa: Amerike/Mérida

en: America/Mexico_City
wa: Amerike/Ciudad_de_México

en: America/Miquelon
wa: Amerike/Miquelon

en: America/Monterrey
wa: Amerike/Monterrey

en: America/Montevideo
wa: Amerike/Montevideo

en: America/Montreal
wa: Amerike/Montreal

en: America/Montserrat
wa: Amerike/Montserrat

en: America/Nassau
wa: Amerike/Nassau

en: America/New_York
wa: Amerike/Noû_York

en: America/Nipigon
wa: Amerike/Nipigon

en: America/Nome
wa: Amerike/Nome

en: America/Noronha
wa: Amerike/Noronha

en: America/North_Dakota/Center
wa: Amerike/Dakota_bijhrece/Center

en: America/Panama
wa: Amerike/Panamá

en: America/Pangnirtung
wa: Amerike/Pangnirtung

en: America/Paramaribo
wa: Amerike/Paramaribo

en: America/Phoenix
wa: Amerike/Phoenix

en: America/Port-au-Prince
wa: Amerike/Port-au-Prince

en: America/Port_of_Spain
wa: Amerike/Port_of_Spain

en: America/Porto_Velho
wa: Amerike/Porto_Velho

en: America/Puerto_Rico
wa: Amerike/Puerto_Rico

en: America/Rainy_River
wa: Amerike/Rainy_River

en: America/Rankin_Inlet
wa: Amerike/Rankin_Inlet

en: America/Recife
wa: Amerike/Recife

en: America/Regina
wa: Amerike/Regina

en: America/Rio_Branco
wa: Amerike/Rio_Branco

en: America/Rosario
wa: Amerike/Rosario

en: America/Santiago
wa: Amerike/Santiago

en: America/Santo_Domingo
wa: Amerike/Santo_Domingo

en: America/Sao_Paulo
wa: Amerike/Sao_Paulo

en: America/Scoresbysund
wa: Amerike/Scoresbysund

en: America/Shiprock
wa: Amerike/Shiprock

en: America/St_Johns
wa: Amerike/St_Johns

en: America/St_Kitts
wa: Amerike/St_Kitts

en: America/St_Lucia
wa: Amerike/St_Lucia

en: America/St_Thomas
wa: Amerike/St_Thomas

en: America/St_Vincent
wa: Amerike/St_Vincent

en: America/Swift_Current
wa: Amerike/Swift_Current

en: America/Tegucigalpa
wa: Amerike/Tegucigalpa

en: America/Thule
wa: Amerike/Thule

en: America/Thunder_Bay
wa: Amerike/Thunder_Bay

en: America/Tijuana
wa: Amerike/Tijuana

en: America/Toronto
wa: Amerike/Toronto

en: America/Tortola
wa: Amerike/Tórtola

en: America/Vancouver
wa: Amerike/Vancouver

en: America/Whitehorse
wa: Amerike/Whitehorse

en: America/Winnipeg
wa: Amerike/Winnipeg

en: America/Yakutat
wa: Amerike/Yakutat

en: America/Yellowknife
wa: Amerike/Yellowknife

en: Antarctica/Casey
wa: Antartike/Casey

en: Antarctica/Davis
wa: Antartike/Davis

en: Antarctica/DumontDUrville
wa: Antartike/DumontDUrville

en: Antarctica/Mawson
wa: Antartike/Mawson

en: Antarctica/McMurdo
wa: Antartike/McMurdo

en: Antarctica/Palmer
wa: Antartike/Palmer

en: Antarctica/Rothera
wa: Antartike/Rothera

en: Antarctica/South_Pole
wa: Antartike/Pole Sud

en: Antarctica/Syowa
wa: Antartike/Syowa

en: Antarctica/Vostok
wa: Antartike/Vostok

en: Arctic/Longyearbyen
wa: Artike/Longyearbyen

en: Asia/Aden
