kdelibs4 - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: KPackage QML application shell
lt: KPackage QML programos apvalkalas

en: The unique name of the application (mandatory)
lt: Unikalus programos pavadinimas (privalomas)

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
lt: Įvestis

[ctx: No shortcut defined]
en: None
lt: Nėra

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+A: hold the Ctrl key and press A.
lt: Spustelėkite ant mygtuko, tada įveskite klavišų kombinaciją taip, tarsi būtumėte programoje.
    Pavyzdžiui kombinacijai Vald+A: laikykite Vald klavišą ir paspauskite A.

en: Reserved Shortcut
lt: Rezervuota klavišų kombinacija

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
lt: F12 klavišas yra rezervuotas Windows sistemoje, taigi negali būti naudojamas visuotine klavišų kombinacija.
    Prašome pasirinkti kitą.

en: Conflict with Standard Application Shortcut
lt: Konfliktas su standartine programos klavišų kombinacija

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
lt: Klavišų kombinacija „%1“ jau priskirta standartiniam veiksmui „%2“, kurį naudoja kai kurios programos.
    Ar tikrai norite ją naudoti ir kaip visuotinę sparčiųjų klavišų kombinaciją?

en: Reassign
lt: Priskirti iš naujo

en: Invalid KPackage '%1'
lt: Neteisingas KPackage "%1"

en: No QML file provided
lt: Nepateikta jokio QML failo
