spectacle - en to sr@ijekavian translation catalogue (64 entries)

en: Cannot save screenshot. Error while writing file.
sr@ijekavian: Не могу да сачувам снимак. Грешка при уписивању фајла.

en: Cannot save screenshot. Error while writing temporary local file.
sr@ijekavian: Не могу да сачувам снимак. Грешка при уписивању привременог локалног фајла.

en: Unable to save image. Could not upload file to remote location.
sr@ijekavian: Не могу да сачувам снимак. Не могу да отпремим фајл на удаљену локацију.

en: Cannot save screenshot. The save filename is invalid.
sr@ijekavian: Не могу да сачувам снимак. Име фајла за уписивање није добро.

en: Cannot save an empty screenshot image.
sr@ijekavian: Не могу да сачувам празан снимак.

en: Printing failed. The printer failed to initialize.
sr@ijekavian: Штампање није успело. Штампач не може да се припреми.

en: More Online Services
sr@ijekavian: Више сервиса на вези

en: Please wait...
sr@ijekavian: Сачекајте...

en: KIPI plugin from library %1 failed to load
sr@ijekavian: КИПИ прикључак из библиотеке %1 не може да се учита.

en: No KIPI plugins available
sr@ijekavian: Нема доступних КИПИ прикључака

en: Share
sr@ijekavian: Подели

en: Image Size: %1x%2 pixels
sr@ijekavian: Величина слике: %1×%2 пиксела

en: Copy the current screenshot image to the clipboard.
sr@ijekavian: Копирај тренутни снимак у клипборд

en: There was a problem sharing the image: %1
sr@ijekavian: Проблем при дељењу слике: %1

en: Image shared
sr@ijekavian: Слика подељена

en: The screenshot has been copied to the clipboard.
sr@ijekavian: Снимак је копиран у клипборд.

en: <b>Capture Mode</b>
sr@ijekavian: <b>Режим хватања</b>

en: Full Screen (All Monitors)
sr@ijekavian: цео екран (сви монитори)

note: i18n: ectx: property (text), widget (KTitleWidget, regionTitle)
en: Rectangular Region
sr@ijekavian: правоугаона зона

en: Current Screen
sr@ijekavian: тренутни екран

en: Active Window
sr@ijekavian: активни прозор

en: Window Under Cursor
sr@ijekavian: прозор под показивачем

en: No Delay
sr@ijekavian: без застоја

en: On Click
sr@ijekavian: На клик

en: Wait for a mouse click before capturing the screenshot image
sr@ijekavian: Сачекај на клик мишем пре хватања снимка екрана

en: Area:
sr@ijekavian: Зона:

en: Delay:
sr@ijekavian: Застој:

en: Include mouse pointer
sr@ijekavian: Укључи показивач миша

en: Show the mouse cursor in the screenshot image
sr@ijekavian: Прикажи показивач миша у снимку екрана

en: Include window titlebar and borders
sr@ijekavian: Укључи наслов и ивице прозора

en: Show the window title bar, the minimize/maximize/close buttons, and the window border
sr@ijekavian: Прикажи насловну траку прозора, дугмад за минимизовање/максимизовање/затварање и ивице прозора

en: Capture the current pop-up only
sr@ijekavian: Ухвати само тренутни искакач

en: Take a New Screenshot
sr@ijekavian: Ухвати нови снимак

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, kcfg_useLightMaskColour)
en: Use light background
sr@ijekavian: Користи светлу позадину

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, filenameLabel)
en: Filename:
sr@ijekavian: Име фајла:

en: General
sr@ijekavian: Опште

en: Save
sr@ijekavian: Уписивање

[ctx: %1 is collection name, %2 is image count in collection]
en: %1 (%2 image) | %1 (%2 images)
sr@ijekavian[0]: %1 (%2 слика)
sr@ijekavian[1]: %1 (%2 слике)
sr@ijekavian[2]: %1 (%2 слика)
sr@ijekavian[3]: %1 (%2 слика)

en: Taken with Spectacle
sr@ijekavian: снимљено Спектаклом

en: Spectacle
sr@ijekavian: Спектакл

en: KDE Screenshot Utility
sr@ijekavian: КДЕ‑ова алатка за снимке екрана

en: (C) 2015 Boudhayan Gupta
sr@ijekavian: © 2015, Будхајан Гупта

en: Screenshot capture canceled or failed
sr@ijekavian: Хватање снимка отказано или пропало

[ctx: The entire screen area was captured, heading]
en: Full Screen Captured
sr@ijekavian: Снимљен цео екран

[ctx: The current screen was captured, heading]
en: Current Screen Captured
sr@ijekavian: Снимљен тренутни екран

[ctx: The active window was captured, heading]
en: Active Window Captured
sr@ijekavian: Снимљен активни прозор

[ctx: The window under the mouse was captured, heading]
en: Window Under Cursor Captured
sr@ijekavian: Снимљен прозор под показивачем

[ctx: A rectangular region was captured, heading]
en: Rectangular Region Captured
sr@ijekavian: Снимљена правоугаона зона

[ctx: Placeholder is filename]
en: A screenshot was saved as '%1' to your Pictures folder.
sr@ijekavian: Снимак је сачуван као „%1“ у вашој фасцикли слика.

en: A screenshot was saved as '%1' to '%2'.
sr@ijekavian: Снимак је сачуван као „%1“ у „%2“.

[ctx: Open the screenshot we just saved]
en: Open
sr@ijekavian: Отвори

en: Capture the entire desktop (default)
sr@ijekavian: Сними целу површ (подразумевано)

en: Capture the current monitor
sr@ijekavian: Сними тренутни монитор

en: Capture the active window
sr@ijekavian: Сними активни прозор

en: Capture the window currently under the cursor, including parents of pop-up menus
sr@ijekavian: Сними прозор тренутно под показивачем, укључујући родитеље искачућих менија

en: Capture the window currently under the cursor, excluding parents of pop-up menus
sr@ijekavian: Сними прозор тренутно под показивачем, без родитеља искачућих менија

en: Capture a rectangular region of the screen
sr@ijekavian: Ухвати правоугаону зону екрана

en: Start in GUI mode (default)
sr@ijekavian: Покрени са графичким сучељем (подразумевано)

en: Take a screenshot and exit without showing the GUI
sr@ijekavian: Ухвати снимак и напусти без приказивања сучеља

en: Start in DBus-Activation mode
sr@ijekavian: Покрени са активирањем преко д‑буса

en: In background mode, do not pop up a notification when the screenshot is taken
sr@ijekavian: У позадинском режиму, не избацуј обавештење када се ухвати снимак

en: In background mode, save image to specified file
sr@ijekavian: У позадинском режиму, сачувај слику у задати фајл

en: In background mode, delay before taking the shot (in milliseconds)
sr@ijekavian: У позадинском режиму, застој пре хватања снимка (у милисекундама)

en: Wait for a click before taking screenshot. Invalidates delay
sr@ijekavian: Сачекај клик пре хватања снимка (потискује застој)
