kdeconnect-kde - en to bg translation catalogue (26 entries)

en: Browse device
bg: Преглед на устройството

en: Send clipboard
bg: Изпращане на клипборда

en: Ring device
bg: Позвъняване на устройството

en: Get a photo
bg: Приемане на снимка

en: Send a file/URL
bg: Изпращане на файл/адрес

en: SMS Messages...
bg: SMS съобщения...

en: Run command
bg: Изпълняване на команда

en: Add commands
bg: Всички команди

en: Launching
bg: Стартиране

en: Launching daemon
bg: Демон за стартиране

en: Waiting D-Bus
bg: Изчаква се D-Bus

en: Cannot connect to DBus
    KDE Connect will quit
bg: Не може да се свърже с  DBus
    KDE Connect ще се затвори

en: Cannot find kdeconnectd
bg: Не може да се намери kdeconnectd

en: Loading modules
bg: Зареждане на модули

en: KDE Connect Indicator
bg: Индикатор на KDE Connect

en: KDE Connect Indicator tool
bg: Индикатор на KDE Connect

en: Configure...
bg: Настойки...

en: Pairing requests
bg: Заявки за сдвояване

[ctx: Accept a pairing request]
en: Pair
bg: Сдвояване

en: Reject
bg: Отхвърляне

en: Quit
bg: Изход

en: %1 device connected | %1 devices connected
bg[0]: %1 устройство е свързано
bg[1]: %1 устройства са свързани

en: No Battery
bg: Няма батерия

en: Battery: %1% (Charging)
bg: Батерия: %1% (зареждане)

en: Battery: %1%
bg: Батерия: %1%

[ctx: The fallback text to display in case the remote device does not have a cellular connection]
en: No Cellular Connectivity
bg: Няма връзка с мобилната мрежа
