kdelibs4 - en to pl translation catalogue (23 entries)

en: KPackage QML application shell
pl: Powłoka aplikacji QML KPackage

en: The unique name of the application (mandatory)
pl: Niepowtarzalna nazwa aplikacji (obowiązkowo)

[ctx: @action:button]
en: Show Contextual Help
pl: Pokaż pomoc podręczną

en: No items found
pl: Nie znaleziono żadnych rzeczy

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Color button
pl: Przycisk barwy

[ctx: @info:whatsthis for a button of current color code %1]
en: Current color is %1. This button will open a color chooser dialog.
pl: Bieżąca barwa to %1. Przycisk ten otworzy okno wyboru barwy.

[ctx: @info:whatsthis for a button of current color code %1]
en: Current color is %1.
pl: Bieżąca barwa to %1.

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
pl: Nowy skrót

[ctx: No shortcut defined]
en: None
pl: Brak

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+A: hold the Ctrl key and press A.
pl: Naciśnij przycisk, a potem wciśnij kombinację, której chcesz użyć w programie.
    Na przykład, żeby użyć skrótu Ctrl+A, przytrzymaj klawisz Ctrl i wciśnij A.

[ctx: @info:tooltip]
en: Clear Key Sequence
pl: Wyczyść połączenie klawiszy

[ctx: @info:tooltip]
en: Cancel Key Sequence Recording
pl: Anuluj nagrywanie naciśnięć klawiszy

en: Reserved Shortcut
pl: Skrót zarezerwowany

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
pl: Skrót F12 jest zarezerwowany w Windows, więc nie można go użyć jako skrótu globalnego.
    Wybierz inny.

en: Global Shortcut Shadowing
pl: Zastępowanie skrótów globalnych

en: The '%1' key combination is shadowed by following global actions:
pl: Połączenie klawiszy '%1' jest zastąpiona następującymi działaniami ogólnosystemowymi:

en: Action '%1' in context '%2'
pl: Działanie '%1' w przypadku '%2'

en: The '%1' key combination shadows following global actions:
pl: Połączenie klawiszy '%1' zastępuje następujące działania ogólnosystemowe:

en: Conflict with Standard Application Shortcut
pl: Konflikt ze standardowym skrótem programu

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
pl: Kombinacja klawiszy '%1' została przypisana standardowemu działaniu "%2" używanemu przez wiele programów.
    Użyć jej także jako skrótu globalnego?

en: Reassign
pl: Przypisz ponownie

en: Invalid KPackage '%1'
pl: Nieprawidłowy KPackage '%1'

en: No QML file provided
pl: Nie podano pliku QML
