kdelibs4 - en to sk translation catalogue (21 entries)

en: KPackage QML application shell
sk: Shell KPackage QML aplikácie

en: The unique name of the application (mandatory)
sk: Jedinečný názov pre aplikáciu (povinné)

[ctx: @action:button]
en: Show Contextual Help
sk: Zobraziť kontextovú nápovedu

en: No items found
sk: Neboli nájdené žiadne položky

[ctx: @info:whatsthis for a button]
en: Color button
sk: Farebné tlačidlo

[ctx: @info:whatsthis for a button of current color code %1]
en: Current color is %1. This button will open a color chooser dialog.
sk: Aktuálna farba je %1. Toto tlačidlo otvorí dialógové okno na výber farby.

[ctx: @info:whatsthis for a button of current color code %1]
en: Current color is %1.
sk: Aktuálna farba je %1.

[ctx: What the user inputs now will be taken as the new shortcut]
en: Input
sk: Vstup

[ctx: No shortcut defined]
en: None
sk: Žiadna

en: Click on the button, then enter the shortcut like you would in the program.
    Example for Ctrl+A: hold the Ctrl key and press A.
sk: Kliknite na tlačidlo a potom zadajte skratku, ktorú chcete použiť v programe.
    Príklad pre Ctrl+A: držte klávesu Ctrl a stlačte A.

en: Reserved Shortcut
sk: Rezervovaná skratka

en: The F12 key is reserved on Windows, so cannot be used for a global shortcut.
    Please choose another one.
sk: Klávesa F12 je vo Windows rezervovaná, takže nemôže byť použitá pre globálnu skratku.
    Prosím vyberte inú.

en: Global Shortcut Shadowing
sk: Globálne tieňovanie skratiek

en: The '%1' key combination is shadowed by following global actions:
sk: Kombinácia klávesov '%1' je zatienená nasledujúcimi globálnymi akciami:

en: Action '%1' in context '%2'
sk: Akcia '%1' v kontexte '%2'

en: The '%1' key combination shadows following global actions:
sk: Klávesová kombinácia '%1' zatieni nasledujúce globálne akcie:

en: Conflict with Standard Application Shortcut
sk: Konflikt so štandardnou skratkou aplikácie

en: The '%1' key combination is also used for the standard action "%2" that some applications use.
    Do you really want to use it as a global shortcut as well?
sk: Klávesová kombinácia '%1' je už používaná pre štandardnú akciu "%2", ktorú používa viacero aplikácií.
    Naozaj ju chcete použiť ako globálnu klávesovú skratku?

en: Reassign
sk: Znovu priradiť

en: Invalid KPackage '%1'
sk: Neplatný KPackage '%1'

en: No QML file provided
sk: Žiadny QML nebol poskytnutý