wa: Azeye/Aden

en: Asia/Almaty
wa: Azeye/Almaty

en: Asia/Amman
wa: Azeye/Amman

en: Asia/Anadyr
wa: Azeye/Anadyr

en: Asia/Aqtau
wa: Azeye/Aqtau

en: Asia/Aqtobe
wa: Azeye/Aqtobe

en: Asia/Ashgabat
wa: Azeye/Ashgabat

en: Asia/Baghdad
wa: Azeye/Baghdad

en: Asia/Bahrain
wa: Azeye/Bahrain

en: Asia/Baku
wa: Azeye/Baku

en: Asia/Bangkok
wa: Azeye/Bangkok

en: Asia/Beirut
wa: Azeye/Beirut

en: Asia/Bishkek
wa: Azeye/Bishkek

en: Asia/Brunei
wa: Azeye/Brunei

en: Asia/Calcutta
wa: Azeye/Calcutta

en: Asia/Choibalsan
wa: Azeye/Choibalsan

en: Asia/Chongqing
wa: Azeye/Chongqing

en: Asia/Colombo
wa: Azeye/Colombo

en: Asia/Damascus
wa: Azeye/Damascus

en: Asia/Dhaka
wa: Azeye/Dhaka

en: Asia/Dili
wa: Azeye/Dili

en: Asia/Dubai
wa: Azeye/Dubai

en: Asia/Dushanbe
wa: Azeye/Dushanbe

en: Asia/Gaza
wa: Azeye/Gaza

en: Asia/Harbin
wa: Azeye/Harbin

en: Asia/Hong_Kong
wa: Azeye/Hong_Kong

en: Asia/Hovd
wa: Azeye/Hovd

en: Asia/Irkutsk
wa: Azeye/Irkutsk

en: Asia/Jakarta
wa: Azeye/Jakarta

en: Asia/Jayapura
wa: Azeye/Jayapura

en: Asia/Jerusalem
wa: Azeye/Jerusalem

en: Asia/Kabul
wa: Azeye/Kabul

en: Asia/Kamchatka
wa: Azeye/Kamchatka

en: Asia/Karachi
wa: Azeye/Karachi

en: Asia/Kashgar
wa: Azeye/Kashgar

en: Asia/Katmandu
wa: Azeye/Katmandu

en: Asia/Krasnoyarsk
wa: Azeye/Krasnoyarsk

en: Asia/Kuala_Lumpur
wa: Azeye/Kuala_Lumpur

en: Asia/Kuching
wa: Azeye/Kuching

en: Asia/Kuwait
wa: Azeye/Kuwait

en: Asia/Macau
wa: Azeye/Macau

en: Asia/Magadan
wa: Azeye/Magadan

en: Asia/Makassar
wa: Azeye/Makassar

en: Asia/Manila
wa: Azeye/Manila

en: Asia/Muscat
wa: Azeye/Muscat

en: Asia/Nicosia
wa: Azeye/Nicosia

en: Asia/Novosibirsk
wa: Azeye/Novosibirsk

en: Asia/Omsk
wa: Azeye/Omsk

en: Asia/Oral
wa: Azeye/Oral

en: Asia/Phnom_Penh
wa: Azeye/Phnom_Penh

en: Asia/Pontianak
wa: Azeye/Pontianak

en: Asia/Pyongyang
wa: Azeye/Pyongyang

en: Asia/Qatar
wa: Azeye/Qatar

en: Asia/Qyzylorda
wa: Azeye/Qyzylorda

en: Asia/Rangoon
wa: Azeye/Rangoon

en: Asia/Riyadh
wa: Azeye/Riyadh

en: Asia/Saigon
wa: Azeye/Saigon

en: Asia/Sakhalin
wa: Azeye/Sakhalin

en: Asia/Samarkand
wa: Azeye/Samarkand

en: Asia/Seoul
wa: Azeye/Seoul

en: Asia/Shanghai
wa: Azeye/Shanghai

en: Asia/Singapore
wa: Azeye/Singapore

en: Asia/Taipei
wa: Azeye/Taipei

en: Asia/Tashkent
wa: Azeye/Tashkent

en: Asia/Tbilisi
wa: Azeye/Tbilisi

en: Asia/Tehran
wa: Azeye/Tehran

en: Asia/Thimphu
wa: Azeye/Thimphu

en: Asia/Tokyo
wa: Azeye/Tokyo

en: Asia/Ujung_Pandang
wa: Azeye/Ujung_Pandang

en: Asia/Ulaanbaatar
wa: Azeye/Ulaanbaatar

en: Asia/Urumqi
wa: Azeye/Urumqi

en: Asia/Vientiane
wa: Azeye/Vientiane

en: Asia/Vladivostok
wa: Azeye/Vladivostok

en: Asia/Yakutsk
wa: Azeye/Yakutsk

en: Asia/Yekaterinburg
wa: Azeye/Yekaterinburg

