kdeconnect-kde - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Listing devices...
az: Cihazlar sıralanır...

en: Accessing device...
az: Cihazlara giriş...

en: No such device: %0
az: Belə cihaz yoxdur: %0

en: %0 is not paired
az: %0 qoşulmadı

en: %0 is not connected
az: %0 bağlanmadı

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
az: %0 cihazının uzaq faylsistemi qoşması yoxdur

en: Could not contact background service.
az: Fon xidməti ilə əlaqə alınmadı
