kdeconnect-kde - en to az translation catalogue (21 entries)

en: KDE Connect Settings
az: KDE Connect Ayarları

en: KDE Connect Settings module
az: KDE Connect Ayarları modulu

en: Key: %1
az: Açar: %1

en: Available plugins
az: Mövcud əlavələr

en: Error trying to pair: %1
az: Qoşulma cəhdi xətası: %1

en: (paired)
az: (qoşulmuş)

en: (not paired)
az: (qoşulmamış)

en: (incoming pair request)
az: (gələn qoşulma tələbi)

en: (pairing requested)
az: (qoşulma tələb edildi)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameShow_button)
en: Edit
az: Düzəliş etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QToolButton, renameDone_button)
en: Save
az: Saxlayın

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, refresh_button)
en: Refresh
az: Təzələmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, name_label)
en: Device
az: Cihaz

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, status_label)
en: (status)
az: (vəziyyət)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, cancel_button)
en: Cancel
az: İmtina

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, accept_button)
en: Accept
az: Qəbul etmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, reject_button)
en: Reject
az: Ayırmaq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, pair_button)
en: Request pair
az: Qoşulma tələbi

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, unpair_button)
en: Unpair
az: Ayırmaq

note: i18n: ectx: property (text), widget (QPushButton, ping_button)
en: Send ping
az: Dümsükləmək

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, noDeviceLinks)
en: <html><head/><body><p>No device selected.<br><br>If you own an Android device, make sure to install the <a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Android app</span></a> (also available <a href="https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">from F-Droid</span></a>) and it should appear in the list.<br><br>If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.</p></body></html>
az: <html><head/><body><p>Cihaz seçilməyib.<br><br>Əgər cihazınız Androiddirsə <a href="https://play.google.com/store/apps/details?id=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Android tətbiqini</span></a> (həmçinin buradan <a href="https://f-droid.org/repository/browse/?fdid=org.kde.kdeconnect_tp"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">F-Droid'dən</span></a>) quraşdırmalısınız və siyahıda görünməlidir.<br><br>Çətinlik yaranarsa yardım üçün <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline; color:#4c6b8a;">KDE Connect Community wiki</span></a> səhifəsini ziyarət edin.</p></body></html>
