kdelibs4 - en to be@latin translation catalogue (5 entries)

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
be@latin: Uvod

[ctx: No shortcut defined]
en: None
be@latin: Niama

en: Conflict with Standard Application Shortcut
be@latin: Niazhoda z zvyčajnym klavijaturnym skarotam aplikacyi

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
be@latin: Spałučeńnie klavišaŭ „%1” taksama pryviazanaje da standartnaha dziejańnia „%2”, jakim karystajucca niekatoryja aplikacyi.
    Ci ty sapraŭdy chočaš zrabić hetaje spałučeńnie paŭsiudnym?

en: Reassign
be@latin: Pieraviažy
