libphonon - en to wa translation catalogue (11 entries)

en: <html>The audio playback device <b>%1</b> does not work.<br/>Falling back to <b>%2</b>.</html>
wa: <html>L' éndjin po djouwer di l' odio <b>%1</b> ni va nén.<br/>Dji rtoune a <b>%2</b>.</html>

en: <html>Switching to the audio playback device <b>%1</b><br/>which just became available and has higher preference.</html>
wa: <html>Dji passe a l' éndjin po djouwer di l' odio <b>%1</b><br/>k' a djusse divnou disponibe et k' a ene pus hôte preferince.</html>

en: Revert back to device '%1'
wa: Dji rvén a l'éndjin « %1 »

[ctx: Phonon::]
en: Notifications
wa: Notifiaedjes

[ctx: Phonon::]
en: Music
wa: Muzike

[ctx: Phonon::]
en: Video
wa: Videyo

[ctx: Phonon::]
en: Communication
wa: Comunicåcion

[ctx: Phonon::]
en: Games
wa: Djeus

[ctx: Phonon::]
en: Accessibility
wa: Accessibilité

en: Use this slider to adjust the volume. The leftmost position is 0%, the rightmost is %1%
wa: Eployîz cisse SLIDER po -z apontyî l' volume. Li plaece li pus a hintche est 0%, li pus a droete est %1%

en: Muted
wa: Moya
