kdeconnect-kde - en to az translation catalogue (39 entries)

en: Maintainer
az: Müşayətçi

en: URL to share
az: Paylaşmaq üçün URL

en: Unpair
az: Ayırmaq

en: Send Ping
az: Dümsükləmək

en: Plugin Settings
az: Plaqin ayarları

en: Multimedia control
az: Multimedia idarə edilməsi

en: Remote input
az: Məsafədən yazmaq

en: Presentation Remote
az: Uzaqdan Təqdimat

en: Lock
az: Kilidləmək

en: Unlock
az: Kiliddən çıxarmaq

en: Find Device
az: Cihazı tapmaq

en: Run command
az: Əmr başlatmaq

en: Send Clipboard
az: Mübadilə yaddaşını göndərin

en: Share File
az: Fayl paylaşmaq

en: Volume control
az: Səs səviyyəsini tənzimləmək

[ctx: Request pairing with a given device]
en: Pair
az: Qoşun

en: Accept
az: Qəbul etmək

en: Reject
az: Çıxartmaq

en: This device is not reachable
az: Bu cihaz əlçatan deyil

en: Please choose a file
az: Lütfən faylı seçin

[ctx: Title of the page listing the devices]
en: Devices
az: Cihazlar

en: Remembered
az: Yadda saxlanılanlar

en: Available
az: Mövcuddur

en: Connected
az: Qoşuldu

en: No devices found
az: Cihaz tapılmadı

en: Find devices...
az: Cihazları tapmaq...

en: Settings
az: Ayarlar

en: Remote Control
az: Uzaqdan idarə

en: Press %1 or the left and right mouse buttons at the same time to unlock
az: Kiliddən çıxarmaq üçün %1 və ya siçanın sağ və sol düyməsini eyni zamanda basın

en: Multimedia Controls
az: Multimedia idarəsi

en: No players available
az: Pleyerlər yoxdur

en: Enable Full-Screen
az: Tam ekran rejimi

en: Edit commands
az: Əmrlərə düzəliş

en: You can edit commands on the connected device
az: Qoşulan cihazda əmrlərə düzəliş edə bilərsiniz

en: No commands defined
az: Əmrlər təyin edilməyib

[ctx: @title:window]
en: Settings
az: Ayarlar

en: Device name
az: Cihazın adı

en: About KDE Connect
az: KDE Connect haqqında

en: About KDE
az: KDE haqqında