en: Asia/Yerevan
wa: Azeye/Yerevan

en: Atlantic/Azores
wa: Oceyan Atlantike/Azores

en: Atlantic/Bermuda
wa: Oceyan Atlantike/Bermuda

en: Atlantic/Canary
wa: Oceyan Atlantike/Canary

en: Atlantic/Cape_Verde
wa: Oceyan Atlantike/Cape_Verde

en: Atlantic/Faeroe
wa: Oceyan Atlantike/Faeroe

en: Atlantic/Jan_Mayen
wa: Oceyan Atlantike/Jan_Mayen

en: Atlantic/Madeira
wa: Oceyan Atlantike/Madeira

en: Atlantic/Reykjavik
wa: Oceyan Atlantike/Reykjavik

en: Atlantic/South_Georgia
wa: Oceyan Atlantike/South_Georgia

en: Atlantic/St_Helena
wa: Oceyan Atlantike/St_Helena

en: Atlantic/Stanley
wa: Oceyan Atlantike/Stanley

en: Australia/Adelaide
wa: Ostraleye/Adelaida

en: Australia/Brisbane
wa: Ostraleye/Brisbane

en: Australia/Broken_Hill
wa: Ostraleye/Broken_Hill

en: Australia/Darwin
wa: Ostraleye/Darwin

en: Australia/Hobart
wa: Ostraleye/Hobart

en: Australia/Lindeman
wa: Ostraleye/Lindeman

en: Australia/Lord_Howe
wa: Ostraleye/Lord_Howe

en: Australia/Melbourne
wa: Ostraleye/Melbourne

en: Australia/Perth
wa: Ostraleye/Perth

en: Australia/Sydney
wa: Ostraleye/Sydney

en: Europe/Amsterdam
wa: Urope/Amsterdam

en: Europe/Andorra
wa: Urope/Andorra

en: Europe/Athens
wa: Urope/Athens

en: Europe/Belfast
wa: Urope/Belfast

en: Europe/Belgrade
wa: Urope/Belgråde

en: Europe/Berlin
wa: Urope/Berlin

en: Europe/Bratislava
wa: Urope/Bratislava

en: Europe/Brussels
wa: Urope/Brussele

en: Europe/Bucharest
wa: Urope/Bucharest

en: Europe/Budapest
wa: Urope/Budapest

en: Europe/Chisinau
wa: Urope/Chisinau

en: Europe/Copenhagen
wa: Urope/Copenhagen

en: Europe/Dublin
wa: Urope/Dublin

en: Europe/Gibraltar
wa: Urope/Djibraltar

en: Europe/Helsinki
wa: Urope/Helsinki

en: Europe/Istanbul
wa: Urope/Istanbul

en: Europe/Kaliningrad
wa: Urope/Kaliningrad

en: Europe/Kiev
wa: Urope/Kiyev

en: Europe/Lisbon
wa: Urope/Lisbone

en: Europe/Ljubljana
wa: Urope/Ljubljana

en: Europe/London
wa: Urope/Londe

en: Europe/Luxembourg
wa: Urope/Lussimbork-veye

en: Europe/Madrid
wa: Urope/Madrid

en: Europe/Malta
wa: Urope/Male

en: Europe/Mariehamn
wa: Urope/Mariehamn

en: Europe/Minsk
wa: Urope/Minsk

en: Europe/Monaco
wa: Urope/Monaco

en: Europe/Moscow
wa: Urope/Moscou

en: Europe/Oslo
wa: Urope/Oslo

en: Europe/Paris
wa: Urope/Paris

en: Europe/Prague
wa: Urope/Prague

en: Europe/Riga
wa: Urope/Riga

en: Europe/Rome
wa: Urope/Rome

en: Europe/Samara
wa: Urope/Samara

en: Europe/San_Marino
wa: Urope/San_Marino

en: Europe/Sarajevo
wa: Urope/Sarajevo

en: Europe/Simferopol
wa: Urope/Simferopol

en: Europe/Skopje
wa: Urope/Skopje

en: Europe/Sofia
wa: Urope/Sofia

en: Europe/Stockholm
wa: Urope/Stockholm

en: Europe/Tallinn
wa: Urope/Tallinn

en: Europe/Tirane
wa: Urope/Tirane

en: Europe/Uzhgorod
