kdeconnect-kde - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: Couldn't find an available port
bg: Не можах да намеря наличен пoрт

en: Failed to send packet to %1
bg: Неуспешно изпращане на пакет до %1

en: Sending to %1
bg: Изпращане към %1

en: File
bg: Файл

en: Canceled by other peer
bg: Отменено от друг пиър

en: %1: Already paired
bg: %1: вече са сдвоени

en: %1: Device not reachable
bg: %1: Устройството не достъпно

en: Device not reachable
bg: Устройството не достъпно

en: Cancelled by user
bg: Отменено от потребителя

en: Timed out
bg: Време на изтичане

[ctx: @title job]
en: Receiving file | Receiving files
bg[0]: Получаване на файл
bg[1]: Получаване на файлове

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
bg: Източник

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
bg: Дестинация

en: SHA256 fingerprint of your device certificate is: %1
bg: SHA256 отпечатъкът на сертификата на вашето устройство е: %1

en: SHA256 fingerprint of remote device certificate is: %1
bg: SHA256 отпечатъкът на сертификата на отдалеченото устройство е: %1

en: Filename already present
bg: Това име на файл вече съществува

en: Received incomplete file: %1
bg: Получен е непълен файл: %1

en: Received incomplete file from: %1
bg: Получен е непълен файл от: %1

en: KDE Connect failed to start
bg: KDE Connect не успя да стартира

en: Could not find support for RSA in your QCA installation. If your distribution provides separate packets for QCA-ossl and QCA-gnupg, make sure you have them installed and try again.
bg: Не може да се намери поддръжка за RSA във вашата QCA инсталация. Ако вашата дистрибуция осигурява отделни пакети за QCA-OSSL и QCA-GNUPG, уверете се, че сте ги инсталирали и опитайте отново.

en: Could not store private key file: %1
bg: Не може да се съхрани частен ключ: %1

en: Could not store certificate file: %1
bg: Не може да се съхрани сертификат на файл: %1
