kdeconnect-kde - en to ca translation catalogue (55 entries)

en: Maintainer
ca: Mantenidor

en: URL to share
ca: URL a compartir

en: Unpair
ca: Desaparella

en: Send Ping
ca: Envia un ping

en: Plugin Settings
ca: Arranjament del connector

[ctx: @title:group device page section header]
en: Actions
ca: Accions

en: Multimedia control
ca: Control multimèdia

en: Remote input
ca: Entrada remota

en: Run command
ca: Executa una ordre

en: Presentation Remote
ca: Presentació remota

en: Volume control
ca: Control del volum

en: Lock
ca: Bloqueja

en: Unlock
ca: Desbloqueja

en: Find Device
ca: Troba el dispositiu

en: Send Clipboard
ca: Envia el porta-retalls

en: Share File
ca: Comparteix el fitxer

en: This device is not paired.
ca: Aquest dispositiu no està aparellat.

[ctx: Request pairing with a given device]
en: Pair
ca: Aparella

en: Pair requested
    Key:
ca: S'ha demanat aparellar
    Clau:

en: Accept
ca: Accepta

en: Reject
ca: Rebutja

en: This device is not reachable
ca: No es pot accedir a aquest dispositiu

en: Please choose a file
ca: Si us plau, seleccioneu un fitxer

en: Devices
ca: Dispositius

[ctx: @action:button]
en: Refresh
ca: Actualitza

[ctx: @action:button accessible]
en: Refresh Devices
ca: Actualitza la llista dels dispositius

en: Remembered
ca: Recordats

en: Available
ca: Disponible

en: Connected
ca: Connectat

en: No devices found
ca: No s'ha trobat cap dispositiu

en: Settings
ca: Configuració

en: Remote Control
ca: Control remot

en: Press %1 or the left and right mouse buttons at the same time to unlock
ca: Per a desbloquejar, premeu %1 o els botons esquerre i dret del ratolí al mateix temps

[ctx: @action:button accessible]
en: Left Click
ca: Clic esquerre

[ctx: @action:button accessible]
en: Middle Click
ca: Clic del mig

[ctx: @action:button accessible]
en: Right Click
ca: Clic dret

en: Multimedia Controls
ca: Controls multimèdia

en: No players available
ca: No hi ha disponible cap reproductor

en: Configure plugin
ca: Configura el connector

en: Enable Full-Screen
ca: Activa la pantalla completa

en: Edit commands
ca: Edita les ordres

en: You can edit commands on the connected device
ca: Podeu editar les ordres al dispositiu connectat

en: No commands defined
ca: No s'ha definit cap ordre

[ctx: @title:window]
en: Settings
ca: Configuració

en: Device name
ca: Nom del dispositiu

[ctx: @title:group]
en: Backends
ca: Dorsals

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Loopback
ca: Bucle tancat

[ctx: @info KDE Connect provider name]
en: Network
ca: Xarxa

en: About KDE Connect
ca: Quant al KDE Connect

en: About KDE
ca: Quant a KDE

[ctx: @title]
en: No Device Selected
ca: No s'ha seleccionat cap dispositiu

[ctx: @info]
en: Make sure to install KDE Connect on your other devices.
ca: Assegureu-vos d'instal·lar el KDE Connect als altres dispositius vostres.

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect Android App
ca: Aplicació d'Android KDE Connect

[ctx: @title:context]
en: KDE Connect iOS App
ca: Aplicació d'iOS KDE Connect

en: If you are having problems, visit the <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">KDE Connect Community wiki</span></a> for help.
ca: Si trobeu problemes, visiteu el <a href="https://userbase.kde.org/KDEConnect"><span style=" text-decoration: underline;">wiki Community del KDE Connect</span></a> per a trobar ajuda.
