kdelibs4 - en to bg translation catalogue (23 entries)

en: KPackage QML application shell
bg: KPackage QML обвивка на приложението

en: The unique name of the application (mandatory)
bg: Уникално име на приложението (задължително)

[ctx: @action:button]
en: Show Contextual Help
bg: Показване на контекстна помощ

en: No items found
bg: Няма отрити елементи

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Color button
bg: Бутон за избор на цвят

[ctx: @info:whatsthis for a button of current color code %1]
en: Current color is %1. This button will open a color chooser dialog.
bg: Текущият цвят е %1. Този бутон отваря диалогов прозорец за избор на цвят.

[ctx: @info:whatsthis for a button of current color code %1]
en: Current color is %1.
bg: Текущият цвят е %1.

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
bg: Въведени данни

[ctx: No shortcut defined]
en: None
bg: Без

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+A: hold the Ctrl key and press A.
bg: Кликнете върху бутона, след което въведете комбинацията както бихте направили в програмата.
    Пример за Ctrl+A: задръжте клавиша Ctrl и натиснете A.

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear Key Sequence
bg: Изчистване на последователност от клавиши

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel Key Sequence Recording
bg: Отмяна на записване на последователност от клавиши

en: Reserved Shortcut
bg: Запазен бърз клавиш

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
bg: Клавишът F12 е запазен във Windows, така че не може да се използва за глобална клавишна комбинация.
    Моля, изберете друга.

en: Global Shortcut Shadowing
bg: Засенчване на глобални клавишни комбинации

en: The '%1' key combination is shadowed by following global actions:
bg: '%1' клавишна комбинация е засенчена от следните глобални действия:

en: Action '%1' in context '%2'
bg: Действие "%1" в контекст "%2"

en: The '%1' key combination shadows following global actions:
bg: '%1' клавишна комбинация засенчва следните глобални действия:

en: Conflict with Standard Application Shortcut
bg: Конфликт с програмна клавишна комбинация

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
bg: Клавишната комбинация "%1" вече е зададена за действието "%2".
    Искате ли да я използвате и като глобален бърз клавиш.

en: Reassign
bg: Прехвърляне

en: Invalid KPackage '%1'
bg: Невалиден KPackage '%1'

en: No QML file provided
bg: Не е предоставен QML файл
