kdeconnect-kio - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Listing devices...
bg: Изброяване на устройства...

en: Accessing device...
bg: Достъп до устройството...

en: No such device: %0
bg: Няма такова устройство: %0

en: %0 is not paired
bg: %0 не е сдвоено

en: %0 is not connected
bg: %0 не е свързано

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
bg: %0 приставка за отдалечени файлови системи

en: Could not contact background service.
bg: Не може да се осъществи връзка с фоновата услуга.
