kdelibs4 - en to ms translation catalogue (7 entries)

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
ms: Masukan

[ctx: No shortcut defined]
en: None
ms: Tiada

en: Reserved Shortcut
ms: Pintasan Dikhaskan

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
ms: Kekunci F12 adalah dikhaskan pada Windows, jadi tidak boleh digunakan untuk pintasan global.
    Sila pilih yang lain.

en: Conflict with Standard Application Shortcut
ms: Konflik dengan Piawaian Kekunci Pintas Aplikasi

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
ms: Kombinasi kekunci '%1' juga telah digunakan untuk tindakan standard "%2" yang digunakan oleh kebanyakan  aplikasi.
    Adakah anda betul-betul hendak menggunakannya sebagai pintasan global juga?

en: Reassign
ms: Ulangtugas
