kdeconnect-kde - en to bg translation catalogue (34 entries)

en: %1% charging
bg: %1% се зарежда

en: %1%
bg: %1 %

en: No info
bg: Няма данни

en: Unknown
bg: Неизвестна

en: No signal
bg: Няма сигнал

en: File Transfer
bg: Прехвърляне на файл

en: Drop a file to transfer it onto your phone.
bg: Завлечете тук файлове, за да ги изпратите до вашия телефон.

en: Virtual Display
bg: Виртуален екран

[ctx: Battery charge percentage]
en: %1%
bg: %1 %

en: Please choose a file
bg: Моля, изберете файл

en: Share file
bg: Споделяне на файл

en: Send Clipboard
bg: Изпращане на клипборда

en: Save As
bg: Запазване като

en: Take a photo
bg: Снимане

en: Ring my phone
bg: Позвъняване на моя телефон

en: Browse this device
bg: Преглед на това устройство

en: SMS Messages
bg: SMS съобщения

en: Remote Keyboard
bg: Отдалечена клавиатура

en: Notifications:
bg: Известия:

en: Dismiss all notifications
bg: Отхвърляне на всички известия

en: Reply
bg: Отговор

en: Dismiss
bg: Отхвърляне

en: Cancel
bg: Отказ

[ctx: @info:placeholder]
en: Reply to %1…
bg: Отговор до "%1"…

en: Send
bg: Изпращане

en: Run command
bg: Изпълняване на команда

en: Add command
bg: Добавяне на команда

en: No paired devices
bg: Няма сдвоени устройства

en: Paired device is unavailable | All paired devices are unavailable
bg[0]: Сдвоеното устройство не е налично
bg[1]: Сдвоените устройства не са налични

en: Install KDE Connect on your Android device to integrate it with Plasma!
bg: Инсталирайте KDE Connect на вашето Android устройство, за да го интегрирате с Plasma!

en: Pair a Device...
bg: Сдвояване на устройство...

en: Install from Google Play
bg: Инсталиране от Google Play

en: Install from F-Droid
bg: Инсталиране от F-Droid

en: KDE Connect Settings...
bg: Настройки на KDE Connect...
