kdeconnect-kde - en to az translation catalogue (25 entries)

en: Browse device
az: Cihaza baxmaq

en: Send clipboard
az: Mübadilə yaddaşını göndərin

en: Ring device
az: Cihaza zəng göndərmək

en: Get a photo
az: Fotoşəkili alın

en: Send a file/URL
az: Fayl/URL göndərin

en: SMS Messages...
az: SMS İsmarıclar...

en: Run command
az: Əmri başlatmaq

en: Add commands
az: Əmrlər əlavə etmək

en: Launching
az: Başladılır

en: Launching daemon
az: Xidmət başladılır

en: Waiting D-Bus
az: D-Bus gözlənilir

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
az: D-Bus'a qoşula bilmir
    KDE Connect'dən çıxılacaq

en: Cannot find kdeconnectd
az: kdeconnectd tapılmadı

en: Loading modules
az: Modullar yüklənir

en: KDE Connect Indicator
az: KDE Connect göstəricisi

en: KDE Connect Indicator tool
az: KDE Connect göstərici aləti

en: Configure...
az: Tənzimləmə...

en: Pairing requests
az: Qoşulma soruşulur

en: Reject
az: Ayırmaq

en: Quit
az: Çıxmaq

en: %1 device connected | %1 devices connected
az[0]: %1 cihaz qoşulub
az[1]: %1 cihaz qoşulub

en: No Battery
az: Batareya yoxdur

en: Battery: %1% (Charging)
az: Batareya: %1 (Doldurulur)

en: Battery: %1%
az: Batareya: %1

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
az: Mobil şəbəkə bağlantısı yoxdur
