kdeconnect-kde - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2...
az: %1 tərəfindən qoşulma tələbi
    Açar: %2...

en: Open
az: Açmaq

en: Accept
az: Qəbul etmək

en: Reject
az: Ayırmaq

en: View key
az: Açarı göstərmək

en: KDE Connect Daemon
az: KDE Connect Xidməti

en: Replace an existing instance
az: Cari nümunəni əvəz etmək

en: Launch a private D-Bus daemon with kdeconnectd (macOS test-purpose only)
az: Kdeconnectd ilə məxfi D-Bus xidmətini başladın (yalnız MacOS-də yoxlamaq məqsədi ilə)
