spectacle - en to ast translation catalogue (8 entries)

en: Rectangular Region
ast: Rexón rectangular

en: All Screens
ast: Toles pantalles

[ctx: Integer number of seconds]
en: %2 second | %2 seconds
ast[0]: %2 segundu
ast[1]: %2 segundos

[ctx: Decimal number of seconds]
en: %1 seconds
ast: %1 segundos

en: Configure...
ast: Configurar…

[ctx: Integer number of seconds]
en:  second |  seconds
ast[0]:  segundu
ast[1]:  segundos

[ctx: Decimal number of seconds]
en:  seconds
ast:  segundos

[ctx: @title:window]
en: %1 second | %1 seconds
ast[0]: %1 segundu
ast[1]: %1 segundos
