kdeconnect-kde - en to az translation catalogue (32 entries)

en: %1% charging
az: dolur, %1%

en: No info
az: Məlumat yoxdur

en: Unknown
az: Naməlum

en: No signal
az: Siqnal yoxdur

en: File Transfer
az: Fayl göndərişi

en: Drop a file to transfer it onto your phone.
az: Faylı telfonunuza göndərmək üçün köçürün

en: Virtual Display
az: Virtual ekran

en: Please choose a file
az: Lütfən faylı seçin

en: Share file
az: Fayl mübadiləsi

en: Send Clipboard
az: Mübadilə yaddaşını göndərin

en: Save As
az: Belə saxla

en: Take a photo
az: Şəkil çək

en: Ring my phone
az: Telfonuma zəng

en: Browse this device
az: Bu cihazdakılara baxmaq

en: SMS Messages
az: SMS İsmarıcları

en: Remote Keyboard
az: Uzaq Klaviatura

en: Notifications:
az: Bildirişlər:

en: Dismiss all notifications
az: Bütün bildirişləri bağlamaq

en: Reply
az: Cavab

en: Dismiss
az: Qəbul etməmək

en: Cancel
az: İmtina

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1…
az: %1 cavabla

en: Send
az: Göndər

en: Run command
az: Əmri başlatmaq

en: Add command
az: Əmr əlavə etmək

en: No paired devices
az: Qoşulmuş cihazlar yoxdur

en: Paired device is unavailable | All paired devices are unavailable
az[0]: Qoşulmuş cihaz mövcud deyil
az[1]: Bütün qoşulmuş cihazlar əlçatmazdır

en: Install KDE Connect on your Android device to integrate it with Plasma!
az: Plasma ilə inteqrasiya üçün Android cihazınıza KDE Connect quraşdırın!

en: Pair a Device...
az: Cihaz Qoşmaq...

en: Install from Google Play
az: Google Play'dan quraşdırın

en: Install from F-Droid
az: F-Droid'dən quraşdırın

en: KDE Connect Settings...
az: KDE Connect Ayarları...
