kdeconnect-kde - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Listing devices...
ca: S'estan llistant els dispositius...

en: Accessing device...
ca: S'està accedint al dispositiu...

en: No such device: %0
ca: El dispositiu no existeix: %0

en: %0 is not paired
ca: %0 no està aparellat

en: %0 is not connected
ca: %0 no està connectat

en: %0 has no Remote Filesystem plugin
ca: %0 no té cap connector de sistema de fitxers remot

en: Could not contact background service.
ca: No s'ha pogut contactar usant el servei en segon pla.

en: Failed to get mount point: %1
ca: Ha fallat en obtenir el punt de muntatge: %1
