kdeconnect-kde - en to bg translation catalogue (82 entries)

[ctx: device name: low battery]
en: %1: Low Battery
bg: %1: Ниско ниво на батерията

en: Battery at %1%
bg: Батерия на %1%

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ClipboardConfigUi)
en: Clipboard plugin
bg: Приставка за клипборд

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_1)
en: Automatic synchronization
bg: Автоматично синхронизиране

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_autoshare)
en: Automatically share the clipboard from this device
bg: Автоматично споделяне на клипборда от това устройство

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_password)
en: Including passwords (as marked by password managers)
bg: Включително и пароли (маркирани като такива от системата за управление на пароли)

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Discovery Utilities
bg: Инструменти за откриване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel)
en: Sound to play:
bg: Звук за възпроизвеждане:

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (KUrlRequester, soundFileRequester)
en: Select the sound to play
bg: Избиране на звук за възпроизвеждане

en: Remote lock successful
bg: Отдалеченото заключване е успешно

en: Remote lock failed
bg: Отдалеченото заключване е неуспешно

[ctx: @action:button]
en: Reply
bg: Отговор

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1...
bg: Отговор до "%1"...

en: Reply
bg: Отговор

en: Send
bg: Изпращане

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QDialog, SendReplyDialog)
en: Dialog
bg: Диалогов прозорец

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, PauseMusicConfigUi)
en: Pause music plugin
bg: Приставката за поставяне на пауза

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Condition
bg: Условие

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_ringing)
en: Pause as soon as phone rings
bg: Паузиране при звънене на телефона

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, rad_talking)
en: Pause only while talking
bg: Паузиране само по време на разговор

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: Actions
bg: Действия

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_pause)
en: Pause media players
bg: Паузиране на медийното възпроизвеждане

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_mute)
en: Mute system sound
bg: Изключване на системния звук

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_resume)
en: Automatically resume media when call has finished
bg: Автоматично пускане на медийното възпроизвеждане при край на разговора

en: Ping!
bg: Сигнализиране!

en: Schedule a shutdown
bg: Планиране на изключване

en: Shutdown now
bg: Изключване сега

en: Cancel last shutdown
bg: Отмяна на последното изключване

en: Schedule a reboot
bg: Планиране на рестартиране

en: Suspend
bg: Приспиване

en: Lock Screen
bg: Заключване на екрана

en: Say Hello
bg: Кажи Здравей

en: Shutdown
bg: Изключване

en: Reboot
bg: Рестартиране

en: Maximum Brightness
bg: Максимална яркост

en: Unlock Screen
bg: Отключване на екрана

en: Close All Vaults
bg: Затваряне на всички трезори

en: Forcefully Close All Vaults
bg: Принудително затваряне на всички трезори

en: Sample commands
bg: Пробни команди

en: Export
bg: Експортиране

en: Import
bg: Импортиране

en: Name
bg: Име

en: Command
bg: Команда

en: Export Commands
bg: Команда за експортиране

en: Import Commands
bg: Команда за импортиране

en: Phone is connected
bg: Телефонът е свързан

en: Blacklisted
bg: Блокиран

en: Name of a notifying application.
bg: Име на приложението за известяване.

en: Synchronize notifications of an application?
bg: Да се синхронизира с приложението за известяване?

en: Regular expression defining which notifications should not be sent.
    This pattern is applied to the summary and, if selected above, the body of notifications.
bg: Регулярен израз, определящ, кои известия не трябва да се показват.
    Този шаблон се прилага към обобщението или, ако е избрано по-горе, към тялото на известието.

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox_2)
en: General
bg: Общи

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Synchronize only notifications with a timeout value of 0?
bg: Да се синхронизират ли само известия с време на изтичане 0?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_persistent)
en: Persistent notifications only
bg: Само настоятелни съобщения

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_body)
en: Append the notification body to the summary when synchronizing notifications?
bg: Да се добави ли тялото на съобщението към обобщението при синхронизиране на известията?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_body)
en: Include body
bg: Включване на тялото

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons of notifying applications if possible?
bg: Да се синхронизират ли иконите на известяващото приложение, ако е възможно?

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, check_icons)
en: Synchronize icons
bg: Синхронизиране на иконите

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QSpinBox, spin_urgency)
en: <html><head/><body><p>Minimum urgency level of the notifications</p></body></html>
bg: <html><head/><body><p>Минимална спешност на известие</p></body></html>

note: i18n: ectx: property (toolTip), widget (QLabel, label)
en: Synchronize only notifications with the given urgency level.
bg: Синхронизиране само на известия със зададеното ниво на спешност.

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Minimum urgency level
bg: Минимална спешност на известие

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Applications
bg: Приложения

en: Failed to start sshfs
bg: Неуспешно стартиране на sshfs

en: sshfs process crashed
bg: sshfs процесът се срина

en: Unknown error in sshfs
bg: Неизвестна грешка в sshfs

en: Error when accessing filesystem. sshfs finished with exit code %0
bg: Грешка при достъп до файловата система. sshfs завърши с изходен код %0

en: Failed to mount filesystem: device not responding
bg: Неуспешно монтиране на файловата система: устройството не отговаря

en: Cannot handle SFTP protocol. Apologies for the inconvenience
bg: Не мога да обработвам SFTP протокол. Извинявам се за неудобството

en: All files
bg: Всички файлове

en: Camera pictures
bg: Снимки от камерата

en: &percnt;1 in the path will be replaced with the specific device name.
bg: &percnt;1 в пътя ще бъде заменен със специфичното име на устройството.

note: i18n: ectx: property (windowTitle), widget (QWidget, ShareConfigUi)
en: Share plugin settings
bg: Настройки на приставката за споделяне

note: i18n: ectx: property (title), widget (QGroupBox, groupBox)
en: Receiving
bg: Получаване

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Save files in:
bg: Запазване на файлове като:

[ctx: @info Some piece of text was received from a connected device]
en: Shared text from %1 copied to clipboard
bg: Споделеният текст от %1 е копиран в клипборда

[ctx: @action:button Edit text with default text editor]
en: Open in Text Editor
bg: Отваряне в текстов редактор

[ctx: @action:button Open URL with default app]
en: Open Link
bg: Отваряне на връзка

en: Could not share file
bg: Файлът не можа да се сподели

en: %1 does not exist
bg: %1 не съществува

en: unknown number
bg: неизвестен номер

en: Incoming call from %1
bg: Входящо обаждане от %1

en: Missed call from %1
bg: Пропуснато обаждане от %1

en: Mute Call
bg: Заглушаване на обаждането
