kscd - en to wa translation catalogue (56 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_EjectOnFinish)
en: Eject CD when finished playing
wa: Fé rexhe li plake lazer cwand dj' a fini d' djouwer

en: loop track
wa: e rond sol boket

en: loop disc
wa: e rond sol plake

[ctx: This action allow the user to listen a random track]
en: random
wa: a l' astcheyance

en: WELCOME!
wa: WILICOME !

en: eject CD
wa: fé rexhe li plake lazer

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, trackListDlgUI)
en: KsCD - TrackList
wa: Djivêye des djives - KsCD

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, albumLbl)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:12pt; font-weight:600;">Album</span></p></body></html>
wa: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-size:12pt; font-weight:600;">Albom</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, yearLbl)
en: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Year</span></p></body></html>
wa: <html><head><meta name="qrichtext" content="1" /><style type="text/css">
    p, li { white-space: pre-wrap; }
    </style></head><body style=" font-family:'Sans Serif'; font-size:10pt; font-weight:400; font-style:normal;">
    <p style=" margin-top:0px; margin-bottom:0px; margin-left:0px; margin-right:0px; -qt-block-indent:0; text-indent:0px;"><span style=" font-style:italic;">Anêye</span></p></body></html>

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Track
wa: Djive

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Title
wa: Tite

note: i18n: ectx: property (text), widget (QTableWidget, trackTable)
en: Length
wa: Longueur

en: KDE CD player
wa: Djoweu di plakes lazer di KDE

en: Configure Shortcuts...
wa: Apontyî les tapes rascourtis...

en: Configure...
wa: Apontyî...

en: Download Info
wa: Pondants et djondants so l' aberwetaedje

en: Upload Info
wa: Pondants et djondants so l' eberwetaedje

en: Play/Pause
wa: Djower/Djoker

en: Stop
wa: Hôw

[ctx: This action allow user to pass to the following track]
en: Next
wa: Shuvant

[ctx: This action allow the user to pass to the preceding track]
en: Previous
wa: Di dvant

[ctx: This action allow to eject the inserted disc]
en: Eject
wa: Fé rexhe

en: Volume Up
wa: Volume pus hôt

en: Volume Down
wa: Volume pus bas

[ctx: This action allow the user to listen a random track list]
en: Random
wa: A l' astcheyance

en: Repeat Track
wa: Repeter l' djive

en: Repeat Album
wa: Repeter l' albom

en: Show Tracklist
wa: Mostrer l' djivêye des djives

en: Mute/Unmute
wa: Moya/Nén moya

en: Minimize
wa: Å pus ptit

en: No disc
wa: Nole plake

en: Invalid disc
wa: Plake nén valåbe

[ctx: General option in the configuration dialog]
en: General
wa: Djenerå

en: Settings
wa: Apontiaedjes

en: Appearance
wa: Rivnance

en: (c) 2001, Dirk Försterling
    (c) 2003, Aaron J. Seigo
wa: © 2001, Dirk Försterling
    © 2003, Aaron J. Seigo

en: Current maintainer, Solid/Phonon Upgrade, QDBus connection
wa: Mintneu do moumint, metaedje a livea viè Solid/Phonon, raloyaedje QDBus

en: Previous maintainer
wa: Mintneu di dvant

en: Workman library update, CDTEXT, CDDA
wa: Metaedje a djoû del livreye Workman, CDTEXT, CDDA

en: Workman library, previous maintainer
wa: Livreye Workman, mintneu di dvant

en: Patches galore
wa: Coridjaedjes galore

en: Workman library
wa: Livreye Workman

en: UI Work
wa: Ovraedje UI

en: Special thanks to freedb.org for providing a free CDDB-like CD database
wa: On grand merci å freedb.org po dner ene libe båze di dnêyes des plakes lazer ki rshonne a CDDB

en: Start playing
wa: Enonder l' djouwaedje

note: i18n: ectx: label, entry (Autoplay), group (General)
en: Start playing when a CD is inserted.
wa: Djouwer ene plake lazer direk cwand elle est stitcheye.

note: i18n: ectx: label, entry (EjectOnFinish), group (General)
en: Eject CD when playing is finished.
wa: Fé rexhe li plake lazer cwand l' djouwaedje est fini.

note: i18n: ectx: label, entry (TextColor), group (Appearance)
en: The text color that will be used in the panel.
wa: Li coleur do tecse ki srè-st eployeye e panea.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextColor), group (Appearance)
en: Change the color of the text in the panel
wa: Candjî l' coleur do tecse dins l' panea

note: i18n: ectx: label, entry (TextFont), group (Appearance)
en: The font that will be used for the panel.
wa: Li coleur del fonte ki srè-st eployeye pol panea.

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (TextFont), group (Appearance)
en: Change the font of the text in the panel
wa: Candje li fonte do tecse e panea

note: i18n: ectx: label, entry (url), group (Appearance)
en: The skin that will be use for the application
wa: Li pea ki srè-st eployeye pol programe

note: i18n: ectx: whatsthis, entry (url), group (Appearance)
en: Change the skin of the application
wa: Candjî l' pea do programe

en: Unknown album
wa: Albom nén cnoxhou

en: Unknown artist
wa: Årtisse nén cnoxhou

en: Unknown title
wa: Tite nén cnoxhou