wa: Urope/Uzhgorod

en: Europe/Vaduz
wa: Urope/Vaduz

en: Europe/Vatican
wa: Urope/Vatican

en: Europe/Vienna
wa: Urope/Wîne

en: Europe/Vilnius
wa: Urope/Vilnius

en: Europe/Warsaw
wa: Urope/Warsaw

en: Europe/Zagreb
wa: Urope/Zagreb

en: Europe/Zaporozhye
wa: Urope/Zaporozhye

en: Europe/Zurich
wa: Urope/Zurich

en: Indian/Antananarivo
wa: Oceyan Indyin/Antananarivo

en: Indian/Chagos
wa: Oceyan Indyin/Chagos

en: Indian/Christmas
wa: Oceyan Indyin/Christmas

en: Indian/Cocos
wa: Oceyan Indyin/Cocos

en: Indian/Comoro
wa: Oceyan Indyin/Comoro

en: Indian/Kerguelen
wa: Oceyan Indyin/Kerguelen

en: Indian/Mahe
wa: Oceyan Indyin/Mahe

en: Indian/Maldives
wa: Oceyan Indyin/Maldives

en: Indian/Mauritius
wa: Oceyan Indyin/Mauritius

en: Indian/Mayotte
wa: Oceyan Indyin/Mayotte

en: Indian/Reunion
wa: Oceyan Indyin/Reunion

en: Pacific/Apia
wa: Oceyan Pacifike/Apia

en: Pacific/Auckland
wa: Oceyan Pacifike/Auckland

en: Pacific/Chatham
wa: Oceyan Pacifike/Chatham

en: Pacific/Easter
wa: Oceyan Pacifike/Easter

en: Pacific/Efate
wa: Oceyan Pacifike/Efate

en: Pacific/Enderbury
wa: Oceyan Pacifike/Enderbury

en: Pacific/Fakaofo
wa: Oceyan Pacifike/Fakaofo

en: Pacific/Fiji
wa: Oceyan Pacifike/Fiji

en: Pacific/Funafuti
wa: Oceyan Pacifike/Funafuti

en: Pacific/Galapagos
wa: Oceyan Pacifike/Galapagos

en: Pacific/Gambier
wa: Oceyan Pacifike/Gambier

en: Pacific/Guadalcanal
wa: Oceyan Pacifike/Guadalcanal

en: Pacific/Guam
wa: Oceyan Pacifike/Guam

en: Pacific/Honolulu
wa: Oceyan Pacifike/Honolulu

en: Pacific/Johnston
wa: Oceyan Pacifike/Johnston

en: Pacific/Kiritimati
wa: Oceyan Pacifike/Kiritimati

en: Pacific/Kosrae
wa: Oceyan Pacifike/Kosrae

en: Pacific/Kwajalein
wa: Oceyan Pacifike/Kwajalein

en: Pacific/Majuro
wa: Oceyan Pacifike/Majuro

en: Pacific/Marquesas
wa: Oceyan Pacifike/Marquesas

en: Pacific/Midway
wa: Oceyan Pacifike/Midway

en: Pacific/Nauru
wa: Oceyan Pacifike/Nauru

en: Pacific/Niue
wa: Oceyan Pacifike/Niue

en: Pacific/Norfolk
wa: Oceyan Pacifike/Norfolk

en: Pacific/Noumea
wa: Oceyan Pacifike/Noumea

en: Pacific/Pago_Pago
wa: Oceyan Pacifike/Pago_Pago

en: Pacific/Palau
wa: Oceyan Pacifike/Palau

en: Pacific/Pitcairn
wa: Oceyan Pacifike/Pitcairn

en: Pacific/Ponape
wa: Oceyan Pacifike/Ponape

en: Pacific/Port_Moresby
wa: Oceyan Pacifike/Port_Moresby

en: Pacific/Rarotonga
wa: Oceyan Pacifike/Rarotonga

en: Pacific/Saipan
wa: Oceyan Pacifike/Saipan

en: Pacific/Tahiti
wa: Oceyan Pacifike/Tahiti

en: Pacific/Tarawa
wa: Oceyan Pacifike/Tarawa

en: Pacific/Tongatapu
wa: Oceyan Pacifike/Tongatapu

en: Pacific/Truk
wa: Oceyan Pacifike/Truk

en: Pacific/Wake
wa: Oceyan Pacifike/Wake

en: Pacific/Wallis
wa: Oceyan Pacifike/Wallis

en: Pacific/Yap
wa: Oceyan Pacifike/Yap
