kdeconnect-kde - en to bg translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QLabel, label)
en: Select device:
bg: Избор на устройство:

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendUrlRadioButton)
en: Send URL
bg: Изпращане на адрес

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, sendFileRadioButton)
en: Send File
bg: Изпращане на файл

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, openOnPeerCheckBox)
en: Open on peer device
bg: Отваряне на партньорско устройство

en: KDE Connect URL handler
bg: KDE Connect URL манипулатор

en: URL to share
bg: URL за споделяне

en: Select a device
bg: Избор на устройство

en: Enter URL here
bg: Въведете URL-адреса тук

en: Enter file location here
bg: Въведете местоположението на файла тук

en: Device to call %1 with:
bg: Устройство за обаждане на %1:

en: Device to open %1 on:
bg: Устройство за отваряне на %1:

en: Device to send a SMS with:
bg: Устройство за изпращане на SMS:

en: Device to send %1 to:
bg: Устройство за изпращане на %1:

en: Couldn't share %1
bg: Неуспешно споделяне на %1
