kdeconnect-kde - en to az translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select device:
az: Cihazı seç:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendUrlRadioButton)
en: Send URL
az: URL göndər

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendFileRadioButton)
en: Send File
az: Fayl göndər

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openOnPeerCheckBox)
en: Open on peer device
az: O biri cihazda aç

en: KDE Connect URL handler
az: KDE Connect URL işləyicisi

en: URL to share
az: Paylaşmaq üçün URL

en: Select a device
az: Cihazı seçin

en: Enter URL here
az: URL'u bura daxil edin

en: Enter file location here
az: Faylın yerini bura daxil edin

en: Device to call %1 with:
az: %1'ə(a) zəng etmək üçün cihaz:

en: Device to open %1 on:
az: %1'i açacaq cihaz:

en: Device to send a SMS with:
az: SMS göndərmək üçün cihaz:

en: Device to send %1 to:
az: %1 göndəriləcək cihaz:

en: Couldn't share %1
az: %1 paylaşıla bilmədi
