kdeconnect-kde - en to ca translation catalogue (22 entries)

en: Couldn't find an available port
ca: No s'ha pogut trobar un port disponible

en: Failed to send packet to %1
ca: Ha fallat en enviar un paquet a %1

en: Sending to %1
ca: S'està enviant a %1

en: File
ca: Fitxer

en: Canceled by other peer
ca: Cancel·lat per l'altre parell

en: %1: Already paired
ca: %1: Ja està aparellat

en: %1: Device not reachable
ca: %1: No es pot accedir al dispositiu

en: Device not reachable
ca: No es pot accedir al dispositiu

en: Cancelled by user
ca: Cancel·lat per l'usuari

en: Timed out
ca: Ha excedit el temps

[ctx: @title job]
en: Receiving file | Receiving files
ca[0]: S'està rebent un fitxer
ca[1]: S'estan rebent fitxers

[ctx: The source of a file operation]
en: Source
ca: Origen

[ctx: The destination of a file operation]
en: Destination
ca: Destinació

en: SHA256 fingerprint of your device certificate is: %1
ca: L'empremta digital SHA256 del certificat del vostre dispositiu és: %1

en: SHA256 fingerprint of remote device certificate is: %1
ca: L'empremta digital SHA256 del certificat del dispositiu remot és: %1

en: Filename already present
ca: El nom de fitxer ja està present

en: Received incomplete file: %1
ca: S'ha rebut un fitxer incomplet: %1

en: Received incomplete file from: %1
ca: S'ha rebut un fitxer incomplet des de: %1

en: KDE Connect failed to start
ca: El KDE Connect ha fallat en iniciar

en: Could not find support for RSA in your QCA installation. If your distribution provides separate packets for QCA-ossl and QCA-gnupg, make sure you have them installed and try again.
ca: No s'ha pogut trobar la implementació RSA en la vostra instal·lació del QCA. Si la vostra distribució ofereix paquets separats per a QCA-ossl i QCA-gnupg, assegureu-vos que els heu instal·lat i torneu-ho a intentar.

en: Could not store private key file: %1
ca: No s'ha pogut emmagatzemar el fitxer de la clau privada: %1

en: Could not store certificate file: %1
ca: No s'ha pogut emmagatzemar el fitxer del certificat: %1
