kdeconnect-kde - en to az translation catalogue (22 entries)

en: Couldn't find an available port
az: Mövcud port tapıla bilmədi

en: Failed to send packet to %1
az: Paketi %1'ə(a) göndərmək mümkün olmadı

en: Sending to %1
az: %1'ə(a) göndərilir

en: File
az: Fayl

en: Canceled by other peer
az: Digər istifadəçi ləğv etdi

en: %1: Already paired
az: %1: Artıq qoşulub

en: %1: Device not reachable
az: %1: Cihaz əlçatan deyil

en: Device not reachable
az: Cihaz əlçatan deyil

en: Cancelled by user
az: İstifadəçi tərəfindən ləğv edildi

en: Timed out
az: Vaxt bitdi

[ctx: @title job]
en: Receiving file | Receiving files
az[0]: Fayl alınır
az[1]: Fayllar alınır

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
az: Mənbə

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
az: Təyinat

en: SHA256 fingerprint of your device certificate is: %1
az: Cihazınızın sertifikatının SHA256 şifrə izi: %1

en: SHA256 fingerprint of remote device certificate is: %1
az: Uzaq cihazın sertifikatının SHA256 şifrə izi: %1

en: Filename already present
az: Fayl_adı artıq mövcuddur

en: Received incomplete file: %1
az: Natamam fayl alındı: %1

en: Received incomplete file from: %1
az: Natamam fayl buradan alındı: %1

en: KDE Connect failed to start
az: KDE Connect başladıla bilmədi

en: Could not find support for RSA in your QCA installation. If your distribution provides separate packets for QCA-ossl and QCA-gnupg, make sure you have them installed and try again.
az: Sizin QCA quraşdırmanızda RSA üçün dəstəklənmə tapılmadı. Əgər distribütorunuz ayrıca QCA-ossl və QCA-gnupg paketləri təqdim edirsə onların quraşdırıldığına əmin olun və yenidən cəhd edin.

en: Could not store private key file: %1
az: Bu məxfi açar faylını saxlamaq mümkün olmadı: %1

en: Could not store certificate file: %1
az: Bu sertifikat faylını saxlamaq mümkün olmadı: %1
