kdeconnect-kded - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Pairing request from %1
    Key: %2...
bg: Заявка за сдвояване от %1
    Ключ: %2...

en: Open
bg: Отваряне

en: Accept
bg: Приемане

en: Reject
bg: Отхвърляне

en: View key
bg: Преглед на ключ

en: KDE Connect Daemon
bg: Демон на KDE Connect

en: Replace an existing instance
bg: Заменяне на съществуваща инстанция

en: Launch a private D-Bus daemon with kdeconnectd (macOS test-purpose only)
bg: Стартиране на частен D-Bus демон с kdeconnectd (macOS само за тестване)
